وکلا در ایران

بهترین وکیل در قزوین

عزیزان قبل از هر چیزی توجه کنید که شهر قزوین یکی از شهر های ایران است که همواره دعاوی حقوقی زیادی در دادگاه های آن به ثبت رسیده و افراد بسیار زیادی درگیر این مشکلات بزرگ و پیچیده شده اند. این احتمال وجود دارد که شما هم درگیر این مشکلات بشوید. پس بهتر است که درباره آن ها اطلاعات کافی را داشته باشید و اطلاع داشته باشید که چگونه می توانیم این مشکلات را با کمک وکیل متخصص در قزوین حل و فصل کنید. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

شماره وکیل در تهران

وکیل حقوقی در قزوین

عزیزانی که در شهر قزوین سکونت دارید هما گونه که اطلاع دارید، دعاوی حقوقی به طور معمول بر سر اختلافات اشخاص در روابط مالی، معاملاتی، اقتصادی یا حتی روابط خانوادگی من جمله طلاق و دریافت کردن مهریه و نفقه است. به همین جهت دعاوی حقوقی دارای انواع متفاوتی می باشند. گستردگی و تنوع دعاوی حقوقی به این علت می باشد که اکثر اشخاص جامعه با آن سر و کار دارد. به عنوان نمونه یا خانه ای خرید و فروش کرده اند، یا مشکلات خانوادگی دارند و یا حتی با یک دیگر مشکلات مالی و معاملاتی را دارند. این موارد باعث ایجاد شدن یک دعاوی حقوقی و در نتیجه درخواست به دادگاه خواهند شد. برای حل این نوع دعاوی یا دریافت راهنمایی از یک مشاوره حقوقی کمک بگیرید.

وکیل کیفری در قزوین

دعاوی کیفری همان طور که از نام آن ها مشخص می باشد، دعاوی هستند که مستلزم صدور کیفر(مجازات) برای شخص مرتکب آن است، اعم از این که به حکم قانون مجازات تعیین شده، جزای نقدی، حبس یا شلاق و پرداخت کردن دیه و … بودن باشد. پس بنابراین در هر مورد که مجازاتی برای عمل، ترک کردن عمل و یا حتی رفتاری از لحاظ قانونی تعیین و مقرر شده باشد، با یک دعوای کیفری مواجه می باشیم. توجه داشته باشید که هر دعوای کیفری دارای دو جنبه می باشد که یک جنبه آن مربوط به حقوق شاکی یا مدعی خصوصی  می باشد(حق خصوصی) که به واسطه عمل مجرمانه ،تضییع و پایمال شده است. جنبه دیگر آن جنبه عمومی می باشد که حق جامعه و حاکمیت می باشد که به واسطه فعل مجرمانه، دچار تضییع شده است و جامعه و حاکمیت جهت صیانت کردن از نظم اجتماعی و جلوگیری کردن از اخلال در آن، مجازات و کیفری برای آن در نظر خواهد کرد ، بهترین پیشنهاد کمک گرفتن از وکیل کیفری حرفه ای  است. به همین جهت هر عنوان اتهامی و جرم می تواند باعث دو ادعای عمومی و خصوصی واقع شود.

وکیل ملکی در قزوین

امور ملکی را همه افراد در طول زندگی خویش انجام می دهند. دعاوی ملکی، دعاوی می باشند که موضوع اصلی آن ملک می باشد و در ارتباط با ملک می باشند که این دعوای نوعا دعاوی غیر منقول می باشند. دعاوی حقوقی به دعوای منقول و غیر منقول تقسیم شده اند، دعوای غیر منقول مواردی اند که موضوع اصلی آن مال غیر منقول می باشد و دادگاهی که به این دعوای رسیدگی می نماید دادگاه شهر محل ملک غیر منقول می باشد. اما باقی مواردی که غیر منقول نمی باشند دعوای منقول به حساب می آیند و در صلاحیت دادگاه شهر محل اقامت شخص خوانده می باشد که می توان توسط وکیل ملکی آن را پیگیری کرد. از همراهی شما عزیزان بی نهایت سپاسگزارم.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسنی
1 ماه قبل

بهترین وکیل قزوین هستند