وکیل در زنجان

در طول زندگی افراد ممکن است که اتفاق ها و چالش های حقوقی ایجاد شوند. قبل از شروع هر عمل یا کاری مشورت با اهل فن می ‌تواند، ریسک کار و عمل شما را تا حد زیادی کاهش بدهد. این موضوع در حوزه‌ های مختلف خود را به خوبی نشان داده است، دعاوی حقوقی هم از این قاعده مستثنی نمی باشند. دعاوی حقوقی بسیار مهم هستند. دعاوی حقوقی وقتی مطرح می شوند که اشخاص به جهت دریافت و گرفتن حق خود و برای جبران خسارت ناشی از نقض حقوق خود به دادگاه ها و مراجع قضایی مراجعه می کنند.برای کسب اطلاعات بیشتر راجب وکیل در زنجان با ما همراه باشید.

وکیل سرکار خانم آمنه یاوری با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از مرکز وکلای قوه قضاییه استان زنجان با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.
ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای گروه دادورزان صلح و سازش انتخاب گردند.

تخصص و مهارت ها :
مسلط به رویه محاکم 
وکالت تخصصی در دعاوی کیفری و ملکی
تنظیم وکالت تخصصی در دعاوی با موضوعات مواد مخدر، کلاهبرداری، جرایم اقتصادی، جرایم پولی و بانکی و جرایم منافی عفت
وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
تنظیم قرارداد های حقوقی
مشاوره حقوقی و قبول وکالت در دعاوی خانواده

وکیل یاوری در زنجان

درخواست مشاوره وکیل

وکلای گروه دادورزان صلح و سازش

وکیل در تهران وکیل در تهران

شماره وکیل در تهران

وکیل خانواده در زنجان

مسائل خانواده با دقت و حساسیت بالایی پیگیری می شونتد چرا که هر گونه کوتاهی می تواند مشکلات زیادی را به بار بیاورد که در نسل های آتی فرد تاثیرات غیرقابل جبرانی به جای بگذارد. هر یک از این دعاوی بسیار پیچیده هستند که قوانین و تبصره های متعددی را شامل می شوند، به عنوان مثال طلاق به انواع طلاق بائن، رجعی و طلاق توافقی تقسیم می شود و یا اینکه ممکن است مرد و یا زن هر یک تقاضای طلاق داشته باشند و دیگری مخالف باشد  که این خود می تواند چالش های متعددی را به دنبال می آورد و توسط وکیل طلاق حل میشود.

وکیل در زنجان

وکیل کیفری در زنجان

مسائل کیفری بسیار حساس و پیچیده هستند به گونه ای که برخی از آن ها در دادگاه انقلاب که به جرائم سنگین رسیدگی می کند مورد بررسی قرار می گیرند. موضوعاتی هم چون قتل، جنایت و تجاوز از سنگین ترین موضوعات حقوقی هستند که مجازات های ان ها بسیار سنگین است مثل اعدام و جبس ابد و… بنابراین حل و فصل این پرونده بدون حضور وکیل کیفری دشوار و پیچیده خواهد بود بهتر است از حضور یک وکیل متخصص بره ببرید.

 وکیل ملکی در زنجان وکیل ملکی در زنجان

امور ملکی و معاملات ملکی حجم انبوهی از معاملات دنیای واقعی را تشکیل می دهد. پس می توان نتیجه گرفت که دعاوی و چالش های زیادی در این زمینه شکل می گیرد. هر انسانی برای یک بار هم که شده امور ملکی را انجام می دهد. امور ملکی باید در چارچوب قوانین ملکی انجام شوند. در صورت عدم آگاهی از این قوانین و شرایط معاملات ملکی فاجعه به بار می آید و دعاوی حقوقی ملکی زیادی ایجاد می شود. امور ملکی مانند دیگر موضوعات حقوقی از پیچیدگی خاصی برخوردار می باشند. دعاوی ملکی همان طور که از نامشان پیداست در زمینه املاک می باشند. در صورت نداشتن آگاهی و مهارت کافی در این زمینه پرونده ملکی شما با مشکل روبرو می شود بهتر است با وکیل ملکی با تجربه مشورت کنید.

وکیل مواد مخدر در زنجان

بر اساس تحقیقات به عمل آمده در طی سال های گذشته آمار قاچاق مواد مخدر به شدت افزایش داشته است. کشور ایران به واسطه داشتن مرز مشترک با قطب تولید مواد مخدر جهان یعنی افغانستان پتانسیل بالایی به جهت قاچاق مواد مخدر دارد. همچنین به واسطه افزایش میزان قاچاق مواد مخدر جرم ها و پرونده های مواد مخدر زیادی در دادگاه های کشور ثبت می شود. مواد مخدر، مواد اعتیاد آوری می باشند که از ترکیب های مواد طبیعی و مواد شیمیایی به دست می آیند. در صورت مصرف و استفاده مواد مخدر شخص دچار وابستگی و اعتیاد می شود. بر اساس قوانین و بر اساس ماده 5 قانون مبارزه با مواد مخدر به تناسب وزن ماده مخدر حمل شده یا نگهداری شده فرد مجازات می شود

وکیل در کرد کوی

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
5 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پرستو
3 ماه قبل

وکیل خیلی خوبی هستند
چند سال پیش وکیل من بودند

محسنی
3 ماه قبل

خانم یاوری چند سال پیش وکیل من بودند
بهترین وکیلی هستند و با انصاف

مهدی
2 ماه قبل

واقعا وکیل خوبی هستن خانم یاوری
هم ایشان هم اقای میر همکارشون

علی پور ری
2 ماه قبل

بهترین وکیل منطقه هستن خانم یاوری
ایشون و تیمشون خصوصا جناب میر واقعا حرفه ای کار می‌کنند
پرونده منک مطالعه کردند و لایحه نوشتن پرونده در دیوان جواب گرفت

مهتاب
2 ماه قبل

کار خانم یاوری عالیه چند بار تو دادگاه جوابم رو دادن‌