وکیل پایه یک دادگستری
Search

0919-2329787

تماس بگیرید

بهترین وکیل در تبریز

وکلا در ایران

وکیل در تبریز با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش   با برخورداری از چندین وکیل پایه یک دادگستری آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره در حوزه های مختلف حقوقی از جمله دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی، مواد مخدر، ملکی، تجاری و … در شهر تبریز می باشد. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در شهر تبریز پنج سال سابقه فعالیت دارد.

شماره وکیل در تهران

آدرس : تبریز – مقابل مجتمع قضایی شهید یهشتی

وکیل مواد مخدر در تبریز

متاسفانه در جامعه امروز و در سرتاسر دنیا موضوع استفاده از مواد مخدر صنعتی یکی از معضلات و مشکلاتی است که دولت ها در پی یافتن راه حلی به جهت کنترل و یا کاهش مصرف آن بوده اند. هر گونه تولید و فروش انواع مواد مخدر جرم می باشد و قانون با مجرم برخورد می کند.

مراحل ثبت دادخواست حقوقی

دعاوی حقوقی با تقدیم دادخواست به دادگاه شروع می شود. بر این اساس خواسته حقوقی به صورت منجز و آشکار در برگه چاپی دادخواست نوشته می شود که می بایست جهت ارجاع به شعب به دفتر شعبه اول دادگستری مراجعه گردد. چنانچه پرونده، مورد صلاحیت شوراهای حل اختلاف قرار گیرد به شوراها ارجاع والا به محاکم حقوقی ارجاع داده خواهد شد تا به دادخواست حقوقی مورد بحث، رسیدگی گردد.

به محض ثبت پرونده، مدیر دفتر دادگاه پرونده را جهت تعیین وقت رسیدگی به نظر دادگاه خواهد رساند که پس از دستور تعیین وقت رسیدگی پرونده جهت ابلاغ اوراق قضایی به دفتر عودت داده خواهد شد. در واقع پس از باطل نمودن تمبر، دادخواست به دفتر ثبت کل، جهت ثبت رایانه‎ ای برده شده و تاریخ، وقت دادرسی و شعبه رسیدگی ‎کننده به پرونده، طی اخطاریه ‎ای به طرفین دعوی ابلاغ خواهد ‎شد.

چنانچه جلسه دیگری برای اثبات دعوی، نیاز باشد این امر به اطلاع طرفین دعوی می رسد. رسیدگی به پرونده تا صدور دادنامه همچنان ادامه دارد. مهلت تقاضای تجدید نظرخواهی در محاکم تجدید نظر پس از انشاء رای حکم دادگاه به طرفین ابلاغ، از تاریخ ابلاغ تا ۲۰ روز بعد آن می باشد. اگر حکم داگاه غیابی صادر شده باشد محکوم علیه غیابی می تواند درخوست واخواهی کند.

وکیل در تبریز

مسائل حقوقی بسیار وسیع و پییده هستند به گونه ای که تنها وکیل دادگستری که بر قوانین و مقررات تسلط دارد می تواند پرونده های حقوقی را تا رسیدن به نتیجه پیگیری کند. وکیل باید بتواند به بهترین شکل از موکل خود دفاع کند و برای تحقق عدالت در جامعه تمام تلاش خود را به کار بگیرد.امروزه دیگر همه می دانند که باید پرونده های حقوقی خود را به وکیل حقوقی متخصص بسپارند اما سوال مهمی که مطرح می کنند این است که به کدام وکیل مراجعه کنیم؟ چگونه بهترین وکیل را برای پیگیری پرونده خود انتخاب کنیم. وکیل متخصص باید بر قوانین و مقررات جدید و قدیم حوزه ی تخصصی خود تسلط کامل داشته باشد و با مهارت و هوش تحلیلی بالای خود مسائل حقوقی را تحلیل کند و برای کشف حقیقت بکوشد. از آنجائی که حوزه ی وکالت بسیار گسترده است  هر وکیل در یک یا چند زمینه ی تخصصی فعالیت می کند.

وکیل خانواده در تبریز

خانواده مهم ترین نهاد در جمهوری اسلامی ایران است چرا که افراد در خانواده پرورش می یابند و با جامعه وارد می شوند، هر گونه نابسمانی در خانواده می توانتد به جامعه منتقل شود. لذا قوانین و مقررات حوزه ی خانواده با حساسیت کامل پیگیری می شود تا بنیان خانواده حفظ شود. پرونده های خانواده به دلیل نا آگاهی خانواده ها مدام به دادگاه ارجاع داده می شوند، وکیل خانواده با تسلط  و اشراف کامل بر قوانین و مقررات دعاوی خانواده مانند طلاق، حضانت، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه و.. به خانواده کمک می کنند که بهترین تصمیم را بگیرند و از خانواده ی خود محافظت کنند. ممکن است شرایطی یش بیاید که چاره ای جز طلاق وجود نداشته باشد در این زمان وکیل کمک می کند که امر طلاق بدون حداقل آسیب به زوجین و فرزندان انجام شود.

وکیل در تبریزوکیل ملکی در تبریز

پرونده های ملکی مدام به دادگاه ارجاع داده می شوند زیرا افراد با وجود اینکه افراد به طور مکرر در قرارداد های روزمره ی خود به مسائل ملکی می پردازند اما آگاهی آن ها از قوانین و مقررات ملکی محدود هست همین هم فرصت را برای کلاهبرداران فراهم می کنند که از این شرایط سوء استفاده کنند. وکیل ملکی که بر قوانین و مقررات و تبصره های دعاوی ملکی همچون تصرف عدوانی، فروش مال غیر، خلع ید، تنظیم سند، سرقفلی، اجاره بها، انعقاد قرارداد و.. اشراف کامل دار ود  در انعقاد قراردادها  و احقاق حق به موکل خود کمک می کند. به عنوان مثال ممکن است شما بخواهید ملک خود را که به ناحق توسط دیگری غصب شده است پس بگیرید، وکیل ملکی به شما کمک می کند که با ارائه ی شواهد و مدارک و اثبات مالکیت حق خود را احیا کنید.

وکیل کیفری در تبریز

مسائل کیفری بسیار حساس  پیچیده هستند هر گونه کوتاهی در حل و فصل پرونده های کیفری می توانند  مجازات غیر قابل جبرانی همچون حبس ابد و اعدام را به دنبال داشته باشد لذا اکیدا توصیه می شود که پرونده ی خود را به وکیل متخصص بسپارید. انواع دعاوی کیفری شامل تجاوز، جنایت، فروش مال غیر، قتل، مزاحمت تلفنی، فوت براثر تصادف و…  است. وکیل کیفری باید جرئت و شهامت تحقیق و پژوهش جهت کشف حقیقت را داشته باشد تا بتواند برای کشف حقیقت به قاضی کمک کند.

وکیل در تبریزنکاتی که هنگام مراجعه به وکیل باید مورد توجه قرار دهیم

  • موضوعاتی که می خواهید مطرح کنید و همچنین سوالات خود رات از قبل یادداشت کنید.
  • تمام نکات ریز و درشت درمورد پرونده را با وکیل در میان بگذارید و چیزی را از مخفی نکنید حتی اگر به نظر شما بی اهمیت است. قضاوت در مورد اهمیت موضوعات را به وکیل  بسپارید.
  • به وکیل در روشن نمودن ابهامات کمک کنید.
  • آنچه را که وکیل می کوید انجام بدهید.

وکیل در کرد کوی

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
موسوی
۱۴۰۲-۰۶-۲۰ ۱۹:۰۶

سلام وقت بخیر
من‌ وکلا زیادی داشتم
سه سال پیش یک مشکل بزرگی داشتم در تبریز
با کمک ایشون نتیجه خیلی خوبی گرفتم و از یک تیم کلاهبرداری نجات پیدا کردم
از نظر من بزرگ ترین ویژگی ایشون انصاف و درست کار بودنشون هست
واقعا شهر ما به همچین وکیل های با سوادی نیاز داره

مهندس پاکزاد

پیمایش به بالا