وکلا در ایران

وکیل در بندر گناوه

بندر گناوه یکی از بنادر مهم کشور می باشد که صادرات و واردات انواع کالا در آن انجام می شود و جرائم زیادی در این شهر جنوبی ثبت می شود. برای حل دعاوی و جرائم حقوقی و کیفری باید اطلاعات دقیقی از آن ها داشت. زمانی که حقوق انسان ها مطابق با قانون نقض شود، آن ها می توانند به مراجع قضایی بروند و با طرح شکایت و یا تقدیم دادخواست، دعوای خود را مطرح نمایند و از قاضی بخواهند براساس قانون به اعمال کسی که سبب ورود زیانی به آنها شده یا مرتکب جرمی علیه آنها شده است، رسیدگی کند. به همین جهت هر فرد، لازم است بداند موضوعی که قصد پیگیری آن را در دادگاه دارد، در چه حوزه قانونی قرار می گیرد. برای مشاوره حقوقی در مورد پرونده خود  با وکیل در بندر گناوه تماس بگیرید.

وکیل در ایران

وکیل در گناوه

هموازه بودن اند افرادی که به دلیل این که تصور می کردند دعاوی حقوقی و کیفری ساده هستند و خوشان شخصا می توانند آن ها را حل و فصل کنند و این افراد با ضرر و آسیب های زیادی مواجه شده اند. هر کدام از دعاوی مطرح شده در دادگاه ها شرایط خاص خود را دارند. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در زمینه تمامی دعاوی در بندر گناوه پنج سال سابقه فعالیت دارد.

وکیل مواد مخدر در بندر گناوه

بندر گناوه به دلیل شرایط جغرافیایی و پتانسیل بالایی که دارد همواره در آن قاچاق مواد مخدر انجام می شود. همانطور که شما عزیزان مستحضرید هر گونه فعالیت در حوزه های انواع مواد مخدر جرم است و بر اساس قانون با مرتکب این جرم برخورد شدیدی خواهد شد. جرائم مواد مخدر در دادگاه انقلاب بررسی شده و می شوند و همچنین از شرایط خاص و پیچیده ای برخوردار هستند. پرونده های وکیل مواد مخدر از حساس ترین و سخت پرونده های موجود هستند که نداشتن اطلاعات، آگاهی و مهارت کافی می تواند در این پرونده عواقب و شرایط سنگینی به همراه داشته باشد.

وکیل کیفری در بندر گناوه

لازم است بدانید که جرائم کیفری به دو دسته عمومی و خصوصی طبقه بندی شده اند. شما باید بدانید که در شکایت کیفری، شخص متهم عمل و کاری را که انجام داده است که مطابق قانون مجرم شناخته شده و قانون فرد را مجرم شناسایی کرده و همچنین برای شخص مجازات در نظر گرفته خواهد شد. جرم های کیفری در دادگاه کیفری مورد بررسی و رسیدگی قرار خواهند گرفت. همچنین بر اساس جرم صورت گرفته شده مجازات نیز در نظر گرفته خواهد شد. دعوایی که فرد به جهت اعلام وقوع جرم به مراجع قضایی یا مجازات شخص مجرم مطرح کرده است دعوای کیفری می باشد. در حقیقت دعوای کیفری وقتی مطرح می شود یکی از عنوان هایی که در قانون مجازات اسلامی ایران جرم شناخته شده است و برای آن مجازات تعیین شده است مطرح خواهد شد. وکیل کیفری متخصص در این دعاوی باید استخدام شود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها