جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

بهترین وکیل در بوشهر

بوشهر

بوشهر

بهترین وکیل در بوشهر

بوشهر یکی از شهر های جنوبی ایران است که همواره در آن جرائم زیادی رخ می دهد و از شهر های پر اهمیت کشور می باشد. شاید شما هم قید طرح یک دعوای حقوقی را داشته باشید. اولین مسئله ای که هر شخص برای شروع و مطرح کردن دعوا با آن روبرو می باشد این است که موضوعی که قصد پیگیری آن را دارد چه عنوانی را دارا می باشد و جز کدام یک از دعاوی می باشد تا بتواند دادگاه صالح برای اقامه دعوی خود را تشخیص دهد. یکی از انواع دعاوی در قانون دعاوی حقوقی می باشد، دعاوی حقوقی در مورد امور حقوقی و مدنی می باشد که در قانون مدنی و قانون آیین دادرسی مدنی این امور و نحوه رسیدگی به آنان بیان شده است. در مواقعی که مشکل حقوقی برایتان پیش می آید. بهترین کار سپردن پرونده به مشاوره حقوقی میباشد.

وکیل در ایران

مشاور حقوقی در بوشهر

متاسفانه اکثر مردم این تصور را دارند که می توانند بدون داشتن سواد حقوقی در دعاوی کیفری و غیره موفق باشند. این تصور غلط می تواند آسیب های زیادی را به افراد وارد کند برای جلوگیری از زیان با وکیل پایه یک دادگستری مشورت کنید. در سال ۱۳۹۲ قانون مجازات اسلامی و سال ۱۳۹۴ قانون آیین دادرسی کیفری تغییر کرده اند، به ترتیبی که در مواردی ساختار های سیستم نظام کیفری نیز دستخوش تغییر قرار گرفت. بدیهی است که با توجه به این تحوالات اخیر باید از افراد آگاه کمک گرفت. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در شهر بوشهر در زمینه تمامی دعاوی پنج سال سابقه فعالیت دارد.

وکیل مواد مخدر در بوشهر

بوشهر به دلیل شرایط جغرافیایی که دارد یکی از مناطقی است که قاچاق مواد مخدر در آن در حجم انبوهی انجام می شود و جرائم زیادی در این حوزه اتفاق می افتد. شاید برخی از افراد جامعه اطلاع نداشته باشند که مواد مخدر به چه موادی گفته می شود، در این رابطه باید بیان نمود که به هر ماده و یا ترکیبی خالصی که شخص را معتاد یا وابسته نماید، مواد مخدر گفته می شود. در پرونده های زیادی در حوزه مواد مخدر دیده شده است که فرد به دلیل عدم آگاهی و نداشتن اطلاعات کافی و همچنین دسیسه افراد دیگ به جرم مواد مخدر متهم شده. متهم پرونده مواد مخدر با ارائه کردن مدارک لازم این امکان را دارد که بی گناهی خویش را در حمل مواد مخدر به اثبات برساند. در این صورت می توانید از وکیل مواد مخدر کمک بگیرید.

وکیل کیفری در بوشهر

لازم است شما عزیزان بدانید که وفق با ماده ۲ قانون مجازات جمهوری اسلامی ایران، جرم و جرم های کیفری این گونه تعریف شده اند که هر نوع از رفتار و عملی یا امری مانند فعل یا ترک فعل که در قانون کشور ایران برای آن مجازات کیفری تعیین شده باشد جرم کیفری می باشد. مطابق قانون مجازات اسلامی ایران هیچ عملی جرم نیست مگر این که قانون گذار آن عمل را تحت عنوان جرم شناخته باشد و برای آن مجازات در نظر گرفته بگیرد. یعنی این که در قانون مشخص شده باشد که در چه شرایطی می توان به عملی یا امری، عنوان یکی از جرم های کیفر را اختصاص داد. این جرائم مانند قتل، کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل، فحاشی، توهین و … می باشند. وکیل کیفری شخصی است می توانید در این نوع پرونده ها از وی کمک گرفت.

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :

جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده