وکالت در منطقه یک تهران

 وکلای دادورزان صلح و سازش با ۵ سال سابقه  در امور حقوقی و وکالت، در منطقه یک تهران خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

  •   مشاوره حقوقی در دعاوی مختلف خانواده، مالی، ملکی، کیفری و …
  •   قبول وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری
  •  نگارش  اظهارنامه، دادخواست، شکوائیه و لایحه
  •  نگارش  انواع قراردادها

وکیل مواد مخدر در منطقه یک تهران

در طی سال های گذشته میزان جرائم مواد مخدر به طرز شگفت انگیزی افزایش داشته است. همان طور که می دانید که هر گونه فعالیت در زمینه مواد مخدر جرم می باشد و بر اساس قانون با مجرم برخورد می شود. پرونده های مواد مخدر در دادگاه انقلاب رسیدگی می شوند. همچنین لازم است بدانید که گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در منطقه یک تهران و در دعاوی مواد مخدر پنج سال سابقه فعالیت دارد.

وکیل در منطقه یک تهران

وکیل در منطقه یک تهران

برخی از افراد فکر می کنند اکر قانون بخوانند و قوانین را بلد باشند می توانند مسائل حقوقی خود خود را حل کنند و نیازی به مراجعه به وکیل متخصص در تهران ندارند. بگذارید یک سوال مطرح کنم اگر شما درمورد بیماری زخم معده همه چیز را بدانید می توانید زخم معده ی خود را درمان کنید؟ قطعا نه و ترجیح می دهید به متخصص مراجعه کنید تا به شما کمک کند. در حوزه ی وکالت هم همین طور است، شما نمی توانید مسائل حقوقی پیچیده را حل کنید مگر اینکه در این زمینه صاحب تخصص باشید. وکالت ترکیبی از علم و هنر است علم را با مطالعه و کلاس درس می توان به دست آورد اما هنر نیازمند تجربهو مهارت ایت. در واقع هنر وکالت مجموعه ای از ویژگی هایی است که یک وکیل در کنار علم باید داشته باشد تا بتواند به بهترین شکل از موکل خود دفاع کند. منطقه یک تهران منطقه ای است که انواع وکلای خوب و حرفه مشغول به فعالیت هستند همین امر هم باعث می شود که افراد سردرگم باشد که به کدام وکیل مراجعه کند، ما در این مقاله در باره شما را راهنمایی می کنیم، با ما همراه باشید.

درخواست مشاوره آنلاین وکالت

شناخت وکیل حرفه ای منظقه یک تهران

برای شناخت وکیل حرفه ای باید ویژگی های وکیل خوب در منطقه یک تهران را بدانید تا بتوانید وکیل حرفه ای را بشناسید و پرونده ی وکالت خود را به ایشان بسپا رید، در ادامه به ویژگی های وکیل حرفه ای منطقه یک تهران اشاره می شود:

  • بر قوانین و مقررات حوزه ی تخصصی خود آگاهی کامل دارد دارد و جدید و به روز است.
  • هوش تحلیلی بالایی دارد و به بهترین شکل مسائل حقوقی روز رایج در تهران را تحلیل و تفسیر می کند.
  • مهارت کلامی بالایی دارد و با کلمات صقیل و تخصصی و علمی نفوذ کلام خود را بالا می برد.
  • توانایی تصمیم گیری در فوریت ها را دارا می باشد.
  • تنها در حوزه ی تخصصی خود که دارای تبحر و تجربه است فعالیت می کند.
  • ساده ترین و کم هزینه ترین و سریع ترین راه حل را به موکل خود پیشنهاد می دهد.

تعرفه ی خدمات وکالت در منطقه یکتعرفه ی خدمات وکالت در منطقه یک

وکالت یک قرار داد است قرار دادی که یک طرف آن وکیل و طرف دیگر آن موکل نامیده می شود، هزینه ی وکالت بر اساس توافق میان وکیل و موکل و با توجه به تعرفه های کانون وکلا تعیین می شود. وکلا حق ندارند هزینه های گزاف خارج از تعرفه ها از موکل بگیرند. اما در تعیین این هزینه ها عوامل متعددی مثل موضوعات حقوقی، نوع و تعداد مسائل مطرح شده و.. دخیل است. البته تحصیلات وکیل نیز در تعیین این میزان اثر گذار می باشد.

 وکیل خانواده در منطقه یک تهران

 قوانین ومقررات خانواده بسیار ظریف و حساس وضع شده تا بنیان خانواده را حفظ کنند. شما باید تمام تلاش خود را برای حفظ بنیان خانواده به کار بگیرید و اگر راهی جز طلاق نبود تدابیری را به کار بگیرید تا طلاق با حداقل ضرر و آسیب انجام شود. دعاوی خانوادگی معمولا مدت زمان زیادی طول می کشند. وکیل خانواده در منطقه یک تهران باید برقوانین و مقررات دعاوی خانواده مثل طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه و.. اشراف کامل داشته باشد. قوانین ومقررات خانواده بسیار ظریف و حساس وضع شده تا بنیان خانواده را حفظ کنند. وکیل خانواده باید تمام تلاش خود را برای حفظ بنیان خانواده به کار بگیرد و اگر راهی جز طلاق نبود تدابیری را به کار بگیرد تا طلاق با حداقل ضرر و آسیب انجام شود.

 وکیل ملکی در منطقه یک تهران وکیل ملکی در منطقه یک تهران

دعاوی ملکی از جمله دعاوی هستند که مکرر به دادگاه ارجاع داده می شوند زیرا افراد در این زمینه اطلاعات محدودی دارند و همین مسیر را برای کلاهبرداران فراهم می کنند تا حقوق دیگران زیر پا بگذارند. انواع دعاوی ملکی شامل خلع ید، تصرف عدوانی، تنظیم سند رسمی، فروش مال غیر، انعقاد قرار داد و.. است که وکیل ملکی در منطقه یک تهران باید قوانین و مقررات مربوط به آن ها را بداند.

درخواست مشاوره آنلاین وکالت

 وکیل کیفری در منطقه یک تهران

دعاوی کیفری شامل دعاوی همچون، مزاحمت تلفنی، جنایت، تجاوز، قتل در اثر تصادف، تجاوز به عنف و.. است که جزو سنگین ترین مسائل حقوقی هستند و مجازات های سنگینی دارند. تفاوت وکیل کیفری با سایر وکلا در ابن است وکیل کیفری نمی تواند در جلسات دفاعیه ی همه ی پرونده های خود حاضر شود مگر اینکه وکیل پایه یک دادگستری باشد، زیرا برخی از پرونده های کیفری در دیوان عالی کشور مورد بررسی قرار میگیرند که تنها وکیل پایه یک دادگستری می تواند در جلسات دفاعیه حضور یابد.

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها