0919-2329787

تماس بگیرید

بهترین وکیل در بابل

بابل

بهترین وکیل در بابل

گروه وکلای دادورزان صلح وسازش به عنوان توسعه‌دهنده خدمات حقوقی در کشور (وکالت و مشاوره حقوقی) در شهر بابل تلاش کرده است تا رسالت خود مبنی بر ارائه خدمات حقوقی به جامعه حفظ کند. از ویژگی های مهم گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می توان به تجربه و سابقه وکلای آن اشاره کرد. همه افرادی که در بابل زندگی می کنند ممکن است در طول زندگی خود دچار مسائل و مشکلاتی شوند که این مسائل و مشکلات ایجاد پرونده های قضایی کند. اما همان طور که می دانید همه ما افراد تحصیل‌ کرده و واقف به تحصیلات حقوق نیستیم و نمی ‌توانیم تبصره ها و قوانین و مقررات جامعه را در دادگاه عنوان کنیم و از خود دفاع نماییم.

شماره وکیل در تهران

آدرس : بابل – میدان خورشید – پاساژ قلی تبار – طبقه فوقانی

وکیل در بابل

وکیل کیفری در بابل

جرائم کیفری به آن دسته از جرائم اطلاق می شوند که در نهایت مجرم مجازات می شود. پرونده های کیفری معمولا از لحاظ جرم و مجازات سنگین می باشند. در واقع دعوایی که شخص برای اعلام وقوع جرم به مراجع قضایی یا مجازات فرد مجرم مطرح می کند، دعوای کیفری است. بهترین وکیل کیفری گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در پرونده های کیفری در شهر بابل 5 سال سابقه فعالیت دارد.

وکیل مواد مخدر در بابل

بر اساس آمار و اطلاعاتی که در سال های گذشته در خصوص مواد مخدر و پرونده های مربوط به آن بدست آمده می توانیم متوجه شویم که یکی از بزرگ ترین و مهم ترین پرونده هایی که در حال حاضر در دستگاه های قضایی در حال پیگیری می باشد، پرونده های مواد مخدر است. مواد مخدر هر روز قربانیان جدیدی را در دام خود گرفتار می کند و همین قربانیان ممکن است درگیر مشکلاتی مرتبط با مواد مخدر شوند. جرم کسانی که درگیر مواد مخدر هستند، فقط مصرف آن ها نیست، بلکه نگه داری و پخش مواد حتی در مقدار بسیار کم نیز می تواند مجازات های سنگینی را به همراه داشته باشد برای اطلاعات بیشتر با وکیل مواد مخدر مشورت کنید. متاسفانه قشر نوجوان و جوان از آسیب پذیر ترین افرادی هستند که درگیر این مواد خانمان سوز می شوند.

وکیل در بابلوکیل متخصص در بابل

اگر بخواهیم توصیه مفید و ارزشمند به شما کنیم باید بگوییم که شما عزیزان برای حل بهتر پرونده های قانونی خود باید  وکیل پایه یک دادگستری را انتخاب کنید که مطابق با پرونده شما باشد یعنی وکیل آن در زمینه های مختلفی فعالیت می کنند از این رو باید مضمون پرونده شما به تخصص وکیل انتخاب میکنید مطابقت داشته باشد. از این رو اگر در سطح شهر قدم بزنید متوجه وجود دفاتر وکالت در بابل خواهید شد. این دفاتر در واقع نشان دهنده این است که وکیلان تحصیل کرده در بهترین دانشگاه‌ های کشور توانسته اند گواهی لازم برای تاسیس دفتر وکالت را بگیرند بنابراین می توانند در این دفاتر وکالت با موکل خود ملاقات نموده و در مورد جزئیات پرونده بیش تر صحبت کنند تا سریعتر به نتیجه برسند. به طور کلی وکیلان بابل در زمینه های زیر فعالیت می کنند:

 • وکیل خانواده 
 • وکیل کیفری 
 • وکیل طلاق 
 • وکیل ملکی 
 • وکیل مواد مخدر در بابل
 • وکیل طلاق توافقی در بابل

با توجه به این موارد شما انتخاب درست تر و دقیق تری خواهید داشت و سریع تر به نتیجه خواهید رسید.

وکیل ملکی در بابل

دعاوی ملکی به لحاظ ماهیت به سه نوع دعاوی حقوقی املاک، دعاوی ثبتی و دعاوی کیفری مرتبط با املاک طبقه ‌بندی می‌ شوند. هر معامله ملکی اگر در چارچوب قوانین ملکی نباشد می تواند در نهایت به یک دعوای ملکی تبدیل شود.

وکیل در بابل

زمینه فعالیت وکیل در بابل

 • وکیل خانواده
 • وکیل کیفری
 • وکیل طلاق
 • وکیل ملکی
 • وکیل مواد مخدر در بابل
 • وکیل طلاق توافقی در بابل

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا