جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

وکیل جرایم کارکنان دولت

وکیل جرایم کارکنان دولت

هر انسانی این امکان وجود دارد تا روزی به صورت خواسته یا ناخواسته مرتکب جرمی شود. کارکنان دولت نیز از این قاعده مستثنی نیستند و از این رو در قانون شاهد بخشی برای مجازات جرایم کارکنان دولت هستیم و برای پیگیری پرونده‌های این‌چنینی نیز شاهد حضور وکیل جرایم کارکنان دولت هستیم. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می‌تواند به شما برای پیگیری پرونده‌های جرایم کارکنان دولت کمک کند و سریع‌تر نتیجه پرونده شما را مشخص کند. در واقع وکیل جرایم کارکنان دولت هنگامی کار خود را شروع می‌کند که کارکنان دولت در راستای فعالیت‌ها و توانایی‌های خود مرتکب جرمی شوند و شما را از داشتن حق قانونی‌تان باز دارند؛ در چنین شرایطی یک وکیل جرایم کارکنان دولت حضور می‌یابد و با استفاده از دانش و مهارت‌هایی که در این زمینه دارد به احقاق حق قانونی شما می‌پردازد. در ادامه این نوشته از سایت گروه وکلای دادورزان صلح و سازش همراه ما باشید تا به خوبی به بررسی ابعاد مختلفی از عنوان وکیل جرایم کارکنان دولت بپردازیم و اطلاعات مفیدی در این راستا کسب کنیم.

فاطمه میر وکیل پایه یک دادگستری

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.
ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی دادگاه انقلاب اسلامی تهران وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت:

وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان

 وکالت در دعاوی اصل ۴۹
وکالت در جرایم امنیتی

برخی از پرونده های مهم وکیل خانم فاطمه میر

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی ( از قبیل پرونده میلاد حاتمی )
 • وکالت در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه -حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و غیره‌ ..
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری
 • وکالت تخصص در پرونده های اصل ۴۹

جهت اعطای وکالت به خانم فاطمه میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:
تلفن همراه: ۰۹۱۲۳۸۲۹۸۵۰ تلفن دفتر: ۰۲۱۸۸۷۹۳۴۱۵

شماره تماس وکیل خانم فاطمه میر 

۹۸۵۰ ۳۸۲ ۰۹۱۲

معرفی وکیل فاطمه میر

ادرس وکیل میر ولیعصر

مشاوره حقوقی وکیل میر

وکلای گروه دادورزان صلح و سازش

وکیل در تهران وکیل در تهران

شماره وکیل در تهران

وکیل دادسرای کارکنان دولت

امروزه بنا به دلایل مختلفی شاهد افزایش آمار جرم در کشور هستیم. کارکنان دولت نیز تعداد جرائمشان رشد داشته است و از این رو احتمال اینکه حق تعداد افراد بیشتری از طرف یک کارمند دولت ضایع شود وجود دارد. وکیل دادسرای کارکنان دولت می‌تواند در چنین شرایطی به کمک شما بیاید و با بررسی شکایت شما و ابعاد مختلف پرونده‌تان شما را برای کسب بهترین نتیجه راهنمایی کند.

وکیل پایه یک دادگستری در زمینه کار خود که وکالت است در شاخه جرایم کارکنان دولت به صورت تخصصی فعالیت داشته است و از این رو به خوبی به ابعاد مختلف پرونده‌های این‌چنینی واقف است. با توجه به چنین موردی یک وکیل دادسرای کارکنان دولت این توانایی را دارد تا با استفاده از مهارت و دانش تخصصی خود بهترین تصمیمات را در رابطه با پیش برد پرونده شما بگیرد و سریع‌تر نتیجه پرونده شما را مشخص کند و در عین حال حق قانونی شما را از دادگاه طلب کند.

وکیل جرایم کارکنان دولت کیست؟

وکیل جرایم کارکنان دولت در واقع وکیلی است که در زمینه وکالت تحصیل داشته است و بعد از نهایی‌شدن تحصیلات خود در راستای جرایم کارکنان دولت به صورت اختصاصی مشغول به ادامه کار شده است. وکیل جرایم کارکنان دولت در واقع شخصی است که این توانایی را دارد تا در صورت نیاز شما و ضایع شدن حقتان توسط کارکنان دولت به شما کمک کند تا به خوبی به احقاق حقوق خود بپردازید.

وکیل حقوقی جرایم کارکنان دولت وظیفه دارد تا پرونده شما را به خوبی بررسی کند و برای دریافت حقتان از دادگاه بهترین برنامه‌های حقوقی را ترتیب دهد.

وکیل متخصص جرایم کارکنان دولت

با گسترش قانون به دلیل گسترش نیاز جامعه به قوانین جدید و بیشتر شاهد شاخه‌های تخصصی هستیم که برای پیگیری پرونده‌ها در زمینه‌های مختلف به وجود آمده است. وکیل جرایم کارکنان دولت نیز از این قاعده مستثنی نبوده و دارای وکلای تخصصی است که به آن‌ها وکیل متخصص جرایم کارکنان دولت می‌گویند.

وکیل متخصص جرایم کارکنان دولت در زمینه وکالت پرونده‌های این شاخه تخصص دارد و چنین وکیلی به غیر از دانشی که در زمینه کار خود دارد، دارای تجربه و مهارت‌های کافی بابت پیگیری پرونده‌های تخصصی جرایم کارکنان دولت نیز هست. قانون شرایط مختلفی را مورد بررسی قرار داده است و برای هرکدام از این شرایط دارای یک‌سری روش‌ها و متد‌های مشخص به‌منظور احقاق حقوق افراد و مجازات مجرمان است، اما با توجه به تخصصی بودن برخی از شاخه‌های قانون نیاز است تا شما از یک وکیل متخصص استفاده کنید.

حیطه جرایم کارکنان دولت نیز دقیقاً چنین ساختاری دارد و نیاز است تا شما برای پیگیری پرونده‌های خود در این زمینه از یک وکیل متخصص جرایم کارکنان دولت استفاده کنید. وکیل متخصص جرایم کارکنان دولت این قابلیت را دارد که سریع‌ترین راه‌ها را برای پیگیری پرونده شما شناسایی کند و با بررسی ساختار قانون و تطابق آن با پرونده شما به بهترین نحو در دادگاه طلب حق قانونی شما را داشته باشد.

استفاده از وکیل متخصص جرایم کارکنان دولت دارای مزیت‌های دیگری است که یکی از آن‌ها صرفه‌جویی در زمان است؛ زیرا این وکیل با توجه به تخصص و مهارت‌های ویژه‌ای که در این راستا دارد می‌تواند به سریع‌ترین شکل ممکن پیگیر پرونده شما شود و آن را به نتیجه برساند.

وظایف وکیل جرایم کارکنان دولت چیست؟

یکی از مواردی که شما باید به خوبی در رابطه با آن اطلاعات داشته باشید، این است که وظایف وکیل جرایم کارکنان دولت چیست؟ اهمیت این مورد از آن جهت است که شما قادر خواهید بود تا یک وکیل خوب جرایم کارکنان دولت را به‌منظور پیگیری پرونده خود شناسایی و استخدام کنید. در ادامه این بخش لیستی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین وظایف وکیل جرایم کارکنان دولت برای شما تهیه کرده‌ایم. این موارد عبارت‌اند از:

 • بررسی کامل پرونده شما
 • دادن مشاوره به شما در رابطه با ابعاد مختلف پرونده‌تان
 • بررسی سریع‌ترین راه‌ها برای کسب نتیجه پرونده مدنظرتان
 • ایستادگی کامل در برابر دادگاه به‌منظور دریافت حق شما
 • پیگیری پرونده از مجاری مختلف قانون
 • استفاده از مهارت و توانایی‌های تخصصی خود
 • استفاده از قدرت سخنوری مناسب به‌منظور کسب رأی مناسب دادگاه
 • و …

خلاصه مطلب

یکی از انواع جرایمی که امکان دارد در سطح کشور به وقوع بپیوندد مربوط به جرایم کارکنان دولت است. با توجه به چنین موردی در این نوشته از سایت گروه وکلای دادورزان صلح و سازش به بررسی ابعاد مختلفی از عنوان وکیل جرایم کارکنان دولت پرداختیم و سعی داشتیم تا اطلاعات مناسبی را در این زمینه کسب کنیم. از این رو به بررسی عنوان‌هایی نظیر: وکیل دادسرای کارکنان دولت، وکیل جرایم کارکنان دولت کیست؟ وکیل متخصص جرایم کارکنان دولت، وظایف وکیل جرایم کارکنان دولت چیست؟ پرداختیم و امیدواریم که آن‌ها برای شما مفید باشد. در صورتی که در رابطه با موارد بیان شده در این مقاله سؤالی دارید می‌توانید آن را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت و بعد از بررسی سؤالتان پاسخگوی آن باشیم. شما همچنین می‌توانید برای دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی و صحبت با کارشناسان ما در راستای نیاز خود با شماره ۰۹۱۹۲۳۲۹۷۸۷ در تماس باشید تا همکاران ما به خوبی شما را راهنمایی کنند.

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پاکزاد
۱۴۰۲-۰۲-۱۱ ۱۲:۰۱

در شهرداری ما بیش از ۳۰ طرف متهم داشت پرونده ما
ایشون وکیل ما بود
همه منفصل شده بودیم
در دادگاه تجدید نظر تبرئه ۲۸ نفر ما رو گرفت
عااااااالیع

جعفری
۱۴۰۲-۰۲-۱۱ ۱۲:۰۲

ایشون وکیل من بودند
من کارمند وزارت دفاع بودم با کمک ایشون بی گناهیم ثابت شد

علیرضا
۱۴۰۲-۰۹-۰۲ ۱۹:۴۷

درود من از کارمندان یک موسسه درخواست شکایت دارم به دلیل اخذ رشوه میتوانید در این زمینه با مشاوره حقوقی کمکم کنید؟

ادمین گروه دادورزان صلح و سازش
۱۴۰۲-۰۹-۰۳ ۱۱:۰۶
پاسخ به  علیرضا

سلام بله با شماره 09192329787 تماس بگیرید همکارمون از وکلای جرایم کارکنان دولت هستند.

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :

جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده