وکلا در ایران

وکیل در ارومیه

شهر ارومیه پایتخت استان آذربایجان غربی یکی از شهر های بزرگ ایران می باشد که همواره دعاوی زیادی در دادگاه های این شهر ثبت شده است و بعضا شهروندان این شهر به دنبال راه و روش های هستند تا مشکلات و چالش های حقوقی خویش را حل کنند و یا از ایجاد شدن آن ها جلوگیری کنند و یا حتیاز حق و حقوق خود دفاع کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر راجب وکیل در ارومیه در ادامه مارا همراهی کنید.

شماره وکیل در تهران

وکیل حقوقی در ارومیه

در بعضی از موارد فرد برای به سرانجام رساندن و به نتیجه رساندن دعوای حقوق ایجاد شده سالهای سال تلاش نموده و در نهایت نتیجه ای نگرفته است و یا حتی متاسفانه مبالغ هنگفت و زیادی هم نیز به وکیل پایه یک دادگستری پرداخت نموده است اما باز هم به نتیجه مطلوب و دلخواه نرسیده است. پس بنابراین مطمئنا پیشگیری بهتر از درمان است. عموم و بیشتر اختلاف های موجود در جامعه ما حقوقی می باشند، به این معنا که در دادگاه ها و شوراهای حل اختلاف قابل رسیدگی و حل و فصل هستند. در این نوع دعاوی عموما تعمدی مشاهده نخواهد شد. توجه داشته باشید که نباید فراموش کنید که اصولا دعاوی حقوقی بسیار تخصصی و حرفه ای و سخت می باشند و دقت نظر و تجربه ویژه و خاصی را می طلبد و نباید به این نوع از دعاوی ساده انگارانه نگاه نمود و با سهل انگاری و به صورت غیر حرفه ای با آن روبرو شد، چه در مقام طرح دعوی و حتی چه در مقام دفاع. پس بنابراین چگونگی و نحوه مطرح شدن دادخواست و ایرادات شکلی و ضمائم و هزینه های آن و همچنین چگونگی طرح کردن دفاع ماهیتی نیاز به دانش حقوقی آیین دادرسی مدنی و فنون لایحه نویسی و تبادل لوایح خواهد داشت.

وکیل کیفری در ارومیه

قبل از چیزی بدانید که دعاوی کیفری، دعاوی می باشند که برای رسیدگی به موضوع هایی که قانون گذار آن ها را به سبب و موجب قانون ممنوع و مستوجب مجازات دانسته است مطرح می ‌شوند. در حقیقت مقصود نظر فرد طرح کننده این دعوای تقاضای رسیدگی و مجازات فردی می باشد که عملی را انجام داده است که به موجب قانون برای آن عمل مجازات تعیین شده و یک جرم به حساب می آید. همچنین باید بدانید که دعوای کیفری یکی از زیر شاخه های حقوق جزا است. دعاوی کیفری از مهم ترین دعاوی موجود می باشند و برای رسیدگی و پیگیری این پرونده ها وکلای متخصصی هستند رسته فعالیتشان به صورت خاص در پرونده های کیفری است که با عنوان وکیل کیفری شناخته می شوند.

وکیل مواد مخدر در ارومیه

ارومیه به دلیل این که در نزدیکی مرز واقع شده است پتانسیل بالایی نسبت به قاچاق مواد مخدر دارد از همی رو حضور وکیل مواد مخدر خوب در این منطقه ضروری و لازم است. مقصود از کلمه مواد مخدر در قانون، تمامی مواردی می باشد که در تصویب نامه راجع به فهرست و عنوان های مواد مخدر تصویب شده در سال 1338 و اصلاحات بعدی آن احصاء یا توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی به عنوان مواد مخدر، شناخته و اعلام می شود. بر اساس ماده 3 قانون مبارزه با مواد مخدر هر شخص بذر یا گرز یا بذر یا برگ کوکا و یا بذر شاهدانه را نگهداری کند, مخفی کند و یا حتی حمل نماید یک میلیون تا سی میلیون ریال جزای نقدی و یک تا هفتاد ضربه شلاق نیز محکوم می شود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها