وکیل پایه یک دادگستری
Search

0919-2329787

تماس بگیرید

وکیل خانواده در تهران

وکیل خانواده در تهران

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای گروه دادورزان صلح و سازش انتخاب گردند.

وکیل خانواده در تهران

ادرس وکیل میر ولیعصر

شماره تماس وکیل خانم فاطمه میر 

9850 382 0912

معرفی وکیل فاطمه میر

وکیل دعاوی خانواده در تهران

در تعریف کلی دعاوی خانوادگی را میتوان بیان کرد که چنانچه دعوای مطرح شده مربوط به عضوی از خانواده بوده باشد این دعوا از دعاوی خانوادگی می باشد و رسیدگی به آن در دادگاه خانواده است. جایگاه خانواده در شرع مقدس و همچنین قانون و نزد قانونگذار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و این مسئله از موجبات تدوین کردن قوانینی در جهت حفظ کردن حقوق و تکالیف اشخاص و تضمین کننده سلامت و حفظ شدن بنیان خانواده است. یکی از گرایشات اساسی و مهم علم حقوق مباحث خانواده می باشد مباحث خانوادگی نیز در زیر مجموعه امور حقوقی قرار گرفته اند. اما با این تفاوت که قوانین خاص مثل قانون حمایت خانواده، قانون اهدای جنین و آیین نامه هایی از این دست این گرایش را از حقوق خصوصی جدا کرده است. در دعاوی خانوادگی ممکن می باشد که نیاز به برگزار کردن چندین جلسه میان موکل و همسرش باشد بدیهی است که در حالت عدم برگزار کردن جلسات و مشاوره های هر دو طرف امکان برقراری صلح غیر ممکن خواهد بود. توجه داشته باشید که قطعاً نمیتوان به پرونده های مهم خانواده به عنوان یک پرونده حقوقی معمول نگریست. چون که عدم برقراری صلح ممکن است که آسیب های جبران ناپذیری و زیادی را به فرزندان مشترک و حتی خود طرفین وارد سازد.

وکیل دادگاه خانواده

در جامعه کنونی و با توجه به مشکلات موجود بخشی از پروندهای جاری دعاوی خانواده است که قانونگذار جهت حمایت کردن از این بنیان مهم و رفع کردن مشکلات آن دادگاه هایی را جهت رسیدگی کردن به دعاوی خانواده تشکیل داده است و قوانینی را در این خصوص تصویب کرده است که من جمله آن می توان به قانونی که در سال های گذشته (مصوب 1391) به تصویب رسیده است اشاره داشت که تحت عنوان قانون حمایت از خانواده نامگذاری شده است. رسیدگی کردن به دعاوی خانواده در دادگاه های مختص به آن است. وفق با ماده 1 قانون حمایت از خانواده رسیدگی به امور مهم و دعاوی حساس خانواده در دادگاه خانواده می باشد و قوه قضائیه موظف می باشد که حوزه های قضایی به تعداد لازم شعباتی را مختص به دعاوی خانواده تعیین کند. دادگاههای خانواده از یک رییس یا دادرس علی البدل تشکیل می‌شوند که بعضی از شعبه ها نیز از قاضی مشاور زن بهره مند می باشند. قضات دادگاه خانواده باید متاهل و دارای حداقل 4 سال سابقه خدمت قضایی بوده باشند.

مشاوره حقوقی وکیل میر

وکلای گروه دادورزان صلح و سازش

وکیل در تهران

وکیل در تهران

درخواست مشاوره آنلاین وکالت

انتخاب مطمئن

شماره وکیل در تهرانگروه وکلای دادورزان صلح و سازش تخصص ما حل پرونده‌های شماست. جهت هماهنگی و یا مشاوره حقوقی در حیطه خدمات زیر با ما در ارتباط باشید. پذیرش وکالت، مشاوره حقوقی، تنظیم انواع قرارداد و تنظیم دادخواست و شکواییه ، شماره تماس: 09192329787 ، آدرس:تهران _ پاسداران_ بهستان ۵- جنب پمپ بنزین_ پلاک ۲_ واحد ۵_طبقه دوم

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سمیه
۱۴۰۱-۱۰-۱۴ ۲۰:۲۳

دادگاه ولنجک چند بار مراجعه کردم بهشون
خیلی با صبر حوصله جواب دادن نسبت به بقیه

رحیمی فرد
۱۴۰۱-۱۰-۱۷ ۰۶:۵۲

مشاوره اوکی بود

پیمایش به بالا