وکیل با سابقه

این احتمال وجود دارد که شما عزیزان هم درگیر دعاوی حقوقی و چالش های قضایی شوید، شاید شما به دنبال یک روشی باشید که از وقوع این مشکلات جلوگیری کنید، این امر ناممکن است اما می توانید با استفاده از روش ها و اعمال مهمی این دعاوی را حل کنید و از پیامدهای آن جلوگیری کنید. دعوا های حقوقی زمانی مطرح می شوند که انسان ها در جهت دریافت و گرفتن حق خویش و برای جبران خسارت وارده ناشی از نقض حقوق خود به دادگاه ها و مراجع قضایی مراجعه می نمایند. با توجه به این موضوع مهم که همه دعاوی حقوقی پیچیدگی و شرایط خاصی دارند و بیشتر مردم سواد حقوقی ندارند و نمی توانند به صورت شخصی در مراجع قضایی از حق خود دفاع نمایند. شروع دعوهای حقوقی بدون داشتن اطلاعات کافی می تواند پیامد های مخرب زیادی در پی داشته باشد. شایان ذکر است که گروه حقوقی وکلای دادورزان صلح و سازش در همه دعاوی پنج سال سابقه فعالیت مستمر دارد. برای مشاوره حقوقی با وکیل با سابقه تماس بگیرید.

وکیل کیفری با سابقه

لازم است بدانید که امور حقوق کیفری زیر مجموعه حقوق عمومی می باشد که در آن به جرائم و چگونگی مجازات آن ها می پردازد. در حقیقت حقوق کیفری به عکس العمل و واکنش دولت در برابر اعمال ضد قوانین اجتماعی به جهت ایجاد عدالت و پیشگیری و حفظ امنیت جامعه و کشور است.  همچنین باید بدانید که حقوق کیفری به دو دسته بین المللی و داخلی تقسیم می شوند. یکی از نکات مهمی که باید بدانید الزامی بودن حقوق کیفری است. یعنی این که افراد نمی‌ توانند بر خلاف آن با یکدیگر توافق نمایند.

وکیل ملکی با سابقه

یکی از موضوعاتی مهمی که معمولا در حوزه حقوقی مربوط به املاک و اراضی از اهمیت ویژه ای برخوردار می است حوزه فعالیت وکیل ملکی می باشد، زیرا که اصولا حجم مبادلات مالی و همچنین ریسک سرمایه گذاری در این موارد بسیار بالا است. موضوعاتی همچون دعوای الزام به تنظیم سند، الزام به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی و تخلیه املاک تجاری و مسکونی و مطالبه سرقفلی، فروش ملک مشاع، خلع ید، رفع تصرف عدوانی من جمله دعاوی ملکی هستند که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

وکیل خانواده با سابقه

دعاوی خانواده امکان دارد برای هر انسانی و هر شخصی و همچنین در هر خانواده ای ایجاد بشوند. حجم قابل توجهی از دعاوی ثبت شده در دادگاه های کشور ایران مربوط به دعاوی خانوادگی است. حل و فصل دعوا های خانوادگی به جهت حفظ سلامت و آرامش تمام اعضای خانواده ضروری است. با وجود تاکید دولت جمهوری اسلامی ایران در جهت حفظ حریم خانواده یکی از شایع ترین و رایج ترین و پر حجم ترین دعاوی که در طی سال های اخیر با آن روبه رو بوده ایم دعاوی خانواده هستند. امور خانواده جزو پر مخاطب ترین مسائل حقوقی می باشد که بیشترین مراجعات و مشکلات و چالش ها را در دادگاه ها را به خود اختصاص می دهد کمک گرفتن از وکیل خانواده در این مسائل به شما کمک زیادی می کند. مسائل و چالش های مربوط به ازدواج، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، حضانت و سرپرستی فرزندان، عسر و حرج زوجه و … مهم ترین مسائلی می باشد که معمولا در دادگاه های خانواده طرح می شوند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شریعتی
3 ماه قبل

ایشون وکیل من بودند خیلی عالی هستند