0919-2329787

تماس بگیرید

وکیل تعزیرات حکومتی
وکیل تعزیرات حکومتی
Lawyer for government sanctions

وکیل تعزیرات حکومتی

ممکن است این سوال برای شما هم مطرح شده باشد که وکیل تعزیرات حکومتی کیست و چه کاری انجام می‌دهد؟ وکیل تعزیرات حکومتی یکی از مهمترین وکلای پایه یک دادگستری است که در پیگیری پرونده‌های اداری تاثیر چشمگیری دارد. وکیل متخصص تعزیرات حکومتی بیش از هر شخص دیگری از جریان دادرسی دادگاه مطلع است و به افراد کمک می‌کنند حق و حقوق خود را به دست بیاورند. این وکلا در گسترش عدالت در جامعه دارد با این وجود نقش این وکلا برای خیلی از افراد نا آشنا است؛ ما در این مقاله درمورد وکیل تعزیرات حکومتی صحبت می کنیم با ما همراه باشید.

درخواست مشاوره وکیل

دعاوی تعزیرات حکومتی

دولت موضوع تعزیرات را با این هدف مطرح کرده است که از جرائم اقتصادی و موضوعات مربوط به آن جلوگیری شود. متاسفانه امروزه متخلفات اقتصادی حجم زیادی از پرونده‌های حقوقی را به خود اختصاص داده‌اند وکیل پایه یک دادگستری حرفه‌ای تعزیرات حکومتی در جلوگیری از این تخلفات و تحقق عدالت نقش مهمی دارد. علاوه بر این افرادی که احتکار و کم فروشی می‌کنند و قیمت‌های غیر واقعی بر روی کالای خود می‌گذارند، آن گونه که باید مجازات می‌شوند. قانون در زمینه‌ی تخلفات اقتصادی با شدت و سختگیری برخورد می‌کند زیرا اگر از این تخلفات جلوگیری نشود روز به روز بیشتر می‌شود و زندگی عامه‌ی مردم با شرایط دشواری مواجهه می‌شود. بنابراین در تمام شهرها در سراسر کشور شعبه‌های مختلفی از وکیل تعزیرات حکومتی مشاهده می‌شود و دادگاه‌هایی که به این جرائم رسیدگی می کنند وجود دارد. وجود این شعبه‌های مختلف در سرتاسر کشور جزو ارکات مهم حکومتی است که افراد متخلف را پیدا کنند و پرونده‌های آنها را به مراکز دادگاهی ارسال کنند. در تمامی مراحل پیگیری و بررسی دعاوی و اعتراضات مربوط به تعزیرات حکومتی وکیل حرفه‌ای تعزیرات حکومتی که با کل این روند آشنایی دارد به موضوع ها رسیدگی می‌کند و چگونگی آن ها را مورد برسی قرار می‌دهد.

 ویژگی های وکیل تعزیزات حکومتی

The characteristics of the lawyer of government condolence

درخواست مشاوره وکیل

ویژگی های وکیل تعزیزات حکومتی

خوب است بدانید که وکیل، تخصص یک دعاوی دارد و نمی‌توان انتظار داشت که وکیل در زمینه‌ی دعاوی مختلف دارای مهارت و تجربه باشد. وکالت حوزه‌ی بسیار گسترده‌ای است و آمیزه‌ای از علم و هنر است؛ علم را با تحصیل در دانشگاه و مطالعه کتب و مجلات مختلف می‌توانید به دست بیاورید اما هنر مجموعه‌ای از ویژگی‌های و شخصیت ویژه‌ی یک وکیل است. البته ممکن است وکیلی باشد که در دعاوی مختلف دارای مهارت باشد؛ اما نکته‌ی مهم این است که هنگام مراجعه به وکیل حتما پرونده‌ی خود را به یک وکیل کیفری متخصص بسپارید. معمولا پرونده‌های دعاوی تعزیراتی که در سازمان‌های حکومتی مورد بررسی قرار می‌گیرند دارای حساسیت بالایی هستند لذا بدون حضور وکیل متخصص نمی‌توان مسائل مربوط به پرونده را حل کرد. وکیل تعزیرات حکومتی علاوه بر تحصیلات عالی حقوقی در زمینه‌ی وکالت، باید در انواع پرونده‌های تعزیراتی دارای تجربه و سابقه باشد. مهمتر از همه‌ی ویژگی‌ها دارای دانش تخصصی بودن است. یکی دیگر از ویژگی‌های وکیل تعزیرات حکومتی این است که با تکیه بر اطلاعات مختلف حقوقی که طی سال‌های مختلف به دست آورده است تمام تلاش خود را به کار بگیرد که پرونده را با موفقیت به اتمام برساند  و از حق و عدالت دفاع کند. لذا اینکه وکیل مدرک وکالت و یا پروانه‌ی وکالت داشته باشد کافی نیست، توانایی و مهارت برای موفقیت یک پرونده بسیار ضروری است.

 

حوزه ی تخصصی وکیل تعزیرات حکومتی

The specialized area of ​​government punishment lawyer

حوزه ی تخصصی وکیل تعزیرات حکومتی

حوزه ی تخصصی وکیل تعزیرات حکومتی با سایر بخش‌های حقوقی مثل وکیل مربوط به دعاوی مدنی و کیفری تا حدی متفاوت است. حوزه‌ی تخصصی وکیل تعزیرات حکومتی سختی‌ها و چالش‌های زیادی دارد که تنها یک وکیل باتجربه و حرفه‌ای از عهده‌ی  آن بر می‌آید. البته تجربه مهم است اما همه چیز نیست ممکن است وکلای جوان و حاذقی باشند که به خوبی از عهده‌ی این پرونده‌ها بر بیایند. در ادامه به حوزه‌های تخصصی وکیل تعزیرات حکومتی اشاره می‌شود، یک وکیل خوب تعزیرات حکومتی باید بر این حوزه‌ها اشراف کامل داشته باشد.

  • قانون مجازات اسلامی
  • قانون امور گمرکی
  • قانون مجازات قاچاق
  • قوانین تشدید مجزات محتکران
  • قوانین تعزیرات حکومتی
  • قوانین مواد خوردنی و آشامیدنی

وکیل در کرد کوی

کارشناسان گروه دادورزان آماده پاسخ گویی به شما هستند

0919-2329787
جهت مشاوره تخصصی تماس بگیرید...
0919-2329787

آخرین مقالات سایت

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا