وکیل در جردن

جردن از مناطق بزرگ و پر جمعیت پایتخت ایران یعنی تهران می باشد. افراد زیادی در گردن سکونت دارند که این افراد همواره درگیر دعاوی حقوقی و کیفری زیادی می شوند و اموری مانند امور ملکی را انجام می دهند. حل و فصل کردن انواع دعاوی مهارت و بینش و علم زیادی را می طلبد که افراد عادی که تجربه و دانش حقوقی ندارند نمی توانند دعاوی حقوقی را حل کنند. لذا توصیه می شود درباره دعوای خویش تحقیقات زیادی را انجام دهید و از یک وکیل در تهران که متخصص است کمک بگیرید.

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.
ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای گروه دادورزان صلح و سازش انتخاب گردند.

تخصص و مهارت ها :
مسلط به رویه محاکم استان تهران
وکالت تخصصی در دعاوی کیفری و ملکی
وکالت تخصصی در دعاوی با موضوعات مواد مخدر، کلاهبرداری، جرایم اقتصادی، جرایم پولی و بانکی و جرایم منافی عفت
وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
مشاوره در موضوعات حقوقی و  خانواده

ادرس وکیل میر جردن

معرفی وکیل فاطمه میر

شماره وکیل در تهران

مشاور حقوقی در جردن

در اکثر امور مخصوصا امور حقوقی افراد تمایل دارند که از یک فرد آگاه کمک بگیرند.  قطعا کلیه انسان ها در زندگی خویشذبا مشکلات و چالش عای کوچک و بزرگی مواجه می باشند که اگر این افراد از مشاور کمک دریافت کنند راحت تر می توانند به حل آن بپردازند. دعاوی و چالش های حقوقی شرایط خاصی دارند.

وکیل ملکی در جردن

امور ملکی را حتما برای یک بار هم که شده انجام داده آید و با آن ها سروکار داشته آید. دعاوی ملکی از مهم ترین دعاوی موجود در محاکم می باشند که افراد زیادی درگیر آن ها شده اند. برای حل این دعاوی شما باید اطلاعات کافی و لازم را داشته باشید. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در منطقه جردن با در اختیار داشتن بهترین وکیل ملکی در تهران پرونده های ملکی را به نتیجه می رسانند و در این زمینه پنج سال سابقه فعالیت دارد.

وکیل کیفری در جردن

در حقیقت و همان‌طور که می‌دانید دادگاه‌ها و پرونده‌هایی که در حوزه امور کیفری تشکیل می‌شوند از مواردی بسیار حساس و مهم در زمینه مسائل حقوقی و قضایی، به شمار می‌روند. همچنین همان‌طور که می‌دانیم و به موجب قانون اساسی، می‌توان از فردی که مرتکب یک جرم شده است شکایت کرد. دعاوی کیفری در دادگاه های کیفری یک و دو بررسی می شوند و از قوانین و مقررات خاصی برخوردارند. به همین دلیل بهتر از یک وکیل کیفری کمک بگیرید.

وکیل خانواده در جردن

امروز بحث و نزاع های خانوادگی نسبت به قبل چندین برابر شده است و یکی از مهم ترین دلایل افزایش نزاع ها در خانواده و جمع شدن حجم عظیم و انبوهی از پرونده های قضایی که در دادگاه های خانواده به ثبت رسیده است به دلیل عدم آشنایی زوجین از حقوق و تکالیفی می باشد که نسبت به یکدیگر دارند. دعاوی خانواده در دادگاه خانواده و شورای حل اختلاف بررسی می شوند.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهندس مرادی
3 ماه قبل

یک کار بلد واقعی

مهدی
2 ماه قبل

بی نظیر هستن