وکلا در ایران

وکیل در سمنان

وکیل کسی است که در رشته ی حقوق تحصیل کرده و دوره های تخصصی وکالت را در گرایش تخصصی خود گذرانده است و می تواند در حل و فصل پروند های قضایی به شما کمک کند.

هم استانی های عزیز، استان سمنان همواره شاهد دعاوی حقوقی زیادی بوده است، این دعاوی ممکن است برای شما اتفاق بیافتند، یا اگر هم اتفاق افتاده باشند، باید بسیار دقت کنید و یک رفتار هوشمندانه از خود نشان دهید، تا بتوانید به خوبی از حق خود دفاع کنید.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در استان سمنان آماده ارائه انواع خدمات حقوقی به شما عزیزان می باشد.وجه تمایز گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با دیگران تجربه و سابقه وکلای آن می باشد.

شماره وکیل در تهران

آدرس : سمنان – نبش خیابان دانیال نبی

وکیل در سمنان

وکیل حقوقی در سمنان

درباره‌ دعاوی حقوقی و پرونده‌های که زیر گروه این دعاوی می‌ باشند، باید گفت که زمانی که بین افراد در مورد حق و حقوقشان اختلاف پیش می‌‌آید و این افراد اختلافشان را برای دادخواهی و اثبات حقانیت به مراجع قضایی و دادگاه‌‌ها می‌‌برند، در اصطلاح حقوقی این افراد اقامه‌‌ی دعوا کرده‌‌اند. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در استان سمنان در دعاوی حقوقی پنج سال سابقه فعالیت دارد.

دعوای متقابل چیست؟

وقتی فردی از دیگری شکایت می‌ کند قانون این حق را برای فرد در نظر گرفته است که در مقابل ادعای مطرح شده در شکایت اقامه دعوی کند که به آن دعوی متقابل می ‌گویند. این دو دعوا با یکدیگر ارتباط کامل دارند و نتیجه هر یک در دیگری موثر است. در طرح دعوای متقابل باید دادخواست تهیه شود و تا پایان نخستین جلسه دادرسی به دادگاه تقدیم شود.برای کسب اطلاعات بیشتر با وکیل پایه یک دادگستری تماس بگیرید.

مراحل شکایت کیفری در دادسرا چیست؟

شکایت از شخصی که مرتکب تخلفب شده و عمل او طبق قانون جرم تلقی می شود و قاضی برای آن مجازات تعیین کرده شکایت کیفری نامیده می‌شود. شکایت کیفری ابتدا در دادسرا مطرح می‌شود، یعنی باید شکوائیه خطاب به دادستان نوشته و مشتکی  (کسی که از او شکایت دارید) را با اسم و مشخصات و آدرس معین کنید و مشروح شکایت خود را بنویسید و مدارک و مستندات خود را به شکایت پیوست کنید. نوشتن شکوائیه کیفری شیوه خاصی ندارد و مانند دعاوی حقوقی نیاز به فرم خاصی ندارد، اما خوب است شکایتنامه منظم ومرتب از حیث جمله بندی و خوانا باشد.

ویژگی های وکیل در سمنان

در ادامه به ویژگی های وکیل خوب و متخصص در سمنان اشاره می شود:

  • تخصصی بودن و صاحب تجربه در حوزه ی کاری خود
  • امانت دار و صداقت
  • به روز و آگاه به مسائل حقوقی در حال جاری جامعه
  • یادگیری از تجارب
  • کمک به موکل برای انتخاب ساده ترین و کم هزینه ترین و سریع ترین راه حل
  • بر خورداری از قلم سنگین و فن بیان قوی
  • رعایت شئون انسانی موکل خود و موکل طرف مقابل و پرهیز از توهین و اتهام ناروا

وکیل در سمنانوکیل مواد مخدر در سمنان

پرونده های مربوط به  وکیل مواد مخدر در دادگاه انقلاب مورد بررسی قرار می گیرند؛ از آنجایی که تنها پرونده های مربوط به جرائم خاص و سنگین در دادگاه انقلاب مورد بررسی قرار می گیرند، بررسی پرونده های مواد مخدر در دادگاه انقلاب از اهمیت و حساسیت این پرونده ه ها حکایت می کند. دولت برای مبارزه با مواد مخدر هزینه های مالی و انسانی زیادی را صرف می کند لذا مجازات مربوط به دعاوی مواد مخدر مانند: قاچاق، نگهداری، مخفی کردن و حمل مواد مخدر بسیار سنگین است. از طرف دیگر در حوزه ی قوانین مواد مخدر قوانین و تبصره های زیادی وجود دارد که بسیاری از متهم ها از آن ها اطلاع ندارند و همین باعث می شود که به عنوان مجرم شناخته شوند و متحمل مجازات های طولانی گردند. وکیل مواد مخدر در سمنان که بر تمامی قوانین و مقررات این حوزه اشراف دارد و پرونده های مواد مخدر زیادی را به سرانجام رسانده است می تواند به بهترین شکل از موکل خود دفاع کند و. از مجازات ایشان بکاهد.

وکیل در سمنانوکیل ملکی در سمنان

وکیل ملکی در سمنان کسی است که در حوزه ی دعاوی ملکی تخصص و تبحر دارد. دعاوی ملکی دعاوی هستند که به ارتباط بین اموال غیر منقول و انسان مربوط می شوند. از جمله ی دعای ملکی می توان به تنظیم سند رسمی، اخذ پایان کار، تقسیم و افراز املاک مشاع تا دعاوی ملکی مثل فروش مال غیر،جعل سند، خلع ید، تصرف عدوانی و..که همه این موضوعات در دایره ی دعاوی ملکی قرار می گیرند. خوب است بدانید که وکیل ملکی شاید در حوزه ی خانواده، اعاده ی حیثیت، کیفری و.. توانایی دفاع داشته باشد اما تنها به فعالیت در حوزه ی تخصصی خود می پردازد.

وکیل در کرد کوی

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شریعتی
3 ماه قبل

واقعا وکیل خوبی هستند