وکیل پایه یک دادگستری
Search

0919-2329787

تماس بگیرید

وکیل در درگز | موسی‌ الرضا میر وکیل پایه یک دادگستری درگز

وکیل در درگز

وکیل پایه یک دادگستری در درگز:

همه فعالیت‌های قانونی که در کشور انجام می‌شوند، کم یا زیاد، کوچک یا بزرگ همگی نیازمند وجود یک وکیل پایه یک دادگستری هستند. زیرا همانطور که می‌دانید تمام افراد جامعه مانند وکیل در درگز از قوانین و مقررات حقوقی مطلع نیستند بنابراین باید کسی در کنار آن‌ها باشد که آن‌ها را راهنمایی کند تا کاری خلاف قوانین انجام ندهند. خوشبختانه در سرتاسر ایران افراد زیادی وجود دارند که در رشته حقوق و وکالت تحصیل نموده اند بنابراین می توانند در این زمینه به یاری افراد دیگر بشتابند.

وکیل در درگز با تکیه بر تخصص  و تسلط خود بر تمامی قوانین و مقررات حقوقی کشور، در زمان مناسب می‌تواند با مشاوره دادن به افراد به دنبال راهنمایی آن‌ها برای اتخاذ بهترین تصمیمات حقوقی و انتخاب بهترین مسیر قانونی باشد و همچنین در مواقع لزوم نمایندگی حقوقی افراد را در دست گیرد و به دفاع از پرونده آن‌ها در دادگاه بپردازد. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش افتخار این را دارد که به واسطه همکاری با

بهترین وکلای پایه یک دادگستری در درگز:

خدماتی حقوقی‌ای به شرح زیر به موکلان خود در این شهرستان ارائه دهد:

 • مشاوره حقوقی
 • نمایندگی حقوقی
 • تنظیم و تدوین و ابطال قراردادها و اسناد رسمی
 • تنظیم و تهیه شکواییه، دادخواست‌ها قانونی و لوایح دفاعی

وکیل پایه یک دادگستری در درگز

وکیل آقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری ، با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.
ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور وکالت انجام می‌دهند

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت تخصصی در طرح و دفاع از دعاوی فرجام خواهی، اعاده دادرسی کیفری، اعمال ماده ۴۷۷ و …
 • وکالت در دادسرا و دادگاه نظامی استانها‌
 • وکالت در دادسرا و دادگاه ویژه‌ جرایم اقتصادی
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت تخصصی در دعاوی ستاد اجرای فرمان امام (ره)
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در جرایم امنیتی
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی کیفری ملکی
 • برخی از پرونده های مهم
 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت در حمل گسترده کوکایین‌ در کشور -وکالت در حمل سازمان یافته ۵۳۵ کیلو تریاک -وکالت در حمل ۱۵ کیلو هروئین به صورت سازمان یافته و احکام افساد‌ فی الارض‌ و صد ها پرونده کلان جرایم مواد مخدر دیگر ..
 • وکالت در دعاوی ارز دیجیتال (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودروهای لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

تلفن همراه: 09153829252
تلفن تماس: 46224091
آدرس دفتر: بلوار صیاد شیرازی ،جنب اورژانس قدیم ، ساختمان اداری آوا طبقه اول ، واحد یک ، دفتر وکالت موسی الرضا میر

بهترین وکیل دادگستری در درگز:

برای هر شهروند شهرستان درگز می‌تواند چالش‌های حقوقی، کیفری، ملکی و … به وجود بیاید، از این رو داشتن اطلاعات کافی درباره این موارد می‌تواند به این افراد کمک زیادی کند. فعالیت‌های قانونی و حقوقی که در کشور انجام می‌شوند کم یا زیاد و یا کوچک یا بزرگ همگی بر اساس قوانین انجام می‌شوند و نیاز است تا شما بر قوانین احاطه داشته باشید. قطعا شهروندان عادی اشراف کاملی بر روی قوانین حقوقی و کیفری ندارند. پس نیاز است تا این افراد با یک شخص با دانش مشورت کنند.

با توجه به موردی که بیان کردیم، اگر شما دوستان عزیزی که در حال مطالعه این مقاله از سایت گروه وکلای دادورزان صلح و سازش هستید می توانید با استفاده از راهنمایی‌های یک وکیل دادگستری در درگز به خوبی نیازهای قانونی خود را در زمینه‌های مختلف کیفری و حقوقی برطرف کنید. پیگیری پرونده‌های قضایی کار روتین و آسانی نیست، بنابراین هر کسی این توانایی را ندارد تا با استفاده از توان شخصی اش یک پرونده سخت و طاقت فرسا را به بهترین نتیجه ممکن برساند، در چنین شرایطی است که احساس نیاز به کمک یک وکیل دادگستری در درگز مشخص می‌شود.

چنین وکیلی با توجه به تسهیلات و توانایی‌هایی که دارد می‌تواند به خوبی از حق شما دفاع کند و پرونده شما را نیز به بهترین شکل ممکن به نتیجه برساند. بنابراین شما می‌توانید با استخدام وکیل پایه یک دادگستری در درگز بر توانایی‌های او حساب باز کنید و پیگیری امور پرونده تان را به او بسپارید و صرفا با دریافت گزارش‌های دوره‌ای از وضعیت پرونده خود خبر دار شوید.

وکلای درگز وکلای متخصص درگز

بهترین وکلای درگز

بهترین وکلای درگز با پیروی از مهارت‌های متعددی در زمینه وکالت و استفاده از آن‌ها در پرونده‌ها می‌توانند بهترین خدمات حقوقی را به موکلان خود ارائه دهند. از این رو باید بدانید که در هنگام انتخاب یک وکیل درگز توجه به مهارت‌ها و سابقه او از اهمیت بالایی برخوردار است.

بعضی از این مهارت ها عبارتند از:

 1. تحلیل و فهم قوانین و مقررات: بهترین وکلای درگز باید با دقت قوانین و مقررات مرتبط با هر پرونده را مورد بررسی قرار دهند و بتوانند به درستی تفسیر کنند. با این اوصاف تفسیر قوانین و پرونده‌ها و اسناد یکی دیگر از بهترین مهارت‌های وکیل در هنگام ارائه مشاوره حقوقی به موکلانش است.
 2. تحقیق و تجزیه و تحلیل: وکلا باید بتوانند اطلاعات لازم در مورد پرونده را جمع آوری و بررسی کنند. این شامل دسترسی به مدارک و اسناد مرتبط و جستجو در پایگاه داده‌های قضایی می‌شود. توانایی جست و جوی محلی برای یافتن شواهد و مدارک موجود در صحنه جرم نیز یکی از مهارت‌های وکیل پایه یک دادگستری در درگز است.
 3. مذاکره و حل اختلاف: توانایی مذاکره امری حیاتی برای وکلاست. آن‌ها در صورت لزوم به واسطه مذاکره با طرفین دعوا، اختلافات را به شیوه های قانونی حل می‌کنند. گاها لازم است این مذاکره بین وکلا برای تبادل اطلاعات انجام شود.
 4.  مهارت های ارتباطی: بهترین وکلای درگز می‌توانند به خوبی با موکلان، شاهدان، قضات و دیگر افرادی که در پرونده دخیل هستند، ارتباط برقرار کنند.
 5. استفاده از استراتژی های قانونی: یکی از مهارت‌های وکلا انتخاب بهترین استراتژی های قانونی مناسب برای دفاع از پرونده موکلانشان است.
 6. تهیه و ارائه مستندات: بهترین وکلای درگز باید بتوانند مستندات لازم برای پرونده موکلان خود را تهیه کنند و آن‌ها را به دادگاه ارائه کنند. این مستندات دفاعی شامل تمامی مدارک و شواهدی هستند که به دفاع از حق موکلان و اثبات بی‌گناهی آن‌ها ختم می‌شوند.

همچنین، مهارت های دیگری مانند قدرت تحلیل و اندیشه خلاق، توانایی رفع اشکالات و تصمیم گیری در شرایط فشار زیاد نیز برای وکلا بسیار مهم هستند.

وکیل پایه یک دادگستری در درگز

وکیل پایه یک دادگستری در درگز یک فرد حقوقی است که با استفاده از پروانه وکالت خود به یاری افراد درگیر در پرونده‌های حقوقی و کیفری می‌ پردازد و وکالت پرونده‌های آن‌‌ها را در دادگاه‌ های کشور قبول می‌کند. چنین فردی با تسلط بر تمامی قوانین و مقررات حقوقی و کیفری کشور به خوبی می ‌تواند بهترین لوایح دفاعی و دادخواست ‌های حقوقی را برای موکلان خود تنظیم کرده و به دادگاه ‌های ذی‌ربط تحویل دهد.

یک وکیل در درگز به خوبی می‌ داند در صورتی که پیش بینی او از پرونده با رای بدوی دادگاه مطابق نبود باید درخواست تجدید نظرخواهی برای دادگاه تجدید نظر ارسال کند و به دنبال ایجاد فرصتی دوباره برای دفاع از موکلانش باشد. مهمترین وظایف چنین وکیلی دفاع از موکلانش در تمامی جلسات دادگاه و ارائه مشاوره حقوقی به آن‌هاست. باید در نظر داشته باشید که وکیل پایه یک دادگستری از اخلاق حرفه‌ای و تخصص و تجربه کافی برخوردار است و با استفاده از بهترین مهارت‌های لازم برای یک وکیل می‌تواند رویکردهای دفاعی مناسبی را در دفاع از موکلین خود برگزیند.

وکیل آنلاین در درگز

ارائه وکیل آنلاین در درگز یکی از شهرستان‌‌های خراسان رضوی، از بهترین خدمات موسسه‌های حقوقی است. در این راستا می‌توان گفت موسسه‌های حقوقی یا دفاتر وکالت برای راحتی موکلان و مخاطبان خود اقدام به ارائه خدمات آنلاین به آن‌ها می‌کنند از این رو ارتباط با وکیل درگز آنلاین یکی از بهترین خدمات حقوقی محسوب می ‌شود.

موکلان می ‌توانند در بستری امن و با دسترسی شبانه روزی با بهترین وکلای پایه یک دادگستری به صورت انلاین در ارتباط باشند و تمامی اظهارات و سوالات خود را با آن‌ها در میان بگذارند از این رو در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ رفت و آمدی جواب خود را دریافت کرده و از مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین نیز بهره می‌برند. لازم است بدانید وکیل آنلاین در درگز می‌تواند در پرونده‎ های حقوقی یا کیفری در هر حوزه‌ای بهترین خدمات مشاوره‌ای را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

بهترین وکیل شهرستان درگز

بهترین وکیل در شهرستان درگز با برخورداری از ویژگی‌های اخلاقی قوی، می تواند به عنوان بهترین وکیل شهرستان شناخته شود. برخی از ویژگی‌های اخلاقی که بهترین وکیل درگز با برخورداری از آن‌ها می‌تواند به عنوان بهترین وکیل و مشاور با موکلان خود در ارتباط باشد، عبارتند از:

 1. امانتداری: بهترین وکیل در درگز باید بتواند به خوبی از اطلاعات موکلان خود امانتداری کند.
 2. صداقت: وکیل باید همیشه صادق و راستگو باشد و از انتشار اطلاعات دروغین یا تحریفی خودداری کند. بهترین وکیل در شهر درگز هرگز با عنوان برنده صد در صد تضمینی، وکالت پرونده موکلان خود را قبول نمی‌کند زیرا می‌داند در امر وکالت هیچ تضمین صد در صدی‌ای وجود ندارد.
 3. احترام به حقوق مشتری: احترام به حقوق موکلان و تعهد پذیری وکیل نسبت به آن‌ها از بهترین ویژگی‌های اخلاقی اوست.
 4. حفظ حریم شخصی موکلان: لازم است یک وکیل در درگز از نظر حقوقی و اخلاقی تلاش کند تا اطلاعات شخصی موکلان را محرمانه نگه دارد و در برابر دیگران افشا نشود.
 5. مسئولیت پذیری: مسئولیت‌پذیری یکی از ویژگی‌های اخلاقی بهترین وکیل در شهرستان درگز است که باعث می‌شود او به بهترین نتیجه‌ها برسد.
 6. حفظ اعتماد عمومی: بهترین وکیل شهر درگز باید از نظر اخلاقی معتبر و قابل اعتماد باشد.
 7. همدلی و همراهی: وکیل خوب با مشتریان خود به عنوان دوست و همراه خود در مسیر حل مشکلات شان برخورد می‌کند و از آن‌ها حمایت کند.

وکیل کیفری در درگز

دعاوی کیفری یکی از گسترده‌ترین دعاوی جاری در دادگاه‌ها و دادسراهای کیفری کشور است. در این بخش ابتدا لیستی از معروف‌ترین موارد حیطه کیفری را برای شما تهیه کرده‌ایم و سپس بیشتر در این رابطه با شما صحبت خواهیم کرد.

 • قتل
 • تهدید و توهین
 • تجاوز
 • سرقت
 • جعل
 • آدم ربایی
 • مواد مخدر
 • قاچاق کالا و ارز
 • جرائم سایبری
 • کلاهبرداری
 • و …

دعاوی کیفری به گونه ای هستند که از طرف قانون برای آن‌ها مجازات در نظر گرفته شده است و به طور کلی دارای پیچدگی‌های خاص خود نیز هستند. بنابراین اگر شما درگیر هر نوع از آن‌ها شدید مناسب است تا برای بهتر پیش رفتن مسیر پرونده تان از وکیل کیفری استفاده کنید و اما اگر در شهرستان درگز و یا اطراف آن ساکن هستید می توانید برای موقعیت مشابه با وکیل کیفری در درگز ارتباط بگیرید. وکیل کیفری در درگز می‌تواند راهنما و همراهی بسیار مفید برای پیگیری پرونده‌های کیفری در دادگاه‌های شهرستان درگز باشد.

وکیل کیفری در درگز با توجه به شناخت و درک درستی که نسبت به پرونده های کیفری دارد می‌داند که باید از چه طریقی و به چه صورت آنها را پیگیری کرد و به نتیجه رساند. او از بهترین استراتژی‌های دفاعی و ادله اثبات دعوی برای اثبات بی‌گناهی موکلان خود استفاده می‌کند و همچنین در تلاش است تا با تقلیل جرم آن‌ها موفق به دریافت تخفیف در مجازاتشان شود.

وکیل مواد مخدر در شهرستان درگز

وکلای مواد مخدر باید دارای تخصص و تجربه لازم در زمینه قوانین کیفری و جرایم مرتبط با مواد مخدر باشند. آنها باید با قوانین و مقررات مربوطه آشنا باشند و بتوانند به بهترین شکل ممکن به دفاع از حقوق موکلان خود بپردازند. وکلا مواد مخدر باید توانایی مطالعه و تحلیل پرونده‌های پیچیده را داشته باشند و بتوانند استراتژی‌های مناسبی برای دفاع از موکلان خود طراحی کنند.

همچنین، وکلا مواد مخدر در شهرستان درگز باید بتوانند با دیگر شخصیت‌های قضایی که در پرونده دخیل هستند همکاری کنند و پرونده را به بهترین نتیجه برسانند. در کل، وکلا مواد مخدر باید دارای تخصص و تجربه لازم باشند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن به دفاع از حقوق موکلان خود پرداخته و در پرونده‌های خود به بهترین نتیجه برسانند.

بهترین وکیل مواد مخدر در درگز کیست؟

پرونده های مواد مخدر من جمله پرونده‌هایی هستند که امروزه افزایش پیدا کرده اند و در دادگاه انقلاب به آن ها رسیدگی می‌شود. این نوع از پرونده‌ها بسیار پیچیده می‌باشند و برای حل کردن آن‌ها باید به قوانین و ماده‌های قانونی مربوط به مواد مخدر آشنایی کامل داشته باشید و صورتی که بدون آگاهی اقدام به پیگیری این پرونده نمایید ممکن است مجازات‌های سنگینی برای فرد متهم رقم بخورد.

جرائم مواد مخدر یکی از جرایم مهم و اساسی در کشور ما می‌باشد، در این جرایم چون که متهم همراه با مواد مخدر دستگیر می‌شود اثبات بی‌گناهی کار بسیار دشواری می‌باشد و مجازات‌های سنگینی را برای فرد متهم به همراه دارد. در این موقعیت پیشنهاد ما کمک گرفتن از وکیل مواد مخدر است.

به صورت کلی با توجه به اثرات مخربی که مواد مخدر بر جامعه و افراد دارد قانون به شکل سخت گیرانه‌ای سعی دارد تا با استفاده از مجازات‌های سنگین در مقابل مجرمان این حیطه بایستد. همانطور که گفتیم شما می‌توانید تا با استفاده از کمک وکیل مواد مخدر در درگز چنین پرونده‌هایی را به نتیجه خوبی برسانید. در پرونده‌های جرایم مواد مخدر با توجه به حساسیت و سخت‌گیری هایی که از طرف قانون و دادگاه وجود دارد باید بهترین وکیل در درگز شما به خوبی به تمامی جزییات توجه کافی را داشته باشد تا کوچک‌ترین مشکلی در راستای کسب نتیجه خوب برای پرونده پیش نیاید.

با توجه به تمامی موارد گفته شده شایسته است تا شما از بهترین وکیل مواد مخدر در درگز برای پرونده های این حیطه که درگیر آن هستید بهره ببرید. شما با استفاده از شماره 09153829252 می توانید با وکیل در درگز مد نظر خود در ارتباط باشید و ادامه راهنمایی‌های مرتبط با پرونده خود را از او طلب کنید.

 

وکیل پایه یک دادگستری در درگز

وکیل ملکی در درگز

افراد یک جامعه ممکن است چندین بار معاملات ملکی انجام دهند که این معاملات نیازمند اطلاعات کافی هستند. به همین خاطر برای انجام معاملات ملکی به وکیل ملکی در درگز نیاز دارید. معاملات ملکی باید بر اساس قوانین و مقررات ملکی انجام شوند. امور ملکی اگر بر اساس قانون های ملکی انجام نشوند می‌توانند مشکل ساز شوند. هنگامی که صحبت از دعاوی ملکی می‌شود به صورت عمده به دعاوی اشاره داریم که در زمینه‌هایی مانند: اجاره، خرید ملک، فروش ملک، رهن و … پیش می‌آیند.

ممکن است تا در شرایطی شما با مستاجر خود بر سر موارد مختلفی مانند پرداخت اجاره، تخلیه و … درگیر شوید و در این چنین مواقعی بهترین کار این است تا در اسرع وقت و بعد از رایزنی‌های اولیه با کمک یک وکیل ملکی در درگز به نتیجه برسید. وکیل ملکی در درگز اشراف درستی نسبت به ابعاد مختلف قانونی کار خود دارد و با تکیه بر این توانایی خود می‌تواند تا به بهترین شکل ممکن پرونده‌ای که در آن دست دارد را در دادگاه مدیریت کند و با ارائه مستندات لازم بهترین رای را برای پرونده مورد نظرش کسب کند. بنابراین اگر شما نیاز دارید تا به بهترین شکل ممکن پرونده شما پیش برود و بهترین نتیجه نیز برای آن کسب شود، به شما پیشنهاد می کنیم تا از یک وکیل ملکی در درگز بهره مند شوید.

ویژگی‌ های وکیل متخصص در درگز

اگر شما هم به دنبال ارتباط با وکیل متخصص در درگز هستید باید بدانید چنین وکیلی علاوه بر برخورداری از تحصیلات عالیه در رشته حقوق، با استفاده از مطالعات روزانه و در ارتباط با دیگر وکلای همکار از علمی بروز نیز برخوردار است از این رو با انواع دعاوی حقوقی و کیفری آشنایی دارد. وکیل مجرب در درگز با وجود آشنایی با تمامی قوانین و مقررات حقوقی کشور، تنها در یک یا چند زمینه حقوقی تخصص و تمرکز دارد و به وکالت بر روی آن‌ها می‌پردازد. چنین وکلایی معمولاً ویژگی‌های حرفه‌ای و تخصصی زیر را دارا می‌باشند:

 • دانش و تخصص حقوقی
 • تجربه
 • تحلیل و استدلال مسائل حقوقی
 • توانایی حل مسئله
 • توانایی استفاده از بهترین رویکردهای دفاعی
 • روابط عمومی بالا
 • توانایی‌های مذاکره
 • امانتداری و صداقت

انتخاب وکیل پایه یک دادگستری درگز

انتخاب وکیل پایه یک دادگستری در درگز بستگی به نیاز و الزامات شما دارد. برای این منظور یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری درگز توجه به نوع دعوی رخ داده و سختی پرونده است. در ابتدا، باید مطمئن شوید وکیلی که انتخاب می‌کنید، دارای مجوز وکالت پایه یک دادگستری است. برای این منظور می‌توانید به سایت سازمان وکلا مراجعه کنید و از طریق بخش جستجوی وکلا، وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین، قبل از انتخاب وکیل باید بررسی کنید آیا وکیل شما در زمینه حقوقی مورد نظرتان تخصص دارد یا خیر.

توجه به بهترین ویژگی‌های اخلاقی و حرفه‌ای وکیل خوب در درگز نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین می‌توانید از مشاوره رایگان با بهترین وکلا و مشاوران حقوقی استفاده کنید و نظر و توصیه آن‌ها را درباره انتخاب وکیل پایه یک دادگستری درگز شنیده و بر اساس آن انتخاب کنید. در نهایت، باید مطمئن شوید که با وکیلی که انتخاب می‌کنید، رابطه‌ای دوستانه و مثبت دارید و او را به عنوان یک شریک قابل اعتماد در رسیدگی به پرونده خود انتخاب کرده‌اید، از این رو به راحتی می‌توانید تمامی نگرانی‌ها و حساسیت‌های خود را درباره سرنوشت حقوقی پرونده‌اتان با او در میان گذاشته و اجازه دهید به شما مشاوره دهد.

 

وکیل خانواده در درگز

وکیل خانواده در درگز

به نظر می‌‌آید که با افزایش جمعیت و گذشت زمان فعالیت‌های خانواده‌ها رسمی‌تر و قانونی‌تر شده بنابراین وجود یک وکیل خانواده  در درگز می‌تواند بسیار مفید واقع شود. وکیل خانواده در درگز می‌تواند در پرونده‌هایی مانند: پرونده‌های طلاق توافقی، پرونده‌های طلاق یک طرفه، پرونده‌های ارث و میراث، پرونده‌های خانوادگی و … به شما کمک کند تا در بهترین وضعیت به پیگیری پرونده خود بپردازید.

وکیل خانواده در درگز به خوبی درک درستی نسبت به قوانین موجود در زمینه دعاوی خانواده دارد و  از این رو قادر است تا مناسب‌ترین مستندات را برای ارائه به دادگاه فراهم کند و به بهترین شکل ممکن به موکل خود کمک کند تا به خوبی به حق ضایع شده خود دست یابد.

یکی دیگر از مزایای ارتباط با وکیل خانواده در درگز این است که چنین وکیلی می تواند مسیر طولانی و تقریبا پیچیده پرونده‌هایی همچون طلاق را با توجه به مهارت‌ها و استعدادهایی که دارد هموار کند. بنابراین اگر نیاز دارید تا بهترین نتیجه‌ها در سریع‌ترین زمان برای پرونده تان کسب کنید، می‌توانید برنامه ای برای استخدام یک وکیل خانواده در درگز داشته باشید.

وکیل طلاق در سایت دادورزان

وکیل طلاق متخصص در درگز

قطعاً طلاق یکی از تصمیمات مهم زندگی افراد است که در طی آن پس از مدتی زندگی تصمیم می‌گیرند که به آن خاتمه دهند، بنابراین برای چنین تصمیمی بهتر است وکیلی در کنار آن‌ها باشد تا روند قانونی دادگاه بهتر طی شود. در این صورت وکیل در درگز می‌تواند تمام حق و حقوق موکل خود را از طرف مقابل مطالبه نموده و هم چنین حق حضانت را برای او بگیرد. علاوه بر آن وجود وکیل طلاق می تواند به زود تر صادر شدن حکم طلاق کمک نموده و در نهایت نتیجه دادگاه را به نفع شما تمام کند.

به شما پیشنهاد می‌کنیم تا برای کسب بهترین نتایج در پرونده‌هایی که در شهرستان درگز دارید، قبل از عقد قرارداد وکالت با وکیل در درگز به خوبی در مورد رزومه و سابقه کاری او و همچنین توانایی‌های و مدارک علمی‌اش تحقیق کنید. هر چقدر وکیل مد نظرتان در این زمینه‌ها موفق‌تر باشد و توانسته باشد قوی‌تر عمل کند احتمال اینکه بتواند پرونده شما را نیز به بهترین شکل ممکن مدیریت کند و بهترین نتایج را نیز برای آن کسب کند بیشتر خواهد شد. در این بخش رزومه‌ای از بهترین وکیل در درگز از گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در ناحیه درگز برای شما فراهم کرده ایم.

شما می توانید با بهره‌مندی از چنین وکیلی بهترین نتایج را برای پرونده خود رقم بزنید:

 • دارای گواهینامه همایش ملی حقوق و اخلاق در زیست فناوری از دانشگاه شهید بهشتی تهران ۱۳۸۹
 • وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعال در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • استعداد درخشان در رشته حقوق در دانشگاه …
 • متخصص در حقوق قراردادها و دعاوی ملکی
 • توانایی پذیرش وکالت ایرانیان خارج از کشور
 • رتبه برتر آزمون وکالت
 • عضو انجمن علمی حقوق مالکیت های فکری
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل متخصص در زمینه جرایم کیفری
 • وکیل متخصص در زمینه مواد مخدر
 • و …

وکیل خوب طلاق در درگز

وکیل طلاق، به موکلان خود در زمینه طلاق و مسائل خانوادگی و حقوقی مرتبط با آن، کمک می‌کند. این وکیل با توجه به قوانین و مقررات مربوط به طلاق و خانواده، به شما کمک می‌کند تا بهترین تصمیمات را بگیرید و به بهترین نتیجه برای پرونده خود برسید. برخی از زمینه‌هایی که وکیل طلاق می‌تواند به شما کمک کند عبارتند از:

 1. طلاق و جدایی زوجین
 2. حضانت فرزندان
 3. تقسیم دارایی
 4. پرورش فرزندان و حقوق هر یک از زوجین نسبت به آن‌ها
 5. تعیین نفقه و مهریه
 6. استرداد جهیزیه
 7. پاک کردن اسم همسر از شناسنامه

وظایف وکیل طلاق در درگز

 1. مشاوره حقوقی
 2. نمایندگی حقوقی در دادگاه
 3. تدوین اسناد و مدارک لازم مانند گواهی عدم بارداری و گواهی بکارت و مدارک شناسایی زوجین
 4. مذاکره با طرفین

وکیل طلاق با توجه به قوانین و مقررات مربوط به طلاق و امور حقوقی خانواده، به شما کمک می‌کند تا به بهترین تصمیمات برای پرونده خود برسید و حقوق و تعهدات شما حفظ شود. وظایف او شامل مشاوره، نمایندگی در دادگاه، تدوین اسناد و مذاکره می‌شود. در نهایت، انتخاب وکیل طلاق خوب و متخصص می‌تواند به شما کمک کند تا به بهترین نتیجه برای پرونده خود دست یابید.

مشاور حقوقی در سایت دادورزان

مشاوره حقوقی در درگز

همه افراد یک جامعه به مشاور حقوقی نیاز دارند زیرا فعالیت‌هایی که قرار است در جامعه انجام دهند همگی نیازمند قوانین و مقرراتی است که به آن واقف نیستند بنابراین شرکت در جلسات مشاوره حقوقی می‌تواند به آن‌ها کمک کند که بتوانند وکیلی خوب برای پرونده‌های خود انتخاب کنند. برای ارتباط با بهترین مشاور حقوقی در درگز تنها کافی است اقدام به تماس تلفنی با او یا ایجاد ارتباط از طریق شبکه‌های اجتماعی کنید.

شرکت در جلسات مشاوره حقوقی به شما دید بازتری نسبت به آنچه که نیاز است انجام دهید می‌دهد و از این رو شما قادر خواهید بود تا اقدامات بهینه تری را در مورد پرونده خود انجام دهید. اگر شما در مقطعی از زمان هستید که نمی دانید چه کاری برای پیشرفت پرونده تان لازم است می توانید با دریافت مشاوره حقوقی در درگز نیاز خود را برطرف کنید و با تعیین اهدافی مشخص و در دسترس پیگیری پرونده خود را قوی تر از قبل از سر بگیرید. شما می توانید با استفاده از شماره 09153829252 با وکیل در درگز به صورت تلفنی در ارتباط باشید و از او درخواست مشاوره حقوقی کنید.

دفتر وکالت در سایت دادورزان

دفتر وکالت در درگز

اکثر وکلایی که در درگز فعالیت می‌کنند دفاتری دارند که در این دفاتر فعالیت‌های قانونی خود را انجام داده و همچنین موکلین خود را در دفاتر خود ملاقات می‌کنند. چنین ملاقات‌هایی کمک می‌کند که در محیطی امن و وکیل در درگز با موکل خود در مورد پرونده و اسناد و مدارک و حق و حقوق او صحبت کند. زیرا هر وکیلی باید به شرایط و مطالبات موکل خود واقف باشد هم چنین قوانین و مقررات موجود و تبصره های مصوبه را به اطلاع او برساند.

شما می‌توانید با مراجعه به دفتر وکالت در درگز به خوبی مسائل و نکات مرتبط با پرونده‌تان را با بهترین وکیل در درگز مد نظرتان در میان بگذارید تا او با استفاده از نکاتی که از صحبت‌های شما به دست می آورد بهتر بتواند پرونده شما را مدیریت کند و آن را به نتیجه برساند. دفتر وکالت در درگز بستری است تا موکل در یک شرایط کاملا مورد اعتماد تمامی خواسته‌ها و ریزه کاری‌های پرونده خود را با او در میان بگذارد.

راه های ارتباط با وکیل پایه یک دادگستری درگز

ارتباط با وکیل درگز اولین قدم برای عقد قرارداد وکالت و سپردن پرونده حقوقی خود به دستان یک فرد متخصص است. شما با استفاده از راه‌های ارتباطی متنوع مانند جلسات حضوری، استفاده از پلتفرم‌های آنلاین، تماس تلفنی و ارتباط از طریق شبکه‌های مجازی می‌توانید با بهترین وکلای درگز در ارتباط باشید.

واضح است که این روزها به دلیل ضیق وقت و جلوگیری از صرف وقت و هزینه‌های رفت و آمد، افراد به دنبال راه‌های ارتباطی سریع با وکلا هستند که یکی از این بهترین راه‌های ارتباطی، تماس تلفنی با شماره وکیل در درگز است. برای این منظور می‌توانید از طریق شماره 09192329787 برای ارتباط با وکیل مدنظر خود و دریافت مشاوره حقوقی تلفنی از او اقدام نمایید.

خلاصه مطلب

در این مقاله از سایت گروه وکلای دادورزان صلح و سازش همراه شما بودیم و در مورد عنوان وکیل دادگستری در درگز صحبت کردیم. به غیر از این عنوان به بررسی عنوان‌های دیگر مانند: رزومه وکیل در درگز، دعاوی طلاق در درگز، دفتر وکالت در درگز، مشاور حقوقی در درگز، دعاوی خانواده در درگز، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی مواد مخدر در درگز و … نیز اشاره داشتیم.

امیدواریم که مطالب بیان شده در این مقاله برای شما کاربردی بوده باشد و بتوانید با استفاده از آنها به بهترین شکل ممکن پیش نیاز خود را در درگز برطرف کنید. شما می‌توانید در صورتی که در مورد موارد بیان شده در این مقاله سوالی دارید، آن را در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی آن باشیم. همچنین می توانید با استفاده از شماره 09153829252 با وکیل ما در درگز در ارتباط باشید تا شما را در زمینه ای که نیاز دارید راهنمایی کند.

کارشناسان گروه دادورزان آماده پاسخ گویی به شما هستند

0919-2329787
جهت مشاوره تخصصی تماس بگیرید...
0919-2329787

آخرین مقالات سایت

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
16 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جمشیدی
۱۴۰۱-۰۸-۲۵ ۱۹:۳۴

آقای میر خیلی با دقت هستند
به خاطر دقت ایشان تونستم موفق بشم در پرونده م
به خاطر کمک های ایشان ۱۰ سال حبسی که داشتم در دادگاه تجدید نظر نقص شد و الان سر زندگیم هستم

مهندس پاکزاد
۱۴۰۱-۰۹-۱۴ ۱۱:۵۸

سلام وقت بخیر
من‌ وکلا زیادی داشتم در مشهد و درگز
سه سال پیش یک مشکل بزرگی داشتم در مشهد
با کمک اقای میر نتیجه خیلی خوبی گرفتم و از یک تیم کلاهبرداری نجات پیدا کردم
از نظر من بزرگ ترین ویژگی ایشون انصاف و درست کار بودنشون هست
واقعا شهر ما به همچین وکیل های با سوادی نیاز داره

مهندس پاکزاد

محبوبه
۱۴۰۱-۱۰-۰۱ ۲۰:۵۷

وکیل خیلی خوبی هستند
من یک بار رفتم دفتر ایشون
مشاوره خوبی دادن

درگزی
۱۴۰۱-۱۰-۱۰ ۱۷:۴۳

وکیل گرونی هست
سابقه کار در تهران داره
من پرونده داشتم با این اقا
چند سال درگیر بودم هر وکیلی میگرفتم یک بازی سرم در میاورد
ولی ایشون مشکلم رو حل کرد و در دیوان تهران حق بودنم رو ثابت کرد
قاضی باورش نمیشد حکمش شکسته
حلالش

سحر
۱۴۰۱-۱۰-۱۴ ۲۰:۵۲

مشاوره خوبی بود

شاهمرادی
۱۴۰۱-۱۰-۱۶ ۱۴:۳۶

وکیل دقیقی هست

مادر یحیی غلامی
۱۴۰۱-۱۲-۱۱ ۱۶:۵۵

بچه منو ایشون نجات داد
تو ماشین بچم مواد گذاشته بودن
هیچ راهی نداشتیم که حرف ما رو قبول کنند
در دادگاه تجدید نظر ثابت شد که کار بچم نبود
خدا هر چی میخواد بهش بده

داوودی کیا
۱۴۰۲-۰۱-۰۹ ۱۴:۲۸

سلام به همشهری های عزیز
ایشون وکیل من بودن در مشهد دادگاه تجدید نظر خیلی کمک‌کرد‌ تا شاکی هام رضایت بدن
وکیل بی اندازه پیگیری هست
انقدر رفت دادگاه تا قاضی هم سعی میکرد به رضایت ختم بشه
وکیل قبلیم فقط جیبم رو‌ خالی کرد حتی جواب تلفنم رو هم نمیداد

مراد هاشمی
۱۴۰۲-۰۲-۱۴ ۱۰:۳۵

س
حرف همه واقعا درسته
من اصالتا مادرم درگزی هست چند سال پیش با اقای با همکارم رفتیم مشهد دفترشون از اونجا با ایشون اشنا شدم
پدر من افغانی هست پسر عموی من راننده ترانزیت هست صاحب ماشین قبل خروج از افغانستان در ماشین ۵۴۰ کیلو شیشه جاساز میکنه در تانکر ماشین و ماشین در بیرجند اداره اطلاعات میگیره
عموی من امد ایران چند وکیل گرفت هیچ کاری نتونستن انجام بدند ما اقای میر رو معرفی کردیم عمو من امد درگز و وکالت داد به اقای میر و خواهرشون این دو وکیل بعد ۷ ماه اخر یک زندانی شیشه رو اونم با ۵۴۰ کلیو شیشه رو تبرئش رو‌گرفتن
هر چی از اقای میر و‌خانم میربگید کم هست
لایحعه های رو پرونده مینوشتن که به هر وکیلی نشون میدادیم میکفتن با این موضوعات رو حتی نمیدانسم و وکلای مواد مخدر اطلاع دارند

شریف زاده
۱۴۰۲-۰۵-۰۲ ۱۰:۲۹

با ایشون میشه در دادگاه احساس قدرت و غرور رو تجربه کرد
واقعا با سواد هستند

علیرضا
۱۴۰۲-۰۵-۱۸ ۱۱:۵۶

وکیل آقای موسی الرضا میر آیا پرونده ملکی در درگز قبول می کنند ؟

جلال
۱۴۰۲-۰۶-۰۱ ۰۱:۲۴

سلام،خسته نباشید ،راستش من پدرم ۲۰سال میشه فوت کرده ،ولی مادرم زنده هست،از پدر من یک مغازه ویک منزل مسکونی مونده،که به اسم پدر بنده هست،ومن تا ۴سال پیش با مادرم زندگی میکردم ،واین رو هم بگم زن دارم و۲تا بچه،مادرم چند سال پیش من رو انداخت بیرون ،خلاصه کلام ،بهش گفتم سهم پدریم رو می‌خوام گفت برو شکایت کن سهمت رو بدم،واین رو مطمعن هستم به اسم پدرم هست هر جفتشون،ایا راهی هست که شما بتونید حق من رو بگیرید ،یانه،اگه راهی هست هر مدرکی بخواهید من میدم ،وبقیه صحبت‌ها رو تلفنی بگم وبیام دفترتون.ممنون میشم راهنمایی کنید

ادمین گروه دادورزان صلح و سازش
۱۴۰۲-۰۶-۱۲ ۱۳:۱۹
پاسخ به  جلال

سلام با همکارمون‌ آقای میر تماس بگیرید
۰۹۱۵۳۸۲۹۲۵۲

کیانی
۱۴۰۲-۱۰-۰۶ ۲۰:۰۸

چجوری میشه وقت گرفت برای مشاوره حضوری در دفتر آقای میر؟

ادمین گروه دادورزان صلح و سازش
۱۴۰۲-۱۰-۰۷ ۱۲:۵۱
پاسخ به  کیانی

سلام برای هماهنگی مشاوره حقوقی حضوری در درگز با شماره ۰۹۱۵۳۸۲۹۲۵۲ تماس بگیرید.

پیمایش به بالا