وکیل در سبزوار

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با داشتن 5 سال سابقه در امور حقوقی در شهرستان سبزوار اماده ارئه خدمات زیر ارائه می کند:

  • پذیرش پرونده های ملکی، مواد مخدر، حقوقی و کیفری
  •  بررسی و مطالعه پرونده در محاکم دادگستری و اظهار نظر توسط وکلای گروه
  • نگارش و تنظیم انواع قرارداد ، اظهارنامه، دادخواست و شکواییه

وکیل در سبزوار

یکی از مواردی که افراد خیلی به وکیل نیاز دارند و خود به تنهایی از پس مراحل قانونی بر نمی آیند مسائل کیفری است. معمولا در چنین مواقعی فرد به یکی از جرم هایی هم چون قتل، دزدی، تهمت، خیانت در امانت و دیگر جرایمی این چنینی متهم است. قطعا می دانید که قانون از کنار چنین مسائلی به سادگی عبور نمی کند و شما به عنوان یک متهم به یک وکیل کیفری نیاز دارید تا راه و چاه را به شما نشان بدهد و در صورت بی گناه بودن مدارکی را برای اثبات آن پیدا کند و چنان چه گناه کار باشید نیز مجازات شما را به حداقل ترین حالت ممکن برساند‌. از آن جایی که به متهم های جرائم کیفری تنها یک بار اجازه ی اثبات بی گناهی می دهند پس حضور یک وکیل پایه یک دادگستری به عبارتی حیاتی است در غیر این صورت فرد باید چندین سال از عمر خود را در زندان بماند.

شماره وکیل در مشهد

آدرس : سبزوار – میدان دانشگاه – ابتدا دانشگاه 5

 

چرا دعاوی حقوقی مهم اند؟

دعاوی حقوقی مهم هستند چرا؟ چون این دعاوی اگر به صورت اصولی و قانونی حل و فصل نشوند می توانند عواقب بد و زیان باری برای شما داشته باشند. در دعاوی حقوقی عوامل زیادی دست به دست هم می دهند که شما یا پیروز شوید و یا در آن دعوی شکست بخورید. شما باید ابتدا نسبت به قوانین و نوع دعوای خویش اطلاعات کافی را به دست آورید و سپس وارد دعوای مذکور شوید.

وکیل مواد مخدر در سبزوار

به مواد مختلف و متعددی که در طول تاریخ ذهن و رفتار انسان را تغییر می‌دهد، مواد مخدر گفته می‌شود. در واقع مواد مخدر هر نوع ماده غیرقانونی می باشد که ضرر آن بیشتر از فایده آن می باشد. بعضی از مواد مخدر داروهایی می باشند که در دوزهای پایین شخص را کسل کرده و درد را تسکین می‌دهند. همچنین خواب عمیق ایجاد می‌ نمایند، اما در دوزهای بالا باعث اختلال در عملکرد مغز شده و عوارض شدیدی به همراه دارند. جرائم مربوط به مواد مخدر مجازات های بسیار سنگینی دارند و برای حل پرونده های مواد مخدر لازم است از وکیل مواد مخدر کمک بگیرید.

وکیل ملکی در سبزوار وکیل ملکی در سبزوار را چگونه پیدا کنیم

معمولا یکی از پر چالش ترین کار های حقوقی مربوط به درگیری های ملکی است. گاهی اوقات ما شاهد مسائل گوناگونی هستیم که به سادگی نمی توان از کنار آن گذر کرد. زمانی که دو و یا چند فرد بر سر ملکی به مشکل بر می خورند و دیگر کاری از دست کسی بر نمی آید قانون وارد عمل می شود در چنین مواقعی طرفین ماجرا برای دفاع از حق خود وکیل ملکی می گیرند. معمولا افراد عادی از قوانین ملکی و بالا و پایین های قانونی مطلع نیستند.

وکیل در سبزواروکیل طلاق در سبزوار

طلاق در کشور ایران همواره امری ناپسند طلقی شده و می شود و بر اساس موازین دینی باید از انجام این کار دوری کرد. البته که در مواردی که دیگر امکان سازش یا شرایط ادامه زندگی به دلایل مختلفی وجود ندارد می توان به ناچار به سمت طلاق پیش رفت. از آن جایی که مسائل مهمی هم چون پرداخت مهریه، نفقه و از همه مهم تر حضانت فرزند در مسئله طلاق وجود دارد شما نمی توانید این کار را خودتان شخصا و بدون مشورت با وکیل طلاق انجام دهید. از آن جایی که در چنین مسائلی پای آینده ی شما و چند نفر دیگر در میان است شما باید به دنبال یک وکیل باشید.

وکیل در سبزوار

وکیل در کرد کوی

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ایزدی
5 ماه قبل

چند تا پرونده با ایشون داشتم
خیلی درست کار هستند