وکیل پایه یک دادگستری
Search

0919-2329787

تماس بگیرید

بهترین وکیل در راز جرگلان

بهترین وکیل در شهر راز جرگلان

هدف گروه وکلای دادورزان صلح و سازش ارائه خدمات حقوقی به سبکی جدید و نوین اعم از

مشاوره حقوقی

تنظیم دادخواست و شکواییه

تنظیم لوایح حقوقی

قبول وکالت در انواع موارد مواد مخدر، کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با رویکردی متفاوت پنج سال در شهر راز جرگلان فعالیت مستمر داشته است.

آدرس : راز جرگلان – جنب بانک ملی

 

وکیل مواد مخدر در راز جرگلان

جرم هایی که در خصوص مواد مخدر ایجاد می شوند بسیار زیاد و مختلف می باشند و جزئیات مختص به خود را دارند. به عنوان نمونه باید گفت کلیه فعالیت های مربوط به وکیل مواد مخدر  جرم می باشد. در واقع هر نوع خرید و فروش و حمل و جابجایی و تغییر در انواع مواد و تبدیل آن ها به ماده مخدر جرم است و قانون با مجرم برخورد می کند. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در پرونده های موادمخدر در راز جرگلان پنج سال سابقه فعالیت دارند.

وکیل در راز جرگلان

متاسفانه هنوز هم وجود دارند افرادی که فکر می کنند با مطالعه ی قوانین و مقررات حقوقی می توانند از حق خود دفاع کنند. اما این تصور کاملا اشتباه است و باعث زیان های جبران ناپذیری می شود. عاقلانه ترین کار این است که پیگیری پرونده های حقوقی خود را به یک وکیل حقوقی متخصص و کار بلد بسپارید. اگر شما در حوالی راز جرگلان سکونت دارید و به دنبال وکیل دادگستری هستید حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

 وکیل پایه یک دادگستری در راز جرگلان

وکیل پایه یک دادگستری  کسی است که در آزمون وکالت که هر ساله در کشور برگزار می شود نمره قبولی کسب نموده است  دارای پرونده وکالت از کانون  وکلا است. اما خوب است بدانید که تنها داشتن پروانه ی وکالت برای احراز صلاحیت و سابقه و تجربه ی یک وکیل متخصص ، برای پیگیری پرونده ی قضایی شما کفایت نمی کند؛ بلکه یک وکیل خوب باید مجموعه از ویژگی ها را داشته باشد که در ادامه به آن ها اشاره می شود.

وکیل در راز جرگلان

ویژگی های بهترین وکیل در راز جرگلان

 • تسلط کافی بر قوانین و مقررات حقوقی در حوزه ی تخصصی خود
 • برخورداری از دانش به روز و متناسب با قوانین حقوقی جاری کشور
 • مهارت کلامی و جرئت و جسارت بالا
 • مهارت تصمیم گیری به موقع و مناسب
 • خلاقیت در ارائه راه حل های متعدد
 • فعالیت در چارچوب قانون و مقررات
 • انصاف و صداقت
 • امانت داری و راز داری
 • عمل در حیطه ی تخصصی حوزه ی کاری خود
 • مهارت گوش دادن فعالانه
 • جسارت تحقیق و پژوهش
 • ارائه ی سریع ترین و کم هزینه ترین و کوتاه ترین راه حل

وکیل خانواده در راز جرگلان

امروز پرونده های خانواده بخش عظیمی از پرونده های قضایی را تشکیل می دهند؛ پروند هایی که ممکن است روند به نتیجه رسیدن آن ها طولانی تر باشد و لذا وقت و حوصله ی زیادی را می طلبد. وکیل خانواده  که به پروند های خانواده رسیدگی می کند، تمام تلاش خود را برای حل کردن مسئله به گونه ای که به صلاح خانواده باشد و کمترین ضرر و زیان را به همراه داشته باشد به کار می برد. شما برای وکیل طلاق نیز می توانید به دفتر وکالت در راز جرگلان مراجعه کنید و از یک وکیل خانواده که در حیطه ی طلاق صاحب تخصص است راهنمایی بخواهید.

وکیل در راز جرگلان

وکیل کیفری در راز جرگلان

لازم است این نکته را درباره امور کیفری بدانید که تنوع پرونده های کیفری بسیار زیاد هستند و شامل موارد زیادی می شوند برای مثال پرونده های کیفری شامل انواع پرونده های دزدی و سرقت و تجاوز و تهدید و زورگویی و کلاهبرداری و آدم ربایی و غیره می شود.وکیل کیفری به مسائل سنگین حقوقی می پردازد و به شما در حل پرونده های کیفری کمک می کند.

وکیل ملکی در راز جرگلان

امکان دارد که یک شخص اموالش مصادره شود یا بر اثر یک کلاهبرداری اموال خود را از دست داده باشد، در این صورت این شخص می تواند با حضور در مراجع قضایی از حق خود دفاع کند. دعاوی ملکی بیشتر به دلیل عدم آگاهی طرفین یک قرارداد ملکی به وجود می آید. وکیل ملکی که حوزه ی امور ملکی و اموال غیر منقول صاحب تخصص است نقش ویژه ای در باز پس گیری اموال مصادره شده موکل خود دارد. شما برای دریافت مشاوره حقوقی در امور ملکی می توانید به بهترین مشاور حقوقی راز جرگلان که در امور ملکی سابقه دارد مراجعه کنید و از ایشان راهنمایی بخواهید.

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا