ثبت شرکت🔔مدارک و شرایط قانونی برای تاسیس شرکت ۱۴۰۳🔔

سامانه ثبت شرکت

ثبت شرکت یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی است که قصد تاسیس شرکت و راه اندازی یک کسب و کار دارند. ثبت شرکت خیال شما راحت می کند زیرا در صورت این کار شما می توانید مالکیت معنوی خود را در زمینه تجارت و کسب و کار مورد نظر خود حفظ کنید. شرکت بدون ثبت هیچ هویتی ندارد در واقع ثبتِ شرکت همانند شناسنامه برای افراد است همانطور که فرد بدون شناسنامه هویت و رسمیت ندارد شرکتی هم که ثبت نشود  رسمیت ندارد.

ثبتِ شرکت باعث می شود شرکت شما دارای شخصیت شود و در زمینه های مختلف حرفی برای گفتن داشته باشد و از حقوق خود دفاع کند. اگر شما در این فکر هستید که یک شرکت تاسیس کنید قبل از هر چیز باید  به فکر اعتبار بخشی به آن و  بدنبال آگاهی و اخذ مشاوره حقوقی در این زمینه باشید.

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.
ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای گروه دادورزان صلح و سازش انتخاب گردند.

تخصص و مهارت ها :
مسلط به رویه محاکم استان تهران
وکالت تخصصی در دعاوی کیفری و ملکی
تنظیم قرارداد های حقوقی
مشاوره حقوقی در دعاوی خانواده

شماره تماس وکیل خانم فاطمه میر 

۹۸۵۰ ۳۸۲ ۰۹۱۲

معرفی وکیل فاطمه میر

ادرس وکیل میر ولیعصر

مشاوره حقوقی وکیل میر

وکلای گروه دادورزان صلح و سازش

وکلای ثبت شرکت وکلای ثبت شرکت در تهران

شماره تلفن وکیل ثبت شرکت

درخواست مشاوره آنلاین وکالت

هزینه ی ثبت شرکت

حتما شما هم شنیده اید که برخی از موسسات اعلام می کنند با ثبت حداقل میزان شرکت شما را ثبت می کنند. شما نباید فورا اعتماد کنید زیرا برخی از موسسات برخی از موسسات اصلا این کاره نیستند که بخواهد برای ثبتِ شرکت شما کاری انجام دهند، هدف ایشان فقط کلاهبرداری است و در اخر هم از هزاران نفر مثل شما پول می گیرند و بدون اینکه کاری برای شما انجام دهند فرار می کنند

و حتی از کشور خارج می شوند. اگر شما به دنبال ثبت شرکت خود هستید و خود نمی توانید این کار را انجام دهید حتما به موسسات معتبر و یا وکیل پایه یک دادگستری با تجربه و  متخصص مراجعه کنید.

مقدمات ثبت شرکت

مقدمات ثبت شرکت

همه ی افرادی که قصد دارند در زمینه های مختلف تجاری و اقتصادی مشغول به فعالیت شوند، قبل از هر گونه اقدامی باید شرکت خودرا ثبت کنند. اگر شما شرکت خود را ثبت کنید کارهای شما منظم و با سازماندهی قوی پیش ببرید. ثبت شرکت باعث می شود که نهاد های مختلف و مشتریان به کار شما اعتماد کنند و حس بهتری درمورد شما داشته باشند  و راحت تر از خدمات دشما استفاده کنند.

فعالیت در شرکت ثبت شده به شما کمک  می کند تا در مزایده ها شرکت کنید و فعالیت خود را به صورت قانونی انجام بدهید. برای ثبتِ شرکت روش های مختلف مطرح شده است و قوانین و مقرراتی هم  بیان شده است. البته شما حتما باید به این نکته توجه داشته باشد که قوانین و مقررات ثبتِ شرکت در کشورهای مختلف متفاوت است.  و شما قبل از هر چیز باید قوانین و مقررات آن درکشور و منطقه ی مورد نظر را بدانید.

اما به طور کلی برای ثبتِ شرکت در داخل ایران شما حتما باید با قوانین کشور عزیز ما در زمینه ی ثبتِ شرکت آشنایی داشته باشید. برای ثبتِ شرکت شما باید یک شخص حقوقی را ثبت کنید.

ثبت شرکت

درخواست مشاوره آنلاین وکالت

مراحل ثبت شرکت

 • انتخاب نوع شرکت مورد نظر، همانطور که می دانید انواع مختلف شرکت ها وجود دارد و شما قبل از هر چیز باید نوع شرکت مورد نظر خود را تعیین کنید.
 • مرحله ی دوم بعد از تعیین نوع شرکت این است که شرکار و سهامداران اصلی خود را تعیین کنید.
 • بعد از آن باید فعالیتی را که قصد انجام آن را دارید مشخص کنید.
 • مرحله ی بعد از انتخاب نوع فعالیت مشخص کردن میزان سرمایه ی مورد نیاز است؛ شما باید یک برآورد و تخمین کلی از هزینه ها و سرمایه که برای شروع و ادامه داشته باشید و بتوانید متناسب با َآن سرمایه گذاران را وارد کار کنید.
 • انتخاب یک نام مناسب برای شرکت، نام مناسب برای شرکت به رغم اهمیتی که دارد به آن توجه زیادی نمی شود اهمیت زیادی دارد. درواقع در ابتدا نام شرکت اسشت که می تواند توجه افراد را جلب کند که بیشتر درمورد شرکت شما بدانند.
 • ارائه ی چارت سمت اعضای شرکت موردنظر شما در اداره ی ثبتِ شرکت ها
 • ارائه ی مدارک لازم بر اساس چک لیستی که که اداره ی ثبت مشخص می کند.
 • ثبت درخواست به صورت اینترنتی
 • بعد از آن شما باید مدارک مورد نظر را به همراه نامه ی تایید شرکت مورد نظر، بنابراین نام شرکت شما باید تایید شود.
 • مراجعه به اداره ی ثبت برای امضا و تایید ورقه های مربوطه و ثبتِ شرکت
 • پرداخت هزینه های مربوط به روزنامه ی رسمی و روزنامه های کثیرالانتشار شرکت
 • پس از طی کردن این مراحل و ثبتِ شرکت شما می توانید بعد از دریافت کد مالیاتی فعالیت خود را شروع کنید.

سامانه ثبت شرکت

معرفی سامانه ی ثبت شرکت ها

 در گذشته برای ثبتِ شرکت ها تنها باید حضوری مراجعه کرد و پس از رفت و آمد های فراوان موفق به ثبتِ شرکت می شدید اما امروزه که تقرییا همه ی کارها از طریق اینترنت انجام می شود در این زمینه تغییراتی به  وجود امده است. در گذشته باید به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مراجعه مر کردید اما امروزه شما کمتر به این سازمان مراجعه می کنید

و نیازی به مراجعه به دفعات زیاد به سازمان ثبت اسناد و املاک نیست و کار بسیار راحت شده است که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. سامانه ثبتِ شرکت ها سامانه ی اینترنتی irsherkat.ssaa.ir است که توسط سازمان اسناد و املاک برای تسریع و تسهیل در تاسیس موسسات تجاری، شرکت ها  موسسات غیر تجاری راه اندازی شده است. در این سامانه خدمات  مختلفی به شرکت ها ارائه داده می شود.

با این وجود تمام مراحل ثبتِ شرکت به صورت غیر حضوری انجام می شود و تا مرحله ی نهایی که انتشار آگهی در روزنامه رسمی است و نیازمند مراجعه ی حضوری به دفاتر و روزنامه های رسمی در کشور است. بنابراین با این وجود ثبتِ شرکت کار چندان سختی نیست هم خودتان می توانید این کار را انجام دهید و هم به وکیل شرکت در تهران که اشنایی کامل با مراحل ثبت شرکت دارد بسپارید.

وکیل در کرد کوی

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مشاوره
تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده