وکلا در ایران

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با داشتن 5 سال سابقه در امور حقوقی و وکالت خدمات زیر ارائه می کند:

  • پذیرش پرونده های ملکی، مواد مخدر، حقوقی و کیفری
  •     بررسی و مطالعه پرونده در محاکم دادگستری و اظهار نظر توسط وکلای گروه
  • نگارش و تنظیم انواع قرارداد ، اظهارنامه، دادخواست و شکواییه.

دعاوی مواد مخدر در تربت حیدریه

جرم های مربوط به مواد مخدر شامل مجازات ‌هایی مانند اعدام، حبس، تبعید، شلاق، جزای نقدی و مصادره اموال می‌باشند. از مهم ترین عوامل موثر در تعیین مجازات این نوع از پرونده ها، انگیزه شخصی، سابقه و سمت و شخصیت مجرم می‌باشد. یکی از امتیازات گروه وکلای دادورزان صلح و سازش سابقه وکلای آن در انواع دعاوی حقوقی می باشد. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در تربت حیدریه پنج سال سابقه فعالیت دارد.

شماره وکیل در مشهد

آدرس : تربت حیدریه – نبش فردوسی شمالی 7

 

وکیل در تربت حیدریه 

برای هر انسانی مشکلان حقوقی پیش می آید و مهم است که چگونه با این چالش ها برخورد کرد. دانستن ویژگی های وکیل ها می‌تواند به شما کمک کند، اما اگر بخواهیم به طور کلی ویژگی های یک وکیل پایه یک دادگستری را بگوئیم باید خدمتتان عرض کنیم که این وکیل  ها تحصیلات لازم را دارند و دائم اطلاعات خود را به روز می کنند.

دعاوی کیفری در تربت حیدریه

دعوای کیفری مربوط به عملی می باشد که برای مرتکب آن, دادگاه کیفری مجازات تعیین خواهد کرد و وکیل کیفری کسی است که پرونده شما را پیگیری میکند. ولی برای دعوای حقوقی دادگاه حقوقی مجازاتی درنظر نخواهد گرفت و فقط مرتکب عمل را به دادن حقوق قانونی دیگران یا انجام تکالیفش ملزم می کند. شکایت کیفری را درهرکاغذی می توانید بنویسید و به مرجع قضایی برد اما شکایت حقوقی حتماً باید در ورقه مخصوصی تحت عنوان دادخواست نوشته شود وگرنه مورد پذیرش قرار نمی گیرد (ورقه دادخواست را در داخل دادگستری ها می فروشند).

وکیل در تربت حیدریه

دعاوی ملکی

معمولا چنین مشکلاتی برای افرادی که به صورت مشارکتی بر روی یک ملک کار کرده اند و یا این که یک ملک را خرید و فروش کرده اند پیش می آید. داشتن اطلاعات کافی درباره معاملات ملکی می تواند به شما کمک زیادی کند. یک وکیل ملکی می تواند قضیه را فیصله بدهد و از به وجود آمدن ضرر و زیان‌ جلوگیری کند.

در صورت تمایل به تماس با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می توانید از شماره زیر استفاده کنید.
09192329787

وکیل در کرد کوی

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ریگی
6 ماه قبل

اقای میر وکیل من بودند
خیلی کمکم کردند تا تعلیق شدم‌

جمالی
6 ماه قبل

ایشون وکیل من بودند
عالی 👌👌👌👌🌸