وکیل در ایرانشهر

هدف گروه وکلای دادورزان صلح و سازش ارائه خدمات حقوقی به سبکی جدید و نوین اعم از

مشاوره حقوقی

تنظیم دادخواست و شکواییه

تنظیم لوایح حقوقی

پذیرش وکالت در دعاوی حقوقی،کیفری و خانواده

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با رویکردی متفاوت پنج سال در ایرانشهر فعالیت مستمر داشته است.

دلایل ایجاد دعاوی؟

روزانه فعالیت ها و معاملات زیادی انجام می شود و قرارداد های زیادی منعقد می شود. اگر هر کدام از طرفین تعهدات خود را اتمجا ندهند و به طرف دیگر ضرری وارد شود دعاوی حقوقی ایجاد می شوند. برای جلوگیری از ایجاد این مشکلات باید علم کافی داشته باشید. از امتیازات ویژه گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می توان به تجربه و سابقه وکلای آن اشاره کرد.

وکیل مواد مخدر در ایرانشهر

اکثر افراد جامعه ما از سواد حقوقی برخوردار نیستند که بتوانند  از خودشان دفاع کنند. در موارد زیادی در روند عملی پرونده ها مشاهده می شود که شخص بدون ان که توجیه شود، نزد ماموران مبارزه با مواد مخدر یا حتی در دادسرا نزد بازپرس، ذیل اظهاراتی را امضا و اثر انگشت نموده است که کاملا غیرواقع و برعلیه وی میباشد.

وکیل در ایرانشهر

روزانه دعاوی زیادی در ایرانشهر به وجود می آید و در دادگاه های این شهر پرونده های مختلفی مانند، حقوقی، کیفری، مواد مخدر ملکی و خانواده به ثبت می رسد. آیا این مشکلات برای شما هم ایجاد شده است؟ آیا از رفت و آمد به دادگاه و دادسرا خسته شده اید؟ در این مورد های به خصوص شما باید اطلاعات کافی جمع آوری کنید و با یک فرد آگاه مشورت کنید.

وکیل دادگستری در ایرانشهر کیست؟

وکیل دادگستری در ایرانشهر کسی است که از طرف شخص دیگر، اعم از حقیقی و حقوقی به موجب عقد وکالت مامور به انجام عملی است. به عبارت دیگر، هر شخصی حق دارد برای اقامه دعوی اعم از دعوی حقوقی و کیفری برای خود وکیل دادگستری انتخاب نماید. وکیل دادگستری در ایرانشهر می‌تواند در زمینه‌های گوناگونی به وکالت بپردازد بدون شک اگر شما در ایرانشهر زندگی میکنید نام وکلای زیادی را با عنوان وکیل در ایرانشهر و وکیل دادگستری در ایرانشهر شنیده اید. اما اگر درگیر مسئله حقوقی و قانونی شوید نمیدانید به کدام وکیل در ایرانشهر مراجعه کنید.

 

چرا که دوست دارید که ابتدا بهترین وکیل در ایرانشهر را بیابید و سپس پیگیری پرونده خود را به وکیل خوب در ایرانشهربسپارید. اما یافتن وکیل خوب در ایرانشهر به سادگی امکان پذیر نیست. زیرا وقتی که بحث از بهترین وکیل در ایرانشهر به میان می آید معیارهای مختلفی در تعیین مصداق این عبارت دخیل می باشد.چنانچه در دعاوی حقوقی خود نیازمند بررسی پرونده خود و اعطای وکالت هستید می توانید با ما در ارتباط باشید. لازم به ذکر است که شما می‌توانید به صفحه اینستاگرام گروه دادورزان صلح و سازش مراجعه نمایید و با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

وکیل در ایرانشهرمعیار بهترین وکیل دادگستری

در ادامه این مطلب به بررسی معیارهای بهترین وکیل دادگستری می‌پردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

با تجربه بودن

برای تشخیص وکیل خوب در ایرانشهر باید به تجربه و سابقه وکیل  دقت کنید. وکیل با تجربه لزوما وکیل پابه به سن گذاشته و مسن نمی باشد. زیرا تعداد زیادی وکلای با سابقه ای که تجربه کافی در خصوص پرونده و موضوع آن نداشته اند وجود دارند. تجربه وکلا از تعداد پرونده ها و تعداد آرای موفق آنها قابل تشخیص می باشد. چه بسیار وکلای جوانی که تنها با سابقه چند ساله در موضوع پرونده ای خاص ( مثلا کیفری و یا ملکی …) پرونده های موفق بسیاری داشته و آرای بسیار کار آمدی را در آن زمینه اخذ کرده اند و با شعبات دادگاه ها و قضات و مراحل انجام و پیشبرد پرونده و نحوه اثبات ادعا و ارائه ی ادله آشنایی کافی را به دست آورده اند.

دومین معیار وکیل خوب

در ادامه این مطلب به دومین معیار وکیل خوب می‌پردازیم.

دلسوز بودن

وکیلی است که اولا مطالعه و تجربه او در زمینه پرونده های مربوطه کافی و وافی باشد و علاوه بر این پیگیری و دلسوزی کافی و لازم را در خصوص موکل خود رعایت نماید.

سومین معیار وکیل خوب

در ادامه این مطلب به بررسی سومین معیار وکیل خوب میپردازیم.

متخصص بودن در زمینه ای خاص

در دنیای امروز تخصص حرف اول را میزند. در تمام حوزه ها چه پزشکی و چه مهندسی شخصی که در حوزه خاص مطالعه نموده و تجربه کافی دارد بسیار بهتر میتواند نسبت به فردی بدون تخصص مشکل را برطرف نماید. حوزه وکالت از این قاده مستثنی نیست. همواره وکلای متخصص میتوانند بهتر روال پروند را پیش ببرند. برای مثال وکیل ملکی در ایرانشهر که در این زمینه مطالعه بسیاری داشته میتواند بهترین وکیل در ایرانشهر باشد درحوزه ملکی.

چهارمین معیار وکیل متخصص 

در این قسمت از مطلب به بررسی چهارمین معیار وکیل خوب میپردازیم.

توانایی در مدیریت جلسه دادگاه

از طرفی وکیل خوب چه در زمینه پرونده های ملکی و چه در خصوص موضوعات دیگر وکیلی است که در خصوص ارائه ی ادله و نحوه مدیریت جلسه دادگاه و امتناع کردن ذهن قاضی تبحر خاصی داشته و توانایی اثبات مدعای خود را در راستای منافع موکل خود داشته باشد. بهترین وکیل معیارهایی همچون، تجربه، مطالعه و سواد کافی، توانایی مدیریت جلسه دادگاه و ارائه ادله و امتناع کردن و همراه کردن ذهن و وجدان قاضی به سمت وسوی موافق با منافع و مدعای موکل را داشته و پیگیری لازم در خصوص به نتیجه رساندن پرونده را انجام دهد.جهت تماس با بهترین وکیل ایرانشهر می توانید با ما تماس بگیرید تا گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با مشاوران و وکلای مجرب خود پاسخگو شما عزیزان باشند. در صورت نیاز داشتن به وکیل به شما عزیزان وقت حضوری می دهند تا همراه با مدارک خود به ما مراجعه کنید.

 

وکیل در ایرانشهردر چه مواقعی به وکیل نیاز داریم؟

به طور کلی پیشنهاد ما به شما این است که در هر زمینه حقوقی و کیفری که برای شما پیش می آید در کمترین حالت با وکیل مشاوره داشته باشید اما به چه علت این توصیه را به شما میکنیم. ببینید امکان دارد که هر اقدام فردی شما پرونده تان را پیچیده تر کند و پرونده ای که ممکن بوده به نفع شما تمام شود به ضررتان گردد و شما را دچار خسارت های جبران ناپذیری کند. پس با پرداخت هزینه ای اندک در گام اول حتما وقت مشاوره از وکیل دادگستری در ایرانشهر دریافت نمایید تا اطلاعات لازم را به شما ارائه دهد اما مواردی که ممکن است برای هرکس پیش بیاید تا نیاز به وکیل در ایرانشهر داشته باشد.

در چه مواردی به وکیل نیاز خواهیم داشت؟

برخی از مواردی که وکیل قادر است در حل شدن آن‌ها کمک بسیاری به ما کند عبارتند از:

  • دعاوی کیفری ( وکیل کیفری )
  • دعاوی حقوقی ( وکیل حقوقی  )
  • دعاوی خانواده ( وکیل خانواده  )
  • دعاوی ملکی و ثبتی ( وکیل ملکی و ثبتی )
  • دعاوی وارث ،انحصار وراثت ، تقسیم ترکه و …  ( وکیل انحصار وراثت)
  • دعاوی شرکت های تجاری ( وکیل شرکت های تجاری )
  • دعاوی موجر و مستاجر ( وکیل موجر و مستاجر )
  • دعاوی اسناد تجاری مثل چک ، سفته و …( وکیل اسناد تجاری)

در صورت تمایل به تماس با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می توانید از شماره زیر استفاده کنید.
09192329787

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها