جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

بهترین وکیل در استان گلستان

وکیل در استان گلستان
وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
Lawyers of Peace and Compromise Lawyers Group

وکیل در استان گلستان

ما در گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مفتخریم که در استان گلستان پنج سال سابقه فعالیت در حوزه های دعاوی حقوقی ، کیفری، خانواده، ملکی و مواد مخدر و غیره … را داشته ایم. یکی از ویژگی های بارز گروه وکلای دادورزان صلح و سازش تجربه و سابقه وکلای آن در پرونده های مختلف می باشد.

مسائل و دعاوی حقوقی و روند اداری تنظیم شکواییه و رسیدگی به آن ها بسیار پیچیده است به گونه ای که دیگر کسی حتی فکر اینکه خودش پیگیر پرونده حقوقی خویش باشد هم به ذهنش خطور نمی کند و به کمک وکیل پایه یک دادگستری نیاز دارد.قطعاً برای هر کسی ممکن است چالش هایی در زندگی پیش آید که باعث وقوع پرونده های غذایی بزرگ و کوچک شود وجود این نوع پرونده ها باید جدی گرفته شود زیرا همه ما از تبصره های قانونی اطلاعی نداریم.

شماره تماس وکیل در استان گلستان
The contact number of a lawyer in Golestan province

آدرس : گرگان – بلوار ناهارخوران – عدالت ۶۵ – مجتمع زرتشت – طبقه ۳ – واحد ۱۱

 

وکیل مواد مخدر در گلستان

در قوانین مبارزه با مواد مخدر در جمهوری اسلامی ایران برای ارتکاب هر یک از جرائم حمل مواد مخدر، خورده فروشی مواد مخدر، تولید و پخش مواد مخدر، مصرف مواد مخدر و یا همکاری در هر یک از موارد ذکر شده مجازاتی در نظر گرفته شده است که متهم جرایم کیفری مواد مخدر محکوم به آن خواهد شد. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در موضوع پرونده های وکیل مواد مخدر در استان گلستان پنج سال فعالیت داشته است.

وکیل در استان گلستان
Lawyer in Golestan province

وکیل کیفری در گلستان

پرونده های کیفری شامل انواع پرونده های دزدی و سرقت و تجاوز و تهدید و زورگویی و کلاهبرداری و آدم ربایی و غیره می شود قطعاً شما هم از پیچیدگی و ماده و تبصره هایی که در مورد چنین جرم هایی وجود دارند مطلع نیستید. وکیل کیفری در زمینه پرونده های درگیری و دعوا و تجاوز و سرقت و آدم ربایی و مسائل حیثیتی فعالیت می کند

بهترین مشاور حقوقی در استان گلستان
The best legal advisor in Golestan province

بهترین مشاور حقوقی در استان گلستان

اگر در سطح شهر قدم بزنید خواهید دید که دفاتر وکالت در استان گلستان بسیار زیاد است و این نشان از آن دارد که افراد زیادی در دانشگاه های عالی کشور در رشته حقوق تحصیل نموده اند. همین افراد در آزمون وکالت شرکت کرده و گواهی لازم برای داشتن دفتر وکالت را کسب نموده اند. از این رو شما عزیزان می توانید با مراجعه به دفاتر وکالت و ملاقات با مشاوره حقوقی  در مورد پرونده و روند قانونی آن صحبت کنید. البته دربند قبل گفته شد که باید وکیل انتخاب کنید که با مضمون پرونده شما مطابقت داشته باشد.

زمینه فعالیت وکیل در استان گلستان

  • وکیل کیفری
  • وکیل خانواده
  • وکیل مواد مخدر 
  • وکیل طلاق توافقی 
  • وکیل طلاق 
  • وکیل ملکی 

وکیل کیفری در زمینه پرونده های درگیری و دعوا و تجاوز و سرقت و آدم ربایی و مسائل حیثیتی فعالیت می کند بنابراین شما اگر پرونده تان با یکی از این موارد مطابقت دارد باید حتماً به وکیل کیفری مراجعه کنید.

بهترین وکیل در استان گلستان
The best lawyer in Golestan province

بهترین وکیل در استان گلستان

اگر شما قصد طلاق داشته باشید و به این نتیجه برسید که زندگی مشترک شما به پایان رسیده باید به وکیل طلاق در گلستان مراجعه نمایید. حال ممکن است برایتان سوال پیش آید که وکیل طلاق در گلستان چه فرقی با وکیل طلاق توافقی در گلستان دارد. در پاسخ به چنین سوالی باید گفت وکیل طلاق توافقی در زمینه های فعالیت می کند که زن و شوهر به اتفاق یکدیگر تصمیم به طلاق و جدایی گرفته اند. اما در موضوع طلاق ممکن است یکی از طرفین تمایلی به جدایی و طلاق نداشته باشد بنابراین کار سخت تر می شود و برای گرفتن حق و حقوق و مهریه و نفقه و حضانت فرزندان ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد که با وجود وکیل طلاق قابل حل خواهد بود. البته که نگرانی از این بابت نخواهید داشت زیرا بهترین وکلای استان گلستان به کمک شما خواهند آمد.

وکیل ملکی در استان گلستان

متاسفانه پرونده های وکیل ملکی از پرونده هایی هستند که مکرر به دادگاه های استان گلستان ارجاع داده می شوند و وقت زیادی را به خود اختصاص می دهند.

تمام وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
All the lawyers of the Peace and Compromise Lawyers Group

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :

جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده