وکلا در ایران

بهترین وکیل در رشت

دعاوی حقوقی در شهر رشت روز به روز افزایش می باشند. مهم ترین و حساس ترین بحث و موضوع در رابطه با دعاوی حقوقی و تفاوت آنها با دعاوی کیفری تفاوت بین طرفین این دو دعاوی، مرجع رسیدگی و بررسی و همچنین ماهیت این نوع دعاوی می باشد، در واقع دعاوی حقوقی بر اثر ادعای بر یک حق مطرح خواهد شد و طرف های این دعاوی عموما اشخاص خصوصی (و یا اشخاص دولتی در مقام تصدی) می باشند که ادعایی مبتنی بر وجود داشتن حقی را مطرح می نمایند، ماهیت این نوع دعاوی نیز با دعاوی کیفری متفاوت می باشد، دعاوی مدنی بر اساس احقاق حق تشکیل می گردند و دعاوی کیفری عموما بر مبنا و اساس به مجازات رساندن افراد خاطی است در این مواقع بهترین کار کمک گرفتن از وکیل پایه یک دادگستری است؛ برای مشاوره حقوقی با وکیل در رشت تماس بگیرید.

شماره وکیل در تهران

وکیل ملکی در رشت

لازم است بدانید که انواع دعاوی ملکی حقوقی دسته ای از دعاوی ملکی می باشند که بیشترین و پر تعداد ترین پرونده های حقوقی ملکی را در دادگاه ها به خودشان اختصاص داده اند. برای حل کردن اختلاف و رسیدگی کردن به این نوع پرونده های حقوقی، قانون پیش بینی هایی را  در تمامی شرایط و موقعیت ها پیش بینی نموده و وضع کرده است. قضات پرونده های حقوقی ملکی، با توجه داشتن به این پیش بینی ها و قانون و با تکیه کردن بر قدرت تجزیه تحلیل خویش درباره شرایط پرونده ارائه شده توسط وکیل ملکی، این دادخواست ها و دعوی ها را داوری و قضاوت خواهند کرد. توجه داشته باشید که در این نوع انواع دعاوی ملکی، بحث اصلی حل کردن اختلاف ها و اشتباه ها و خسارات احتمالی است که به موجب سهل انگاری ایجاد شده است. در پرونده های دعاوی ملکی حقوقی، مساله ارتکاب به جرم و خسارات عمدی و کلاهبرداری مطرح نیست.

وکیل مواد مخدر در رشت

حتما می دانید که در جامعه فعلی ما در ایران جرائم مربوط به مواد مخدر یکی از جرائم مبتلا به جامعه هستند و اشخاص زیادی در نقاط مختلف کشور تحت چنین عنوانی مورد پیگرد قرار گرفته اند. به طوری آماری وقوع یافتن این چنین جرمی به دلیل دارا بودن عنوان خاص و ویژگی های منطقه ایی که در ایران وجود دارد، در مناطق خاصی از کشور بیشتر به وقوع می پبوندد. به دلیل اهمیت و حساسیت این جرم، قانون گذار در پی تبیین قانونی برای جلوگیری کردن از وقوع یافتن و مجازات مرتکبین برآمد که نتیجه آن قانون مبارزه با مواد مخدر و الحاق موادی به آن تا ۲۶ /۷ /۱۳۹۶ می باشد. در این قانون مهم بیشتر رفتارها و اعمال مربوط به مواد مخدر و روانگردان‌های صنعتی جرم‌انگاری شده‌ است و برای آن ها مجازات تعیین شده است.

وکیل خانواده در رشت

لازم به ذکر است که هر چه تعاملات بیشتر شود، احتمال ایجاد مشاجره و دعوا نیز بیشتر می شود. به سبب اهمیت خانواده و پیوند عمیقی که میان اعضاء خانواده وجود دارد، حتی اگر بحثی ایجاد شود، جدایی و فاصله دیرتر و سخت‌تر اتفاق خواهد افتاد. از طرفی دیگر اگر برای حل کردن دعوای خانوادگی هیچ گونه اقدامی نشود، ناراحتی‌ها روی هم انباشته می شود و تبدیل به یک گره کور خواهند شد. مسائل حل نشده می‌توانند در طولانی مدت مشکلات و چالش های شدیدتری مانند اعتیاد، طلاق، روابط فرا زناشویی و… را ایجاد کند. اما گاهی نیز این مشکلات اجتناب ناپذیر هستند و در دادگاه خانواده به این شکایات و مشکلات رسیدگی می شود. برای طرح شکایت و مشاوره می توان از وکیل خانواده کمک گرفت.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسنی
1 ماه قبل

بهترین وکیل رشت هستند