وکلا در ایران

بهترین وکیل در طالقان

اگر حداقل یک بار هم درگیر مسائل و چالش های حقوقی و دادگاه و دادسرا شده باشید؛ با موجی از کلمات و اصطلاحات خاص و تا مفهوم روبرو شده اید که شاید در گفتگو های روزمره خود هرگز آن ها را نشنیده باشید. با ما همراه باشید تا درباره انواع دعاوی و وکالت دادن به وکیل پایه یک دادگستری در رابطه به پرونده های مختلف اطلاعات کافی را به دست آورید. دعاوی حقوقی، دعوایی می باشد که مربوط با حقوق اشخاص و جبران کردن خسارت ناشی از نقض این حقوق می باشد. این حقوق بیشتر در قانون مدنی معین و مشخص شده اند و به دو دسته اموال و افراد تقسیم شده اند. دعاوی حقوقی به طور مستقیم در محاکم دادگستری مطرح خواهند شد و دیگر نیازی نمی باشد که به دادسرای عمومی و انقلاب مراجعه نمود. بلکه بدواٌ در دادگاه مطرح شده و مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت. دعاویی حقوقی با تقدیم کردن دادخواست با کمک وکیل در طالقان به دادگاه شروع و باید خواسته را به طور منجز و آشکار در برگه چاپی دادخواست نوشته بشود که جهت ارجاع دادن به شعب به دفتر شعبه اول دادگستری مراجعه کرده که حسب مورد اگر پرونده در صلاحیت شوراهای حل اختلاف بوده باشد.

شماره وکیل در تهران

وکیل مواد مخدر در طالقان

مطمئنا مصرف کردن مواد مخدر صنعتی مجازاتی بیشتر از مواد مخدر سنتی را دارد. به دلیل این که مواد صنعتی، توهم بیشتری ایجاد نموده و باعث بروز یافتن جرم ‌های ثانویه بعدی خواهد شد. به همین علت است که، قانون‌گذار با جرم انگاری این مسئله، مجازات سنگین‌تری برای این نوع مواد مخدر در نظر گرفته شده است تا بتواند از این طریق نظم عمومی را بهبود بخشد و از هرج و مرج های بعدی جلوگیری نماید. بر اساس ماده ۸ قانون اصلاح مبارزه  با مواد مخدر در حالت حمل کردن و نگهداری کردن ماده مخدر شیشه، با توجه به میزان و اندازه مواد، مجازات ‌هایی اجرا خواهد شد. مسلما در بعضی از اوقات، شخص بی‌گناه درگیر مسائل مربوط به مواد مخدر شده است و نمی‌تواند که به راحتی بی‌گناهی خودش را ثابت نماید. در این شرایط حساس، استفاده از علم و تجربیات وکیل مواد مخدر لازم می باشد.

وکیل ملکی در طالقان

از همان زمان های گذشته و قدیم، ملک و املاک و خانه دارای ارزش بالایی در بین مردم جامعه بوده و می باشد، بیشتر اختلافات شدید بین افراد در خصوص ملک و املاک بوده و خواهد بود، امروزه از مهمترین سرمایه هر فردی را می توان ملک خصوصی آن فرد دانست. پرونده های ملکی از پیچیده‌ترین دعاوی می باشند که در مراجع قضایی مطرح می‌ شوند. پس بنابراین، مشاوره حقوقی با وکیل ملکی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. چه در حوزه شهرنشینی و حتی چه در حوزه روستا نشینی و خریدن آپارتمان یا ویلا، آگاهی داشتن از قوانین و مقررات ملکی، مهمترین مولفه برای نقل و انتقالات یک ملک می باشد، با گسترش یافتن معاملات ملکی و ارزش بسیار بالای آن، بهتر آن می باشد که در حالتی که قصد خرید ملکی را دارید و یا حتی اینکه دچار اختلاف شدید حتما با یک وکیل ملکی در طالقان در این زمینه مشورت داشته باشید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محسن
1 ماه قبل

بهترین وکیل طالقان هستند