مشاوره تخصصی حقوقی با وکیل دادگستری

وکیل حقوقی

مشاور حقوقی

گروه وکلای دادورزان صلح وسازش به عنوان  توسعه‌دهنده خدمات حقوقی در کشور (وکالت و مشاوره حقوقی) درکشور تلاش کرده است تا رسالت خود مبنی بر ارائه خدمات حقوقی به جامعه در بالاترین سطح کمی و کیفی حفظ کند.
راه اندازی گروه ، تأثیر شگرفی در توسعه خدمات حقوقی داشته است و به دلیل ایجاد فضای رقابتی در عرضه خدمات حقوقی، منجر به افزایش سطح دسترسی عموم مردم به خدمات حقوقی شده و موجبات تحقق اصل 35 قانون اساسی را فراهم کرده است.
ما به تحول و توسعه تمام وقت اعتقاد داریم.

شهید قرنی ۳۲ پلاک ۴ واحد ۸
شماره تماس ۰۹۱۵۵۴۴۶۴۲۹ – ۴۶۲۲۴۰۹۱
مشاوره غیر حضوری در پیام رسان های ایرانی
مشاوره حضوری عصر ها با هماهنگی قبلی

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی تخصصی ، ارائه مشاوره حقوقی در موضوعات گوناگون خانواده ، کیفری ، ملکی، شرکت‌ها ، طلاق و دیگر موضوعات توسط وکیل دادگستری

تعداد مشاوره

مشاوره ارائه شده

0
5/5

امتیاز ۴.۸ براساس دیدگاه مشتریان

۳۰,۰۱۹ دیدگاه ثبت شده

کیفیت ارائه خدمات

بازگشت وجه درصورت نارضایتی

تضمین ۱۰۰٪

وکیل در کرد کوی

برای هر شخصی امکان دارد مسائل حقوقی پیش بیاید، همان طور که می‌دانید انجام دادن کاری بدون اطلاعات کافی می تواند مشکلاتی به وجود آورد، برای این که در مسائل حقوقی به مشکل بر نخورید باید با یک مشاور حقوقی متخصص ارتباط برقرار کنید. بعضی از پرونده های حقوقی بسیار پیچیده هستند و نیاز است تا با یک مشاور حقوقی خبره مشورت کنید. مشاور حقوقی فردی است که با داشتن مهارت کافی و اطلاعات لازم، می‌ تواند به افراد مختلف در شرکت‌ ها، ادارات و سایر مکان ‌ها در زمینه‌ های حقوقی کمک کند. بسیاری از مشکلات در خانواده‌ ها و یا در جامعه با وجود یک فرد باتجربه و آگاه به قوانین، رفع می‌ شوند. در برخی از مواقع افراد تمایل ندارند که مشکلات خود را با اطرافیانشان در میان بگذارند و همین امر موجب اخذ تصمیمات عجولانه و یا احساسی خواهد شد. اگر شما هم جزء آن دسته از افراد هستید که هرگز مشکلات خود را با دیگران مطرح نمی‌کنید، نیاز به یک مشاور دارید. فردی که بتواند شما را در مهم ‌ترین تصمیمات زندگی‌تان یاری کند. این فرد می‌تواند یک مشاور غریبه باشد که از خانواده شما نیز بی اطلاع است. وجود یک مشاور همیشه می‌ تواند شما را از افتادن در چاله ‌های عدم آگاهی نجات دهد و اطلاعات کافی را به شما بدهد. در زمینه‌های حقوقی، با توجه به گسترش قانون مدنی و وجود ماده‌های مختلف قانون هیچ فرد عادی نمی‌تواند به شما کمک کند، مگر این که یک مشاور حقوقی متخصص، با بهره‌ مندی از مشاوره حقوقی می‌توانید از قوانین جمهوری اسلامی ایران مطلع شده و نسبت به قوانین اقدامات لازم را انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارتباط با مشاوره حقوقی با ما در ارتباط باشید. مسائل حقوقی یکی از مهم ترین بخش های زندگی انسان است. در یک تعریف ساده می توان گفت هر مسئله ای که مربوط به اموال و یا اشخاص است جزو دسته دعاوی حقوقی قرار می گیرد. مسائل مادی و حق و حقوق مادی و معنوی افراد را می توان در این دسته قرار داد. دعاوی که ناشی از اختلاف افراد بر سر حقوق و تعهداتشان با فرد دیگری باشد را می توان دعاوی حقوقی نامید.

وظایف بهترین مشاور حقوقی

در این بخش از مقاله سعی داریم شما را با مشاوره حقوقی خوب حوزه وظایف و فعالیت های  چنین فردی آشنا کنیم. شاید شما هم مطلع نباشید که یک مشاور حقوقی خوب چه کسی است و چه فردی را باید برای مشاوره انتخاب کرد. در هر کجای ایران که ساکن هستید، با ورود به وب سایت گروه وکلا دادورزان صلح و سازش می‌توانید با بهترین و مجرب ‌ترین مشاورین حقوقی تماس حاصل بگیرید و از آن ‌ها راهنمایی بخواهید. در ادامه شما را با وظایف یک مشاور حقوقی خوب و همچنین ویژگی ‌های فردی وی آشنا خواهیم کرد.

مشاوره تخصصی حقوقی ، کیفری و خانواده

 پذیرش وکالت در دعاوی حقوقی ، کیفری ، خانواده

بررسی و مطالعه پرونده در محاکم دادگستری و اظهار نظر توسط وکلای گروه

 تنظیم انواع قرارداد صحیح حقوقی مطابق با دعاوی موجود در محاکم

 تنظیم دادخواست ، شکواییه و لوایح حقوقی

وکالت تخصصی در دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدید نظر توسط وکلای با سابقه
 

مشاور حقوقی کیست؟

برای این که بتوانید یک مشاوره حقوقی خوب داشته باشید، در اولین قدم باید بتوانید یک مشاور حقوقی خوب پیدا کنید. مسلما در زندگی هر فردی پیش می‌آید که نیاز به دفاع از حقوق خویش داشته باشد، گاهی اوقات افراد به دلیل نداشتن اطلاعات و تجربه کافی نمی‌ توانند از حق و حقوق خود دفاع کنند به همین دلیل نیاز به یک مشاور حقوقی احساس خواهد شد. در واقع یک مشاور حقوقی فردی است که با داشتن مهارت کافی و اطلاعات لازم، می‌تواند به افراد مختلف در شرکت ‌ها، ادارات و سایر مکان‌ ها در زمین ه‌های حقوقی کمک کند. او باید بتواند مسائل را به خوبی تحلیل کند و تصمیماتی که اتخاذ می‌کند همگی بر پایه قانون و آگاهی باشد. ادارات و شرکت های پیشرفته و بزرگ به مشاور های حقوقی متخصص نیاز دارند.

امروزه با پیچیده شدن روابط سازمانی و فردی، مشکلات و چالش‌های مختلفی در اغلب سازمان ‌ها وجود دارد، به نحوی که افراد بیش از هر زمانی دیگری به چند کارشناسان حقوقی و یا مشاور حقوقی نیاز خواهند داشت. حوزه فعالیت حقو‌ق دانان دارای ریزه ‌کاری‌ها و پیچش ‌های زیادی است و با نداشتن آگاهی لازم ممکن است حق فرد و یا سازمانی ضایع شود.مشاور و یا کارشناس حقوقی باید اطلاعات به‌ روز و جامعی از مسائل حقوقی و کیفری داشته باشد و بتواند مسائل حقوقی را به خوبی تحلیل کند. این مسائل شامل دعاوی خانوادگی و کیفری است که اغلب نیازمند راهنمایی‌های بیشتری از جانب مشاور حقوقی است.

مهم است که از چه کسی مشاوره حقوقی دریافت می کنیم؟

از ان جا که مسائل حقوقی بسیار حساس و حائز اهمیت هستند قطعا این موضوع که از چه کسی مشاوره حقوقی دریافت کنیم نیز حائز اهمیت می باشد. در مسائل حقوقی ممکن است یک راهنمایی و یا یک مشاوره ی اشتباه شما را دچارضرر و زیان بسیاری کند. مثلا در حوزه ی املاک که یکی از پیچیده ترین مسائل است ، طرح دعوی از اهمیت بالایی برخوردار است و در صورت طرح اشتباه و یا تنظیم اشتباه دادخواست، دادخواست شما به صورت کلی رد می شود و تمام هزینه های ثبت دادخواست و دادرسی نیز از بین می رود.

بهترین مشاور حقوقی

بهترین مشاوره حقوقی

حالا که شما با مفهوم مشاور حقوقی آشنا شده اید خوب است بدانید که یک مشاور حقوقی چه کارهایی باید انجام دهد تا به بهترین مشاوره حقوقی تبدیل شود و یا در واقع چه اقداماتی باید صورت بگیرد تا یک مشاوره، شکل بهتری به خود بگیرد و مسائل و چالش‌ ها به راحتی حل شوند. لازم است بدانید که یک مشاوره از جانب خانواده و دوستان به هیچ وجه یک مشاوره حقوقی خوب نیست، مشاوره حقوقی باید دارای توافق نامه میان وکیل دادگستری و موکل باشد و وکیل بتواند بر اساس قانون موکل خود را مشاوره دهد. یک وکیل حقوقی باید اطلاعات حقوقی را در اختیار افراد قرار دهد و بر روند پرونده حقوقی موکل نظارت کامل داشته باشد. هر مسئله‌ای که پیش آید مشاوره حقوقی باید اطلاعات کامل را جمع آوری نموده و در زمره قانون از آن‌ها استفاده کند. مشاوره حقوقی در امور حقوقی و امور کیفری دخالت دارد و می‌تواند در امور مهاجرت، ادارییف بین المللی و تجاری دخیل شود. یک وکیل حقوقی خوب باید در حوزه‌ های فعالیت زیر کار کند:

1_ امور معاملات و قراردادها

یک مشاوره حقوقی باید متن قراردادها را به صورت پیش نویس تنظیم نموده و بر موارد آن اشراف کامل داشته باشد. در صورت نیاز باید اشخاص را از اثرات و شرایط موجود در هر بند آگاه کند. مشاوره حقوقی همچنین در معاملات ملکی شامل خرید و فروش و یا رهن و اجاره می‌تواند فعالیت داشته باشد. همچنین در امور مختلف خانواده نظیر حضانت، طلاق، مهریه و نفقه نیز قادر به یاری افراد خواهد بود.

2_ امور کیفری و دعاوی

مشاوره حقوقی می‌تواند لایحه‌های مورد نیاز در پیگیری دعاوی را تنظیم نموده و به افراد مشاوره بدهد. در صورتی که فرد دارای پروانه وکالت باشد، می‌تواند خودش به شخصه پرونده مربوطه را به دست گرفته و اقدامات مربوط به آن را انجام دهد. مشاور حقوقی می‌تواند در امور مختلف کیفری مانند اختلاس، قتل، خیانت در امانت، کلاهبرداری، چک بی محل و جعل سند نیز نقش مهمی داشته باشد. پس از اینکه به وسیله مشاور حقوقی راهنمایی شدید می‌توانید نزد وکیل رفته و اقدامات قضایی مورد نیاز را انجام دهید.

تفاوت مشاوره حقوقی با وکالت

با تعریفی که از مشاوره حقوقی ارائه شد و بیان حوزه‌های فعالیت مشاوره حقوقی، شاید از خودتان بپرسید که حال تفاوت یک مشاوره حقوقی با یک وکیل چیست. در واقع باید گفت وکیل فردی است که به روند پرونده شما رسیدگی دارد و در محاکم قضایی و یا اداری پرونده شما را پیگیری می‌کند. وی مدافع حقوق افراد در مراجع قضایی بوده است. اما مشاور حقوقی بیشتر سازمانی و یا شخصی است که وضعیت پرونده و شرایط و موقعیت آن را برای شما بازگو می‌کند. او با در نظر گرفتن آیین دادرسی و قوانین مربوط به آن توصیه‌های حقوقی را به شما می‌دهد و برای حل مشکلاتتان راه‌کارهای حقوقی خوبی را ارائه می‌دهد.

ویژگی های یک مشاور حقوقی خوب چیست؟

مشاور حقوقی خوب باید دارای چند ویژگی باشد تا بتوان صفت خوب بودن را به او اعطا کرد در حالی که می دانید معیارهای مختلفی برای خوب بودن وجود دارد اما در اینجا به برخی از ان ها اشاره خواهیم کرد.

  • مشاور حقوقی از دانش و اطلاعات کافی حقوقی برخوردار باشد: تسلط بر قوانین و داشتن اطلاعات حقوقی بالا باعث می شود که در حوزه ی مورد نظر بتواند شما را دقیق تر و بهتر راهنمایی کند.
  • بتواند به خوبی منظور و مفهوم خود را انتقال دهد و در انتقال دانش خود به صورت الفاظ عامیانه مهارت داشته باشد: برای راهنمایی لازم است که مشاور حقوقی بتواند اصطلاحات قانونی و حقوقی را به زبان ساده تر برای افراد توضیح دهد تا بتوانند به درستی متوجه امور شوند.
  • قابل اعتماد باشد: بتوانید با خیالی آسوده مسئله ی خود را با وی در میان بگذارید.
  • منفعت طلب نباشد: به دنبال نفع شخصی نباشد و برای مراجعه کننده وقت بگذارد و به درستی راهنمایی کند.
  • از قدرت کلامی خوبی بهره مند باشد: نحوه ی ارتباط گیری و صحبت با مراجعه کننده بسیار مهم است .
  • به روز باشد: داشتن اطلاع از جدید ترین قوانین باعث بهتر و مفیدتر شدن مشاوره می شود.

حال که با مفهوم و حوزه‌های فعالیت یک مشاور حقوقی با تجربه آشنا شدید، خالی از لطف نیست که در مورد وظایف این فرد نیز اطلاعاتی داشته باشید تا بدانید یک بهترین مشاور حقوقی خوب چه کسی است و چه وظایفی را به عهده دارد. در این بخش به بررسی وظایف یک مشاور حقوقی می‌پردازیم  وظایف یک مشاور حقوقی تحصیل کرده را برای شما شرح می دهیم:

1_ ارائه مشاوره لازم به کارمندان و مدیران

2_ راهنمایی کردن مدیران در انتخاب یک وکیل خوب

3_ رسیدگی کردن به شکایت‌ها و دعاوی اداری و حقوقی

4_ انجام دادن امور حقوقی مربوط به مزایده‌ها و مناقصه‌ها

5_ جمع آوری نمودن اطلاعات برای دفاع از حقوق سازمان در مراجع قضایی

6_ انجام دادن کارهای مرتبط با ثبت، سند، تغییرات و ی انحلال در شرکت‌ها

7_ تهیه کردن متون قراردهای سازمان‌ها و شرکت‌ها و نظارت داشتن بر روند آن‌ها

8_ بررسی و جمع آوری اطلاعات مورد نیاز برای تهیه اساسنامه، دستورالعمل و قوانین شرکت‌ها

9_ جهت کسب اطلاعات بیشتر با ویژگی‌های مشاور حقوقی خوب اینجا کلیک کنید.

مشاور حقوقی خوب

مشاوره حقوقی تلفنی

به دلیل ارزش و کمبود وقت در میان مشغله های روزمره اگر شما نیاز به مشاوره ی حقوقی دارید اما زمانی برای دریافت مشاوره ی حقوقی حضوری را ندارید و یا با محدودیت هایی برای حضور در جلسات مشاوره حقوقی رو به رو هستید باید این بگوییم که خوشبختانه بسیاری از مشاوران حقوقی و موسسات حقوقی که در امور مشاوره ی حقوقی نیز فعالیت می کنند، امکان دریافت مشاوره ی حقوقی تلفنی را فراهم کرده اند و شما تنها با یک تماس می توانید از دانش و اطلاعات مشاوران حقوقی بهره مند شوید.

مشاوران حقوقی مانند تمامی افراد در قبال مشاوره ی حقوقی و خدمتی که ارائه می دهند ، دستمزد و حق الزحمه دریافت می کنند. مشاوره ی حقوقی یکی از خدمات مهم و اساسی در زندگی است.  هزینه ی مشاوره ی حقوقی حضوری با مشاوره ی حقوقی تلفنی می تواند متفاوت باشد ، همان طور که برای حق الوکاله ی وکلا تعرفه ای وجود دارد ، برای مشاوران حقوقی و جلسات مشاوره ی حقوقی چه توسط کارشناسان حقوقی باشد و یا توسط وکیل ، باز هم دارای تعرفه هستند که این تعرفه را می توان حداقل میزان مبلغ حق مشاوره در نظر گرفت البته برخی از موسسات حقوقی هستند که مشاوره های حقوقی را به صورت رایگان ارائه می دهند.

هزینه ی مشاوره ی حقوقی تلفنی از ۲۵ هزار تومان شروع می شود و تا ۲۵۰ هزار تومان نیز بالا می رود. که این تغییر قیمت بسته به دقایق صحبت و مشاوره گرفتن از کارشناسان حقوقی و یا وکیل های پایه یک دادگستری ، می باشد.

مثلا هزینه ی پنج دقیقه صحبت با وکیل دادگستری برابر ۵۰ هزار تومان می باشد و هزینه ی پنج دقیقه مشاوره از مشاوران حقوقی برابر ۲۵ هزار تومان می باشد.

مشاوره آنلاین

این روزها با توجه به پیشزفت علم و تکنولوژی و اینترنتی شدن دنیا و پیش رفتن به سمت دنیای مجازی، بسیاری از کارها به صورت آنلاین انجام می‌شود. در مورد مشاوره حقوقی نیز، امکان برقراری ارتباط به صورت آنلاین وجود دارد. مشاوره آنلاین این امکان را به اشخاص می ‌دهد تا در هر مکان و زمانی که هستند، از راهنمایی ‌های یک فرد متخصص و کارشناس بهره ببرند. بسیاری از افراد زمانی که دچار مشکل می‌شوند، دوست دارند پیش از طرح دادخواست و یا شکایت، با یک حقوق‌ دان و یک مشاور متخصص مشورت نمایند تا مانع از هر گونه ضرری شوند. آن ‌ها ترجیح می‌ دهند تا با استفاده از اطلاعات تجربه مشاورین حقوقی خودشان اقدامات لازم را برای پرونده انجام دهند و به سراغ وکیل نروند. در این صورت می‌توانند از مشاوره آنلاین استفاده کنند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با دارا بودن وکلای پایه یک دادگستری و تیمی مجرب از مشاورین حقوقی می‌تواند به صورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشد. گروه حقوقی دادورزان صلح و سازش از بهترین و متخصص ترین مشاور های حقوقی تشکیل شده است و این گروه حقوقی آماده ارائه انواع خدمات حقوقی می باشد.

مشاوره حقوقی حضوری

هر چند که مشاوره ی حقوقی به صورت حضوری ممکن است با محدودیت هایی از جمله محدودیت های زمانی و مکانی برخوردار باشد اما مزیت هایی نیز دارد. مثلا در مشاوره ی حضوری امکان مشاهده ی مدارک و مستندات پرونده توسط مشاوره حقوقی وجود دارد که می تواند با بررسی پرونده راهنمایی کارامدتر و دقیق تری به شما ارائه دهد. همچنین مدت زمان جلسه ی مشاوره ی حقوقی حضوری نسبت به مشاوره حقوقی تلفنی بیشتر است که بهتر می توانید از دانش و اطلاعات مشاوران حقوقی استفاده کنید.

جلسات مشاوره حقوقی حضوری با توجه به خدماتی که وکلا در ان انجام می دهند متغیر است. جلسات حقوقی حضوری از ۲۰۰ هزار تومان  شروع می شود و بسته به خدمات ارائه شده افزایش می یابد.

بهترین روش مشاوره حقوقی

همان طور که گفته شد مشاوره ی حقوقی انواع مختلفی دارد که مشاوره ی حضوری یکی از انواع ان است که با محدودیت های بسیاری مواجه است به علاوه مشاوره حقوقی حضوری قدیمی ترین روش دریافت مشاوره می باشد اما با توجه به تاثیر مثبتی که مشاوره حضوری دارد، هنوز هم یکی از بهترین روش های مشاوره به حساب می اید. معمولا در این روش می توان به راحتی بهترین وکیل و یا مشاور را انتخاب کرده و با مراجعه به دفتر و یا موسسه حقوقی وی، به صورت حضوری با وی مشورت کرده و این موضوع باعث می شود فرد بتواند بهترین نتیجه را  به دست آورد.

چالش ‌ها و مشکلات مختلفی  که در خانواده‌ ها و یا در سازمان ‌ها و شرکت‌ ها به وجود می آید باعث شده است که افراد به یک فرد متخصص در زمینه ‌های حقوقی مراجعه نماید. مشاوره حقوقی یکی از سنجیده ‌ترین کارهایی است که افراد پیش از هر اقدامی باید انجام دهند. ممکن است با طرح شکایت به صورت خودسرانه به دردسر بزرگی بیافتید، به همین دلیل بهتر است از مشاوره با یک فرد متخصص بهره‌مند شوید. این روزها طرح مشکلات و راهنمایی مشاورین به صورت آنلاین امکان پذیر بوده است و افراد می‌توانند به صورت اینترنتی و یا تلفنی با مشاورین حقوقی در تماس باشند و از آن ‌ها راهنمایی بخواهند.

هنگام دریافت مشاوره حقوقی چه نکاتی را رعایت کنیم؟

یکی از نکات مهمی که هنگام دریافت مشاوره ی حقوقی باید در نظر باشید این است که در گفتن مسئله ی حقوقی خود با مشاوره حقوقی رو راست و صادق باشید تا مشاوره ی حقوقی شما بتواند به درستی شما را راهنمایی کند و بهترین و دقیق ترین مشاوره را به شما ارائه دهد، هر چه جزئیات بیشتر و دقیق تری در اختیار مشاوره بگذارید، وی نیز می تواند شما را دقیق تر راهنمایی کند. یکی از نکات مهمی که هنگام دریافت مشاوره ی حقوقی باید در نظر باشید این است که در گفتن مسئله ی حقوقی خود با مشاوره حقوقی رو راست و صادق باشید تا مشاوره ی حقوقی شما بتواند به درستی شما را راهنمایی کند و بهترین و دقیق ترین مشاوره را به شما ارائه دهد، هر چه جزئیات بیشتر و دقیق تری در اختیار مشاوره بگذارید، وی نیز می تواند شما را دقیق تر راهنمایی کند.

مشاور حقوقی چه کمکی به ما می کند؟

فرق خدمات وکالتی با خدمات مشاور حقوقی چیست؟

مشاور حقوقی فردی ست که کارشناس مسائل حقوقی می باشد و نسبت به قوانین جاریه اطلاعات دارد و می تواند شما را در زمینه ی مورد نیاز راهنمایی کند اما وکیل ، علاوه بر داشتن این اطلاعات ، توانایی استفاده از ان ها را در پرونده های حقوقی نیز دارد و با توجه به انجام پرونده های مختلف و سابقه ی کاری بالا نسبت به حوزه های حقوقی اشراف و تسلط بهتری دارد به همین دلیل می تواند در پرونده کارامد تر باشد. باید در نظر داشته باشید که مشاور حقوقی به زبان ساده یعنی فردی که توسط افراد، سازمان‌ها و … به کار گرفته می‌شود تا با بررسی مشکل و تطبیق آن با قوانین و مقررات جاریه، به ارائه توصیه های قانونی و راهکارهای حقوقی یا قراردادی بپردازد در حالی که وکلا وظیفه ای فراتر از این موضوع دارند و در کنار این موضوعات از سوی موسسات حقوقی یا خود افراد به کار گرفته می شوند تا طیف وسیع تری از خدمات حقوقی نظیر پیگیری پرونده در محاکم قضائی و اداری بپردازند و از سوی شما در پرونده حاضر شده و به دفاع بپردازند. خدماتی که وکیل می تواند به شما ارائه دهد شامل موارد زیر است:

  • تنظیم لایحه ، دادخواست ، قرارداد و شکواییه
  • مشاوره دادن در حوزه های حقوقی
  •  انجام انواع پرونده های شما
  • کسب نتیجه ایده آل برای پرونده ی حقوقی موکل خود

مشاور حقوقی چگونه به ما کمک می کند

یک مشاوره حقوقی خوب باید به قوانین و آیین دادرسی تسلط کافی داشته باشد و افراد را در زمینه‌ های حقوقی به خوبی آگاه نماید. این فرد باید در کمال آگاهی و عدالت عمل نموده و بتواند توصیه‌های حقوقی و راه ‌کارهای عالی را به افراد ارائه دهد. مشاوره حقوقی می‌تواند در امور شرکت‌ها مانند تنظیم اسناد، انحلال شرکت، تنظیم آیین نامه و اساسنامه کمک کند. همچنین وجود یک مشاوره حقوقی خوب می‌تواند مسیر را برای شما هموار سازد تا در کنار او یک وکیل خوب نیز داشته باشید. با مطالعه این مطلب دانستید که یک مشاوره حقوقی کیست و چه وظایفی را به عهده دارد. همچنین حوزه‌های فعالیت این افراد را نیز دانستید. حال چنانچه در روند یک پرونده نیاز به مشورت با افراد متخصص و کارشناسان ماهر هستید، کافیست با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش تماس حاصل نمایید. شما علاوه بر کارشناس های حقوقی و مشاوران حقوقی می توانید از وکیل های پایه یک نیز مشاوره بگیرید. وکلا علاوه بر انجام پرونده ها ، مشاوره ی حقوقی لازم را در امور مختلف حقوقی ، ارائه می دهند. البته در نظر داشته باشید که مشاور حقوقی دانش کافی و اطلاعات لازم را در زمینه های حقوقی دارد اما اگر با مشکل حقوقی جدی مواجه شده اید بهتر است از یک وکیل پایه یک ، مشاوره دریافت کنید زیرا وکلا علاوه بر داشتن دانش و اطلاعات ، از سابقه ی کاری و اجرایی در پرونده های حقوقی نیز برخوردار هستند که خود می تواند کمک بهتری برای شما باشد و دقیق تر راهنمایی کنند.

مشاوره حقوقی در تهران یا سایر شهرها

آگاهی شرط اول در اقدام به حل مسئله می‌باشد. مشاور حقوقی می تواند ابهامات شما را در مسائل حقوقی رفع کند و راهنمایی لازم را جهت حل مسئله ی حقوقی خود را از وی دریافت کنید.

مشاوره ی حقوقی باعث می شود شما بتوانید به راحتی پاسخ تمامی سوالات و ابهامات حقوقی خود را دریافت کنید. شما می توانید سوالات حقوقی خود را از کارشناس حقوقی و یا از وکیل پایه یک در تهران بپرسید .

خوشبختانه امروزه در تهران و دیگر شهرهای کشور تعداد زیادی وکیل و مشاور حقوقی وجود دارد که بر این ها موسسات حقوقی معتبری نیز وجود دارند که در حوزه ی مشاوره حقوقی بسیار فعال و متخصص هستند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

کارشناسان گروه وکلا دادورزان صلح و سازش همه روزه آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند. آنچه که در گروه دادورزان صلح و سازش اهمیت دارد، رضایت شما عزیزان است. این تیم دارای مجرب‌ترین وکلای پایه یک دادگستری و بهترین مشاوره حقوقی است. کافیست اینجا را کلیک کنید. همچنین جهت ارتباطی آسان با مشاوره حقوقی و آشنایی بیشتر از طریق اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

اشتراک این مطالب

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

وکیل طلاق در طرقبه شاندیز 6

آشنایی با قوانین طلاق و مهریه در ایران

یک وکیل متخصص

برخی کمیسیون های شهرداری و نحوه اجرا

وکیل در درگز

وکیل پایه 1 دادگستری چه کاری میتواند انجام دهد

وکیل روابط نامشروع 2

منشور حقوق شهروندی

اساسنامه سازمان زمین شهری

قوانین ملکی سند مالکیت

وکیل طلاق در طرقبه شاندیز 6

آشنایی با قوانین طلاق و مهریه در ایران

وکیل متخصص در بجستان 1

اساسنامه سازمان زمین شهری

قوانین ملکی سند مالکیت

برخی کمیسیون های شهرداری و نحوه اجرا

وکیل روابط نامشروع 2

منشور حقوق شهروندی

وکیل پایه یک دادگستری در سیستان و بلوچستان

وکیل پایه 1 دادگستری چه کاری میتواند انجام دهد

logo (1)
گروه وکلای دادورزان
صلح و سازش

سوال حقوقی خودرا مطرح کنید