وکیل در مهر شهر کرج

وکیل در مهر شهر کرج

دعاوی حقوقی زمانی مطرح می شوند که اشخاص بخواهند برای جبران خسارات ناشی از نقض حقوق خود دعوای حقوقی را اقامه کنند. امروزه در جامعه ایران بخش بزرگی از دعاوی  که در کشور مطرح می شوند در زمینه حقوقی هستند. همان طور که مستحضرید دعاوی حقوقی تنوع بسیار بالایی دارند. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در زمینه دعاوی حقوقی پنج سال سابقه فعالیت دارد.

درخواست مشاوره آنلاین وکالت

وکیل مواد مخدر در مهرشهر کرج

مخدر ها موادی می باشند که تنوع بالایی دارند و شامل چندین ترکیب شیمیایی می باشند که باعث ایجاد تغییراتی در سیستم عصبی و مغز انسان می شوند. ایران به دلیل داشتن مرز مشترک با دو کشور افغانستان و پاکستان در مسیر قاچاق مواد مخدر قرار دارد. آمار مصرف مواد مخدر در طی سال های اخیر به طرز عجیبی افزایش داشته است. رواج یافتن مواد مخدر در جامعه ایرانی باعث ایجاد مشکلات و آسیب های اجتماعی زیادی شده است که از نظر قانونی مورد توجه می باشند و جرم انگاری می شوند. به صورت کلی باید گفت که هرگونه فعالیت در حوزه مواد مخدر جرم می باشد، مانند، فروش، تولید، حمل مصرف و غیره … همچنین لازم است بدانید که قانون قوانین سختگیرانه ای را برای جرائم مواد مخدر قرار داده است.

ادله اثبات دعوای کیفری چیست؟

مطابق ماده 1257 قانون مدنی، هر شخصی که مدعی حقی است باید آن را اثبات نماید. و مدعی علیه هر وقت که در مقاله دفاع مدعی کاری باشد که محتاج به دلیل بوده باشد اثبات امر به عهده وی می باشد. در ماده 160 قانون مجازات اسلامی ادله های اثبات دعوی کیفری قید شده است که ادله اثبات جرم عبارت از اقرار، شهادت، قسامه و سوگند در موارد مقرر قانونی و علم قاضی می باشد.

 ویژگی های وکیل خوب در مهر شهر کرج

 ویژگی های وکیل خوب در مهر شهر کرج

  • وکیل بر تمامی قوانین و مقررات و تبصره های جدید و قدیم در حوزه تخصصی خود تسلط کامل دارد و با یادگیری از تجارب خود و همکارانش دانش خود را افزایش می دهد.
  • وکیل تنها در زمینه تخصصی خود کار می کنند و از پذیرفتن پرونده هایی که در َآن ها تخصص ندارد اجتناب می کند.
  • وکیل باید صادق و امانت دار باشد و تنها در چارچوب قانون از موکل خود به بهترین شکل دفاع کند.
  • از دیگر ویژگی های وکیل این است که دارای مهارت کلامی و هوش تحلیلی بالایی دارد.
  • وکیل و مشاور حقوقی باید بتواند در کمترین زمان بهترین تصمیم را اخذ نماید و تصمیم گیری را به موکلین و مراجعین خود نیز آموزش بدهد.

خدمات وکیل در مهر شهر کرج

وکیل خانواده در مهر شهر کرج

اهمیت حفظ و تقویت بنیان خانواده در نزد قانونگذار سبب شده است تا تدوین قواعدی در جهت حمایت از این بنیان ضروری شود . افزایش شمول دعاوی خانوادگی در دادگاهها نیز نشانگر آن است که کانون خانواده نیازمند حمایت های ویژه ای نیز هست. حجم زیادی از دعاوی موجود در دادگاه ها را دعاوی خانواده تشکیل داده اند.

درخواست مشاوره آنلاین وکالت

وکیل کیفری در مهر شهر کرج

همانطور که مشخص است کیفر به معنی مجازات می باشد. در پرونده های کیفری مانند سرقت یا خیانت در امانت و کلاهبرداری، این موارد جزو پرونده های کیفری هستند که با جان و مال انسان در ارتباط اند و تبعات بسیاری زیادی برای یک فرد در اجتماع دارند، مثلا در پرونده خیانت در امانت صرفا بحث مالی نمی باشد، بلکه یکی تبعات این پرونده کیفری حبس می باشد. این جرم می تواند فرد متهم را از خیلی از حقوق اجتماعی محروم نماید.

 وکیل ملکی در مهر شهر کرج

 وکیل ملکی در مهر شهر کرج

شما هم قطعا در زندگی خود امور ملکی را انجام داده اید و از اهمیت آن ها با خبرید. یکی از انواع دعاوی ملکی که حجم زیادی از پرونده‌های حقوقی در دادگاه‌های ایران را تشکیل می دهد، دعاوی ملکی حقوقی هستند. برای تمامی دعاوی حقوقی ملکی قانونگذار پیشبینی قانونی داشته است و در همه شرایط مربوط به دعاوی ملکی حقوقی قضات با عنایت به قانون و تجزیه و تحلیل خود از پرونده پیش رو نسبت به داوری اقدام می‌ کنند. از مهم ترین پرونده هایی که مکرر به دادگاه ارجاع داده می شوند پرونده های ملکی هستند زیرا مسائل و معاملات ملکی در زندگی روزمره مردم تکرار می شوند اما میزان آگاهی افراد در  این باره بسیار محدود است

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها