وکیل پایه یک دادگستری
Search

0919-2329787

تماس بگیرید

بهترین وکیل در مازندران

وکلا در ایران

بهترین وکیل در استان مازندران

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در استان مازندران و تمامی شهر های استان مازندران پنج سال سابقه فعالیت در موارد کیفری، حقوقی، ملکی مواد مخدر و خانواده دارد. از امتیازات ویژه گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می توان به تجربه و سابقه وکلای آن اشاره کرد.

شماره وکیل در تهران

وکیل ملکی در  مازندران

دعاوی ملکی به آن دسته از دعوی حقوقی و کیفری اطلاق می شود که منشا آن اموال غیر منقول باشد. حتما برای یک بار هم که شده امور ملکی را مانند، خرید، فروش، رهن و اجاره را انجام داده اید، حتما از اهمیت این امور مطلع هستید. وکیل ملکی متعددند. برخی از این دعاوی با تنظیم دادخواست حقوقی و ارائه به دادگاه پیگیری می شوند.در موارد متعددی نیز دعاوی مورد بحث، در قالب شکواییه و از طریق دادسراها قابل رسیدگی و طرح می باشند. این نوع اخیر از دعاوی جنبه کیفری دارند.

وکیل در استان مازندران

تمام عزیزانی که در شهر های مختلف استان مازندران ساکن هستند و درگیر پرونده های قضایی می باشند دیگر زمان آن فرا رسیده که نگرانی از این بابت را کنار بگذارید  همان طور که می‌ دانید در زندگی افراد همواره اتفاقات و چالش ‌های مختلفی در حال روی دادن است که نمی توان از وقوع آن ها جلوگیری کرد اما می توان نتیجه یا کنش حاصل از آن ها را تغییر داد. تنها گره گشا و کارگشای شما در چنین شرایطی یک وکیل پایه یک دادگستری و با استعداد و با مهارت است که بتواند به سادگی از شما دفاع نموده و نتیجه دادگاه را به نفع تان تغییر دهد. همان طور که می‌ دانید در زندگی افراد همواره اتفاقات و چالش ‌های مختلفی در حال روی دادن است که نمی توان از وقوع آن ها جلوگیری کرد اما می توان نتیجه یا کنش حاصل از آن ها را تغییر داد. از این رو اگر شما هم دچار ایجاد پرونده های قضایی شده اید باید برای حل آن ها به فکر داشتن مشاوره حقوقی در استان مازندران باشید.

وکیل در استان مازندراندرخواست مشاورهه

دفتر وکالت در استان مازندران

وکیل بسیار زیادی در استان مازندران در حال فعالیت هستند بنابراین طبیعی است که زمانی که در سطح شهر قدم میزنید دفاتر وکالت آن ها را ببینید. البته که هر یک از این مشکلات در زمینه خاصی فعالیت می کنند بنابراین شما برای حل هر پرونده ‌ای باید وکیل متخصص در استان مازندران را انتخاب کنید. در این صورت به نتیجه رسیدن پرونده سریع تر اتفاق خواهد افتاد. وکیلان متخصص در زمینه های زیر به فعالیت می پردازند:

  • وکیل کیفری به پرونده های تجاوز و سرقت و آدم ربایی رسیدگی می کنند.
  • وکیل طلاق به پرونده های جدایی و گرفتن مطالبات مثل نفقه و مهریه و حضانت
  • وکیل ملکی  در زمینه پرونده های خرید و فروش و رهن و اجاره املاک
  • وکیل خانواده  پدر انواع مسائل حقوقی خانواده از جمله تنظیم وصیت نامه مدیریت می کند.

هر یک از این موارد نشان می دهد که شما باید وکیل ای مطابق با مضمون پرونده خود انتخاب کنید تا بتوانید در به نتیجه رساندن آن موفق شوید. خوشبختانه یافتن وکیل خوب در استان مازندران کار سختی نیست زیرا همه آن ها در حد عالی هستند.

وکیل کیفری در مازندران

دعاوی کیفری به آن دسته از دعاوی اطلاق می شود که منشا آن ناشی از وقوع جرم ناشی از فعل یا ترک فعلی که قانون برای آن مجازات تعیین کرده باشد. وکیل کیفری متخصص در گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در تمامی شهر های استان مازندران آماده پذیرش وکالت و مشاوره حقوقی در تمامی موارد حقوقی و کیفری می باشد.

وکیل مواد مخدر در مازندران

همان طور که می دانید خرید و فروش و نگهداری و یا حمل و نقل و انتقال و حتی مصرف تفریحی مواد مخدر جرم محسوب می شود بنابراین اگر شما هم قربانی پرونده مواد مخدر هستید بدون هدر دادن زمان سریعاً به مشاوره حقوقی  مراجعه کنید تا شما را در این راه راهنمایی کند هم چنین وکیل می تواند از حق و حقوق شما دفاع نموده و از قاضی دادگاه کم ترین مجازات را با تخفیف بگیرد. در واقع وکیل کارش این است که دفاعیه قوی جهت دفاع از موکلش حاضر کند حال ممکن است این دفاعیه نیاز به گرفتن رضایت از شاکی و یا حتی فراهم کردن اسناد و مدارک لازم جهت تبرئه شدن موکلش داشته باشد. البته که روند قانونی دادگاه توسط یک وکیل خوب مواد مخدر کاهش پیدا می‌ کند و شما هر چه سریع تر به نتیجه مورد نظر خود خواهید رسید.

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا