بهترین وکیل در ایرانشهر🔥آگاهی از قوانین سال ۱۴۰۳🔥وکیل خوب

وکیل در ایرانشهر

وکیل در ایرانشهر، شهری در جنوب شرقی ایران و مرکز استان سیستان و بلوچستان است. این شهر به دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط اقتصادی خاص خود، همواره با چالش های حقوقی مختلفی رو به رو بوده است. در چنین شرایطی، وجود وکیل در ایرانشهر برای مردم این شهر ضروری بوده و می تواند در زمینه های حقوقی مانند دعاوی ملکی، کیفری، خانواده و غیره به مردم مشاوره دهد. وکیل نقش مهمی در حل مشکلات حقوقی مردم این شهر دارد. او به مردم کمک می کند تا از حقوق خود مطلع شوند و از آن ها در برابر ظلم و بی عدالتی دفاع کنند؛ همچنین وکیل با ارائه مشاوره حقوقی، از بروز بسیاری از مشکلات حقوقی جلوگیری می کند. در این مقاله قصد داریم وظایف وکیل مورد نظر را برای شما بیان کنیم و تعدادی از آن ها را به شما معرفی کنیم تا در صورت بروز هرگونه مشکل حقوقی، از خدمات آن ها استفاده کنید.

وکیل ایرانشهر
Lawyer in Iranshahr

دفتر وکالت اقای محمد شریعتی نسب یا جمعی از وکلا دادگستری که با دریافت پروانه پایه یک دادگستری ، با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید. وکلای دفتر وکالت آقای محمد شریعتی نسب در بلوچستان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان بهترین وکلای استان سیستان و بلوچستان
وکالت انجام می‌دهند

وکلای دفتر:
وکیل محمد شریعتی نسب
وکیل موسی الرضا میر
وکیل فاطمه میر
ترانه رحمتی (وکیل کارآموز)

تخصص و‌ مهارت وکلای دفتر:

وکالت تخصصی در دعاوی کیفری
وکالت تخصصی در دعاوی ملکی
وکالت در دعاوی خانواده
وکالت در طرح و دفاع از دعاوی فرجام خواهی، اعاده دادرسی کیفری، اعمال ماده ۴۷۷ و …
وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه تجدید نظر استان سیستان و بلوچستان
وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
وکالت در دعاوی اصل ۴۹
وکالت در جرایم امنیتی
وکالت تخصصی در دعاوی ستاد اجرای فرمان امام (ره)
وکالت در دعاوی کیفری ملکی

برخی از پرونده های مهم وکلای دفتر
وکالت محمد شریعتی نسب :

وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت در حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..
وکالت در دعاوی ارز دیجیتال (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودروهای لیزینگی
وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

جهت اعطای وکالت و تعیین وقت با دفتر ، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه:
۰۹۱۵۳۸۲۹۲۵۲
۰۹۱۲۳۸۲۹۸۵۰
تلفن تماس: ۴۶۲۲۴۰۹۱
آدرس: سیستان و بلوچستان ، ایرانشهر، خ بلوچ مقابل دفتر هواپیمایی دفتر وکالت محمد شریعتی نسب

وظایف بهترین وکیل در ایرانشهر چیست؟

وکالت یک حرفه قانونی است و وکیل در برابر موکلان خود وظایفی را بر عهده دارد. وظایف بهترین وکیل در ایرانشهر عبارت است از:

مشاوره حقوقی

وکیل باید توانایی ارائه مشاوره های حقوقی دقیق در رابطه با مسائل حقوقی را داشته باشد که شامل توضیح قوانین و مقررات، مشاوره درباره حقوق موکلان و پیش بینی نتایج قضایی است.

دفاع از حقوق موکلین

وکیل در ایرانشهر باید از تجربه و مهارت های خود در مذاکره، مدیریت اطلاعات و حل اختلافات استفاده کند و به وسیله آن ها از حقوق موکلین خود دفاع نماید تا بهترین نتیجه را برای آن ها به دست آورد.

حضور در دادگاه و نمایندگی از موکلین خود

وکیل به عنوان نماینده موکل خود باید در دادگاه حضور داشته باشد و بهترین دفاع را ارائه دهد. نمایندگی از مشتری در دادگاه یک مسئولیت بسیار حساس و سخت بوده که نیازمند تجربه و دانش کافی در حوزه حقوق است و وکیل با تهیه اسناد و مدارک قانونی، تدوین دفاعیات و دعاوی و حضور در جلسه دادگاه می تواند این کار را به خوبی انجام دهد.

حل و فصل منازعات

بهترین وکیل باید توانایی حل و فصل درگیری ها را داشته باشد و از طریق مذاکرات و توافقات خارج از دادگاه و استفاده از روش های جبران خسارت، منازعات را خاتمه دهد.

مدیریت و حفظ اسرار حرفه ای موکلین خود

وکیل در ایرانشهر باید اسرار موکلین خود را مدیریت و حفظ کند. او با امانت داری اطلاعات مشتریان و حفظ حریم خصوصی آن ها در تمامی مراحل همکاری می تواند اعتماد موکلان را به خود جلب کند.

تحلیل و بررسی دقیق قوانین و مقررات مرتبط با هر موضوع

وکلا به عنوان مشاوران حقوقی باید به بررسی دقیق قوانین و مقررات مرتبط با هر موضوع بپردازند که شامل قوانین مربوط به مالی، مالکیت، حقوق کارگری، مسائل خانوادگی و غیره است. از آن جایی که قوانین و مقررات دارای پیچیدگی و تعدد زیادی هستند، وکیل باید به روز باشد تا تحلیل و بررسی آن ها را به طور دقیق انجام دهد.

شماره وکیل در ایرانشهر

امروزه راه های ارتباطی زیادی وجود دارد که افراد می توانند از طریق آن ها با وکیل خود در ارتباط باشند و سوالات خود را از او بپرسند. یکی از راه هایی که موکل به سرعت می تواند با وکیل خود رابطه برقرار کند تماس تلفنی است. اطلاع از شماره وکیل در ایرانشهر و ارتباط با او دارای اهمیت زیادی است، شما می توانید از طریق شماره ۰۹۱۵۳۸۲۹۲۵۲ اقدام به تماس تلفنی کنید و اطلاعات مفیدی را در رابطه با پرونده تان کسب و ابهامات خود را برطرف نمایید.

دلیل استفاده از وکیل متخصص در ایرانشهر

برای حل پرونده های حقوقی و کیفری هیچ گونه محدودیتی برای مراجعه به وکیل وجود ندارد. هر شخصی بنا به دلایلی با تنظیم وکالت نامه ای، مسئولیت پیگیری پرونده را به وکیل خود واگذار می کند. برخی از افراد به دلیل نداشتن وقت کافی برای رفتن به دادگاه از وکیل استفاده می کنند.

از آن جایی که همه افراد آگاهی و اطلاعاتی نسبت به قوانین حقوقی ندارند، ترجیح می دهند پرونده خود را به وکیل در ایرانشهر واگذار کنند تا به نتیجه مطلوب و موفقیت برسند؛ زیرا وکیل با همه قوانین حقوقی آشناست و تجربه زیادی در این کار دارد.

دسته دیگری افراد تمایلی به روبرو شدن با شخص مقابل خود را ندارند و با کمک وکیل متخصص در ایرانشهر پرونده خود را به سرانجام می رسانند. در پرونده های مربوط به خانواده، چنین شرایطی به وضوح دیده می شود. زن و شوهر به دلیل این که نمی خواهند با یکدیگر روبرو شوند، اقدام به اخذ وکیل می کنند؛ زیرا ممکن است به خاطر برخورد با یکدیگر مشکلات جدیدی برای آن ها به وجود آید یا این که با دیدن یکدیگر سبب ناراحتی و کدورت همدیگر شوند.

وکیل کیفری در ایرانشهر
Criminal lawyer in Iranshahr

وکیل کیفری در ایرانشهر

جرایم کیفری در قانون ایران از گستردگی بالایی برخوردار است که برای هر کدام از آن ها مجازاتی در نظر گرفته شده است. قتل، سرقت، مشروبات الکلی، جرایم سایبری و رایانه ای، اختلاس و غیره از جمله جرایم کیفری هستند که امروزه بسیاری از افراد مرتکب آن ها می شوند و بر علیه آن ها پرونده تشکیل می گردد.

با توجه به پیچیدگی و حساسیت بالای دعاوی کیفری هم شاکی و هم متهم باید وکیل کیفری در ایرانشهر را انتخاب کند تا او با بهره گیری از دانش و تجربه خود به بهترین شکل ممکن از موکل خود دفاع کند.

وکیل دادگستری به فردی گفته می‌شود که معمولاً پس از طی کردن آزمون‌ها و آموزش‌های مختلف حقوقی و دریافت پروانهٔ وکالت دادگستری، مجوز وکالت و حضور در مراجع قضائی از جانب اشخاص دیگر را دریافت می‌کند. در ایران پروانهٔ وکالت دادگستری توسط مرکز مشاوران قوه قضاییه و کانون وکلای دادگستری به دارندگان شرایط وکالت اعطا می‌شود. به نقل از سایت ویکی پدیا

وکیل مواد مخدر در ایرانشهر

جرایم مواد مخدر روز به روز در حال گسترش است و پرونده های زیادی در رابطه با این جرایم در دادگاه وجود دارد. وکیل مواد مخدر در ایرانشهر تخصص زیادی در زمینه قوانین و مقررات مربوط به مواد مخدر دارد و در پرونده های خرید، فروش، حمل، نگهداری و توزیع مواد مخدر فعالیت می کند.

از آن جایی که قانون گذار، مجازات های بسیار سنگینی را برای جرایم مربوط به مواد مخدر در نظر گرفته است، وکیل در ایرانشهر در زمینه جرایم مواد مخدر به دلیل داشتن سابقه و تجربه زیاد و آشنایی با قوانین جاری در زمینه روال اداری چنین پرونده هایی می تواند در تغییر مسیر قضایی پرونده و گرفتن تخفیف یا کاهش مجازات موثر باشد.

وکیل قتل در ایرانشهر

جرم قتل یکی از جرایم کیفری است که در قانون مجازات اسلامی برای آن مجازاتی در نظر گرفته شده است. با توجه به حساسیتی که در مبحث جرم قتل وجود دارد، قاتل یا اولیای دم مقتول می توانند با مراجعه به وکیل قتل در ایرانشهر و سپردن پرونده به او از حق خود دفاع کنند.

در حقیقت این وکیل با مطالعه تخصصی بر روی قانون مجازات اسلامی و کیفری، در مورد موضوع مهمی مانند قتل اطلاعات ویژه ای به دست می آورد تا بتواند در صورت بروز چنین اتفاق ناگواری، مجازات مرتکب را از قصاص به دیه و حبس کاهش دهد و از او دفاع کند؛ همچنین با توجه به وقت گیر بودن بررسی این پرونده ها، اولیای دم می توانند برای احقاق حق خود از متهم با وکیل قتل مشورت کنند و همه کار های مربوط به پرونده را به او بسپارند.

وکیل تجاوز جنسی در ایرانشهر

از جمله جرایمی که سبب وراد شدن آسیب های متعددی به جسم و روان افراد می شود، تجاوز جنسی است. این عمل ناپسند و غیر اخلاقی، عمیق ترین آسیب ممکن را به قربانیان وارد می کند.

در مسائل تجاوز جنسی اثبات اتهام یا رهایی از آن کار بسیار سخت و پیچیده ایست و افراد به تنهایی نمی توانند در دادگاه حاضر شوند و از خود دفاع کنند. پس در چنین مواقعی مراجعه به وکیل تجاوز جنسی در ایرانشهر می تواند به شما کمک کند. این وکلا تخصص و تجربه زیادی در حل این گونه پرونده ها دارند و با بهره گیری از دانش حقوقی خود می توانند سبب تسریع در روند پرونده شوند.

وکیل جرایم اقتصادی در ایرانشهر

همان طور که می دانید جرایم اقتصادی باعث بر هم ریختن و اخلال در اقتصاد یک کشور می گردند و تاثیرات منفی بر روی جامعه می گذارند. اختلاس، پولشویی، احتکار، ربا و غیره از جرایم اقتصادی هستند که قانون برای آن ها مجازاتی را در نظر گرفته است

و به دلیل اهمیت این گونه جرم ها در نحوه رسیدگی و مجازات های تعیین شده آن، به وکیل جرایم اقتصادی در ایرانشهر نیاز است تا با استفاده از دانش و اطلاعات خود این پرونده ها را به سرانجام برساند؛ از آن جایی که این جرایم دارای طیف وسیعی هستند وکیل در ایرانشهر از مصوبه های جدید آگاه است و برای پیش بردن پرونده موکل از آن ها استفاده می کند.

بهترین وکیل حقوقی در ایرانشهر
The best lawyer in Iranshahr

وکیل حقوقی در ایرانشهر

وکیل در ایرانشهر: دعاوی حقوقی در دادگاه های حقوقی مطرح می شوند و در صلاحیت وکیل حقوقی قرار دارند. دعاوی خانوادگی، ملکی و قراردادی، انحصار وراثت، مالکیت و غیره از جمله این دعاوی هستند که در حل و فصل آن ها، وکیل حقوقی در ایرانشهر نقش مهمی را ایفا می کند.

او با حضور مرتب در تمامی جلسات دادگاه و بهره گیری از بهترین استراتژی های قانونی از موکل خود در مراجع قضایی دفاع می کند. این گونه وکلا نه تنها دارای دانش و تخصص حرفه ای در حوزه حقوق هستند، بلکه مهارت ارتباطی بالایی دارند و با بررسی تمامی مدارک و شواهد موجود، به موکلان خود کمک می کنند تا به نتیجه مطلوب برسند.

خلاصه مطلب

وکیل در ایرانشهر نقش مهمی در حل مشکلات حقوقی مردم این شهر ایفا می کند. تحلیل و بررسی دقیق قوانین و مقررات، دفاع از موکلین، حضور در دادگاه و غیره از وظایف این وکیل است که با انجام دادن آن ها کمک شایانی به موکلان خود می کند و باعث می شود به موفقیت برسند.

همچنین، وکیل می تواند با ارائه راه حل ها، از بروز بسیاری از مشکلات حقوقی و منازعات جلوگیری نماید. لازم است که وکلا در ایرانشهر با صداقت و درستکاری، از حقوق مردم دفاع کنند و به عنوان امین مردم این شهر شناخته شوند. با توجه به این نکات، می توان گفت که وجود وکیل برای مردم این شهر ضروری است و می تواند نقش مهمی در حل مشکلات حقوقی آن ها ایفا کند.

سوالات متداول

وظایف وکیل در ایرانشهر را نام ببرید؟

مشاوره حقوقی، دفاع از موکل خود، حضور در دادگاه و نمایندگی از موکلین، مدیریت و حفظ اسرار حرفه ای موکل و غیره

از فواید تماس با وکیل در ایرانشهر چیست؟

افراد می توانند از طریق تماس با وکیل سوالات خود را از او بپرسند و اطلاعات مفیدی را در رابطه با پرونده شان کسب و ابهامات خود را برطرف نمایند.

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
6 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بادپا
1401-09-16 08:28

اقای لکزاهی و میر وکیل من بودند چند بار
در این منطقه بی نظیر هستند

مهدی
1401-10-20 20:05

وکیل خوبی هستن

دکتر شهابی
1402-04-20 21:57

عالی هستند آقای شریعتی

سردار زهی
1402-04-25 11:40

عالی هستن

حسین فاضلی
1402-05-16 10:21

آیا دفتر وکالت در ایرانشهر برای مشاوره حقوقی حضوری دارید؟

مشاوره
تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده