وکلا در ایران

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با داشتن 5 سال سابقه در امور حقوقی و وکالت خدمات زیر ارائه می کند:

  • پذیرش پرونده های ملکی، مواد مخدر، حقوقی و کیفری
  •     بررسی و مطالعه پرونده در محاکم دادگستری و اظهار نظر توسط وکلای گروه
  • نگارش و تنظیم انواع قرارداد ، اظهارنامه، دادخواست و شکواییه

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش پنج سال است که در شهر درگز در زمینه مواد مخدر سابقه دارد.

شماره وکیل در مشهد

آدرس : درگز – مقابل شهرداری

 

وکیل دادگستری در درگز

همه فعالیت های قانونی که در کشور انجام می ‌شوند کم یا زیاد و یا کوچک یا بزرگ همگی نیازمند وجود یک وکیل هستند. زیرا همانطور که می دانید تمام افراد جامعه از قوانین و مقررات مطلع نیستند بنابراین باید کسی در کنار آن ها باشد که آن ها را راهنمایی کند که کاری خلاف قوانین انجام انجام ندهند. خوشبختانه در سرتاسر ایران و افراد زیادی وجود دارند که در رشته حقوق و وکالت تحصیل نموده اند بنابراین می توانند در این زمینه به یاری افراد دیگر بشتابند.

برای هر شهروند شهرستان درگز می تواند چالش های حقوقی، کیفری، ملکی و … به وجود بیاید، از این رو داشتن اطلاعات کافی درباره این موارد می تواند به این افراد کمک زیادی کند. فعالیت های قانونی و حقوقی که در کشور انجام می ‌شوند کم یا زیاد و یا کوچک یا بزرگ همگی بر اساس قوانین انجام می شوند و نیاز است تا شما بر قوانین احاطه داشته باشید. قطعا شهروندان عادی اشراف کاملی بر روی قوانین حقوقی و کیفری ندارند. پس نیاز است تا این افراد با یک شخص با دانش مشورت کنند.

وکیل در درگز

دعاوی مواد مخدر در درگز

پرونده های مواد مخدر من جمله پرونده‌هایی هستند که امروزه افزایش پیدا کرده اند و در دادگاه انقلاب به آن ها رسیدگی می‌شود. این نوع از پرونده‌ها بسیار پیچیده می باشند و برای حل کردن آن‌ها باید به قوانین و ماده‌های قانونی مربوط به مواد مخدر آشنایی کامل داشته باشید و صورتی که بدون آگاهی اقدام به پیگیری این پرونده نمایید ممکن است مجازات‌های سنگینی برای فرد متهم رقم بخورد. جرائم مواد مخدر یکی از جرایم مهم و اساسی در کشور ما می باشد، در این جرایم چون که متهم همراه با مواد مخدر دستگیر می ‌شود اثبات بی گناهی کار بسیار دشواری می باشد و مجازات‌های سنگینی را برای فرد متهم به همراه دارد. در این موقعیت پیشنهاد ما کمک گرفتن از وکیل مواد مخدر است.

وکیل در درگز

دعاوی کیفری

دعاوی کیفری عمده دعاوی دادگاه های کشور را تشکیل می دهند. این دعاوی بسیار زیاد هستند مانند، جعل، قتل، وکیل آدم ربایی کلاهبرداری و غیره.. ، این دعاوی بسیار مهم می باشند و اگر در آن ها دقت نکنید می‌تواند عواقب زیان باری برای شما داشته باشد.برای مشاوره با وکیل کیفری تماس بگیرید.

دعاوی ملکی

افراد یک جامعه ممکن است چندین بار معاملات ملکی انجام دهند که این معاملات نیازمند اطلاعات کافی هستند. به همین خاطر  برای انجام معاملات ملکی به وکیل ملکی نیاز دارید. معاملات ملکی باید بر اساس قوانین و مقررات ملکی انجام شوند.امور ملکی اگر بر اساس قانون های ملکی انجام نشوند می توانند مشکل ساز شوند.

وکیل در درگزدعاوی خانواده در درگز

به نظر می‌ آید که با افزایش جمعیت و گذشت زمان فعالیت های خانواده ها رسمی تر و قانونی تر شده بنابراین وجود یک وکیل خانواده می ‌تواند بسیار مفید واقع شود زیرا فعالیت هایی نظیر شکایات مختلف و تصادفات و پرونده های کیفری و قتل و همچنین وصیت نامه همگی نیازمند وجود وکیل هستند زیرا تمام این فعالیت ها باید بر اساس قوانین دین اسلام و جمهوری اسلامی ایران برقرار شود از این رو هیچ کس جز و وکیل خانواده در درگز نمی ‌تواند آن را مدیریت کند. علاوه بر این فعالیت ها افراد یک جامعه ممکن است چندین بار معاملات ملکی انجام دهند که این معاملات نیازمند وجود وکیل هستند.

وکیل در درگزمشاور حقوقی در درگز

همه افراد یک جامعه به مشاور حقوقی نیاز دارند زیرا فعالیت هایی که قرار است در جامعه انجام دهند همگی نیازمند قوانین و مقرراتی است که به آن واقف نیستند بنابراین شرکت در جلسات مشاور حقوقی می تواند به آن ها کمک کند که بتوانند وکیلی خوب برای پرونده های خود انتخاب کنند. بهترین مشاور حقوقی در درگز مشغول به فعالیت می باشد که شما با اندکی تحقیق می توانید او را پیدا کنید و مشورت‌ های خود را با او انجام دهید.

وکیل در درگزدفتر وکالت در درگز

اکثر وکلایی که در درگز فعالیت می کنند دفاتری دارند که در این دفاتر فعالیت های قانونی خود را انجام داده و همچنین موکلین خود را در دفاتر خود ملاقات می کنند. چنین ملاقات هایی کمک می ‌کند که در محیطی امن و وکیل با موکل خود در مورد پرونده و اسناد و مدارک و حق و حقوق او صحبت کند. زیرا هر وکیلی باید به شرایط و مطالبات موکل خود واقف باشد هم چنین قوانین و مقررات موجود و تبصره های مصوبه را به اطلاع او برساند. مطمئن باشید که بهترین وکلای درگز دفتر وکالت دارند.

وکیل در درگزدعاوی طلاق در درگز

قطعاً طلاق یکی از تصمیمات مهم زندگی افراد است که پس از مدتی زندگی تصمیم می گیرند که به آن خاتمه دهند بنابراین برای چنین تصمیمی بهتر است وکیلی در کنار آن ها باشد تا روند قانونی دادگاه بهتر طی شود. در این صورت وکیل می تواند تمام حق و حقوق موکل خود را از طرف مقابل مطالبه نموده و هم چنین حق حضانت را برای او بگیرد. علاوه بر آن وجود وکیل طلاق می تواند به زود تر صادر شدن حکم طلاق کمک نموده و در نهایت نتیجه دادگاه را به نفع شما تمام کند.

 در صورت تمایل به تماس با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می توانید از شماره زیر استفاده کنید.
09192329787

وکیل در کرد کوی

 

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
6 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جمشیدی
جمشیدی
2 ماه قبل

آقای میر خیلی با دقت هستند
به خاطر دقت ایشان تونستم موفق بشم در پرونده م
به خاطر کمک های ایشان ۱۰ سال حبسی که داشتم در دادگاه تجدید نظر نقص شد و الان سر زندگیم هستم

مهندس پاکزاد
مهندس پاکزاد
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر
من‌ وکلا زیادی داشتم در مشهد و درگز
سه سال پیش یک مشکل بزرگی داشتم در مشهد
با کمک اقای میر نتیجه خیلی خوبی گرفتم و از یک تیم کلاهبرداری نجات پیدا کردم
از نظر من بزرگ ترین ویژگی ایشون انصاف و درست کار بودنشون هست
واقعا شهر ما به همچین وکیل های با سوادی نیاز داره

مهندس پاکزاد

محبوبه
محبوبه
1 ماه قبل

وکیل خیلی خوبی هستند
من یک بار رفتم دفتر ایشون
مشاوره خوبی دادن

درگزی
درگزی
27 روز قبل

وکیل گرونی هست
سابقه کار در تهران داره
من پرونده داشتم با این اقا
چند سال درگیر بودم هر وکیلی میگرفتم یک بازی سرم در میاورد
ولی ایشون مشکلم رو حل کرد و در دیوان تهران حق بودنم رو ثابت کرد
قاضی باورش نمیشد حکمش شکسته
حلالش

سحر
سحر
23 روز قبل

مشاوره خوبی بود

شاهمرادی
شاهمرادی
21 روز قبل

وکیل دقیقی هست