امروز قرار است که به طور مفصل در رابطه با وکیل در دادگاه تجدید نظر در تهران صحبت کنیم. ما امروز به نکات مهم در خصوص وکیل تجدید نظر در تهران می پردازیم . بهتر است از یک سوال مهم شروع کنیم. این که وکیل تجدید نظر کیست ؟ وکیل تجدید نظر کسی است که دانش کافی داشته باشد و با توجه به تجربه ای که دارد به حل و فصل پرونده ها می پردازد. تجدید نظر خواهی چیست ؟ اصلا تا به حال به این سوال فکر کرده اید که تجدید نظر خواهی چیست و دلیل اهمیت مراجعه به وکیل در دادگاه تجدید نظر در تهران چیست؟ تجدید نظر راهی است که افراد از طریق آن می توانند حق قانونی خود را بگیرند. مواقعی که فرد گمان می کند که روند پرونده کامل انجام نشده است و یا این که به برخی از مدارک آن طور که باید توجه نشده باشد می تواند به یک وکیل خوب در تهران مراجعه کند و نتیجه ی دادگاه را عوض کند. از آن جایی که ممکن است در رای صادر شده فرد به اعدام، زندان و یا پرداخت جریمه محکوم شود پس همکاری با یک وکیل درجه یک در دادگاه تجدید نظر در تهران ضروری است.

وکیل در کرد کوی

درخواست مشاورهه

چرا تجدید نظر خواهی ؟

لازم به ذکر است زمانی که مدارک نادیده گرفته می شوند و یا این که کوتاهی در پرونده رخ می دهد و صادر می شود تنها یک وکیل با سابقه در دادگاه تجدید نظر در تهران مشکل را حل کند. یک وکیل حرفه ای دادگاه تجدید نظر در تهران می تواند در زمان خیلی کوتاهی رای دادگاه را برگرداند. نکته بسیار مهمی که باید به آن اشاره کنیم این است که شما برای تجدید نظر خواهی باید دلیل محکمه پسند و یا مدرک جدید داشته باشید در غیر این صورت نباید انتظار زیادی وکیل تجدید نظر داشته باشید اما اکثر مواقع وکیل متخصص در دادگاه تجدیدنظر در تهران می تواند نتیجه دادگاه را به نفع موکل خود تغییر دهد و یا این که مجازات آن را به حداقل برساند.

وکیل در دادگاه تجدید نظر در تهران

چه کسانی حق تجدید نظر خواهی دارند؟

باید خدمتتان عرض کنیم که تجدید نظر خواهی کار بسیار مهم پیچیده ای و هر کسی حق استفاده از آن را ندارد. در این بخش بر اساس ماده ۳۳۵ دادرسی با یکدیگر صحبت می کنیم که چه کسانی حق تجدید نظر خواهی دارند؟

 • طرفین دعوا ، وکلا یا نماینده آن ها
 • قاضی که پی به اشتباه خود برده و فهمیده که رای را به اشتباه صادر کرده است.
 • قاضی دیگری که اشتباه رای صادر شده را فهمیده است.
 • دادگاهی که صدور رای در آن انجام شده است.
 • رییس دیوان عالی کشور
 • دادستان کل کشور
 • رییس حوزه قضایی
 • هر قاضی که پرونده ی مورد نظر تحت نظر آن بوده است.
 • وکیل تجدید نظر

ارائه دادخواست توسط وکیل دادگاه تجدید نظر در تهران

شاید با خود فکر کنید که ارائه دادخواست توسط وکیل دادگاه تجدید نظر در تهران چگونه است. شایان ذکر است که فرد باید دادن است خود را در زمان مشخص به دفتر دادگاهی که رای صادر کرده یا این که دفتر شعبه اول دادگاه تجدید نظر تحویل دهد. حواستان باشد که هر کدام از این مراجع باید همان لحظه یک رسید به فرد بدهد. این رسید نام متقاضی،  طرف دعوا ، تاریخ تحویل و شماره ثبت را در بردارد. هر کدام از مراجع ذکر شده باید بر روی تمام برگ ها تاریخ بزنند. چنان چه فرم دادخواست در مهلت قانونی تحویل داده شده باشند مدیر دفتر بعد از تکمیل آن در دو روز فرم ها را به مرجع تجدید نظر ارسال می کند. آن وقت است که کار وکیل تجدید نظر شروع می شود. اگر قصد دارید که به نتیجه ی دلخواه برسید از بهترین وکیل متخصص تجدید نظر در تهران کمک بگیرید. قطعا می دانید که شما زمان زیادی در اختیار ندارید پس نمی توانید در انتخاب یک وکیل ریسک کنید و حتما باید با یک وکیل خبره در دادگاه تجدید نظر در تهران همکاری کنید.

درخواست مشاورهه

ویژگی های وکیل متخصص در دادگاه تجدید نظر در تهران

بهتر است که در این بخش به ویژگی های وکیل متخصص در دادگاه تجدید نظر در تهران صحبت کنیم و شما نیز وکیل مد نظر خود را با توجه به این ویژگی ها انتخاب کنید.

 • وکیل تحصیل کرده در دادگاه تجدید نظر
 • وکیل با تجربه در دادگاه تجدید نظر
 • وکیل کار کشته در دادگاه تجدید نظر
 • وکیل موفق در دادگاه تجدید نظر
 • فن بیان عالی
 • راز داری
 • تسلط به قوانین
 • حفظ ادب در مقابل طرف دیگر و وکیل او

وکیل در دادگاه تجدید نظر در تهران

تجدید نظر خواهی برای آرای غیابی

باید خدمتتان عرض کنیم که تجدید نظر خواهی برای آرای غیابی این سال های اخیر یکی از مهم ترین کاربرد ها را در تجدید نظر داشته است.   زمانی که حکم غیابی صادر شده باشد فرد می تواند با رفتن نزد وکیل تجدید نظر اقدام کند. لازم است بدانید که جرائم مربوطه که به حق ناس و یا نظم عمومی مربوط می شوند و متهم و یا وکیل او در هیچ کدام از جلسات دادگاه حاضر نشوند رای دادگاه غیابی داده می شود و فرد ۱۰ در بعد از صدور رای مهلت واخواهی دارد و دادگاه نیز بلافاصله وارد عمل می شود. در رابطه با جوانب کیفری درخواست تجدید نظر خواهی باید اضافه کنیم که شما باید به صورت تخصصی در این باره با یک مشاور متخصص در دادگاه تجدید نظر در تهران صحبت کنید و راهنمایی های لازم را بگیرید.

تعدد جرم و تجدید نظر خواهی در جریان پرونده های کیفری

هر وقت که حکم داده شد و مشخص شد که محکوم محکومیت های دیگری نیز داشته است که شامل مقررات تعدد جرم بوده و باید این گونه عمل کند.

 1. وقتی که حداقل یکی از این احکام در دادگاه تجدید نظر استان صادر شده باشد و پرونده به آخرین شعبه دادگاه صادر کننده حکم فرستاده می شود و بعد از نقض همه احکام به تعدد جرم حکم صادر می شود.
 2. وقتی که حکم از دادگاه بدوی باشد عدم تجدید نظر خواهی قطعی شده باشد پرونده به آخرین شعبه ارسال و تا بعد از نقض کلیه احکام به تعدد جرم حکم صادر می شود.
 3. اگر یکی از احکام در دیوان عالی تایید شود پرونده ها چه در دادگاه بدوی باشد و یا در تجدید نظر باشد به دیوان عالی ارسال و تا احکام را نقض و حکم به دادگاه بدوی صادر کننده آخرین حکم را ارجاع کند.

درخواست مشاورهه

معرفی بهترین وکیل برای تجدید نظر در تهران

خیلی از مراجعه کننده های ما سوال می پرسند که چگونه کار خود را به بهترین وکیل شکستن رای در دادگاه تجدید نظر بسپاریم ؟  ما نیز تصمیم گرفتیم که با معرفی بهترین وکیل برای تجدید نظر در تهران این بحث را تمام کنیم.  همان گونه که می دانید ما در بخش های قبل ویژگی های بهترین وکیل در دادگاه تجدید نظر در تهران خدمتتان عرض کردیم. شما می توانید با یک پرس و جوی ساده از اطرافیان خود یک وکیل خوب پیدا کنید و با وکیلی که نام و آوازه ی خوبی در این زمینه دارد همکاری کنید. قطعا یک وکیل رزومه دار تجدید نظر در تهران حرف های زیادی در رابطه با  کار خود دارد شما می توانید به دفتر وکالت وی مراجعه کنید و بعد از تحقیقات لازم کار را به او بسپارید.

دریافت مشاوره حقوقی از وکیل در دادگاه تجدید نظر در تهران

البته قبل از این که کاری کنید و یا این که قصد دارید کار خود را با هزینه ی کم تری انجام دهید می توانید کار خود را مشاور حقوقی در دادگاه تجدید نظر در تهران پیش ببرید و با دریافت مشاوره حقوقی از وکیل در دادگاه تجدید نظر در تهران به بهترین نتیجه ی ممکن برسید. قطعا با توجه به توضیحات این مقاله متوجه شده اید که وکیل در دادگاه تجدید نظر در تهران چه کمکی می کند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

ادرس دفاتر ما

دفتر مشهد: قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 1

تلفن همراه : 09155446429

تلفن ثابت: 05146224091

جستوجوی سریع

مقالات ما

خدمات ما

درباره ما

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

شماره تماس دفتر

تلفن همراه :

تلفن ثابت: 91 40 22 46

جستوجوی سریع

مقالات

درباره ما

تخصص ما حل پرونده های شماست

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.