وکیل پایه یک دادگستری
Search

0919-2329787

تماس بگیرید

وکیل اخذ تابعیت ایران

وکیل اخذ تابعیت ایران

تابعیت ایرانی

خدمات اخد تابعبت موقتا انجام نمیگیرد لطفا تماس حاصل نفرمائید

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با داشتن پنج سال سابقه فعالیت در زمینه دریافت تابعیت ایرانی انواع خدمات حقوقی را به عموم مردم اعم از: مشاوره حقوقی و پذیرش وکالت در موضوعات حقوقی، تابعیت، کیفری، مواد مخدر و ملکی و غیره … ارائه می کند.

دریافت تابعیت ایرانی

در کشور های همسایه ایران مانند، افغانستان، عراق و پاکستان به دلیل افزایش و شدت گرفتن جنگ های داخلی و عملکرد گروه های تروریستی و نا آرامی کشور ها شهروندان ای کشور ها به فکر مهاجرت افتادند، در سال های گذشته میزان مهاجرت تبعه های افغانستانی و عراقی به کشور ایران به شدت افزایش داشته است. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در زمینه دریافت تابعیت ایرانی پنج سال فعالیت مستمر داشته است.

وکیل اخذ تابعیت ایران

در این مقاله مهم ما قصد داریم تا اطلاعات شما را در زمینه دریافت و اخذ تابعیت ایران افزایش دهیم، تابعیت چیست؟ روش های دریافت تابعیت ایران؟ مواردی هستند که درباره آن ها صحبت می شود. مانند همیشه با ما همراه باشید. تابعیت، یک اصطلاح است که خبر از یک رابطه سیاسی، اجتماعی، معنوی و حقوقی بین یک فرد و دولت یا ملت را می دهد. شخصی که تحت تابعیت یا اقامت یک دولت باشد، دولت نسبت به این شخص وظایفی دارد و شخص هم نسبت به دولت وظایفی دارد، البته در حقوق بین الملل تعریف تابعیت توسط دانشمندان و کارشناسان به یک نمونه ختم نمی شود و معنی های مختلفی برای آن تعریف شده است.

شرایط گرفتن تابعیت ایران چیست؟

دریافت تابعیت ایران، شرایط اخذ تابعیت ایران چگونه است؟افرادی که می‌خواهند تابعیت ایران را اخذ کنند باید تمام شرایط قید شده در ماده 979 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران را با هم داشته باشند.

ماده 979 قانون مدنی مقرر کرده است که افرادی که دارای شرایط زیر باشند می توانند تابعیت ایران را تحصیل کنند:

  • به سن هیجده سال تمام رسیده باشند.
  • 5 سال متوالی یا متناوب ساکن ایران باشد
  • فراری از خدمت نظامی نباشند.
  • در هیچ کشوری به جنحه مهم یا جنایت غیر سیاسی محکوم نشده باشند.

وکیل اخذ تابعیت ایران

وکیل برای گرفتن تابعیت ایرانی چه می کند؟ وکیل تابعیت؛ اتباع خارجی در ایران

وکیل برای دریافت تابعیت ایرانی کارهای حقوقی مهم و زیادی را انجام می دهد تا پرونده در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه برسد. اولین و مهمترین اقدامی که توسط وکیل برای دریافت تابعیت ایرانی انجام می شود، نوشتن درخواست از طرف خواهان پرونده می باشد. به عنوان مثال افغان های مقیم کشور که قصد دارند تابعیت ایرانی دریافت کنند و به صورت قانونی در کشور به فعالیت بپردازند به راحتی می توانند از وکیل برای گرفتن تابعیت ایرانی کمک بگیرند و وکالت پرونده خود را به او بسپارند تا در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب و دلخواه خود برسند. وکیل متخصص اخذ تابعیت ایران می تواند به کمک شما بیاید. وکیل برای گرفتن تابعیت ایرانی تمامی اقدامات قانونی لازم را در جهت پیشبرد اهداف موکل خود انجام می دهد واز مدارک و ادله اثبات مناسب در جهت احقاق حقوق او استفاده می کند.

قانون تابعیت چه می گوید؟

مراحل اخذ تابعیت ایران چیست؟ مراحل اخذ تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران؟ اشخاصی که متقاضی دریافت تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران هستند می‌توانند در صورت شرایط مندرج در ماده 70 و 979 قانون مدنی، درخواست تابعیت خود را به اداره تابعیت وزارت امور خارجه در مرکز و یا دفاتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداریهای سراسر کشور تسلیم کنند.

مشاوره با وکیل اخذ تابعیت ایران

بهترین وکیل برای اخذ تابعیت ایرانی می تواند کلیه قوانین لازم را به متقاضیان کسب تابعیت ایران انتقال بدهد و باعث پیشبرد اهداف پرونده آن ها شود. انتخاب یک وکیل برای دریافت تابعیت ایرانی کار ساده ای نمی باشد و باید به نکات مهمی در مورد آن توجه داشت تا بتوان در مسیر احقاق حقوق خود قدم برداشت. برای این کار بهتر است به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مراجعه کنید. وکیل برای اخذ تابعیت ایران تخصص ها و مهارت های کافی را دارد و می تواند پرونده را حل و فصل کند. وکیل کارکشته اخذ تابعیت ایرانی با تکیه بر تجربیاتی که دارد می تواند بهترین عملکرد را در جریان دادرسی پرونده از خود نشان دهد.

وکیل اخذ تابعیت ایرانبررسی موضوعات مربوط به اهلیت و تابعیت

اکثر افرادی که به وکیل دریافت تابعیت ایرانی مراجعه می کنند، دوست دارند بدانند که اصلا چرا باید تابعیت را از طریق قانون به دست اورد. بر اساس ماده 956 الی 965 قانون مدنی،اهلیت برای دارا بودن حقوق بازنده متولد شدن انسان شروع و با مرگ او تمام خواهد شد. حمل از حقوق مدنی متمتع می‌ شود. مشروط بر این که زنده متولد شود. هر انسان متمتع از حقوق مدنی خواهد بود لیکن هیچ شخصی نمی‌تواند حقوق خود را اجرا کند مگر این که برای این امر اهلیت قانونی‌ لازم داشته باشد. همچنین هیچ کس نمی‌تواند به طور کلی حق تمتع و یا حق اجراء تمام یا قسمتی از حقوق مدنی را از خود سلب کند.هیچ شخصی نمی‌تواند از خود سلب حریت نماید و یا در حدودی که مخالف قوانین و یا اخلاق حسنه باشد از استفاده از حریت خود صرف‌نظر کند. جز در موردهای خاص اتباع خارجه نیز از حقوق مدنی متمتع خواهند بود، در مورد حقوقی که قانون آن را صراحتاً منحصر به اتباع ایران نموده و یا آن را صراحتاً از اتباع خارجه سلب کرده است. در مورد حقوق مربوط به احوال شخصی که قانون دولت متبوع تبعه خارجه آن را قبول نکرده. در مورد حقوق مخصوصه که صرفاً از نقطه نظر جامعه ایرانی ایجاد شده باشد. اکیدا توصیه می شود برای امور دریافت تابعیت ایرانی از یک وکیل ایرانیان مقیم خارج از کشور در این زمینه استفاده کنید.

تنظیم درخواست قانونی توسط وکیل برای گرفتن تابعیت ایرانی

درخواست تنظیم شده باید توسط وکیل باشد و به صورت مستقیم به وزارت امور خارجه تسلیم شود و دارای مشخصاتی مانند، سواد مصدق اسناد هویت تقاضاکننده و عیال و اولاد او. تصدیق نامه نظمیه دایر به تعیین مدت اقامت تقاضا کننده در ایران و نداشتن سوء سابقه و داشت مکنت کافی یا شغل معین برای تامین معاش وغیره … باشد. ‌وزارت امور خارجه رسیدی با تعیین تاریخ وصول داده و در صورت لزوم اطلاعات راجع به شخص تقاضاکننده را تکمیل و آن را به هیأت وزراء ارسال‌ می‌ کند.  هیأت مزبور در قبول یا رد آن تصمیم مقتضی اتخاذ کند در صورت قبول شدن تقاضا سند تابعیت به درخواست‌کننده تسلیم خواهد شد.

وکیل اخذ تابعیت ایران

وکیل برای گرفتن تابعیت ایرانی را چگونه پیدا کنیم؟

وکیل برای گرفتن تابعیت ایرانی باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟ وکیل دادگستری در تحصیل تابعیت ایران؟ وکیل برای گرفتن تابعیت ایرانی چه کارایی دارد؟ وکیل اخذ تابعیت ایرانی باید دارای ویژگی ها و تحصیلات خاصی باشد. در ابتدا اول شما باید بتوانید که یک وکیل حرفه ای دریافت تابعیت ایرانی پیدا کنید. برای این کار مناسب ترین گزینه برای شما گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می باشد. شما با مراجعه به این گروه حقوقی می توانید با بهترین وکلا و مشاورین حقوقی مشورت کنید و از خدمات حقوقی این گروه استفاده کنید.  از همراهی شما بینهایت سپاسگزارم.

وکیل در کرد کوی

کارشناسان گروه دادورزان آماده پاسخ گویی به شما هستند

0919-2329787
جهت مشاوره تخصصی تماس بگیرید...
0919-2329787

آخرین مقالات سایت

1.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا