کرج کرج

مشاور حقوقی در کرج

انسان ها همواره در مدت زندگانی خویش درگیر مشکلات بزرگ و کوچک زیادی می شوند برای حل این مشکلات باید به متخصص هر حوزه ای مراجعه کرد. به عنوان مثال برای درگیری های حقوقی و پرونده های قضایی باید به مشاوره حقوقی در کرج مراجعه کرد تا مشکلات را از زوایای مختلفی مورد بررسی قرار دهید. دعوا های حقوقی به دعاوی و اموری اطلاق می شود که در صلاحیت رسیدگی دادگاه حقوقی می باشد. در دادگاه های حقوقی به ماهیت امر مورد ترافع بدون در نظر داشتن جرم بودن یا نبودن آن امر رسیدگی خواهد شد و همچنین هدف قاضی حل و فصل خصومت و رفع کردن تنازع و صادر کردن حکم به نفع خواهان یا رد دعوای وی می باشد. دادرسی حقوقی تشریفات و آیین خاصی دارد که در قانون آیین دادرسی مدنی جمهوری اسلامی ایران به آن پرداخته شده است. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در زمینه مشاوره حقوقی در کرج و انواع دعای حقوقی و دیگر دعاوی قضایی در شهر کرج پنج سال سابقه فعالیت ویژه داشته است. همچنین شما میتوانید مشکلات وصول مطالبات خود را به وکیل وصول مطالبات در کرج بسپارید.

شماره وکیل در تهران

مشاور ملکی در کرج

باید توجه داشته باشید که مسکن و املاک یکی از قسمت های های اساسی سرمایه گذاری مردم ایران به حساب می آید. بر اساس بررسی‌ های میدانی انجام شده پرونده ‌های مخنلف  زیادی در حوزه دعاوی ملکی در مراجع قضائی جاری است که از ابعاد مختلف و متعددی قانونی، طرفین دعوی را دچار مشکلات و مخاطرات معمول کرده است. عموم پرونده‌ ها مرتبط با دعاوی ملکی، به دلیل های زیادی مانند سهل انگاری و سودجویی افراد به وجود آمده است. اکثر افراد در طول عمر خویش امور ملکی زیادی را انجام می دهند و داشتن اطلاعات کافی درباره امور و دعاوی ملکی می تواند به شما کمک زیادی کند. برای مشاوره با بهترین وکیل ملکی در کرج تماس بگیرید.

مشاور خانواده در کرج

دعاوی خانواده از رایج ترین و پر تعداد ترین دعاوی موجود در محاکم قضایی و بیشتر دادگاه های خانواده می باشند. دعاوی خانواده برای خانواده ها و افراد زیادی ایجاد می شود که عموما مراحل و روند بسیار طولانی دارد. همان طور که مستحضرید دعاوی خانواده از دعاوی شایع در محاکم دادگستری هستند که قانونگذار نیز قوانین مختلفی پیرامون آن به تصویب رسانده. با آخرین الحاقات و اصلاحات انجام گرفته در قوانین، در حال حاضر مقررات و قواعد قانون مدنی در کتاب هفتم (ماده های 1034 لغایت 1157 ) و همچنین کتاب هشتم (ماده های 1158 لغایت 1194 ) و حتی کتاب نهم (ماده های 1195 لغایت 1206 ) به مباحث و موضوعات و مقررات مربوط به دعاوی خانوادگی پرداخته است. همچنین لازم است بدانید که قانونگذار در تاریخ 91/12/1 قانون حمایت از خانواده را تصویب کرده است که مقررات و قواعد بسیار مهمی پیرامون دعاوی خانواده در آن بیان شده است و با تصویب شدن این قانون قسمت هایی از مقررات و قواعد قانون مدنی و همچنین قانون مجازات اسلامی، مرتبط با دعاوی خانواده دچار نسخ و تغییرات زیادی شده است.

مشاور کیفری در کرج

دعاوی کیفری، دعاوی می باشند که به جهت رسیدگی به موضوعات زیادی که قانون گذار آن ها را به سبب قانون ممنوع و مستوجب مجازات دانسته مطرح خواهند شد. در حقیقت مقصود نظر طرح کننده این دعوای تقاضای رسیدگی و مجازات فردی می باشد که عملی را مرتکب شده است که به سبب قانون برای آن عمل مجازات تعیین شده است. همچنین دعوای کیفری یکی از زیر شاخه های حقوق جزا است. جرائم کیفری از حساس ترین نوع های جرائم می باشند که مجازات های سنگینی دارند و قبل از هر کاری بهتر است حتما با وکیل در کرج مشورت کنید. از همراهی شما ممنونم.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها