وکلا در ایران

وکالت در بهارستان

وکالت و مشاوره حقوقی یکی از خدماتی است که گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در بهارستان ارائه می کند، یکی از امتیازات ویژه این گروه تجربه و سابقه وکلای آن می باشد.

  • مشاوره حقوقی
  • تنظیم دادخواست و شکواییه
  • تنظیم لوایح حقوقی مطابق با دعاوی موجود در محاکم
  • قبول وکالت در انواع موارد حقوقی، کیفری، ملکی و مواد مخدر و خانواده

شماره وکیل در تهران

وکیل دعاوی ملکی در بهارستان

منظور از دعاوی ملکی یا دعاوی راجع به املاک دعاوی و اموری می باشد که در آن موضوع خواسته یک ملک بوده و یا منشأ اختلافات طرفین ناشی از یک ملک یا مال غیر منقول می باشد. مانند،  زمین، آپارتمان، مغازه، عمارت، خانه دربستی، باغ و امثال اینها. دعاوی ملکی به لحاظ ماهیت به سه نوع دعاوی تقسیم می شوند. مانند دعاوی ملکی حقوقی، دعاوی ملکی ثبتی، دعاوی ملکی کیفری. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در بهارستان و در دعاوی ملکی پنج سال فعالیت داشته است.

وکیل دعاوی حقوقی در بهارستان

مطرح نمودن و پیگیری کردن این نوع از دعاوی با توجه به پیچیدگی مباحث ملکی منوط به آن بوده که شخص از دانش و تجربه کافی بهره مند باشد. چون که موضوعات ملکی بر خلاف سایر موضوعات حقوقی از پیچیده ترین نوع دعاوی می باشند که در صورت نداشتن مهارت کافی ممکن است نه تنها پرونده مذکور به نتیجه مطلوب نرسد حتی ممکن است که به دلیل اشتباه طرح کردن نوع خواسته نسبت به درخواست قرار عدم استماع دعوی نیز صادر شود.

وکیل در بهارستان

آیا شما هم با انواع پرونده های قانونی درگیر هستید و نمی دانید برای حل آن ها چه کنید؟ آیا دیگر از جلسات مختلف و متعدد دادگاه به ستوه آمده اید و می خواهید هر چه سریع تر خاتمه یابند؟ شما باید درباره پرونده خود تحقیقات لازم را انجام دهید اطلاعات کافی را به دست آورید و در صورت امکان با افراد آگاه مشورت کنید تا بتوانید دعاوی خود را حل و فصل کنید.

وکیل در بهارستان

وکیل پایه یک دادگستری در بهارستان

همان طور که گفته شد بسیار مهم است که شما وکیلی متخصص در رابطه با پرونده خود پیدا کنید. برای مثال می توان گفت اگر شما درگیر پرونده هایی مثل پرونده دعوا و درگیری و زد و خورد و سرقت و آدم ربایی و حیثیتی و تجاوز شده آیا همه این ها جزو پرونده های کیفری هستند بنابراین برای حل و شرکت در جلسات دادگاه چنین پرونده باید به وکیل کیفری مراجعه نمایید. علاوه بر این موضوع پرونده های دیگری هم در دادگاه در جریان هستند که برای حل آن ها باید به فکر وکیل باشید. برای مثال اگر شما درگیر یک مسئله ملکی هستید بهتر است برای حل هر چه زود تر آن از وکیل ملکی  کمک بخواهید. در این صورت در کمترین زمان ممکن وکیل به شکایات و حق و حقوق  شما رسیدگی نموده و نتیجه دادگاه به نفع شما پایان خواهد یافت.

وکیل در بهارستانوکیل مواد مخدر در بهارستان

همان طور که می دانید انجام تغییرات در ماده ای که بتواند آن را تبدیل به ماده مخدر کند جرم محسوب میشود علاوه بر آن استفاده یا استعمال مواد مخدر به صورت مداوم یا تفریحی یا تفننی و یا حتی حمل مواد مخدر و انتقال آن و هم چنین نگهداری سبب ایجاد جرم می شود که چنین جرمی قطعاً مجازاتی در پی خواهد داشت.

وکیل طلاق در بهارستان

آیا افراد پس از مدتی زندگی مشترک به این نتیجه می رسند که جدایی بهتر است اما ممکن است جلسات دادگاه برای جدایی کمی به طول می انجامد. آگاهی از قوانین مربوط به خانواده و دعاوی طلاق می تواند به شما کمک کند تا مراحل طلاق را سریع تر پیش ببرید. به همین خاطر اگر زن و شوهر تصمیم به طلاق توافقی بگیرند و از وکیل طلاق  کمک بخواهند قطعاً خیلی سریع تر به نتیجه خواهند رسید و قاضی دادگاه حکم طلاق را صادر خواهد نمود. البته که برای انجام فعالیت های خانوادگی مثل تنظیم وصیت نامه نیز می توان وکیل خانواده کمک خواست.

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها