موسسه حقوقی

موسسه حقوقی یکی از مهم‌ ترین موسسات است که در هر استانی وجود دارد و راه مراجعه افراد به انواع وکلا را راحت نموده است. بنابراین طبیعی است که شما هر زمان که بخواهید برای مراجعه به وکیل مورد نظرتان می ‌توانید به موسسه حقوقی مراجعه نموده و وکیل مورد نظرتان را بیابید. موسسات حقوقی تشکیل شده از انواع وکیلانی که دارای تخصص های مختلف هستند به طوری که هر موسسه حقوقی دارای وکلای درجه یک و با مهارت و حرفه ای است. امروزه ما تصمیم گرفتیم در خدمت شما عزیزان باشیم جهت آشنایی با خدمات موسسه حقوقی تا شما عزیزان دریا بود که در این موسسات چه خدماتی صورت می گیرد و چه زمانی لازم به مراجعه به این موسسه وجود دارد. از این رو دعوت می کنیم برای یافتن پاسخ سوالات خود در این زمینه تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

بهترین موسسه حقوقی

بر اساس قوانین دادگستری و ثبتی جمهوری اسلااین یران اشخاصی که توانایی و تسلط آن ها بر دانش حقوق اثبات شده باشد توانایی ثبت موسسات حقوقی را دارند. در این راستا افراد متخصص با ارائه مدارک تایید شده به ثبت موسسه حقوقی مباردت می نمایند. در صورتی که ریاست بیشتر موسسات حقوقی وکلای با سابقه یا قضات بازنشسته و یا اعضای هیئت علمی دانشگاه ها واز اساتید علم حقوقی هستند. متاسفانه برخی افراد سودجو با استفاده از مدارک دیگران یا جعل مدرک خود را رییس موسسه حقوقی معرفی کرده و با انجام اعمال دون شان وکالت اقدام به عوام فریبی کرده و جایگاه این منزلگاه احقاق حق را متزلزل کرده و دیدگاه مردم عزیز را مخدوش می سازند.

موسسه حقوقی متخصص

فعالیت موسسه های حقوقی کاملا مطابق با عرف چندین و چند ساله و زیر سایه قانون می باشد. همچنین این موسسات مورد تایید  100% حکومت و مقامات قضایی که در راس آن ریاست قوه قضاییه است می باشد و ایشان اخیرا بارها و بارها بر نقطه نظم خود در مورد مقام موسسات حقوقی تاکید کردند. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در تمامی دعاوی پنج سال سابقه فعالیت دارد.

موسسه حقوقی با سابقه

شما عزیزان باید توجه داشته باشید در هنگام مراجعه به موسسات حقوقی از ثبتی و رسمی بودن موسسه اطمینان حاصل نمایید. علاوه بر درخواست اساسنامه و شماره ثبتی موسسه از رییس موسسه مدارک علمی و تحصیل او را نیز طلب کنید. متاسفانه در جامعه امروزی اعتبار امری کمیاب شده است. از طرفی اعتبار و نام خود در انجام امور وکالتی و حقوقی امری بسیار مهم و تاثیرگذار می‌ باشد. اعتبار سنجی موسسات حقوقی توسط مردم عزیز یکی از ملزومات انتخاب صحیح در یافتن موسسه حقوقی مطمئن و عادل است.

خدمات موسسه حقوقی چیست؟

حتماً شما هم با ورود به موسسه حقوقی و دیدن نام بهترین وکلا چنین سوالی برای تان پیش می آید که خدمات موسسه حقوقی چیست؟ برای یافتن پاسخ این سوال توصیه می کنیم که حتما این مطلب را با دقت مطالعه کنید. در واقع موسسات حقوقی با وجود داشتن وکلای درجه یک به افرادی که تمایل به دادن وکالت پرونده خود دارند خدمات رسانی می کنند. مواردی که در زیر می بینید همگی خدمات موسسه حقوقی است:

  • وکیلان سعی می کنند که در کوتاهترین زمان ممکن به نتیجه مطلوبی برای موکلشان برسند.
  • بهترین و قوی ترین دفاعیه را برای موکلان خود تنظیم نموده و حق و حقوق آن ها دفاع می کنند.
  • در موسسه حقوقی وکیل آن به صورت تخصصی به پرونده‌ ها رسیدگی می نمایند.
  • وکیلان در موسسه حقوقی سنگ می کنند اسناد و مدارک لازم جهت تبرئه نمودن موکل خود را آماده کنند.
  • هم چنین با تشکیل مشاوره حقوقی راه درست را برای انجام و گرفتن تصمیمات صحیح نشان می دهند.

منظور از رسیدگی به پرونده های تخصصی این است که هر وکیل در زمینه ای که تخصص دارد و فعالیت می کند برای مثال اگر وکیلی در زمینه پرونده های کیفری فعالیت می کند به هیچ عنوان پرونده ملکی را نمی پذیرد بنابراین حتماً در پرونده که تخصص دارد موفقیت کسب خواهد کرد.

درخواست مشاوره وکیل

موسسه حقوقی

تفاوت موسسه حقوقی و دفتر وکالت چیست؟

شاید با خود بگویید که موسسه حقوقی هم مانند دفتر وکالت است که به آن مراجعه می‌ کنیم و به وکیل مورد نظرتان وکالت می ‌دهید اما باید بگوییم که موسسه حقوقی و دفتر وکالت مثل هم نیستند و تفاوت هایی دارند. حال اگر بخواهیم دفتر وکالت را با موسسه حقوقی مقایسه کنیم باید بگوییم که دفتر وکالت مربوط به یک وکیل است و در آن تنها یک وکیل در حال فعالیت و رسیدگی به پرونده مشخصی می باشد. اما موسسه حقوقی چندین وکیل در حال فعالیت هستند که زمانی که شما به موسسه حقوقی مراجعه میکنید با وکیلان متخصصی روبرو می شوید که هر کدام بر اساس تخصصی که دارند پرونده های مختلفی می پذیرند. از این رو هر زمان که مراجعه کنید بنابر پرونده ای که دارید به وکیل مورد نظر مراجعه نموده و به او وکالت می‌ دهید. اکنون دیگر شما عزیزان خیلی خوب می دانید که موسسه حقوقی چیست و چه کاری انجام می دهد؟

درخواست مشاوره وکیل

موسسه حقوقی

شرایط و مدارک لازم جهت ثبت موسسه حقوقی

شما هم به این موضوع فکر کرده اید که یک موسسه حقوقی تاسیس نموده و در آن مشغول فعالیت شوید. در این صورت باید بگوییم که موسسه حقوقی به شرایط و مدارک مشخصی نیاز دارد بنابراین شما برای شروع باید ابتدا از شرایط و مدارک آن مطلع شوید. برای مثال یکی از مهمترین شرایطی که برای تاسیس موسسه حقوقی وجود دارد این است که به وجود چند نفر وکیل که دارای مدرک وکالت در زمینه کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا هستند نیاز است. سپس باید به دنبال ثبت مکانی به عنوان موسسه حقوقی باشید که در این صورت باید به دفتر اسناد رسمی مراجعه کنید و برای تکمیل مدارک از راهنمایی آن ها بهره مند شوید. البته که ثبت موسسه حقوقی ممکن است کمی زمانبر باشد اما مزایای آن به قدری زیاد است که قابل قیاس نیست.

درخواست مشاوره وکیل

موسسه حقوقی

برای ثبت موسسه حقوقی بدون مجوز وکالت چه مدارکی لازم است؟

همان طور که خدمتتان عرض نموده ایم برای ثبت موسسه حقوقی به مجوز وکالت چندین وکیل نیاز است بنابراین نمی‌ توان بدون وجود مجوز وکالت یک موسسه حقوقی ثبت کرد. حال ممکن است برای شما هم سوال پیش آید که برای ثبت موسسه حقوقی بدون مجوز وکالت چه مدارکی لازم است در این خصوص باید بگوییم که باید به دنبال مجوز وکالت رفت و پس از دریافت این مجوز مجدداً برای ثبت موسسه حقوقی اقدام نمود. فعالیت موسسات حقوقی فاقد پروانه وکالت غیر قانونی است. بنابراین برای قانونی شدن آن باید حتماً مجوز وکالت و پروانه وکالت صادر شود. تنها با وجود پروانه وکالت و مجوز وکالت است که افراد می توانند به موسسه حقوقی اعتماد نموده و پرونده های حقوقی خود را به وکیل و موسسه بسپارند. بنابراین با دریافت راهنمایی های لازم جهت ثبت موسسه حقوقی و تکمیل مدارک و اسناد لازم می توان برای ثبت موسسه اقدام نمود و معتبرترین موسسه حقوقی را به ثبت رساند.

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها