وکیل جرائم اقتصادی

جرائم اقتصادی یکی از جرائمی می باشد که بدون شک بارها این اصطلاح را از طریق اخبار، روزنامه ها و مطبوعات شنیده اید. جرائم پولی و بانکی از جمله جرائم اقتصادی می باشند. به دلیل تاثیر این جرائم بر اقتصاد ملی، حکومت ها سعی دارند بهترین مراقبت را در این زمینه انجام دهند تا از این گونه جرائم در وهله اول پیشگیری نمایند. در کشور ما ایران حساسیت بالایی نسبت به مفاسد و جرائم اقتصادی در قانون و جامعه وجود دارد و به تبع همین موضوع مهم یک مجتمع تخصصی و مهم رسیدگی به جرائم اقتصادی نیز تشکیل شده است تا با جدیت و تلاش بیشتری، به این جرائم رسیدگی بشود. با توجه به همین حساسیت بالا، ممکن است در شرایط خاصی، اشخاصی که اقدام به فعالیت اقتصادی می‌کنند، به علت نا آگاهی از قوانین و مقررات متعدد و پیچیده موجود در خصوص فعالیت اقتصادی و همچنین در خصوص جرم انگاری جرائم اقتصادی، بدون اینکه دارای سوءنیت باشند، مجرم اقتصادی تشخیص داده شوند و مسیر زندگی و فعالیت حرفه‌ ای آن‌ها خدشه‌دار شود.برای پیشگیری از این مشکل پیشنهاد می شود با وکیل پایه یک دادگستری مشورت کنید.

معرفی بهترین وکیل جرائم اقتصادی

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.
ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای گروه دادورزان صلح و سازش انتخاب گردند.

تخصص و مهارت های بهترین وکیل جرائم اقتصادی

مسلط به رویه محاکم استان تهران
وکالت تخصصی در دعاوی کیفری و ملکی
تنظیم قرارداد های حقوقی
مشاوره حقوقی در دعاوی خانواده

شماره تماس بهترین وکیل جرائم اقتصادی خانم فاطمه میر 

9850 382 0912

معرفی بهترین وکیل جرائم اقتصادی
Introducing the best lawyer for economic crimes
نشانی بهترین وکیل جرائم اقتصادی
address of the best economic crimes lawyer
درخواست مشاوره وکیل جرائم اقتصادی
Request for economic crime lawyer advice

وکلای گروه دادورزان صلح و سازش

وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
Lawyers of Peace and Compromise Lawyers Group
وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
Lawyers of Peace and Compromise Lawyers Group

دادگاه و مرجع صالح رسیدگی به جرائم اقتصادی

مرجع صالح برای رسیدگی به جرائم اقتصادی دادسراها و دادگاه های کیفری می باشند، دادگاه های کیفری انقلاب  دارای صلاحیت برای رسیدگی به مفسدین اقتصادی و جرائم اقتصادی می باشد و علت رسیدگی در این دادگاه ها فعالیت مجرمین اقتصادی علیه ثبات اقتصادی و علیه دولت و حاکمیت می باشد. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در زمینه جرائم اقتصادی پنج سال سابقه فعالیت دارد.

وکالت در جرایم اقتصادی
Advocacy in economic crimes

احتکار

احتکار به معنی ذخیره نمودن و انبار کردن کال اهای اساسی و مهم و مورد نیاز مردم به قصد گران فروختن آن می باشد. همچنین اگر توزیع کالاهای اساسی مردم متوقف شده باشد احتکار صورت می گیرد. احتکار یکی ازجرائم مهم اقتصادی می باشد که صدمات و آسیب های جبران ناپذیری به سیستم اقتصادی کشور وارد کرده و می کند. شخص محتکر با عنوان محارب و مفسد فی الارض محاکمه و مجازات خواهد شد.

جرم اختلاس چیست؟

هنگامی که کارمند های دولتی اموال دولتی و یا غیر دولتی را به صورت غیر قانونی برداشت و کم کرده باشند اختلاس صورت گرفته است. اختلاس یکی از جرائم مهم اقتصادی می باشد که نوعی جرم خیانت در امانت و جرم علیه اموال و مالکیت  نیز محسوب می شود. همچنین جرم اختلاس جرمی غیرقابل گذشت می باشد و حتی با رضایت شاکی خصوصی مجازات های شدیدی برای مرتکبین این جرم تعیین شده است.

۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *