وکیل در سراوان

وکیل در سراوان

هدف گروه وکلای دادورزان صلح و سازش ارائه خدمات حقوقی به سبکی جدید و نوین اعم از مشاوره حقوقی تنظیم دادخواست و شکواییه تنظیم لوایح حقوقی قبول وکالت در انواع موارد حقوقی، کیفری، ملکی،‌مچاد مخدر و خانواده گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با رویکردی متفاوت پنج سال در شهر سراوان فعالیت مستمر داشته است. یکی از امتیازات گروه وکلای دادورزان صلح و سازش تجربه و سابقه وکلای آن می باشد.

شماره وکیل در مشهد

درخواست مشاوره آنلاین وکالت

وکیل حقوقی در سراوان

شما همراهان گرامی حتما از پرونده های کیفری و حقوقی اطلاع دارید و می دانید که این پرونده ها چقدر سخت و پیچیده می باشند. هر جرمی مجازات خاص خود را دارد. همان طور که شما مستحضرید در قوانین جمهوری اسلامی ایران یک سری از امور جرم می باشند و مجازات هابی به همراه دارد. فردی که مرتکب جرمی می شود، دادگاه با او برخورد می کند. رای دادگاه می تواند سنگین یا سبک باشد. شما با کمک یک وکیل پایه یک دادگستری می‌توانید کمترین مجازات را مطالبه کنید.

وکیل کیفری در سراوان

باید بدانید که دعاوی کیفری، دعاوی می باشند که برای رسیدگی کردن به موضوع هایی که قانون گذار آن ها را به سبب قانون ممنوع و مستوجب مجازات دانسته است مطرح خواهند شد. در حقیقت منظور نظر طرح کننده این دعوای مهم تقاضای رسیدگی کردن و مجازات فردی می لاشد که عملی را مرتکب شده است که بر اساس قانون برای آن عمل مجازات تعیین شده است. دعوای کیفری یکی از زیر شاخه های حقوق جزا است.

وکیل ملکی در سراوان

امکان ندارد که شما تا به حال معاملات ملکی را انجام نداده باشید. حداقل برای یک بار هم که شده است این معاملات را شما انجام داده اید.برخی از افراد در طول زندگی چندین بار با امور ملکی سرکار داشته اند. شما لازم است که به بعضی از معاملات ملکی توجه ویژه ای داشته باشید چون بعضی از آن ها شرایط و چالش های خاصی دارند. امور ملکی تنها به خرید و فروش و رهن و اجاره محدود نمی باشند و ممکن است شامل مواردی مانند، انتقال سند، تعویق اجاره، تصرف ملک و غیره … باشند.اگر شما ساکن شهر سراوان هستید نگرانی از این بابت نداشته باشید و شما می توانید با کمک یک وکیل ملکی این امور را به آسانی انجام دهید.

وکیل مواد مخدر در سراوان

در شهر سراوان دعاوی مربوط به مواد مخدر بسیار زیاد می باشند و حجم زیادی از پرونده های موجود در دادگاه ها را تشکیل می دهند. بر اساس بند پ ماده 303 قانون آیین دادرسی کیفری، رسیدگی و بررسی به کلیه جرایم مربوط به مواد مخدر در صلاحیت دادگاه انقلاب است. دادگاه انقلاب در مرکز هر استان تشکیل میشود. همچنین به تشخیص رییس قوه قضاییه در حوزه قضایی شهرستان ها نیز امکان تشکیل دادگاه انقلاب وجود دارد. وکیل مواد مخدر شما را در جریان تمام روند و مراحل دادرسی قرار می دهد و از حق و حقوق شما دفاع می کند.

درخواست مشاوره آنلاین وکالت

وکیل خانواده در سراوان

خانواده یکی از عناصر مهم یک جامعه می باشد. اهمیت حفظ و تقویت بنیان خانواده در نزد قانون گذار باعث شده است تا تدوین قوانینی در جهت حمایت از این بنیان ضروری شود. در هر خانواده ای امکان اختلاف سلیقه و ایجاد دعاوی خانواده وجود دارد. منطور از دعوای خانوادگی آن دسته از دعاوی می باشد که مربوط به کانون خانواده می باشد. بر این اساس هر گونه دعوایی که در دادگاه مطرح می شود که مربوط به افراد، به عنوان عضوی از کانون خانوادگی می شود را می توان نوعی از دعاوی خانوادگی محسوب کرد.

جمع بندی

امروزه در جامعه به دلیل افزایش جمعیت و این که تمامی کار ها بر اساس قانون های کشور انجام می شود، احتمال ایجاد پرونده های قضایی به شدت بالا رفته است. پرونده های قضایی تنوع زیادی دارند. پس در نتیجه حل هر کدام از این پرونده ها به علم و دانش کافی نیاز می باشد. از همراهی شما سپاسگزارم.

در صورت تمایل به تماس با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می توانید از شماره زیر استفاده کنید.
09192329787

وکیل در کرد کوی

3.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد زهی
محمد زهی
1 ماه قبل

من با ایشون و اقای میر پرونده داشتم
عالی بودند و به حقوقم رسیدم