وکیل پایه یک دادگستری
Search

0919-2329787

تماس بگیرید

ارائه بهترین روش‌ها برای خرید و فروش ملک در دبی { توسط بهترین وکیل ملکی در دبی }

وکیل خرید و فروش ملک در دبی

در سال‌های اخیر به دلیل ثبات اقتصادی و امنیت بالای امارات متحده عربی بسیاری از ایرانی‌ها خواستار سرمایه‌گذاری با وکیل خرید و فروش ملک در دبی بوده‌اند. یکی از مهم‌ترین دلایلی که سرمایه‌گذاران را از هر جای دنیا به سمت این کشور سوق می‌دهد مالکیت صددرصدی شرکت‌های ثبت شده در مناطق تجاری آزاد و مالیات زیر صفر در این مناطق است البته لازم به ذکر است زیرساخت‌های فوق‌العاده‌ای هم در این کشور وجود دارد. با این وجود هر ساله تعداد زیادی به دنبال مهاجرت به امارات و دبی هستند و اخذ اقامت برای آن‌ها از طریق سرمایه‌گذاری امکان‌پذیر است. یکی از این روش‌های سرمایه‌گذاری خرید املاک است که با پیگیری وکیل در امارات انجام می‌شود.

اگر به دنبال اخذ ویزای پنج ساله هستید یکی از روش‌ها خرید ملک با حداقل میزان بودجه پنج هزار درهم هست. یکی از امن‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری در دبی خرید املاک و مستغلات آن است به دلیل رشد روز افزونی که در این حوزه به دست آمده است. جالب است بدانید خرید و فروش املاک در دبی بهترین روش برای کسب بالاترین سود از کمترین سرمایه است. اما لازم است در این‌باره با یک وکیل خرید و فروش ملک در دبی در ارتباط باشید. اگر شما هم به دنبال سرمایه‌گذاری روی املاک دبی هستید و می‌خواهید کار خود را به صورت قانونی پیش ببرید بهتر است تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

وکیل موسی الرضا میر
Lawyer Musa Al-Reza Mir

 

معرفی بهترین وکیل خرید و فروش ملک در دبی

وکیل اقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از مرکز وکلای قوه قضاییه با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.
ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای گروه دادورزان صلح و سازش انتخاب گردند.

تخصص و مهارت ها :
مسلط به قوانین کشور امارات
وکالت تخصصی در دعاوی تجار،دادوری بین الملل ، اخد اقامت کشور امارات
وکالت تخصصی دعاوی ایرانیان مقیم خارج کشور
وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های انقلاب

شماره تماس وکیل آقای موسی الرضا میر

9252 382 0915

وکلای گروه دادورزان صلح و سازش

وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
وکلای خرید و فروش ملک در دبی
وکلای خرید و فروش ملک در دوبی
Property buying and selling lawyers in Dubai
شماره تماس وکیل خرید و فروش ملک در دبی
contact number of a lawyer for buying and selling property in Dubai

وکیل ملکی در امارات کیست؟

بر طبق قوانین امارات متحده عربی، یک وکیل در دبی برای اینکه توانایی وکالت را داشته باشد باید شرایط امارات فدرال و محلی را قبول کرده و دارا باشد. پس با این وجود وکیل ایرانی در امارات برای فعالیت در هر منطقه‌ای باید قوانین و شرایط آن را قبول کرده باشد و مجوز‌های لازم را برای وکالت گرفته باشد. قانون فدرال امارات متحده عربی سه دسته وکیل را به رسمیت می‌شناسد و فقط وکلای متبحر می‌توانند خدمات حقوقی ارائه دهند. این سه دسته شامل وکلای تمرینی، وکلای عملیاتی یا حقوقی و وکلای غیرعملیاتی یا مشاوره حقوقی هستند.

  • یک وکیل تمرینی در دبی فردی است که به ارائه مشاوره حقوقی، و تنظیم پیش قرارداد‌ها و ثبت و انحلال شرکت‌ها بپردازد. علاوه بر این‌ها او می‌تواند به عنوان نماینده موکل خود و به نیابت از او در دادگاه‌های قضایی و حقوقی کشور از موکل خودش دفاع کند.
  • وکیل عملیاتی در دبی فردی است که علاوه بر انجام تمامی وظایف یک وکیل تمرینی به مطرح کردن دعاوی خود در دادگاه‌های قضایی و ادارات امنیتی بپردازد و نمایندگی موکل خود را انجام دهد.
  • یک مشاور حقوقی در دبی موظف است به پیش‌نویس قرارداد‌ها، ثبت و انحلال شرکت‌ها و کار‌های اداری مشتری‌ها در دادگاه‌های قضایی بپردازد.

قانون خرید ملک در دبی

از پیشرفته‌ترین و لوکس‌ترین مکان‌های تجاری و مسکونی دنیا در دبی واقع شده است. از آنجایی که خرید خانه در دبی از سودآورترین روش‌های سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود پس با این اوصاف لازم است خرید و فروش خانه در دبی با طی کردن مراحل قانونی و زیرنظر یک مشاور حقوقی انجام شود. شما حتی می‌توانید زیر نظر تمامی شرکت‌های خرید و فروش املاک فعالیت‌های خود را به راحتی انجام دهید. از جمله قانون خرید ملک در دبی و نکات مربوطه می‌‎توان اشاره کرد به مواردی همچون:

باید تمامی قوانین و اطلاعات بروز شده در رابطه با خرید ملک را بخوانید و قبل از اقدام به معامله از صلاحیت و مجوز‌های قانونی آژانس‌های املاک اطمینان حاصل کنید.

برای استفاده از تمامی قوانین بروز شده با وکیل پایه یک دادگستری در ارتباط باشید.

مهم‌ترین نکته در رابطه با خرید ملک انتخاب منطقه متناسب با بودجه خریدار است.

اگر نیاز به اقامت شهروندی دارید باید توجه داشته باشید که ملک خریداری شده حداقل یک میلیون درهم باشد.

قانون مالکیت املاک در دبی برای ایرانی‌ها و دیگر افراد خارج از تابعیت به دو صورت مطلق و اجاره‌ای قابل اعمال است. از طرف دیگر در حال حاضر با توجه به قوانین تازه اعمال شده برای افراد خارج از تابعیت خرید آپارتمان و ویلا تنها امکان‌پذیر است.

لازم است افراد خارج از تابعیت بر اساس قانون خرید ملک در دبی تمامی قوانین مربوط به شهروندی در این کشور را رعایت کنند و تا مادامی که در آن ملک سکونت دارند به تمامی قوانین آن کشور متعهد باشند.

خرید ملک در دبی

خرید ملک در دبی مراحل قانونی خود را شامل می‌شود و توصیه می‌شود که حتماً در جهت با یک وکیل خوب یا مشاور حقوقی در ارتباط باشید. آن‌ها ابتدا تمامی قرارداد‌های از قبل منعقد شده با سازندگان املاک را بررسی می‌کنند. در مرحله بعد شما را از لحاظ بودجه و پلن پرداخت ماهیانه مورد پرسش قرار می‌دهند. در طی یک پرسش‌نامه‌ای تمامی انتظارات شما را از ملک مدنظرتان جمع‌آوری می‌کنند و گزینه‌های انتخابی را از لحاظ نوع کاربری ساختمان شامل مسکونی، تجاری و یا ویلا و آپارتمان در اختیار شما قرار می‌دهند. وکیل ملکی شما با توجه به شرایط خرید املاک در دبی تمامی شرایط ملک و امکانات ملک انتخابی شما را مورد بررسی دقیق قرار خواهند داد و برای شما تشریح می‌کنند. در مرحله آخر نوبت به عقد قرارداد قانونی و انجام امور اداری برای دریافت سند ملک خریداری شده است.

مراحل خرید ملک در دبی

  1. جست و جو برای آژانس املاک یا شرکت‌های معتبر خرید و فروش املاک به هدف معامله ملک
  2. تنظیم و امضای قرارداد MOU زیر نظر یک مشاور یا وکیل حقوقی 
  3. به ودیعه گذاشتن مبلغی نزد آژانس املاک و شرکت املاک توسط خریدار
  4. امضای قرارداد خرید بین خریدار و فروشنده زیرنظر آژانس املاک و وکیل تنظیم قرارداد به همراه اجرای تمامی مفاد قانونی آن

فروش ملک در دبی

فروش ملک در دبی با توجه به قوانین حقوقی و مالی آن کشور بدون وجود یک نماینده حقوقی مشکل ساز است از این رو لازم است که شما با یک وکیل املاک در دبی یا مشاور حقوقی برای فروش ملک در ارتباط باشید. آن‌ها ابتدا تمامی مدارک و اسناد مالکیت شما را بررسی می‌کنند سپس ملک را از لحاظ ظاهری و فیزیکی مورد بررسی قرار می‌دهند. مشاور حقوقی فروش ملک در دبی می‌تواند بعد از قیمت‌گذاری مناسب و تخصصی برای ملک شما آن را در سایت‌های فروش تبلیغ کند. مرحله بعدی برای فروش ملک این است که آن را به سرمایه‌گذاران املاک معرفی کند. وکیل خرید و فروش ملک در دبی به سادگی یک قرارداد قانونی را تنظیم کرده و تمامی مفاد قرارداد را در اختیار فروشنده قرار می‌دهد.

وکیل املاک در دبی

وکیل املاک در دبی فردی است که به نیابت از شما و به عنوان نماینده حقوقی شما در دبی برای مواقعی که با مشکلات حقوقی روبه‌رو هستید و یا در زبان آن‌ها به مشکل برمی‌خورید پشتوانه خوبی برای شماست. با کمک یک وکیل املاک در دبی می‌توانید بدون هیچ نگرانی‌ای خریدی قانونی و ایمن داشته و از بابت سود خود اطمینان داشته باشید. وکیل املاک در دبی وکیل پایه یک دادگستری است که از تمامی قوانین حقوقی و قضایی خرید و فروش ملک اطلاعات کافی را دارد و باهوش و ذکاوت تمام، با تکیه بر زبان خود بهترین حامی حقوقی شما خواهد بود. یک وکیل املاک در امارات متحده نقش مهمی در جلوگیری از زیان و ضرر شما خواهد داشت همچنین لازم است چنین فردی اطلاعات و تسلط کافی روی شرایط امارات فدرال و محلی داشته باشد تا به خوبی بتواند از حق و حقوق موکل خود در یک معامله سودمند دفاع کند. ارتباط با یک وکیل خرید و فروش ملک در دبی یکی از بهترین راه‌ها برای داشتن معامله‌ای امن و سرمایه‌گذاری آینده‌دار است.

بهترین وکیل ملکی در دبی

بهترین وکیل ملک در دبی نقشی مؤثر در خرید و فروش املاک و معاملات ملکی در دبی دارد. وی فردی مسئول و پیگیر است و با تعهد کاری که دارد ضمن بررسی تمامی آژانس‌های املاک و قرارداد‌های منعقد شده توسط مالکان املاک درجه یک، به خوبی تمامی شرایط موکل خود را به عنوان خریدار در نظر می‌گیرد و همیشه بهترین گزینه‌های انتخابی را به عنوان یک مشاور حقوقی نیز برای او خواهد داشت. بهترین وکیل املاک در دبی باید بهترین مشاوره حقوقی در این زمینه نیز باشد و با تسلط بر تمامی قوانین و مقررات فدرال و محلی برای خرید و فروش املاک و سرمایه‌گذاری در دبی از حق و حقوق موکل خود به خوبی دفاع کرده و سود او از این معامله را تضمین کند. لازم است چنین وکیل ملکی با تخصص و تجربه‌ای که دارد به تنظیم بهترین قرارداد برای معامله پرداخته و اجرای تمامی مفاد قانونی قرارداد را پیگیری کند.

ضرورت کمک گرفتن از وکیل ملکی برای خرید و فروش در دوبی

ضرورت استفاده از وکیل ملکی در دبی برای خرید و فروش املاک به نقش او در معاملات ملکی بستگی دارد. به خوبی واضح است که نقش یک وکیل ملکی در دبی در معاملات املاک به نفع خریدار و برای سود بیشتر اوست. ضرورت استخدام وکیل املاک در دبی به دلیل تسلط و آگاهی وی بر تمامی قوانین محلی در خرید و فروش املاک است به این ترتیب او به خوبی می‌داند برای انجام یک معامله پرسود و سرمایه‌گذاری ایمن از چه روش‌هایی می‌توان اقدام کرد. یکی دیگر از نقش‌های وکیل املاک در دوبی به عهده گرفتن انجام امور اداری و حقوقی ثبت اسناد و رسمی شدن آن‌هاست، همچنین انتقال هزینه و ثبت سند به عنوان یکی از مراحل انتهایی معاملات املاک به عهده وکیل خرید و فروش املاک در دبی است و او بدون نیاز به حضور خریدار می‌تواند در تمامی مراحل به خوبی مفاد قانونی قرارداد را به جا آورد. لزوم استفاده از وکیل ملکی در دبی قانونمند بودن خرید املاک است به این شیوه خرید امن و سرمایه‌گذاری طولانی مدت برای خریدار حاصل می‌گردد.

مهم ترین ویژگی هایی که یک وکیل باید داشته باشد چیست؟

بهترین وکیل ملکی در دبی بهترین ویژگی‌های وکیل املاک را باید دارا باشد. از این رو لازم است وی یک وکیل ایرانی در امارات آگاه به تمامی قوانین امارات فدرال و محلی برای خرید و فروش املاک باشد ضمن اینکه با مطالعات و تجربه فعالیت در این زمینه علمی بروز از تمامی قوانین و مقررات بروز شده بازار توسعه یافته املاک در دبی داشته باشد. یکی از ضروری‌ترین ویژگی‌های وکیل املاک در دبی صداقت و تعهد کاری آن‌هاست که باعث می‌شود خریدار با اطمینان کامل به آن‌ها تمامی امور حقوقی و قانونی معاملات خود را به دست آن‌ها بسپارند. از این رو بدون نیاز به حضور خریدار در پای معاملات یک وکیل وظیفه‌شناس و آگاه به خوبی می‌تواند از پس انجام معامله‌ای پرسود بر‌آید.

شماره وکیل ملکی در دبی

برای ارتباط با بهترین وکیل خرید و فروش ملک در دبی ممکن است طی شرایط مختلف امکان قرار حضوری با وی برای شما وجود نداشته باشد. در چنین مواقعی لازم است که از راه‌های ارتباطی دور مثل تماس تلفنی یا ارتباط از طریق شبکه‌های اجتماعی اقدام کنید. در تماس تلفنی با شماره وکیل املاک در دبی ضمن ارتباط و گا‌هاً اطلاع از مفاد قرارداد‌های املاک و معاملاتی می‌توانید از مشاوره تلفنی یک وکیل حاذق و متخصص نیز بهره بگیرید.

شماره وکیل ملک در دبی جهت ارتباط تلفنی و مشاوره حقوقی: 09192329787

خلاصه مطلب

وکیل املاک در دبی فردی است که به نیابت از شما و به عنوان نماینده حقوقی شما در دبی برای مواقعی که با مشکلات حقوقی روبه رو هستید و یا در زبان آن‌ها به مشکل برمی‌خورید پشتوانه خوبی برای شماست. ضرورت استخدام وکیل املاک در دبی به دلیل تسلط و آگاهی وی بر تمامی قوانین محلی در خرید و فروش املاک است به این ترتیب او به خوبی می‌داند برای انجام یک معامله پرسود و سرمایه‌گذاری ایمن از چه روش‌هایی می‌توان اقدام کرد. یکی از ضروری‌ترین ویژگی‌های وکیل املاک در دبی صداقت و تعهد کاری آن‌هاست که باعث می‌شود خریدار با اطمینان کامل به آن‌ها تمامی امور حقوقی و قانونی معاملات خود را به دست آن‌ها بسپارند.

 صورتی که تجربه‌ای مشابه دارید با ما به اشتراک بگذارید یا برای یافتن پاسخ سؤالات خود در کامنت‌ها با ما در ارتباط باشید.

کارشناسان گروه دادورزان آماده پاسخ گویی به شما هستند

0919-2329787
جهت مشاوره تخصصی تماس بگیرید...
0919-2329787

آخرین مقالات سایت

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شهاب
۱۴۰۲-۰۵-۳۱ ۱۹:۰۲

پارسال با کمک ایشون تونستم قرار داد خرید ملکم‌ رو تنظیم کنم
بسیار دقیق هستند

جمالی شیراز
۱۴۰۲-۰۶-۰۳ ۱۱:۲۳

یک توصیه
شماره ایشون رو سیو‌ داشته باشید
هر جا احساس کردین دارین در امارات به مشکل میخواید ازشون‌ مشورت بگیرید
منو چند بار در چند سال اخیر از مشکلات بزرگ‌ نجات دادن
یک درست کار واقعی

پیمایش به بالا