وکیل پایه یک دادگستری
Search

0919-2329787

تماس بگیرید

بهترین وکیل در بشرویه

وکیل در بشرویه

برخی از افراد به غلط گمان می کنند اگر خود به تنهایی پرونده هایی قضایی و مسائل حقوقی را دنبال کنند می توانند آن ها را به سرانجام برسانند.در صورتی که پیچیدگی مسائل حقوقی به حدی است که با جست و جود در اینترنت و مطالعه و پرس و جو از اشخاصی که اندک آشنایی با حقوق دارند غبر قابل حل می باشد. وکیل در بشرویه کسی است که در آزمون کارآموزی وکالت که هر ساله در کشور برگزار می شود پذیرفته شده است و پروانه ی وکالت خود را آخذ نموده است. وکیل پایه یک دادگستری در بشرویه با آشنایی که از قوانین و مقررات حقوقی در حوزه ی کاری خود دارد به شما کمک می کند که در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل از حق و حقوق خود دفاع کند. اما برخی از افراد قوانین و مقررات حقوقی را مطالعه می کنند و فکر می کنند با مطالعه و فهم قانون اساسی دیگر نیاز به مراجعه به وکیل پایه یک دادگستری ندارند؛ نتیجه ی این تصور به وجود آمدن مشکلاتی است که حتی گاهی متخصصین نیز از عهده ی آن ها بر نمی آیند. مثل این است که فردی بیمار گشته و خود بدون مراجعه به پزشک متخصص برای خود نسخه بپیچد.بنابراین اکیدا توصیه می شود حتما پیگیری مسائل حقوقی را به یک وکیل متخصص در بشرویه بسپارید.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با داشتن پنج سال سابقه در تمام دعاوی حقوقی و کیفری در شهر بشرویه خدمات زیر را ارائه می کند:

 • مشاوره حقوقی ، کیفری و خانواده و مواد مخدر
 •      پذیرش وکالت در دعاوی حقوقی ، کیفری ، خانواده و مواد مخدر
 •     بررسی و مطالعه پرونده در محاکم دادگستری و اظهار نظر توسط وکلای گروه
 •      تنظیم انواع قرارداد صحیح حقوقی مطابق با دعاوی موجود در محاکم
 •      تنظیم دادخواست ، شکواییه و لوایح حقوقی
 • وکالت در دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدید نظر

آدرس : بشرویه – بلوار جهاد – مقابل جهاد

 

وکیل کیفری در بشرویه

قوانین آیین دادرسی کیفری مجموعه مقررات و قوانینی می باشند که برای کشف جرم،تعقیب متهم،تحقیقات مقدماتی، میانجیگری، صلح میان طرفین، نحوه رسیدگی، صدور رای، طرق اعتراض به آراء، اجرای رای، تعیین وظایف و اختیارات مقامات قضایی و ضابطان دادگستری و رعایت حقوق متهم،بزه دیده و جامعه وضع می شود.وکیل کیفری متخصص گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در بشرویه و در پرونده های کیفری پنج سال سابقه فعالیت داشته است.

وکیل ملکی در بشرویه

یکی از پر تکرارترین دعوا های حال حاضر در محاکم قضایی دعاوی ملکی می باشد که متاسفانه علت عمده و اصلی افزایش این قبیل دعاوی عدما آگاهی افراد می باشد. از جمله  دعاوی ملکی مهم که وکیل ملکی نقش مهمی در آن دارد می توان به تنظیم سند رسمی ، اخذ پایان کار ، خلع ید ، تقسیم و افراز املاک مشاع تا دعاوی کیفری مثل فروش مال غیر، جعل سند، تصرف عدوانی و غیره … اشاره کرد.

وکیل مواد مخدر در بشرویه

کشور ‌ایران به دلیل همسایگی با کشور های افغانستان و پاکستان یکی از کشور هایی است که قاچاق مواد مخدر در آن به شدت افزایش داشته است. مواد مخدر یا روانگردانها حاصل ترکیبات شیمیایی می باشند که حالاتی از قبیل سرخوشی، نشئگی و حالت تسکین دهندگی در مصرف کننده ایجاد می کنند. پرونده های مربوط به جرایم مواد مخدر معمولا پرونده های سنگینی می باشند. صلاحیت رسیدگی به پرونده های مواد مخدر در صلاحیت دادگاه انقلاب می باشد.

وکیل در بشرویه

ویژگی های  بهترین وکیل در بشرویه

 • ·        تنها در حوزه ی تخصصی خود فعالیت می کند و از پذیرفتن موکل در زمینه هایی که تخصص و تجربه ی آن را ندارد اجتناب می کند. به عنوان مثال یک وکیل خانواده  از پذیرفتن پرونده های کیفری و ملکی که تخصص آن را ندارد اجتناب می کند و اشخاص را به وکیل کیفری در بشرویه و یا وکیل ملکی در بشرویه ارجاع می دهد.
 • ·         بنابراین یکی دیگر از ویژگی های وکیل دادگستری در بشرویه توانایی ارجاع به همکاران متخصص خود است.
 • ·         یکی دیگر از ویژگی های وکیل خوب در بشرویه تسلط کافی بر قوانین و مقررات حقوقی است و از جدیدترین و به روز ترین مسائل حقوقی حوزه ی کاری خود آگاهی دارد.
 • ·         وکیل و مشاور حقوقی  توانایی  کلامی بالایی دارد و قدرت و صلابت کلام او در حد اعلایی است.
 • ·        بهترین وکیل در بشرویه قدرت تحلیل مسائل را دارد و هوش تحلیلی و منطقی ایشان در سطح بالایی قرار دارد.
 • ·        وکیل خوب در بشرویه باید قدرت تصمیم گیری خوبی داشته باشد، چرا که در مسائل حقوقی بسیار اتفاق می افتد که به دلیل فوریت موضوع، وکیل باید با سنجش جوانب مختلف و اطلاعات و مدارک موجود در فرصت کوتاهی تصمیم مهمی را اتخاذ نماید و علاوه براین تصمیم گیری را به موکل خود نیز بیاموزد.
 • ·        وکیل متخصص در بشرویه مدام در حال افزودن به اطلاعات خود از طریق تجارب خویش و دیگران است.
 • ·        بهترین مشاور حقوقی در بشرویه تنها در چارچوب قوانین و مقررات موکلین خود را راهنمایی می کند.
 • ·        وکیل خوب در بشرویه ضمن رعایت شئون انسانی موکل خود و طرف مقابل به بهترین شکل از موکل خود دفاع می کند.

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا