وکلا در ایران

وکیل در شمیرانات

دعاوی حقوقی ممکن است من برای هر فردی در هر شهری ایجاد شوند. دعاوی حقوقی به هر نوع دادخواهی که در آن رفتار شخص خاطی عنوان مجرمانه را نداشته باشد و مجرم تنها ملزم به پرداخت کردن خسارت بشود اطلاق می شود. در دعاوی حقوقی دادخواست بعد از تنظیم توسط وکیل در شمیرانات، در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی قابل پیگیری می باشد. این گونه دادخواهی ها در حالت لزوم به شوراهای حل اختلاف و در موارد حساس تر به محکمه های حقوقی برای رسیدگی شدن ارجاع داده خواهند شد و نیازی به حضور در دادسرای عمومی انقلاب نمی باشد.

شماره وکیل در تهران

وکیل مواد مخدر در شمیرانات

لازم است بدانید که دادگاه با توجه به نوع مواد مخدر، میزان، سابقه شخص محکوم، نحوه دستگیر شدن مجرم، همکاری وی و همچنین شرایط روحی و جسمی وی، حکم را صادر می‌ نماید. حمل کردن (قاچاق) مواد مخدر نیز دارای مجازات های متنوع و شدیدی می باشد و با توجه به نوع و میزان مواد مخدر و همچنین علم قاضی در پرونده، احکام متفاوتی صادر خواهد شد. اما آنچه که مهم می باشد و حائز اهمیت است، این است که قاچاق و حمل کردن مواد مخدر صنعتی من جمله شیشه و هروئین، مجازات به شدت بیشتری نسبت به مواد مخدر سنتی مانند تریاک را دارند. نگهداری کردن مواد مخدر با توجه به نوع و مقدار آن، دارای جریمه نقدی، حبس و شلاق می باشد و در حالتی که میزان آن بالا بوده باشد می‌تواند مجازات اعدام را نیز به همراه داشته باشد. بنابراین پرونده های مرتبط با جرایم مواد مخدر سنگین هستند و برای پیگیری آنها باید از یک وکیل مواد مخدر متخصص کمک گرفت.

وکیل ملکی در شمیرانات

دعاوی ملکی حقوقی یکی از انواع دعاوی ملکی می باشد که توسط وکیل ملکی پیگیری می شود. این دعاوی حجم خیلی زیادی از پرونده های حقوقی در دادگاه ها را تشکیل داده است. قانونگذار نسبت به تمامی دعاوی حقوقی ملکی پیش بینی قانونی گذاشته است به صورتی که در تمامی شرایط دعاوی حقوقی ملکی قضات با تجزیه و تحلیل و با توجه به قانون نسبت به پرونده مذکور اقدام می نمایند. دعاوی ملکی کیفری مربوط به کلاهبرداری و در هنگام ارتکاب جرم توسط کلاهبرداران به نیت و قصد سودجویی می باشد که مهم ترین آن ها معامله معارض، جعل اسناد ملکی، خیانت در امانت، تخریب عمدی املاک هستند.

وکیل خانواده در شمیرانات

مقصود از دعاوی خانوادگی دعاوی در صلاحیت رسیدگی دادگاه های خانواده می باشد و دادگاه های خانواده مراجع تخصصی ای می باشند که به صورت خاص و ویژه و مخصوص صرفا به دعاوی خانوادگی رسیدگی می نمایند. به بیان دیگر دعاوی خانوادگی دعاوی ای می باشند که به دلیل نسبت خانوادگی و میان اعضا یک خانواده ایجاد می شوند، مانند دعاوی میان زن و شوهر و دعاوی راجع به حضانت و نگهداری کردن فرزندان. دادگاه خانواده صلاحیت رسیدگی کردن به دعاوی عمومی میان تمام اعضاء خانواده را ندارد، به عنوان مثال زن و شوهر نمی توانند علیه هم بابت اختلافات ناشی از یک معامله در دادگاه خانواده طرح دعوا کنند. پرونده های مورد بررسی در این دادگاه توسط وکیل خانواده قابل پیگیری است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها