وکلا در ایران

وکیل در شهرستان شهریار

ما در گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مفتخریم که در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، مواد مخدر و خانواده خدمات حقوقی اعم از مشاوره و پذیرش وکالت را انجام می دهیم. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در شهریار پنج سال سابقه فعالیت دارد.

شماره وکیل در تهران

آدرس : شهریار – ابتدا بلوار دولت

 

وکیل مواد مخدر در شهریار

مجازات حمل مواد مخدر، با توجه به نوع و مقدار مواد مخدر، متفاوت می باشد. جرائم مرتبط با مواد مخدر، در سال های اخیر، رواج زیادی یافته که به دلیل آثار سوء اجتماعی و فردی فراوانش، همواره مذموم بوده است.  به همین جهت، قانون گذار، همواره سعی بر آن داشته که برای این دسته از اعمال مجرمانه، مجازات های کافی و بازدارنده ای تعیین نماید.لازم به ذکر است برای رسیدگی به پرونده های مربوز به مواد مخدر بهتر از از یک وکیل مواد مخدر کمک بگیرید.

وکیل در شهریار

نمی توان گفت که در طول زندگی هر فردی امکان ندارد که مشکلات و پرونده های قضایی به وجود آید قطعاً در هر مرحله‌ ای از زندگی امکان ایجاد پرونده های قضایی مختلف خواهد بود. اما اینکه شما چگونه این پرونده را به سرانجام برسانید از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در واقع برای حل پرونده های قضایی از وکیلان مختلف استفاده می‌ شود زیرا تخصص آن ها با یکدیگر متفاوت است. اگر در شهریار زندگی می کنید شما باید به دنبال بهترین وکیل دادگستری در شهریار باشید. قطعاً در این صورت پس از جستجو خواهید فهمید که بهترین وکیل در شهریار کدام است و در چه زمینه هایی فعالیت می کند. امروزه ما در خدمت شما عزیزان هستیم تا در مورد تخصص ‌های مختلف وکیلان در شهریار صحبت کنیم از ادامه این مطلب را به شما را از دست ندهید. البته که پاسخ سوالات خود را در این زمینه خواهید یافت.

روند رسیدگی به پرونده های حقوقی چگونه است؟

رسیدگی در امور حقوقی برخلاف امور کیفری به صورت یک مرحله ای می باشد. لازم به ذکر است که در امور کیفری، پس از ثبت شکوائیه، موضوع برای تحقیق و تعقیب متهمین ابتدا در دادسرا مطرح می شود، درصورت وجود دلایل کافی و قابل انتساب بودن جرم به متهم، موضوع با صدور کیفرخواست به دادگاه های کیفری بر اساس نوع جرم یا میزان مجازات ارسال می گردد.

دادخواست حقوقی چیست؟

قبل از هر چیز می‌بایست معنای دادخواست را بدانید. دادخواست در یک تعریف ساده به معنی یک درخواست رسمی و حقوقی از دادگاه صالح می باشد که در آن از مرجع قضایی خواسته می ‌شود که فرد مقابل دعوی را به انجام مجموعه ‌ای از تکالیف قانونی ملزم کند. تنظیم دادخواست مخصوص دعاوی حقوقی است. به فرد تنظیم کننده دادخواست، خواهان و طرف مقابل دعوی، خوانده گفته می‌شود. بر اساس ماده ۴۸ قانون آیین دادرسی مدنی شروع رسیدگی به یک پرونده در دادگاه منوط به تقدیم دادخواست است. فرم‌های مربوط به تنظیم دادخواست و شکوائیه را می‌توان از انتشارات داخل مراجع قضایی و یا دفتر خدمات الکترونیک قضایی در هر منطقه تهیه نمود. با توجه به گستردگی دعاوی حقوقی، دادخواست های حقوقی مختلفی وجود دارد که بر اساس نوع خواسته و محل رسیدگی به آن‌ها تقسیم‌بندی می‌شوند.

وکیل کیفری در شهریار

جرم های کیفری اکثرا جرم های بسیار سنگینی می باشند. همچنین مجازات های سنگینی هم برای آن ها در نظر گرفته شده است. اگر دادگاه کیفری برای فرد به خاطر انجام کاری دادگاه او را مجرم شناخته باشد مجازات تعیین کرده باشد وکیل کیفری  فرد مجرم می تواند شکواییه جرم کیفری را تنظیم کند.

وکیل در شهریاروکیل طلاق در شهریار

هیچ ‌کس نمی ‌تواند تداوم و دوام زندگی خود را تضمین کند بنابراین ممکن است هر فردی در زندگی خود به این نتیجه برسد که ادامه دادن زندگی مشترک امکان پذیر نیست و بهتر است جدا شود. در چنین شرایطی مراجعه به وکیل می تواند کمک بزرگی به پرونده طلاق کند. به خصوص اگر زن و شوهر با رضایت کامل قصه جدایی دارند بهتر است به وکیل طلاق مراجعه کنند از این رو وکیل کمک می کند که روند پرونده سریع تر پیش رود و زن و شوهر از هم طلاق بگیرند بدون اینکه دردسر و طولانی بودن جلسات دادگاه را حس کنند. البته وکیل طلاق در زمینه طلاق تخصص داشته و سعی می کند حق و حقوق موکلش از جمله حق حضانت و مهریه و نفقه را از طرف مقابل بستاند. بنابراین می توان فهمید وجود آن ضروری و لازم است.

وکیل ملکی در شهریار

دعاوی ملکی زیادی در شهریار ایجاد می شود. دعاوی ملکی مختلفی در دادگاه ها وجود دارد که هرکدام قوانین و شرایط خاص خود را دارند. به عنوان مثال از جمله دعاوی که ممکن است حول محور تصرفات مالک از ملکش اقامه شود رفع مزاحمت ملکی یا دعوای مزاحمت ملکی می باشد. که با دعاوی مشابه مانند تصرف عدوانی و ممانعت از حق تفاوت دارد.

وکیل در شهریاربهترین وکلای شهریار

البته که همه ایران وکیلان بسیار با استعداد و با تجربه دارد و شهریار هم از این دسته مستثنا نیست. وزیران متخصص و بسیار زیادی در شهریار مشغول فعالیت هستند که در زمینه های مختلفی تخصص دارند سعی نمودیم زمینه های فعالیت وکیل متخصص در شهریار را در موارد زیر برای دسته بندی نماییم:

  • علاوه بر به کیل طلاق در شهریار می توان به وکیلان زیر اشاره نمود
  • وکیل کیفری
  • وکیل خانواده در شهریار
  • وکیل مواد مخدر در شهریار
  • وکیل ملکی 

وکیل کیفری  سعی می کند پرونده های کیفری که مربوط به سرقت و آدم ربایی و مسائل آبروی و حیثیتی می باشد را حل و فصل کند. وکیل خانواده نیز در شهریار سعی می کند به مسائلی که مربوط به اعضای خانواده است و مربوط به چک و مطالبات و غیر می شود را مدیریت نماید. گاهی افراد به دلیل حمل و قاچاق مواد مخدر به زندان می افتند و برای صادر شدن حکم از سوی دادگاه نیازمند وجود وکیلی با مهارت هستند که وکیل مواد مخدر در شهریار می تواند به آن ها کمک کند. و در نهایت وکیل ملکی در شهریار که کمک می کند تمام معاملات ملکی شما از جمله خرید و فروش و رهن و اجاره طبق مقررات جمهوری اسلامی ایران انجام شود.

وکیل در کرد کوی

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
م کریمی
2 ماه قبل

وکیل خوبی هستن