وکلا در ایران

وکیل در شهرستان رباط کریم

هدف گروه وکلای دادورزان صلح و سازش ارائه خدمات حقوقی به سبکی جدید و نوین اعم از

مشاوره حقوقی

تنظیم دادخواست و شکواییه

تنظیم لوایح حقوقی

قبول وکالت در انواع موارد حقوقی، کیفری، ملکی، مواد مخدر و خانواده

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با رویکردی متفاوت پنج ساله وکیل در رباط کریم فعالیت مستمر داشته است.

شماره وکیل در تهران

آدرس : رباط کریم – خیابان شاهکویی – مقابل دادگستری

وکیل حقوقی در رباط کریم

دعاوی حقوقی وقتی مطرح می شود که اشخاص برای گرفتن حق خود و برای جبران خسارت ناشی از نقض این حقوق به دادگاه ها مراجعه می کنند. نه مانند دادگاه کیفری برای پیگیری جرم، در واقع هدف از طرح دعوای مدنی رسیدن به حق می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر با وکیل پایه یک دادگستری تماس بگیرید.

وکیل مواد مخدر در رباط کریم

کشور ایران به واسطه همسایه بودن با دو کشور افغانستان و پاکستان و کشور های دیگری که از فروش مواد مخدر کسب درآمد می کنند، از لحاظ قاچاق مواد مخدر در منطقه جغرافیایی بسیار نامناسب قرار گرفته است. شاید برخی اطلاع نداشته باشند که مواد مخدر به چه موادی می گویند، در این رابطه باید گفت که به هر ماده ترکیبی یا خالصی که فرد را معتاد یا وابسته کند، مواد مخدر گفته می شود.

ادله اثبات بی گناهی متهم مواد مخدر

در موارد زیادی دیده شده است که فرد به دلیل عدم آگاهی و دسیسه دیگران به جرم مواد مخدر متهم شده است. متهم پرونده مواد مخدر با ارائه مدارک لازم  می تواند بی گناهی خود را در حمل مواد مخدر اثبات نماید. یکی از مؤثرترین روش ها برای اثبات بی ‌گناهی در قاچاق مواد مخدر، عدم وجود سابقه قبلی برای این نوع جرم ها می باشذ.لازم به ذکر است برای رسیدگی به پرونده های مربوز به مواد مخدر بهتر از از یک وکیل مواد مخدر کمک بگیرید.

وکیل در رباط کریم

اگر در رباط کریم زندگی می کنید و درگیر مسائل کیفری یا حقوقی شده اید، ابندا شما باید درباره موضوع دعوای خود اطلاعاتی کسب کنید، برای پیروز شدن در دعاوی کیفری و حقوقی داشتن اطلاعات کافی یک شرط بسیار مهم می باشد، از آن جایی که اکثر افراد دانش حقوقی ندارند، بهتر است که از یک شخص آگاه مشورت بگیرید. یکی از امتیازات ویژه گروه وکلای دادورزان صلح و سازش تجربه و سابقه وکلای آن می باشد.

ویژگی های وکیل خوب در رباط کریم

اگر در محدوده ی رباط کریم ساکن هستید خوب است بداید که این مناطق  نسبت به برخی از مناطق دیگر جرم خیز هستند. بنابراین یک وکیل خوب در رباط کریم باید شرایط زیر را داشته باشد:

  • وکیل دادگستری در رباط کریم باید از مهارت های مذاکره ای به خوبی اطلاع داشته باشد و محکم و قاطع باشد.
  • وکیل متخصص در رباط کریم باید بتواند از اطلاعات محدود نتیجه گیری های فوری و منطقی بگیرد.و رویداد های احتمالی را پیش بینی و شناسایی نماید تا بتواند به بهترین شکل با آن ها برخورد نماید.
  • یکی دیگر از ویژگی های بهترین وکیل رباط کریم توانایی تحلیل مسائل به شکل درست و منطقی است.
  • یک وکیل خوب یا مشاور حقوقی  باید جسارت زیادی برای تحقیق و بررسی داشته باشد
  • وکیل پایه یک دادگستری در رباط کریم از پشتکار و خلاقیت بی نظری در حل مسائل برخوردار است.
  • از دیگر ویژگی های وکیل خوب در رباط کریم توانایی خواندن و نوشتن و گوش دادن می باشد.

وکیل خانواده در رباط کریم

وکیل خانواده  وکیلی است که در حل و فصل پرونده های قضایی مربوط به خانواده متخصص باشد و از سابقه ی کافی برای حل  و فصل پرونده هایی قضایی در دادگاه خانواده برخوردار باشد. یک وکیل طلاق در رباط کریم از قوانین مقررات حقوقی مربوطه مانند حضانت، مهریه، نفقه و.. اطلاعات کافی دارد و به بهترین شکل می تواند از شما در دادگاه دفاع کند.

وکیل در رباط کریموکیل کیفری در رباط کریم

مسائل و موضوعات کیفری مانند کلاهبردارری، خیانت در امانت، توهین، تهدید، قتل، آدم ربایی، تجاوز به عنف، مزاحمت تلفنی، فوت در تصادف رانندگی می باشند، پرونده های کیفری در دادگاه کیفری یک و دادگاه کیفری دو بررسی می شوند.  وکیل کیفری می تواند در دادگاه کیفری حضور یابد و از شما دفاع کند.

وکیل در رباط کریموکیل ملکی در رباط کریم

بسیاری از صاحبان اموالی که اموال آن ها بر اساس اصل 49 قانون اساسی در تملک نهاد های اجرایی درآمده برای گرفتن اموال خود به دنبال وکیل ملکی هستند.  برای انجام امور ملکی شما باید به قوانین و مقررات مربوط به مسائل ملکی مثل خلع ید،جعل سند، فروش مال غیر،تنظیم سند رسمی، اخذ پایان کار،تصرف عدوانی و.. تسلط داشته باشید.

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها