وکیل در تهران وکیل در تهران

مشاور حقوقی با وکیل خانم در تهران

مشکلات و دعاوی حقوقی روزانه پیچیده تر و دقیق تر و سخت تر خواهند شد. همچنین افزایش جمعیت و مشکلات اقتصادی باعث افزایش تعداد و حجم دعاوی در دادگاه ها و مراجع قضایی و شبه قضایی و محاکم می شود. همین موضوع باعث نیاز روز افزون مردم جامعه ما به وکیل و مشاور حقوقی می شود. لازم است بدانید که میان وکیل خانم و آقا از نظر تخصص و تجربه هیچ تفاوتی وجود ندارد. وکیل خانم مانند هر وکیل دیگری برای این که پروانه وکالت دریافت نمایند باید ابتدا در رشته حقوق در دانشگاه تحصیل نماید و سپس در آزمون سنگین و سخت و دشوار کانون وکلای دادگستری شرکت نماید. همچنین بعد از قبولی در این آزمون باید حداقل به مدت ۱۸ ماه نزد یک وکیل با سابقه در تهران کارآموزی کند.

شماره وکیل در تهران

مشاور حقوقی با وکیل خانم در دعاوی خانواده

همچین در پرونده های  مرتبط با امور خانواده علی الخصوص وقتی که موکل خانم است و بهتر است از وکیل خانم استفاده نماید. چون که معمولا برای این که موکل بتواند مدام پیگیر پرونده خود بشود یا بعضی مسائل و موارد شخصی تر مانند مسائل و مشکلات جنسی که در زندگی مشترک با همسر خویش داشته است بهتر است از وکیل خانم استفاده کنند تا حقوق خویش را بهتر پیگیری کنند. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در شهر تهران در تمامی دعاوی پنج سال سابقه فعالیت مستمر داشته است و از وکلای خانم زیادی استفاده می کند.

شرایط مشاوره حقوقی با وکیل خانم در تهران

خانم ها با توجه به این موضوع که ویژگی های شخصیتی خود در بسیاری از پرونده های موفق تر از آقایان عمل می نمایند. افزون بر این که یک موکل خانم با وکیل خانم خود ارتباط بهتر و مفیدتری برقرار می نماید.

  • بانوان شنونده های بسیار خوبی می باشند و معمولا دقیق تر و ریز تر به اظهارات موکل گوش می دهند. همین موضوع باعث می شود مسائلی را از اظهارات موکل کشف نمایند که ممکن است از دید یک وکیل آقا پنهان مانده باشد.
  • دقت نظر خانم ها در جزئیات از آقایان بسیار بیشتر می باشد. خانم ها جزئی نگرتر و دقیق تر از آقایان می هستند. اگر که پرونده از جزئیات بسیار زیادی برخوردار می باشد بهتر این است که از از یک وکیل زن استفاده نمایید.
  • فن بیان خانم ها معمولا از آقایان بهتر می باشد. این موضوع که معمولا فن بیان و نحوه مذاکره بانوان بهتر از آقایان می باشد بر کسی پوشیده نمی باشد. پس اگر که طرف مقابل شما از یک وکیل زن بهره می برد بهتر است شما هم از یک وکیل خانم استفاده نمایید.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها