وکیل در ایرانشهر

وکیل در ایرانشهر

بهترین وکیل در ایرانشهر

روزانه دعاوی زیادی در ایرانشهر به وجود می آید و در دادگاه های این شهر پرونده های مختلفی مانند، حقوقی، کیفری، مواد مخدر ملکی و خانواده به ثبت می رسد. آیا این مشکلات برای شما هم ایجاد شده است؟ آیا از رفت و آمد به دادگاه و دادسرا خسته شده اید؟ در این مورد های به خصوص شما باید اطلاعات کافی جمع آوری کنید و با یک فرد آگاه مثل وکیل پایه یک دادگستری مشورت کنید.

هدف گروه وکلای دادورزان صلح و سازش ارائه خدمات حقوقی به سبکی جدید و نوین اعم از

مشاوره حقوقی

تنظیم دادخواست و شکواییه

تنظیم لوایح حقوقی

پذیرش وکالت در دعاوی حقوقی،کیفری و خانواده

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با رویکردی متفاوت پنج سال در ایرانشهر فعالیت مستمر داشته است.

شماره وکیل در مشهد

آدرس : ایرانشهر – ابتدا خیابان نور

 

دلایل ایجاد دعاوی؟

روزانه فعالیت ها و معاملات زیادی انجام می شود و قرارداد های زیادی منعقد می شود. اگر هر کدام از طرفین تعهدات خود را اتمجا ندهند و به طرف دیگر ضرری وارد شود دعاوی حقوقی ایجاد می شوند. برای جلوگیری از ایجاد این مشکلات باید علم کافی داشته باشید. از امتیازات ویژه گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می توان به تجربه و سابقه وکلای آن اشاره کرد.

وکیل پایه یک دادگستری در ایرانشهر

یک وکیل پایه یک دادگستری در ایرانشهر فردی است تحصیل کرده رشته حقوق با تسلط بر قوانین و مقررات حقوقی کشور و مجوز وکالت بر روی پرونده‌های حقوقی و کیفری افراد و موکلان خود. چنین فردی با استفاده از علم بروز خود که ناشی از مطالعات روزانه کتب حقوقی و ارتباط با دیگر همکارانش هست می‌تواند به دفاع از پرونده‌های موکلان خود در حوزه دعاوی مختلف در دادگاه‌های کشور بپردازد و به دنبال فرصتی بیشتر برای دفاع از حق موکلان خود یا اثبات بی‌گناهی آن‌ها، تقلیل جرم و یا دریافت تخفیف در مجازات برای آن‌ها باشد. یک وکیل پایه یک دادگستری در ایرانشهر می‌تواند یک وکیل حقوقی یا وکیل کیفری متخصص باشد و در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری ویژه به وکالت و دفاع از موکلان خود بپردازد.

وکیل مواد مخدر در ایرانشهر

اکثر افراد جامعه ما از سواد حقوقی برخوردار نیستند که بتوانند  از خودشان دفاع کنند و همچنین از وکیل مواد مخدر نیز کمک نمی گیرند. در موارد زیادی در روند عملی پرونده ها مشاهده می شود که شخص بدون ان که توجیه شود، نزد ماموران مبارزه با مواد مخدر یا حتی در دادسرا نزد بازپرس، ذیل اظهاراتی را امضا و اثر انگشت نموده است که کاملا غیرواقع و برعلیه وی میباشد.

وکیل کیفری در ایرانشهر

خواسته که مطرح کننده دعاوی کیفری می باشد و یا به اصطلاح شاکی در شکایت خود مطرح می نماید این می باشد که با تعقیب فرد انجام دهنده جرم و محاکمه او بعد از قطعیت رای صادر شده از دادگاه مرتکب جرم را به مجازاتی که قانون برای او مقرر نموده است برسانند. پس در نتیجه هدف از طرح دعوای کیفری اولا و در ابتدای کار مطالبه کردن مال یا برگرداندن مال نمی باشد بلکه تقاضا از دادگاه این می باشد که فرد را برای عمل خلاف قانونی انجام داده است به مجازات برساند

وکیل در ایرانشهر

در چه مواردی به وکیل نیاز خواهیم داشت؟

برخی از مواردی که وکیل قادر است در حل شدن آن‌ها کمک بسیاری به ما کند عبارتند از:

  • دعاوی کیفری ( وکیل کیفری )
  • دعاوی حقوقی ( وکیل حقوقی  )
  • دعاوی خانواده ( وکیل خانواده  )
  • دعاوی ملکی و ثبتی ( وکیل ملکی و ثبتی )
  • دعاوی وارث ،انحصار وراثت ، تقسیم ترکه و …  ( وکیل انحصار وراثت)
  • دعاوی شرکت های تجاری ( وکیل شرکت های تجاری )
  • دعاوی موجر و مستاجر ( وکیل موجر و مستاجر )
  • دعاوی اسناد تجاری مثل چک ، سفته و …( وکیل اسناد تجاری)

شماره تلفن وکیل در ایرانشهر

اگر به دنبال ارتباط با یک وکیل پایه یک دادگستری در ایرانشهر هستید می‌توانید از انواع راه‌های ارتباطی اقدام کنید. ساده‌ترین و اولین راه ارتباطی با یک وکیل حقوقی یا کیفری متخصص در ایرانشهر، جلسات حضوری است. البته لازم به ذکر است به دنبال شلوغی مسیرهای رفت و آمد و ضیق وقت در موکلان آن‌ها به دنبال سریع‌ترین راه‌های ارتباطی با وکلا هستند از این رو ارتباط از طریق شبکه‌های اجتماعی و ارتباط آنلاین یا تلفنی از جمله بهترین پیشنهاد برای این افراد است.

ارتباط تلفنی با وکلای پایه یک دادگستری از طریق شماره تلفن وکیل در ایرانشهر از سریع‌ترین و بهترین راه‌های ارتباطی است که در این مسیر افراد از طریق تماس باشماره 09192329787 می‌توانند ضمن ایجاد ارتباط با بهترین وکیل حقوقی یا کیفری از مشاوره حقوقی او نیز بهره ببرند.

شماره تلفن دادگستری در ایرانشهر

دادگستری در ایرانشهر یکی از مراکز قضایی برای رسیدگی به جزایم کیفری و حقوقی است که بعد از تشکیل هر پرونده‌ای در اداره نیروهای انتظامی کشور این پرونده به این مرکز قضایی برای دادرسی و صدور حکم نهایی فرستاده می‌شود. در این مرحله قاضی پرونده بعد از بررسی پرونده و تمامی شواهد و مدارک موجود بر روی پرونده به صدور حکم قطعی برای آن می‌پردازد و به موجب قانون هر کدام از طرفین پرونده توانایی برخوداری از ارتباط با یک وکیل پایه یک دادگستری در ایرانشهر را دارند. افراد برای برقراری ارتباط با دادگستری‌ها به دنبال شماره تلفن دادگستری در ایرانشهر هستند که از این رو ضمن ارتباط با وکیل برای ردیافت اطلاعات لازم می‌توانند از تماس با شماره 09192329787 برای ارتباط تلفنی با بهترین وکلای ایرانشهر و دریافت مشاوره حقوقی از آن‎‌ها نیز بهره ببرند. علاوه بر این شماره 054733317487 نیز شماره تلفن دادگستری در ایرانشهر است.

در صورت تمایل به تماس با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می توانید از شماره زیر استفاده کنید.
09192329787

وکیل در کرد کوی

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بادپا
5 ماه قبل

اقای لکزاهی و میر وکیل من بودند چند بار
در این منطقه بی نظیر هستند

مهدی
4 ماه قبل

وکیل خوبی هستن