وکیل ثبتی❤️۹۸% موفقیت در پرونده ها مربوط به ثبت و اسناد رسمی❤️

وکیل ثبتی

بهترین وکیل در امور ثبت و اسناد رسمی

همان طور که می‌دانید امروزه همه املاک و وسایل دارای سند هستند بنابراین قطعاً درگیری و دعاوی بر سر مالکیت پیش می‌آید. اما در این میان نقش وکیل ثبتی بسیار روشن و واضح است. به طور کلی دو نوع سند وجود دارد که همه شما عزیزان با آن آشنایی دارید و قطعاً انواع آن را دارا هستید. سند رسمی و سند غیر رسمی که سند رسمی اعتبار بیشتری دارد.

یعنی اگر دادگاهی برگزار شود قاضی پرونده اسناد و مدارک رسمی را مورد تایید قرار می‌دهد بنابراین در این قسمت ما به اهمیت ویژه اسناد و ثبت آن ها پی می‌بریم. اکنون اگر شما هم درگیر پرونده‌های مختلف ثبتی شده‌اید بهتر است به فکر یافتن یک وکیل ثبتی باشید. به همین منظور می‌توانید از میان لیست، وکیل پایه یک دادگستری و حرفه‌ای ترین را انتخاب نمایید.

همان‌طور که هر فعالیتی که مربوط به ثبت و اسناد رسمی باشد در حوزه‌ی امور ثبتی قرار دارد، پس هر گونه دعوی در این حوزه‌ها نیز دعاوی ثبتی گفته می‌شود که از پیچیده‌ترین مشکلات حقوقی در ایران هستند و صرف آشنایی با قانون ثبت نمی‌توانید در این زمینه موفق باشید.

بنابراین وجود یک وکیل امور ثبتی برای رسیدگی به مشکلات ثبتی شما ضروری است، وکیل ثبتی با انجام پرونده های متعددی در این حوزه و کسب تجربه ی کاری و اجرایی نسبت به جنبه های این مسائل آگاهی دارد که در زمان کمتر و با هزینه ای کمتر می تواند شما را در دعاوی ثبتی خود یاری نماید. دعاوی ثبتی انواع مختلف دارد که تجربه و دانش و مهارت خاص خود را طلب می کنند.

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.
ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای گروه دادورزان صلح و سازش انتخاب گردند.

تخصص و مهارت ها بهترین وکیل ثبتی در شهرستان تهران :

مسلط به رویه محاکم استان تهران
وکالت تخصصی در دعاوی کیفری و ملکی
تنظیم قرارداد های حقوقی
مشاوره حقوقی در دعاوی خانواده

شماره تماس وکیل خانم فاطمه میر 

۹۸۵۰ ۳۸۲ ۰۹۱۲

معرفی وکیل فاطمه میر

وکیل ثبتی
Registered attorney

مشاوره حقوقی وکیل میر

وکلای گروه دادورزان صلح و سازش

وکلای ثبتی در تهران
Registered lawyers in Tehran
بهترین وکلای ثبتی در تهران
The best registered lawyers in Tehran
شماره وکیل ثبتی در تهران
Registered attorney number in Tehran

امور ثبتی چیست؟

مباحث حقوقی بسیار گسترده است و تمامی تعاملات و قراردادها و به نوعی روابط انسان ها را شامل می‌شود که قانون گذار برای این موارد و مشکلات احتمالی موجود در این حوزه‌ها قوانین و ضوابطی را در نظر گرفته است بنابراین تمامی کارها و امور برای جلوگیری از هرگونه مشکل حقوقی و قانونی و درگیری حقوق افراد باید باتوجه به این ضوابط و در چهارچوب این قوانین شکل بگیرد.

هرکشور قوانین خود را داراست، ملاک و معیار ما نیز قانون اساسی ایران می‌باشد از این رو امور ثبتی بخشی از امور قانونی و حقوقی می‌باشد که طبق قانون دعاوی امور ثبتی انواع مختلفی دارد، به طور کلی هر فردی از زمان بدو تولد با امور ثبتی مواجه است که اولین امر ثبتی هر فرد دریافت شناسنامه و ثبت اسم و مشخصات در سامانه ثبت احوال می‌باشد.

امور ثبتی مربوط به حوزه ثبت اسناد و املاک یکی از بزرگترین و مهم ترین بخش‌های امور ثبتی می‌باشد که پرونده‌های بسیاری را به خود اختصاص داده است. اهمیت و دقت نظر در تهیه اسناد و مدارک مرتبط با این حوزه و همچنین اصالت بخشی به اسناد عادی برای املاک و مستغلات باعث شده است که این رشته تخصصی یکی از مهمترین رشته‌های کارشناسی محسوب شود.

امور ثبتی تنها شامل املاک و هویت افراد نمی‌باشد بلکه بسیار وسیع تر و گسترده‌تر می‌باشد برای انجام هرگونه امور ثبتی باید با وکیل مربوط به ان حوزه مشورت کنید تا با قوانین ان حوزه اشنا شوید تا در اینده دچار مشکل حقوقی نشوید. این نکته قابل توجه می‌باشد که برخی از امور ثبتی علاوه بر جنبه‌ی حقوقی، دارای جنبه‌ی کیفری نیز می‌باشند.

وکیل ثبتی و مراجعه به دفاتر اسناد رسمی

روزانه دعاوی بسیار زیادی در مورد اسناد رسمی و غیررسمی پیش می آید در این میان افراد برای اینکه هرچه سریعتر به نتیجه برسند سعی می کنند حتماً به وکیل ثبت مراجعه کنند زیرا هیچ کس بهتر از یک وکیل نمی‌تواند بر قوانین و مقررات جامعه واقف باشد به خصوص اگر پایه اسناد در میان باشد. هنگامی که سندی در دادگاه مورد بررسی قرار می‌گیرد و کیل ثبتی موظف است

که برای پیگیری بیشتر پرونده به دفاتر اسناد رسمی مراجعه نماید و صحت و سقم سند مطلع شود. تنها در این خصوص می‌توان به وکیلان ثبتی اعتماد کرد زیرا هدف آن ها به نتیجه رسیدن دادگاه و در نهایت برنده شدن است. مراجعه به دفاتر اسناد رسمی باعث می شود که جزئیات و پیچیدگی‌ های پرونده هر چه سریع تر مشخص شود. که این کار به عهده وکیل ثبتی است.

درخواست مشاوره وکیل

ارائه اعتراض توسط وکیل ثبتی

در مواردی که پرونده به جریان می‌‌افتد قاضی پرونده حکمی را جهت بسته شدن آن صادر می‌کند اما باید توجه داشت که گاهی ممکن است این حکم به ضرر شما باشد بنابراین اگر شما وکیل داشته باشی در چنین شرایطی حتماً اعتراض خود را به دادگاه ارائه می‌دهد همین موضوع باعث می‌شود که پرونده دوباره به اجرا بیفتد و جزئیات آن دوباره مورد بررسی قرار گیرد

سپس وکیل می‌تواند در این فرصت به دست آمده با ارائه مدارک بیشتر و یک دفاعی قوی‌تر نتیجه دادگاه را به نفع موکلش تمام کند. همان طور که می‌دانید ارائه اسناد و مدارک در دادگاه هایی که پرونده آنها به اسناد و وکیل مربوط است بسیار با اهمیت می‌باشد. از این رو ارائه اعتراض هم که از مهمترین اقدامات یک وکیل ثبتی است به تنهایی امکان پذیر نمی‌باشد.

 

ارائه اعتراض توسط وکیل ثبتی

Submission of objection by registered lawyer

امور ثبتی در حوزه ی شرکت ها

یکی از حوزه‌های مربوط به امور ثبتی، بحث ثبت شرکت ها و موسسات می‌باشد. هر شرکتی برای تشکیل شدن و قانونی بودن فعالیت‌های خود احتیاج به ثبت شدن دارد که تنها در صورتی ثبتی بودن شرکت، می‌توان ان را رسمی و قانونی دانست و اصولا اگر شرکتی ثبت نشده باشد از لحاظ قانونی تشکیل نشده است و فاقد اعتبار می‌باشد. ثبت شرکت‌ها در حوزه‌های مختلف می‌باشد که شامل :

 • تاسیس شرکت تا انتشار روزنامه رسمی و کثیر انتشار
 • ثبت تغییرات شرکت. انواع تغییرات اعم از تغییرات مربوط به سرمایه، انحلال، سمتها، وظایف، سهامداران و حق امضاء … اگر شرکتی قصد داشته باشد اساسنامه خود را تغییر بدهد باید آن را به ثبت برساند.
 • ثبت انحلال شرکت و تصفیه امور مالی و غیر مالی آن با لحاظ اموراتی که باید در اداره ثبت شرکتها ، اداره مالیات به ثبت برسد.
 • امور مالیاتی در اداره مالیات حوزه اقامتی شرکت.

انواع دعاوی ثبتی

گفتیم که دعاوی ثبتی انواع مختلف دارند و مسائل مختلفی را شامل می‌شوند، برای اشنایی نسبی شما با دعاوی این حوزه به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد. دعاوی ثبتی شامل:

 • دعاوی ثبت املاک: به آن دسته از دعاوی که در جریان ثبت ملک یا قبل از ثبت ملک و یا حتی بعد از ان در دفتر املاک مطرح می‌شود، دعاوی ثبت املاک می‌گویند.
 • دعاوی ثبت اسناد :تمام امور مربوط به شناسنامه از جمله ثبت تولد،‌ تغییر و اصلاح نام فرد، حذف نام همسر از شناسنامه در صورت جدایی، رفع ممنوع الخروجی موکل حقیقی و تغییرات مرتبط به سن.
 • بررسی امور مربوط به ثبت اختراع شامل: اعتراض به ثبت اختراع یا ثبت نماد و نشان تجاری، درخواست صدور انواع سند مالکیت و فروش، ثبت موارد مشاع یا اصلاحیه در این بخش و اصلاح سند در صورت وجود اشتباه.
 • اعتراض به کلیه امور اجرائیه و ابطال اجرائیه.
 • دعاوی مربوط به اجرای اسناد رسمی لازم الاجرا: این نوع دعاوی دو نوع است که یکی ناظر بر دستور اجرای سند رسمی و دیگری به عملیات و اقدامات اجرائی مامورین ثبت مربوط می‌شود.

 

ثبت ملک توسط وکیل دعاوی ثبتی

Property registration by a lawyer

وکیل ثبتی و ویژگی هایی که باید داشته باشد؟

از مهم‌ترین دغدغه‌هایی که برای خانمها و آقایان پیش می‌آید در رابطه با انتخاب وکیل حرفه‌ای است زیرا همان طور که می‌دانید در کشور وکلای بسیار زیادی وجود دارند که در زمینه حقوق تحصیل نموده‌اند اما قطعاً هر کدام تخصص ویژه‌‌ای دارند و در زمینه خاصی فعالیت می‌کنند. اما در این میان این شما هستید که انتخاب می‌کنید چه وکیلی وکالت پرونده شما را به دست گیرد.

ما امروز سعی کردیم که ویژگی‌های وکیل ثبتی را به صورت موارد زیر برایتان دسته بندی کنیم تا با خیال راحت انتخاب خود را انجام دهید. از این رو توجه شما را به موارد زیر جلب می کنیم:

 • وکیل ثبتی به تمام قوانین و مقررات جامعه واقف است و تمام تبصره‌‌های لازم را می‌داند.
 • از ویژگی‌های وکیل می‌توان مهارت کلامی و تسلط بر پرونده را نام برد.
 • وکیل ثبتی و بسیار صبور و با حوصله است به همین خاطر تمام جزئیات پرونده را بارها مرور می‌کند.
 • تجربه بسیار زیادی در مدیریت پرونده‌های ثبتی دارد و در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه خواهد رسید.
 • وکیل امور ثبتی می‌تواند بهترین و تخصصی‌ترین مشاوره حقوقی را به موکل خودش ارائه دهد.

پس لطفاً از چنین ویژگی های غافل نشوید و براساس همین ویژگی ها وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

وکیل ابطال اجراییه ثبتی

وظیفه ی وکیل ثبتی چیست؟

همان طور که گفته شد حوزه‌های مختلف حقوقی شامل بسیاری از قوانین و ضوابط است که هر فردی از انها مطلع نیست به همین علت مانند دیگر مسائل حقوقی باید قبل از اقدام به امور ثبتی از فرد متخصص و وکیل امور ثبتی کمک بگیرید. وکیل ثبتی شخصی است که علاوه بر اطلاعات در حوزه‌های مختلف حقوقی در حوزه‌ی امور ثبتی به صورت تخصصی فعالیت می‌کند

و به آیین‌نامه‌ها و قوانین ثبتی و حقوقی کشور آشنایی و اشراف کامل دارد و در پیشگیری از وقوع مشکلات ثبتی و حتی در حل مشکلات و دعاوی ثبتی می‌توانند به شما مشاوره‌ی لازم را ارائه دهند و پرونده‌ی شما را بر عهده بگیرند. وظیفه‌ی وکیل ثبتی، تنظیم سند (مثل تنظیم سند رسمی ملک) و تسهیل معاملاتی است که در زمینه اسناد رسمی انجام می‌شود علاوه بر این، وکیل ثبتی در زمینه ثبت شرکت‌، ثبت برند ودر علائم تجاری نیز دادخواست و پرونده تنظیم می‌کند.

ویژگی های وکیل ثبتی با تجربه

در این بخش از مقاله سعی داریم تا با لیست کردن ویژگی‌های وکیل ثبتی با تجربه به شما کمک کنیم تا از بهترین وکلا برای پرونده خود بهتر بهره ببرید. ویژگی‌های مهم یک وکیل با تجربه ثبتی شامل موارد زیر می‌شود:

 • تسلط کافی به قوانین و مقررات مربوط به حوزه‌ی فعالیت کاری خود
 • توانایی دفاع قوی در دادگاه و به کار گیری استراتژی‌های بهینه برای پیروزی در پرونده‌های حقوقی
 • توانایی ارائه مشاوره‌ی حرفه‌ای و راهنمایی به موکلان در امور حقوقی
 • تجربه‌ی کافی در انجام مذاکرات با طرفین دیگر در پرونده‌های حقوقی داشتن روحیه‌ی دادگستری و قدرت تحمل فشارهای روزمره‌ی کاری وکیلی
 • اخلاق حرفه‌ای و رعایت اصول اخلاقی در تعامل با موکلان و دیگر وکلای حقوقی
 • و …

دانستن ویژگی‌های وکیل با تجربه ثبتی به شما کمک خواهد کرد تا به صورت دقیق با چنین وکیلی آشنا شوید و در صورت نیاز اقدام به استخدام او کنید. استفاده از وکیل با تجربه باعث خواهد شد تا شانس پیروزی بیشتری نسب به دیگر وکلا داشته باشید.

مشاوره امور ثبتی

در امور ثبتی مشخصات شما به صورت دقیقی از جمله کد ملی، نام و ادرس و دیگر اطلاعات ، ثبت می‌شود و همان طور که مطلع هستید و مسلما تا به امروز با موارد زیادی از این امور رو به رو شده‌اید می دانید که ثبت اسناد روندی طولانی دارند که در صورت اشتباه و یا هر گونه خطا، اصلاح ان بسیار دشوار می‌باشد.

مشورت و راهنمایی از مشاوره حقوقی دعاوی ثبتی در این زمینه باعث می‌شود تا با رفع موانع حقوقی و قانونی، از طولانی شدن پروسه ثبت جلوگیری کنید و در امور ثبتی خود از جمله ثبت املاک و شرکت‌ها و برندها و دیگر موارد مربوط به این حوزه، درست‌ترین روش در عین کوتاه مدت‌ترین زمان استفاده کنید. علاوه بر این انجام امور ثبتی از هر دسته که باشند بسیار مهم هستند و دقت و تجربه ی بالایی را طلب می‌کنند که وکیل متخصص در این حوزه از این توانایی‌ها برخوردار می‌باشد.

هزینه ی وکیل دعاوی ثبتی

بسیاری از افراد برای انجام کارهای حقوقی خود از استخدام و مشاوره با وکیل متخصص اجتناب می‌کنند که یکی از عمده‌ترین دلایل انها، تصور افراد از حق الوکاله‌ی زیاد وکلا می‌باشد اما باید گفت که آنچنان که افراد تصور می‌کنند دستمزد و حق الزحمه ی وکلا زیاد نیست،

به علاوه این که در مسائل حقوقی اگر فرد به تنهایی اقدام به طرح دعوی و یا پیشبرد دعوی علیه خود را انجام دهد به دلیل عدم اگاهی زمان روند پرونده را طولانی مدت می‌کنند و هزینه‌های زیادی را برای خود می‌تراشند که هزینه‌ی وکیل نسبت به این موارد بسیار کمتر و به صرفه‌تر می‌باشد.

هزینه‌ی حق الوکاله‌ی وکلا معمولا توافقی و ما بین وکیل و موکل می‌باشد ولی برای حق الوکاله‌ی وکلا سالانه تعرفه‌ای از سوی قوه قضاییه تعیین می‌شود که می‌توان ان را حداقل حق الوکاله در نظر گرفت. هزینه وکیل ثبتی از دعاوی دیگری شاید مقداری بیشتر باشد

اما با این حال نمی‌توان مقدار معینی را برای آن در نظر گرفت زیرا این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید در نظر گرفته شود مثل اینکه موضوع دعوای ثبتی شما دقیقا چیست، روند آن چگونه خواهد بود، ملکی که برای آن اقامه دعوا شده است چه ارزشی دارد و چه مدارکی در دست دارید.

اگر در وکالت نامه ی ما بین وکیل و موکل حق الوکاله ذکر و ثبت نشده باشد، حق الوکاله ی وکیل باید طبق تعرفه ی مصوب شده ی ان سال پرداخت شود.

 

ویژگی های یک شخص که به عنوان حامی حقوقی

Features of registered attorney

دعاوی ثبت املاک

مبحث املاک همیشه از پر بحث‌ترین مباحث حقوقی می‌باشند و به دلیل ارزش بالای املاک از اهمیت بالایی نیز برخوردار می‌باشد، که دعاوی ان نیز بسیار حائز اهمیت می‌باشد. دعاوی ثبت املاک مواردی را که با خود ملک در ارتباط هستند و الزاما تغییر یا اصطلاح سند را شامل نمی‌شوند، از جمله دعاوی ثبت املاک هستند.  برای مثال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اعتراض به حقوق ارتفاقی ملک
 • اعتراض به ثبت ملک
 • دعوی ابطال سند رسمی ملک
 • الزام به تفکیک
 • سند مالکیت معامله معارض

حوزه ی دعاوی املاک به سه دسته ی  حقوقی، کیفری و ثبتی تقسیم می‌شود که دعاوی ثبتی املاک از رایج‌ترین پرونده‌ها  در دادگاه‌ها هستند که به دلایل مختلفی از جمله سهل انگاری یا عدم اطلاع از مسائل حقوقی در زمینه‌ی ثبت املاک به وجود می‌آیند. همان طور که از عنوان این دعاوی مشخص است، این موارد مستقیما با ثبت اسناد و املاک در ارتباط هستند.

حل مشکلات ثبتی املاک و مستغلات، بررسی عدم تطابق سند با موقعیت و وضعیت موجود، تعیین موقعیت دقیق پلاک و اراضی گمشده ونشانه گذاری و تعیین مختصات ثبتی utm از دیگر خدماتی در حوزه‌ی ثبت املاک می‌باشند که کارشناسان رسمی دادگستری در آن تسلط داشته و شما را به بهترین شکل راهنمایی می کنند، توجه کنید که نسبت به اهمیت و ارزش بالای دعاوی ثبتی املاک ، هزینه های وکیل امور ثبتی املاک ناچیز می باشد به همین سبب حتما از وکیل متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

احتمالا برای شما هم پیش آمده که یک ملک خریداری نموده اید و امضا نموده اید اما همان طور که می دانید قولنامه به عنوان یک سند غیر رسمی شناخته می شود سند رسمی همان سندی است که در دفاتر اسناد رسمی به ثبت می‌ رسد این دفاتر اسناد رسمی به نمایندگی قوه قضایی این کار را انجام می دهد. با این وجود ممکن است

فرد مقابل ادعا کند که ملک از آن خود اوست بنابراین شما نیز می توانید شکایت کنید که مبلغی برای خرید آن پرداخته اید اما قطعاً در دادگاه سند رسمی قابل قبول است از این رو وکیل دعاوی ثبتی می تواند با ارائه قولنامه به دفاتر اسناد رسمی و پیگیری آن از طریق دادگاه ملک را به ثبت برساند در این صورت مشخص می شود که مالک قانونی چنین ملکی شما هستید.

نکته ی قابل توجه دیگر این است که قانون تنها افرادی را به عنوان مالک می‌شناسد که سند ملک به نام آن‌ها ثبت شده باشد، یعنی هر ملکی باید سند ثبتی و رسمی داشته باشد. دعاوی ثبتی شامل فرآیند ثبت ملک و سایر مواردی که پس از آن به وجود می‌آید، مانند انتقال، افراز و… می‌شود. همچنین ممکن است مشکلاتی در خود سند وجود داشته باشد و موجب طرح دعوای ثبتی شود.

شیوه ی اعطای وکالت ثبتی

اغلب افرادی که بدون اعطای وکالت در امور ثبتی این اختلافات را در مراجع قانونی پیگیری می‌کنند به مشکلات زیادی برخورد می‌کنند و دچار سردرگمی خواهند شد به همین دلیل توصیه می‌شود پرونده را به وکیل ثبتی حرفه ای بسپارید. برای وکالت نامه باید فرم خاص و قانونی و رسمی را تکمیل کنید ، وکالت نامه دارای انواع مختلفی از جمله وکالت تام، وکالت کاری و … است.

فرق دعاوی ثبتی و ملکی

 افراد گمان می‌کنند که دعاوی ملکی با دعاوی ثبتی یکسان هستند در صورتی که تفاوت‌هایی دارند. دعاوی ثبتی مربوط به عملیات ثبت سند می‌باشد ولی دعاوی ملکی مربوط به نفس ملک و مالکیت و تعهد و قراردادهای راجع به آن مانند خرید و فروش، اجاره ،صلح و…. است.

دعاوی ملکی توسط وکیل ملکی پیگیری می‌شوند و به صورت کلی خود به سه دسته ی حقوقی، کیفری ، ثبتی تقسیم می‌شوند به همین دلیل می‌توان گفت که دعاوی ثبتی ملکی زیر مجموعه ای از دعاوی ملکی می‌باشد.

در امور ثبتی ممکن است در زمینه اجرای اسناد رسمی مشکلاتی به وجود بیاید که  می‌تواند مشمول توقیف و ابطال باشد. باتوجه به شرایط و اهمیت فوق العاده هریک از آن ها برای قانون گذار، اگر اشتباه و اختلالی در مرحله ثبت به وجود بیاید موجب اختلافات حقوقی سنگینی می شود.

دعاوی ثبتی به چه صورت است؟

پرونده‌های ثبتی از پیچیدگی و تخصص خاصی برخوردار است که هر قاضی و وکیل و کارشناسی نمی‌تواند به این امور رسیدگی نموده و پیگیری لازم را انجام دهد. وکیل دعاویی ثبتی، اشراف کاملی به قوانین و مقررات مرتبط به امور ثبتی و مجموعه بخشنامه‌های آن دارد به همین دلیل در صورت لزوم و ایجاد پرونده ثبتی، وکیل متخصص به  حوزه‌ی امور ثبتی را پیدا کنید و پرونده‌ی خود را به او بسپارید.

چگونه بهترین وکیل ثبتی تهران را پیدا کنیم؟

اگر شما عزیزان هم یکی از ساکنین تهران هستید یا این که در استان ‌های دیگر زندگی می‌کنید و تمایل دارید وکیل خود را از وکیل ثبتی تهران انتخاب کنید توصیه ما این است که با کمی جستجو از میان لیست وکیل در تهران وکیلی با تجربه و مورد اعتماد را انتخاب نموده و به او وکالت دهید. در این صورت شما وکیل ثبتی + تهران + بهترین + دعاوی را خواهید داشت.

همه ما پس از درگیری در پرونده های ثبتی کاری که از وکیل ثبت انتظار داریم این است که به پرونده رسیدگی کند و نتیجه دادگاه را به نفع ما تمام نماید. اما قطعاً چنین کاری ممکن است زمان بر و نیاز به تخصص داشته باشد پس بهتر است صبور باشیم و به تجربه و تخصص وکیل ثبتی اعتماد نماییم زیرا هیچ کسی به اندازه او تجربه و علم و گاهی در این موضوع را ندارد.

بهترین وکیل ثبتی در تهران، وکیلی است که اشراف کاملی به اطلاعات و قوانین موجود در حوزه‌ی امور ثبتی را داشته و بتواند در کمترین زمان و با کمترین هزینه پرونده‌ی شما را به نتیجه برساند، یکی از موثرترین عوامل در تسلط وکیل میزان سابقه‌ی کاری تخصصی وی می‌باشد،

اگر در بین اشنایان و دوستان افرادی به وکیل امور ثبتی مراجعه کرده‌اند و از نتیجه‌ی پرونده‌ی خود رضایت داشته اند می‌توانید از ان ها بخواهید تا به شما معرفی کنند اما اگر هیچ وکیل ثبتی را نمی‌شناسید می‌توانید از موسسات حقوقی معتبر که از اعتبار و خوشنامی برخوردار هستند

کمک بگیرید زیرا موسسات حقوقی بهترین وکلا را در حوزه‌های مختلف حقوقی استخدام می‌کنند تا اعتبار و شهرت موسسه‌ی خود را حفظ کنند به همین دلیل می‌توانید با خیالی راحت پرونده‌ی خود را به انها بسپارید.

موسسات حقوقی به منظور کاهش اسیب های عدم آگاهی نسبت به قوانین تشکیل شده اند که حتی در صورت عدم استخدام وکیل می توانید از مشاوره ی حقوقی وکلای ثبتی بهره مند شوید و در پرونده تان استفاده کنید.

بررسی بهترین راه های ارتباطی با وکیل ثبتی

شما می‌توانید با استفاده از برخی راه‌های ارتباطی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد، بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفتر وکیل ثبتی به بررسی پرونده خود بپردازید و یا از وکیل مد نظرتان مشاوره دریافت کنید. راه‌های ارتباطی با وکیل ثبتی عبارتند از:

 • شماره تلفن وی: شماره تلفن وکیل ثبتی را می‌توانید از وبسایت و یا کارت ویزیت او پیدا کنید. شما می توانید به راحتی با شماره ۰۹۱۹۲۳۲۹۷۸۷ در تماس باشید تا در سریع ترین زمان با وکیل ثبتی با تجربه ارتباط برقرار کنید و با توجه به نیاز خود از او راهنمایی بخواهید.
 • ایمیل: ایمیل وکیل ثبتی را می توانید از وبسایت او یا کارت ویزیت وی پیدا کنید. البته این نکته توجه داشته باشید که آیا وکیل از این طریق پاسخگوی شما هست یا خیر.
 • نشانی: آدرس دفتر وکیل را می توانید از روش های مختلفی به دست آورید و برای پیگیری امور پرونده خود به دفتر وکالت او مراجعه کنید. در موارد ضروری مثل بحث‌های حقوقی می‌توانید با وکیل خود قرار ملاقات ترتیب دهید.

بهترین راه ارتباطی میان شما و وکیلتان با توجه به علاقه شما و دسترسی های وکیلتان می تواند متغیر باشد. بنابراین یکی از مهم ترین نکاتی که برای ارتباط با وکیل باید مورد توجه شما باشد، این است که از چه طریقی قابلیت پاسخگویی دارد.

وکیل متخصص ثبتی

یکی از گسترده‌ترین انواع پرونده‌های قضایی مرتبط با زمینه اسناد و موارد ثبتی می‌باشد. وکیل متخصص ثبتی با توجه به مهارت و تجربه‌ای که در پیگیری این پرونده‌ها دارد، قادر است تا به خوبی ابعاد متفاوت پرونده شما را بررسی کرده و بر اساس آن بهترین مشاوره را به شما بدهد و در صورت تمایل شما اقدام به پیگیری پرونده کند و آن را به نتیجه مطلوب برساند.

استفاده از یک وکیل متخصص ثبتی به شما کمک خواهد کرد تا با سرعت بیشتری پرونده خود را به نتیجه برسانید. یکی دیگر از مزایای که استفاده از وکیل متخصص ثبتی دارد کاهش هزینه‌های پرونده می‌باشد.

شاید برای شما سوال شود که چنین اتفاقی به چه شکل امکان پذیر است؟ هنگامی که وکیل متخصص پیگیری پرونده شما را متقبل می شود، سریع ترین راه ها و بهترین روشها را برای دفاع از پرونده شما انتخاب می‌کند و در نتیجه پرونده در مدت زمان کمتری به نتیجه میرسد. به واسطه این اتفاق هزینه‌های پیگیری پرونده کاهش پیدا خواهد کرد.

نتیجه گیری

در این مقاله از سایت گروه وکلای دادورزان صلح و سازش، به طور مفید و مختصر درباره وکیل متخصص ثبتی، صحبت کردیم. در نهایت دریافتیم یکی از گرایشات بسیار پر اهمیت حقوق گرایش ثبت است، منظور ثبت اسناد و املاک بوده که مطابق قوانین خاص شرایط و قواعد خاصی بر این دعاوی حاکم است .

وکیل ثبتی می بایست تسلط لازم را نسبت به قوانین مهم ثبتی از جمله قانون ثبت اسناد و املاک به همراه آیین نامه های اجرایی مربوط به این قانون داشته باشد. بنابراین در انتخاب وکیل متخصص ثبتی، به این نکات توجه کافی را داشته باشید. امیدواریم از خواندن این مطلب نهایت استفاده را برده باشید. از اینکه تا انتهای این مطلب با ما همراه بودید، نهایت سپاس وقدر دانی را داریم.

در صورت وجود هرگونه سوال و یا ابهامی در زمینه وکیل متخصص ثبتی، می توانید آن را به راحتی در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید و یا میتوانید با مشاورین ما با شماره ۰۹۱۹۲۳۲۹۷۸۷ تماس حاصل فرمایید. بدون شک گروه وکلای دادورزان صلح و سازش، بهترین وکیل پایه یک دادگستری را برای شما در زمینه حقوقی فراهم خواهند کرد.

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهران
1401-09-10 13:58

وکیل خوبی هستند

مهری
1401-10-20 21:41

خانم میر عالیه

مشاوره
تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده