وکیل جرم جعلوکیل جرم جعل

 

در این مقاله حقوقی ما می خواهیم در زمینه های مختلفی مانند مصادیق جرم جعل، مجازات قانونی جعل، جاعل کیست و مجازات قانونی جرم جعل چیست اطلاعات مفیدی به شما بدهیم. شما می توانید با مطالعه کردن این مقاله حقوقی که درباره جرم جعل و وکیل جرم جعل خوب می باشد اطلاعات حقوقی خود را درباره جعل افزایش دهید پس تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

اثبات جرم جعل در دادگاه

درخواست مشاورهه

بر اساس قانون مجازات اسلامی، جعل به معنی ساختن یا دست بردن یا تعقیر در سند با نوشته یا مهر می باشد به صورتی که فرد جاعل قصد داشته باشد که آن را به جای اصل سند نمایش دهد، جعل با قصد تقلب عمد یا غیر عمد جرم می باشد و دارای مجازات است همچنین استفاده از سند جعل شده هم جرم می باشد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره جرم جعل به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مراجعه کنید و از این گروه برای پیروزی در پرونده های حقوقی خود استفاده کنید چون این گروه حقوقی از بهترین و خبره ترین وکلا و مشاور های حقوقی تشکیل شده است.

جعل چیست؟

جعل تعاریف و انواع مختلفی دارد برای مثال جعل هایی مانند جعل کلی، جعل جزئی، جعل مادی و جعل معنوی وجود دارند و می توان به موارد بیشتری هم اشاره کرد. در ادامه بیشتر درباره انواع جعل توضیح می دهیم، برای نمونه جعل کلی جعلی است که شخصی کل یک سند یا نوشته را بسازد این کار جعل کلی می باشد. شما برای پیروزی در پرونده های جعل و اثبات جرم جعل در دادگاه باید به یک وکیل جعل متخصص مراجعه کنید و از علم و دانش وکیل جعل خبره استفاده کنید

وکیل جرم جعلماهیت جرم جعل مادی

بر اساس ماده 523 قانون مجازات اسلامی به عنوان مصادیق جرم جعل عنوان شده است که جرمی تخت عنوان جعل مادی یعنی اگر کسی سند یا نوشته ای را محو کند تعقیر دهد یا کارهایی مانند خراشیدن تراشیدن خط زدن و تعقیر دادن تاریخ یا اسمی در سند را بر روی سند انجام دهد مرتکب جرم جعل مادی شده است. داشتن یک وکیل جعل حرفه ای می تواند کمک حال شما باشد و در دادگاه و مراجع قضایی از حق قانونی شما دفاع کند.

چرا باید وکیل جرم جعل سند داشته باشیم

درخواست مشاورهه

وکیل جرم جعل به کسی گفته می شود که در رشته حقوق و در دانشگاه معتبر فارغ التحصیل شده باشد و دوره های کارآموزی وکالت را گذرانده باشد، وکیل جرم جعل تحصیل کرده می تواند در پرونده های حقوقی مانند جعل از حق شما دفاع کند. برای انتخاب یک وکیل جعل حرفه ای باید توجه داشته باشید که هر وکیلی حوزه فعالیت خاص خود را دارد و توجه کنید که در زمینه جرم جعل پرونده های موفقی در کارنامه خود داشته باشد.

مرجع رسیدگی به جرم جعل

شاید این سوال هم برای شما پیش آمده باشد که مرجع رسیدگی به جرم جعل کدام ارگان است، دادگاه و قاضی از مهم ترین مراجع رسیدگی به پرونده های جرم جعل می باشند. لازم است بدانید که اگر کسی مرتکب جرم جعل نسبت به حکم های قطعی دادگاه شود یا یا دانستن این که این حکم مجهول و جعل شده می باشد از آن استفاده کند یه حبس 1 تا 10 سال محکوم می شود. به جهت اثبات جرم جعل افراد باید متهم یا به اظهارات شهود  متکی بود یا به اقرار و اعتراف شخص اکتفا کرد یا اگر هیچ کدام از این موارد وجود نداشت باید کارشناس رسمی دادگستری درباره جرم جعل سند نظر نهایی خود را بدهد.

وکیل جرم جعلبهترین مشاور حقوقی جرم جعل

قبل از هر اقدامی شما باید درباره جعل و ابعاد وسیع آن اطلاعات کافی داشته باشید، مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی جعل متخصص می تواند به شما کمک کند و این مشاور حقوقی جعل خبره می تواند به شما روش های قانونی را ارائه کند و به این راه را پیش پای شما قرار دهد تا شما بتوانید از حق قانونی خود در مراجع قضایی دفاع کنید. در این مقاله ما تلاش کردیم تا به تمام سوال های شما در زمینه جرم جعل و و کیل جرم جعل پاسخ دهیم و اطلاعات مفیدی را به شما ارائه کنیم امیدوارم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد از همراهی شما عزیزان بی‌نهایت سپاسگزارم.

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها