وکلا در ایران

وکالت در شهر قدس

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با ۵ سال سابقه  در شهر قدس و در امور حقوقی و وکالت، خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

  •   مشاوره حقوقی در دعاوی مختلف خانواده، مالی، ملکی، کیفری و …
  •  قبول وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری
  •   نگارش  اظهارنامه، دادخواست، شکوائیه و لایحه
  •  نگارش تخصصی انواع قراردادها

شماره وکیل در تهران

وکیل کیفری در قدس

شکایت کیفری به نوعی از شکایت گفته می شود که بر خلاف شخصی که ارتکاب به عمل خلاف قانون نموده تنظیم شده و قانون وی را مجرم دانسته و برای فرد مجرم مجازات در نظر گرفته است. شکایات کیفری میتواند در فرم های چاپی مخصوص باشد اما شکایت دست نویس هم قابل قبول می باشد. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در پرونده های کیفری در شهر قدس پنج سال فعالیت داشته است.

وکیل در قدس

حتما شما عزیزان هم تا به حال در طول زندگی خود با پرونده های قضایی سر و کار داشته اید و می دانید که این و پرونده ها بسیار پیچیده و تخصصی هستند. گذشته از این موضوع همه ما انسان ها تحصیلات وکالت نداریم بنابراین از جزئیات و ماده و تبصره های قانونی و حقوق کشور چیزی نمی دانیم به همین خاطر زمانی که پرونده های قضایی به اجرا درمی آیند احتمال اینکه استرس و اضطراب سراسر وجودمان را فرا گیرد وجود دارد

وکیل در قدس

وکیل خانواده در قدس

همه افراد خانواده بهتر است یک وکیل داشته باشند به زبان ساده تر هر خانواده ای باید به کمک یک وکیل تمام مسائل زندگی خود را پیش ببرد. زیرا افراد در زندگی خود همواره مشغول انجام فعالیت هایی هستند که نیازمند وجود وکیل است. برای مثال انجام معاملات ملکی و حل پرونده های کیفری و انجام روند طلاق و تنظیم وصیت نامه و به ترتیب نیازمند وجود وکیل ملکی  و وکیل کیفری  و وکیل طلاق  و وکیل خانواده  می باشند. زیرا چنین وکیلانی در زمینه های مشخص تخصص داشته و به راحتی می توانند مشکل را حل نمایند. و با تنظیم دفاعیه ای کامل، از حق و حقوق شما در دادگاه دفاع می کنند. پس اگر ساکن قدس هستید و به دنبال یک وکیل خوب می گردید زمان را از دست ندهید و به یکی از آن ها مراجعه نمایید.

وکیل مواد مخدر در قدس

بر اساس قانون در رابطه با پرونده مواد مخدر که شامل مصرف‌کننده، سازنده، واردکننده و توزیع‌ کننده می باشند و از نظر قانون مجرم به شمار می‌روند. مواد ۱ الی ۵ قانون مبارزه با مواد مخدر در رابطه با جرائم و میزان محکومیت و مجازات قاچاق مواد مخدر می ‌باشد. در گذشته جرائم مربوط به مواد مخدر تنها درباره مواد مخدر سنتی بود که به شیوه‌ای خاص از گیاهان به دست می‌آمد و به‌ صورت محدود تهیه می‌شد. اما در حال حاضر با صنعتی شدن جوامع و پیشرفت دانش شیمی افرادی که تا حدودی در این زمینه اطلاعات داشته باشند، می‌ توانند به سهولت مواد مخدر صنعتی نظیر شیشه، کراک، متادون و دیگر ماد را با هزینه‌ ای ناچیز تولید کنند.

وکیل ملکی در قدس

دعاوی ملکی شامل اموال غیر منقول و ملک می‌ شود و  ممکن است در یکی از شاخه های حقوقی یا کیفری قرار گیرند ولی در بیشتر مواقع جهات حقوقی دارد. مثلاً دعوای تصرف عدوانی ممکن است با رعایت جهاتی در دادگاه کیفری مطرح گردد یا در دادگاه حقوقی. در هر حال مهم ترین پرونده های دادگستری پرونده های ملکی هستند که تخصص و مهارت بیشتری نسبت به دیگر پرونده ها می‌طلبد.برای کسب اطلاعات بیشتر با وکیل ملکی تماس بگیرید.

ویژگی های وکیل

  • وکیل سعی می کند راهنمایی ها و اطلاعات لازم در مورد پرونده را به موکلش بدهد.
  • دفاعیه ای قوی برای دفاع از موکلش تنظیم می کنند.
  • حق و حقوق موکلش را در دادگاه به طور کامل مطالبه می نماید.
  • شکایت نامه لازم را آماده نموده و آن را پیگیری می کند.
  • در صورت لزوم برای گرفتن رضایت از خانواده شاکی اقدام می نماید.

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها