وکیل دادگاه انقلاب در مشهد

وکلا در ایران

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با پنج سال سابقه فعالیت در زمینه جرایم امنیتی در مشهد انواع خدمات را ارائه می کند، و در جرائمی که در صلاحیت دادگاه انقلاب اند فعالیت دارد. یکی از امتیازات گروه وکلای دادورزان صلح و سازش، تجربه و سابقه وکلای آن می باشد.

جرایم علیه امنیت ملی

اعمال مجرمانه ای می باشند که ارتکاب آن ها باعث ایجاد هرج و مرج و ایجاد اغتشاش در نظم داخلی کشور می شود. هر شخص با قصد برهم زدن امنیت کشور به هر وسیله ای، اطلاعات طبقه‌بندی شده را با پوشش مسئولین نظام یا مامورین دولت یا به نحو دیگر ‌جمع‌ آوری کند و اگر بخواهد آن را در اختیار دیگران قرار دهد و موفق به انجام آن شود به حبس از دو تا ده سال و در غیر این صورت به حبس از یک‌تا پنج سال محکوم خواهد شد.

شماره وکیل در مشهد

مشهد قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 8

تلفن دفتر 46224091  –   تلفن همراه 09155446429

وکیل مواد مخدر

یکی از سنگین ترین جرم ها، جرایم مربوط به مواد مخدر می باشد و توسط وکیل مواد مخدر پیگیری میشود، که در تمامی مراحل آن، مجازات‌ های جداگانه ای در نظر گرفته می شود. تا از هر گونه اقدامی که با مواد مخدر در ارتباط است، جلوگیری بشود و من جمله آن می‌توان به تولید، حمل، توزیع و…، اشاره داشت.

وکیل دادگاه انقلاب در مشهد

دادگاه انقلاب یکی از اصلی ترین دادگاه ها در جمهوری اسلام ایران است. این دادگاه یک دادگاه اختصاصی است و تنها مجاز به رسیدگی موضوعات خاصی که در قانون تشریح شده است می باشد. دادگاه انقلاب در سال 57 به دستور امام خمینی جهت رسیدگی به جرائم مرتبط به انقلاب تشکیل شد. و در حال حاضر یکی از چهار دادگاه اصلی جمهوری اسلامی ایران است. وکیل دادگاه انقلاب در مشهد تنها به جرائم خاصی رسیدگی می کند. در این مقاله ضمن معرفی وکیل خوب دادگاه انقلاب در مشهد به سوالاتی مانند طبق قوانین خاص رسیدگی به کدام امور به دادگاه انقلاب واگذار می شود؟دادگاه انقلاب جز دادگاه تخصصی است یا اختصاصی؟ صلاحیت دادگاه انقلاب چیست؟ پاسخ می دهیم؛ اگر شما هم به دنبال وکیل متخصص دادگاه انقلاب در مشهد هستید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

صلاحیت  دادگاه انقلاب در مشهد چیست؟

همانطور که گفتیم دادگاه انقلاب مجاز به بررسی همه ی جرم ها نمی باشد تنها برخی از جرم ها که در قانون ذکر شده است در این  دادگاه قابل بررسی می شود. در ادامه موارد صلاحیت دادگاه انقلاب ذکر می شود:

 • جرائمی که علیه امنیت داخلی و خارجی باشد.
 • محاربه و افساد فی الارض؛ یعنی مواردی که فرد به قصد ایجاد رعب و وحشت و از بین بردن امنیت و ایجاد خلل در آرامش مردم دست به اسلحه می زند.
 • بغی؛ مواردی که اشخاص به صورت گروهی علیه نظم و امنیت ملی اقدام می کنند.
 • توهین به رهبری و مقام بنیان گذار جمهوری اسلامی
 • جرائم مربوط به مواد مخدر، روان گردان ها و مشتقات آن ها، قاچاق اسلحه و مهمات،
 • اتلاف اموال جهت مقاله با نظام
 • تبانی و اجتماع علیه جمهوری اسلامی ایران
 • ایجاد اتش سوزی و اتلاف اموال جهت مقابله کردن با نظام

دادگاه انقلاب به دو بخش زیر تقسیم می شود

 1. عمومی کیفری: متشکل از دادگاه کیفری یک و دو است
 2. اختصاصی کیفری: شامل دادگاه کودکان و نوجوان، دادگاه نظامی، دادگاه ویژه روحانیون است.

وکیل دادگاه انقلاب در مشهددادگاه انقلاب دادگاه تخصصی است یا اختصاصی؟

دادگاه انقلاب یک دادگاه اختصاصی است زیرا نمی تواند به هر نوعی جرمی رسیدگی کند، تنها به جرم ها بیان شده در قانون می پردازد که در بالا به آن ها اشاره شد. اگر شما به دنبال وکیل دادگاه انقلاب در مشهد هستید  قبل از هر چیزی باید ببینید که موضوع شما در حوزه ی جرائم مربوط به دادگاه انقلاب در مشهد اسا یا نه؟ سپس به وکیل در مشهد مراجعه کنید و از ایشان کمک بخواهید.

بهترین وکیل داده انقلاب در مشهد

بهترین وکیل دادگاه انقلاب کسی است که در پرونده های کیفری دادگاه انقلاب متخصص باشد تا بتواند مشکلات قضایی را به بهترین شکل حل کند. دادگاه انقلاب مشهد که در خیابان کوهسنگی قرار دارد علاوه بر جرائمی که علیه امنیت داخلی و خارجی صورت می گیرد،محاربه، مواد مخدر و سایر جرائم ذکر شده در ماده 303 قانون آیین دادرسی کیفری را مورد بررسی قرار می دهد. با توجه به ماهیت موضوعات مطرح شده در دادگاه انقلاب که خاص و ویژه می باشند ضرورت نیاز به وکیل دادگاه انقلاب در مشهد روشن می شود. تعداد وکلای دادگستری که هر یک از طرفین می توانند در دادگاه انقلاب معرفی کنند بر حسب نوع جرم متفاوت است.

پرونده های دادگاه انقلاب

یکی از مهم ترین پرونده های مطروحه در دادگاه انقلاب مشهد پرونده های مربوط به مواد مخدر است. به ویژه ادر استان خراسان که دارای خط مشترک مرزی با افغانستان می باشد ، قاچاق مواد مخدر از این کشور به کشور ما بسیار زیاد است. لذا وکیل خبره دادگاه انقلاب در مشهد می تواند کمک زیادی به حل و فصل پرونده های مواد مخدر در این استان نماید و امنیت را برای کشور فراهم نماید.

انواع صلاحیت دعاوی کیفری

صلاحیت ذاتی: برای تشخیص نوع صلاحیت دعاوی باید به ماهیت دعاوی دقت نمود. ایکه دعاوی درمورد چه موضوعاتی هستند. دادگاه انقلاب دارای صلاحیت ذاتی است.

صلاحیت محلی: متهم را هنگامی که جرم آن در حوزه اتفاق افتاده باشد در دادگاه انقلاب مورد بررسی قرار می دهند.مثلا ترک کردن نفقه در حوزه ی صلاحیت محلی قرار می گیرد.

صلاحیت شخصی:برای تعیین مرجع رسیدگی به موضوع ، شناسایی شخصیت متهم دارای اهمیت است.به گونه ای که در بعضی موارد شخصیت، تعیین کننده ی دادگاه انقلاب رسیدگی کننده است. دادگاه انقلاب رسیدگی به جرم بر اساس شخصی که جرم را مرتکب شده است متفاوت است.

وکیل دادگاه انقلاب در مشهدجرائم علیه دامنیت داخلی و خارجی شامل چه مواردی است؟

 • ایجاد ترس و وحشت در بین مردم و تشکیل دادن جلسه جهت قتل و غارت
 • جرم هایی که در مورد 498 تا 512 قانون مجازات اسلامی در بخش تعزیرات آمده است.
 • جرم های مربوط به ماد مخدر و قاچاق کالا و ارز
 • ورود گروهی و مسلحانه به عنف در هنگام شب به منازل مسکونی مردم و دزدیدن اموال آن ها با تهدید و ارعاب

ویژگی های وکیل متخصص دادگاه انقلاب در مشهد

 • وکیل متخص دادگاه انقلاب در مشهد باید بر تمام قوانین و مقررات مربوط به حوزه ی خود تسلط کامل داشته باشد.
 • وکیل خبره دادگاه انقلاب در مشهد باید قابل اعتماد و راز نگهدار باشد.
 • یکی از مهم ترین ویژگی های وکیل کار کشته ی دادگاه انقلاب در مشهد شهامت و جرئت ورود به پرونده های خطرناک است.
 • وکیل پایه یک دادگستری دادگاه انقلاب در مشهد برای روشن نمودن حقیقت به تحقیق و پژوهش می پردازد.
 • وکیل دادگستری دادگاه انقلاب در مشهد مهارت کلامی و هوش تحلیلی بالایی دارد و برای تاثیر گذاری سخن خود از جملات صقیل و تخصصی استفاده می کند.
 • وکیل با تجربه ی دادگاه انقلاب در مشهد از دانش به روز و متناسب با مسائل جاری کشور آگاهی کامل دارد و تنها در چارچوب قوانین و مقرررات عمل می کند.
 • مشاور حقوقی دادگاه انقلاب در مشهد از سلامت اخلاقی و رفتاری برخورردار است و مراجعین خود را از انتخاب مسیر بیراهه باز می دارد.

 در صورت تمایل به تماس با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می توانید از شماره زیر استفاده کنید.
09192329787

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها