وکلا در ایران

وکیل در نجف آباد

اگر که شما عزیزان با چالش ها و مشکلات قضایی مواجه شده باشید یا حتی اگر مسیرتان به دادگاه و دادسرا و کلانتری خورده باشد و یا یکی از آشنا ها یا نزدیکانتان با موارد این چنینی مواجهه شده باشید، حتما این جمله را شنیده اید که بحث حقوقی می باشد یا کیفری. دعاوی حقوقی به صورت مستقیم در محاکم دادگستری یا شورای حل اختلاف مطرح می شود و دیگر نیاز نیست که به دادسرای عمومی و انقلاب مراجعه کرد بلکه از ابتدا با طرح دعوی در دادگاه مطرح می شود و مورد بررسی قرار خواهد گرفت. همچنین میتوانید با وکیل پایه یک دادگستری مشورت کنید.

شماره وکیل در تهران

وکیل کیفری در نجف آباد

مسائل کیفری و حقوقی زیادی وجود دارد که ممکن است هر کدام از آن ها برای شما شهروندان عزیز سبزواری پیش بیاید، شما باید نحوه برخورد صحیح با این مسائل را بلد باشید. مسائل کیفری مختلفی وجود دارند، معمولا در چنین مواقعی فرد به یکی از جرم هایی هم چون قتل، دزدی، تهمت، خیانت در امانت و دیگر جرائمی این چنینی متهم شده است. به طور حتم اطلاع دارید که قانون از کنار چنین جرائمی به سادگی عبور نخواهد کرد.

مشاور حقوقی در نجف آباد

در وهله اول باید اطلاع داشته باشید که مشاوره در دو معنای عام و خاص به کار برده می شود همانطور که شما عزیزان میدانید علم حقوقی به عنوان یکی از رشته های تحصیلی در دانشگاه مطرح بوده و به واسطه تحصیل این رشته مشاغل مرتبط با آن نیز قابل انتخاب می باشد. اشخاصی که دچار مشکلات حقوقی می شوند از آنجایی که خود بر قوانین و مقرات حقوقی آشنایی ندارند ترجیح می دهند با یک مشاور حقوقی که بر قوانین و مقررات حقوقی تسلط دارند مشورت نمایند. دریافت مشاوره حقوقی قبل از اقدام به طرح دعاوی و شکایت به افراد کمک می کند تا نتیجه احتمالی دعوی خود را بسنجد و پیش بینی نماید.

وکیل ملکی در نجف آباد

با عرض تاسف باید گفت که افراد زیادی با هدف سوء ‌استفاده از دیگران در زمینه‌های ملکی فعالیت دارند و مشغول کلاهبرداری از مردم می باشند. نکته اول که باید در نظر داشته باشید این است که همواره در چنین شرایطی باید با یک فرد با تجربه و با دانش مشورت نمایید چون که قوانین مربوط به خرید و فروش املاک ممکن است برای یک فرد ناآگاه، نامفهوم و غیرقابل فهم باشد.

وکیل مواد مخدر در نجف آباد

جرائم مرتبط به مواد مخدر بسیار متعدد می باشند. هر یک از این جرائم مجازات خاصی به همراه دارند. شما بهتر است به جهت رفع هر کدام از این جرم ها در دادگاه به وکیل مواد مخدر مراجعه کنید. اگر که بخواهیم به یکی از مهم ترین انواع جرائم مربوط به مواد مخدر اشاره داشته باشیم، می توانیم به جرم قاچاق یا حمل مواد مخدر و یا حتی انواع داروهای روانگردان اشاره نماییم که این جرم ها مجازات سنگینی به همراه دارند. بهتر است بدانید که دادگاه انقلاب صلاحیت رسیدگی به پرونده های مواد مخدر را دارد. دادگاه انقلاب در مرکز هر استان دایر می باشد. بر اساس آیین دادرسی کیفری ،جرائم مربوط به مواد مخدر در این دادگاه رسیدگی می شود و توسط وکیل کیفری نیز می تواند پیگیری شود .

وکیل خانواده در نجف آباد

در طول سال ‌های گذشته به جهت حل اختلاف های خانوادگی در دادگاه ‌ها و در جهت حفظ بنیان خانواده قوانینی تحت عنوان قانون حمایت از خانواده توسط قانونگذار تدوین شده است که دعاوی خانوادگی تحت نظر این قانون ها حل و فصل می‌ شوند. در قانون جمهوری اسلامی ایران تقویت و حفظ بنیان خانواده بسیار مهم و ضروری است. لازم است بدانید که مرجع صالح رسیدگی به دعاوی خانوادگی دادگاه خانواده لیت اما شورای حل اختلاف هم نیز در کنار این دادگاه می تواند و برخی از دعاوی مربوط به خانواده رسیدگی کند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها