وکیل الزام به تنظیم سند رسمی

وکیل الزام به تنظیم سند رسمی

در این مقاله حقوقی ما قصد داریم تا به بررسی و توضیح موضوعات مهمی مانند ارکان دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، اقدامات دادگاه در خصوص الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تنظیم سند رسمی، سند رسمی چیست، چگونه می توان وکیل الزام به تنظیم سند رسمی را پیدا کرد؟ مالکیت رسمی خوانده و دیگر موضوعات بپردازیم اگر این موضوع یعنی وکیل الزام به تنظیم سند رسمی برای شما حائز اهمیت می باشد مطالعه کردن این محتوا را از دست ندهید و تا انتها با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش همراه باشید.

 

درخواست مشاورهه

سند چیست؟

در ابتدا برای این که نسبت به موضوع درک بهتری داشته باشید سند را به صورت مختصر به شما توضیح می دهم. بر اساس ماده ۱۲۸۴ قانون مدنی کشور سند عبارت می باشد از هر نوشته ای که در مقام دعوی یا دفاع قابل استناد و دفاع باشد، قانون مدنی در ماده ۱۲۸۶ به توضیح انواع سند پرداخته است و به این موضوع اشاره کرده است. سند انواع مختلفی دارد و بر اساس قانون مدنی سند ها به دو نوع سند رسمی و سند عادی تقسیم می شوند. شما برای استخدام یک وکیل الزام به سند رسمی با سابقه می توانید به گروه وکلای دادورزان صلح مراجعه کنید، این گروه حقوقی از بهترین وکلا و مشاور های حقوقی التزام به تنظیم سند رسمی تشکیل شده است و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. یکی از مهم ترین ادله های اثبات دعوا در پرونده های حقوقی و کیفری که توانایی اثبات و ارائه در دادگاه را دارد سند می باشد. وقتی که در دادگاه و محاکم قضایی اقدام به اقامه دعوا می کنید یا بر علیه شما دعوایی در دادگاه اقامه شود نیاز به ادله اثبات است. بر طبق تعریف سند دلیلی را که می توان به یک سند متکی بود این است که سند باید مکتوب و نوشته باشد. همچنین سند باید در میارم دعوا یا دفاع از دعوا در دادگاه قبال استناد و قانونی باشد.

وکیل الزام به تنظیم سند رسمی و اهمیت حضور آن در جامعه

انتقال مالکیت یک ملک می تواند از دو طریق دو نوع تنطیم سند رسمی و عادی انجام می شود، سند عادی و رسمی به سبب ماده ۱۲۸۷ قانون مدنی استادی که در اداره ثبت اسناد رسمی یا دفاتر ثبت اسناد رسمی یا در کنار یک مأمور رسمی که صلاحیت قانونی دارد تنظیم و ثبت شده باشد رسمی می باشد. همچنین لازم است بدانید که به سبب ماده ۱۲۸۸ قانونی مدنی سند هایی که رسمی نباشند سند عادی هستند و سند رسمی در قوانین کشور و قانون مدنی دارای اعتبار بیشتری نسبت به سند عادی می باشد. به سند عادی نمی توان در محاکم قضایی متکی بود چون اعتبار و ارزش بالایی ندارد. حضور یک وکیل ملکی آنلاین در تهران می تواند در پرونده حقوقی به شما کمک کند و از حق شما دفاع کند.

تنظیم سند رسمی چیست

درخواست مشاورهه

یکی از ویژگی‌ های مهمی که سند رسمی را نسبت به سند عادی بهتر و با ارزش تر می کند، در مالکیت املاک می باشد. به سبب ماده ۲۲ قانون ثبت اسناد رسمی وقتی برای یک ملک یا خانه سندی ثبت شود دولت فقط فردی را مالک و صاحب ملک باید را به عنوان مالک در سند قید می کند. لازم است بدانید که در بعضی از موارد منقول نیز داشتن و وجود سند رسمی برای اثبات مالکیت رسمی می باشد و یک امر بسیار ضروری است. داشتن یک وکیل الزام به سند رسمی با تجربه می تواند از حق و حقوق قانونی شما در محاکم قضایی دفاع کند و شما را پیروز پرونده کند. مشاوره با  مشاوره حقوقی در نایین الزام به تنظیم سند رسمی تحصیل کرده هم می تواند به شما کمک زیادی کند.

بهترین وکیل الزام به تنظیم سند رسمی

وکیل الزام به تنظیم سند رسمی موفق کسی است که دارای تحصیلات عالی حقوقی می باشد و دارای پروانه وکالت معتبر است و پرونده های موفقی را در گذشته داشته است. تجربه و مهارت زیاد یک وکیل الزام به تنظیم سند رسمی حرفه ای می تواند در پرونده های حقوقی به شما کمک زیادی کند زیرا به جزئیات مسلط است و آگاهی کامل دارد که جعل اسناد چیست ؟ بهترین مشاور حقوقی الزام به تنظیم سند بهترین کسی است که می تواند در زمینه تنظیم سند رسمی به شما کمک کند و اطلاعات کافی را به شما بدهد. از همراهی شما تا انتهای این محتوا متشکرم امیدوارم که از عملکرد ما رضایت کافی داشته باشید.

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مشاوره
تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده