وکیل دادگاه انقلاب تهران

وکیل شخصی است که به نیابت از اشخاص حقیقی یا حقوقی به اداره امور حقوقی، کیفری و اداری آن‌ها در دادگاه‌ها و دادگستری‌های کشور می‌پردازد. یک وکیل پایه یک دادگستری با عقد قراردادی به اسم وکالت‌نامه بین خود و موکلش به دفاع از او در امور تخصصی مختلف مانند دعاوی قضایی، دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری و غیره می‌پردازد. در این مقاله هدف ما بررسی وظایف و شیوه کار یک وکیل دادگاه انقلاب است. دادگاه انقلاب بیش از هر دعاوی مطرح شده‌ای بر دعاوی کیفری تمرکز دارد. یکی از مهم‌ترین وظایف دادگاه انقلاب علاوه بر نظارت بر دعاوی کیفری گاهی در دست‌گرفتن و پیگیری دعاوی و پرونده‌های کیفری نیز هست. از جمله عمده‌ترین دعاوی جاگرفته در میان دسته‌بندی وظایف یک وکیل دادگاه انقلاب تهران رسیدگی به جرائمی همچون اقدام علیه امنیت ملی، توطئه علیه نظام و همکاری با گروهک‌های خرابکار و مسلح، جاسوسی علیه امنیت ملی و نظام و هر اقدام مسلحانه بر علیه امنیت ملی کشور، محاربه و فساد فی‌الارض و یا هر عملی که توهین به بنیان‌گذار کبیر انقلاب یا رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران محسوب شود، می‌توان اشاره کرد. اما وکیل دادگاه انقلاب کیست؟ بهترین وکیل دادگاه انقلاب چه ویژگی‌هایی دارد؟ چگونه باید یک وکیل متخصص دادگاه انقلاب را تشخیص داد؟ برای یافتن پاسخ این سوالات با وکیل در تهران همراه باشید.

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.
ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای گروه دادورزان صلح و سازش انتخاب گردند.

تخصص و مهارت ها :
مسلط به رویه محاکم
وکالت تخصصی در دعاوی کیفری
وکالت تخصصی در دعاوی با موضوعات مواد مخدر، مشروبات الکلی ،قاچاق کالا و ارز ،جرایم امنیتی ،جرایم اقتصادی و مالی و …
وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های انقلاب

شماره تماس وکیل خانم فاطمه میر 

9850 382 0912

معرفی وکیل فاطمه میر

ادرس وکیل میر ولیعصر

مشاوره حقوقی وکیل میر

وکلای گروه دادورزان صلح و سازش

وکیل در تهران وکیل در تهران

شماره وکیل دادگاه انقلاب در تهران

وکیل دادگاه انقلاب کیست؟

در دنیای امروز شما این اختیار را دارید که با وکالت‌دادن به شخص مورداعتماد خود در هر حیطه و موضوعی او را به عنوان وکیل خود در دادگاه انقلاب معرفی کنید. برای مثال اگر فردی برای فروش اموال خود به همسرش وکالت تام دهد او را به عنوان وکیل برای فروش اموالش در دادگاه انقلاب برگزیده است. اما سؤال اصلی اینجاست وکیل دادگاه انقلاب چه کسی است؟ وکیل پایه یک دادگستری که بعد از شرکت در آزمون وکالت موفق به کسب پروانه وکالت شده باشد می‌تواند در حوزه‌های تخصصی مختلفی به پرونده‌های قضایی در جایگاه مدافع آن‌ها با ارائه ادله برحق و لایحه‌ای تخصصی و مناسب به دادگاه انقلاب اسلامی بپردازد. وکیل دادگاه انقلاب فردی است که به طور اختصاصی به دفاع از متهمین دادگاه‌های انقلاب اسلامی بپردازد، وی فردی آگاه و با اشراف کامل به علم وکالت و تمامی قوانین و مقررات مربوط به دادگاه انقلاب و دعاوی کیفری است و از سوی دادسرا‌ها تعیین صلاحیت شده سپس به عنوان وکیل‌مدافع به متهمین معرفی می‌شود. از جمله وظایف وکیل دادگاه انقلاب رسیدگی به پرونده‌های مربوط به دعاوی کیفری و نظارت بر آن‌هاست.

از جمله دعاوی تحت نظارت و دفاع وکیل دادگاه انقلاب عبارت‌اند از: تمامی دعاوی مرتبط با اصل 49 قانون اساسی، اقدام علیه امنیت ملی، توطئه علیه جمهوری اسلامی و اصل انقلاب و اقدامات مسلحانه، ترور و تخریب برای مقابله با نظام، جاسوسی علیه نظام، محاربه و فساد فی‌الارض، تبانی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، هرگونه توهین و اقدام علیه امنیت رهبر معظم انقلاب آیت‌الله خامنه‌ای، هرگونه توهین به مقام مقدس بنیان‌گذار نظام جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره)، تمامی جرائم مربوط به اموری مثل قاچاق مواد مخدر و اعضای بدن و انسان و غیره، توهین و مقابله و حمله مسلحانه نسبت به مقامات قضایی و امنیتی کشور و غیره.

یکی دیگر از اموری که وکلای دادگاه انقلاب به خوبی از پی آن برمی‌آیند مشاوره‌های حقوقی در خصوص پرونده‌های کیفری به موکلین خویش است. یک وکیل پایه یک دادگستری در دادگاه انقلاب باید به‌روشنی با موکل خود قراردادی تحت عنوان وکالت‌نامه انعقاد کند تا به خوبی بتواند به نیابت از او در دادگاه‌های انقلاب به کرسی دفاع بنشیند.

بهترین وکیل دادگاه انقلاب

بهترین وکیل دادگاه انقلاب فردی است که بتواند قبل از اجرای پرونده کیفری در دادگاه انقلاب به خوبی موکل خود را راهنمایی کند و او را در جریان روند حقوقی و اداری پرونده و پیشبرد آن قرار دهد، وی باید یک مشاور حقوقی خوب باشد، با اشراف و تسلط کامل بر تمامی قوانین دادگاه‌های انقلاب جمهوری اسلامی از مدارک و شواهد موجود در پرونده استفاده کند و بهترین ادله را به دادگاه ارائه دهد و برای روشن‌کردن حقایق پرونده برای قاضی دادگاه انقلاب بهترین لایحه تخصصی با ذکر تمامی قوانین مربوطه را برای دفاع از موکل خویش به دادگاه تحویل دهد، لازم است ذکر شود که بهترین وکیل دادگاه انقلاب فردی مجرب باسابقه درخشان در پرونده‌های قبلی و اطلاعات کامل در خصوص امور مربوط به پرونده‌های کیفری است.

بهترین وکیل دادگاه انقلاب علاوه بر اینکه باید از سلامت اخلاقی و روانی برخوردار باشد بایستی فردی مورد اعتماد و رازدار و صادق باشد. وی فردی است که مسئولانه در تمامی جلسات دادگاه موکل خویش شرکت می‌کند و به دفاع از او بپردازد.

برای ارتباط با بهترین وکلای دادگاه انقلاب می‌توانید از ابتدا از طریق تماس تلفنی اقدام کنید و با مشاوره حقوقی تلفنی به بررسی اجمالی وضعیت پرونده خویش بپردازید. در صورتی که از نحوه مشاوره وکیل پایه یک دادگستری مدنظر، فن بیان و مهارت مذاکره و تسلط وی بر امور قانونی پرونده کیفری خود راضی بودید با مراجعه به آدرس وی و در دفتر وکالت مربوطه به عقد قرارداد و تنظیم وکالت‌نامه اقدام کنید.

وکیل متخصص دادگاه انقلاب

وکیل متخصص دادگاه انقلاب، وکیلی حرفه‌ای است که با توانایی و استعدادی که در تحلیل شواهد و مدارک پرونده کیفری دارد بعد از دریافت وکالت‌نامه از موکل خود با تنظیم بهترین لایحه‌ای که شامل ادله کافی برای اثبات بی‌گناهی موکل باشد به دفاع از او می‌پردازد. وکیل متخصص دادگاه انقلاب با فن بیان و قدرت کلام بالایی که دارد می‌تواند به بهترین نحو ممکن به ارائه دفاعیات خود به نیابت از موکلش در دادگاه انقلاب برسد، وی باتجربه بالایی که در پیگیری وکالت از پرونده‌های دعاوی کیفری دارد به خوبی با امور قانونی و جزائی دعاوی کیفری آشناست و در تلاش است تا دادگاه انقلاب بیشترین تخفیف ممکن را در مجازات موکل خویش قائل شود. باید بدانید در شرایطی که فرد به دلیل عدم برخورداری از توانایی مالی نتواند وکیل متخصص دادگاه انقلاب برای دفاع از خود انتخاب کند، مراجع قضایی به انتخاب خود فردی را برای وکالت وی انتخاب می‌کنند و به این شخص وکیل تسخیری دادگاه انقلاب می‌گویند. وکیل متخصص دادگاه انقلاب به طور مسئولانه و مرتب در تمامی جلسات دادگاه به دفاع از موکل در کرسی وکالت می‌نشیند و قبل از هر جلسه از طریق مطالعه پرونده و صحبت‌های موکل خود مسئولیت دفاع از او را به خوبی به جا می‌آورد.

از جمله معیار‌هایی که برای انتخاب وکیل متخصص دادگاه انقلاب می‌توان در نظر گرفت شامل سابقه کاری و خوشنامی در بین وکلای ثبتی در کانون وکلا، فن بیان و قدرت کلام، تسلط وی بر قوانین کیفری پرونده‌ها و دعاوی کیفری و یکی دیگر از معیار‌ها محل قرارگیری دفتر وکالت اوست که توصیه می‌شود به‌گونه‌ای انتخاب شود که دسترسی درستی برای شما ایجاد کند.

خلاصه مطلب

وکیل دادگاه انقلاب فردی است که به طور اختصاصی به دفاع از متهمین دادگاه‌های انقلاب اسلامی بپردازد، وی فردی آگاه و با اشراف کامل به علم وکالت و تمامی قوانین و مقررات مربوط به دادگاه انقلاب و دعاوی کیفری است. از جمله وظایف معرفی شده برای یک وکیل دادگاه انقلاب رسیدگی به دعاوی مربوط به جرائمی مانند قاچاق مواد مخدر و هرگونه اقدام علیه امنیت ملی و توهین به مقام معظم رهبری و غیره است. بهترین وکیل متخصص دادگاه انقلاب فردی است که با ارائه یک لایحه قوی و شامل ادله کافی به دفاع از موکل خود در دادگاه‌های انقلاب حاضر شود. در صورت داشتن هرگونه سؤال و ابهامی با ما از طریق کامنت‌های سایت در ارتباط باشید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکتر رجایی
12 روز قبل

من ایشون رو یک روز در دادگاه انقلاب دیدم
خواهرم و دادمادمون رو گرفته بودن
اون رو بی چشم داشتی منو راهنمایی کرد
و نهایتا وکالت به ایشون دادیم
خیلی راضی بودن خانواده
از نظر من بهترین وکیلی خاکی که دیدم بودن