کرج

کرج

وکیل خانواده در کرج

همان طور که می دانید همه انسان ها در طول زندگی خود با چالش ها و اتفاقاتی روبرو هستند بنابراین برای هر انسانی پیش می آید که با پرونده های قضایی روبرو شود. از این رو شما عزیزان باید حتماً دور اندیشی های خود را انجام دهید و برای تمامی این اتفاقات چاره ای بیندیشید. از این رو وکالت دادن به بهترین وکیل در کرج انتخاب درستی است. شما با دادن وکالت به وکیل خانواده این امکان را خواهید داشت که وکیل شما در تمامی پرونده های قضایی شرکت نموده و آن ها را حل کند.

شماره وکیل در تهران

بهترین وکیل خانواده در کرج

خانواده،کوچکترین واحد اجتماعی و البته مهم ترین آن میباشد! خانواده با شکل گیری عشق میان زن و مرد شکل گرفته و با آمدن فرزندان بزرگتر میشود. بسیاری از زوجین پس از گذشت زمان دچار مشکلات تفاهمی شده که پس از کنکاش و عدم حل مشکلات برای جدایی از یکدیگر و گرفتن طلاق به وکیل خانواده نیاز پیدا می کنند. همه ما حساسیت و قدرت کلمات را به خوبی درک می کنیم، ما از کلمات برای انتقال مفاهیم و ارتباط گرفتن استفاده میکنیم حال در این لحظه باید به این فکر کنید که این کلمات میخواهند در دادگاه و در حضور قاضی در برابر شما دفاع کنند، این را با پیچیدگی، سنگینی و تخصصی بودن مباحث حقوقی بسنجید! کار آسانی نیست.

درخواست مشاوره وکیل

وکیل خانواده متخصص در کرج

وقتی که زوجین تصمیمی به جدایی می گیرند و از طریق محاکم قانونی اقدام به جدایی می کنند، مسئله حقوقی به نام طلاق پیش می آید. آمار و ارقام پرونده های طلاق به شفافیت بیانگر این است که امروزه تعداد زوجین متاقضی طلاق به طور روزانه در حال افزایش است و اقدام به طلاق گرفتن بسیار زیاد شده است. در معنای لغوی طلاق را به معنی رها کردن و آزاد کردن میدانند اما در اصطلاح حقوقی به منحل شدن عقد دائم بر اساس تشریفات حقوقی و قانونی خاصی که تعیین شده است از جانب زوج، طلاق گفته می شود.

وکیل خانواده با سابقه در کرج

بر اساس ماده 4 قانون حمایت خانواده مصوب 1391 رسیدگی به امور زیر در صلاحیت دادگاه خانواده است. نامزدی و خسارات ناشی از بر هم زدن آن، نکاح دائم، موقت، شروط ضمن عقد نکاح، ازدواج مجدد، جهیزیه، مهریه، نفقه زوجه، اجرت المثل ایام زوجیت، بذل مدت و انقضای آن تمکین و نشوز، طلاق، رجوع، فسخ نکاح، حضانت و ملاقات طفل و غیره.

وظایف وکیل خانواده

ممکن است برای شما هم سوال پیش آمده باشد که وظایف وکیل خانواده چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت وکیل خانواده در پرونده های مختلف و بسیار زیادی فعالیت می کند بنابراین همان طور که از نام آن مشخص است یک وکیل خانواده تنها مختص به اعضای آن خانواده است و زمانی که وکالت موکلش را می پذیرد از آن لحظه دیگر در اختیار و محدوده پرونده‌ های قضایی است. ما نیز نمودیم که وظایف وکیل خانواده را در موارد زیر برای دسته بندی کنیم توجه شما را به موارد زیر جلب می کنیم:

  • وکیل خانواده در انواع پرونده های حقوقی که مربوط به اعضای خانواده است فعالیت می کند.
  • وکیل خانواده می تواند طرح دعوی و دفاعیه برای موکلش تنظیم کند.
  • البته که برای گرفتن مطالبات مختلف می توان از وکیل خانواده کمک گرفت زیرا این هم یکی از وظایف اوست.

البته که وکیل خانواده وظایف بی شماری دارد که در ادامه به جزئیات آن خواهیم پرداخت.

وکیل خانواده در کرجآیا لازم می باشد که برای طرح دعوا یا دفاع از دعوای که علیه و طرح شده از وکیل خانواده استفاده کنیم؟

به طور کلی احتمال اینکه برای شما هم که این موضوع پیش بیاید وجود دارد برای مثال ممکن است شما طرح دعوی برای کسی داشته باشید یا طرح دعوی بر علیه شما صورت گرفته باشد در هر صورت شما باید از خود دفاع کنید به هیچ کس بهتر از وکیل خانواده در کرج نمی تواند این کار را انجام دهد. بنابراین شما با دادن وکالت به وکیل خانواده این امکان را ایجاد می کنید که وکیل تان از شما دفاع کند و با تنظیم دفاعیه و ارائه دادن آن به قاضی دادگاه را به نفع شما تمام خواهم کرد. وکیل خانواده در کرج به سادگی انواع دعاوی خانوادگی را برطرف نموده و اجازه ایجاد هیچ گونه اخلال را نمی دهد.

طلاق به درخواست مرد

طلاق از مهم ترین تصمیمات زندگی هر فرد است که می تواند برای خود و زندگی‌ مشترکش بگیرد. بر اساس ماده 1133 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران به اختیار طلاق با مرد می باشد و مرد بدون دلیلی خاصی می تواند صرفا با اراده خود همسر خود را در هر زمانی که بخواهد طلاق بدهد. طلاق مخصوص عقد دائم می باشد.  در گذشته مرد این امکان را داشت که صرفاً با مراجعه مستقیم به دفترخانه درخواست طلاق خود را بدهد و همسر خود را طلاق دهد این موضوع باعث افزایش آمار طلاق شده بود و به همین دلیل قانون‌گذار با وضع قانون برای درخواست طلاق از طرف مرد مراحلی را تعیین کرده است که طلاق نسبت به زمان های گذشته مقداری سخت ‌تر شده است. همچنین لازم است بدانید که ثبت طلاق بعد از صدور حکم گواهی عدم سازش از طرف دادگاه امکان پذیر می باشد. برای مشاوره با وکیل طلاق تماس بگیرید.

طلاق به درخواست زن

زن به جهت ثبت دادخواست طلاق در ابتدا باید به دفتر خدمات قضایی مراجعه کند، در این مرحله بعد از ثبت دادخواست طلاق از طرف زن پرونده به دادگاه محل سکونت زن ارجاع داده می شود. شعبه دادگاه مربوطه نیز بعد  از ارجاع پرونده با توجه به کثرت یا قلت پرونده ها جهت حضور زوجین روز معینی را به عنوان جلسه دادگاه مشخص و اعلام می نماید و در جلسه دادگاه بعد از حضور طرفین و استماع دفاعیات زوجین مبادرت به صدور رای می نماید.

وکیل خانواده در کرج

درخواست مشاوره وکیل

بهترین وکیل برای انجام امور طلاق خانواده در کرج

قطعاً وکیلی که مختص به خانواده است در پرونده های طلاق یک طرفه و طلاق توافقی هم فعالیت می کنند بنابراین اگر اعضای خانواده تمایل داشته باشند که از همسر خود جدا شوند وکیل خانواده می تواند در این راه به آن ها یاری رساند. همچنین میتوانید از وکیل طلاق یک طرفه در کرج کمک بگیرید. فعالیت وکیل خانواده در پرونده طلاق به این صورت است که از موکلش دفاع می‌ کند و تمام حق و حقوق او را در دادگاه از طرف مقابل مطالبه می نماید به طوری که دادگاه هر چه سریع تر حکم طلاق را صادر نموده و همچنین جلسات دادگاه به طول نمی انجامد.

وکیل خانواده در کرججنبه کیفری دعاوی خانواده

دعاوی خانواده ،حتماً می دانید که پرونده های کیفری از دیگر پرونده هایی است که ممکن است برای هر خانواده پیش آید. پرونده های کیفری مختص به پرونده هایی است که در رابطه با وکیل دزدی و یا وکیل سرقت و تجاوز و آدم ربایی و مسائل حیثیتی و غیره می باشد. از این رو شما عزیزان اگر خودتان یا اعضای خانواده تان دچار یکی از پرونده های کیفری شده است باید حتماً به وکیل متخصص خانواده در کرج مراجعه کنید. تا پرونده کیفری را در کوتاه ترین زمان ممکن به سرانجام برساند قطعاً چنین وکیلی یک دفاعیه قوی حاضر نموده و از شما دفاع می کند. همچنین در دعاوی ملکی اگر به کمک وکیل ملکی در کرج نیاز داشتید تماس بگیرید.

درخواست مشاوره وکیل

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها