جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

بهترین وکیل در هشتگرد

وکیل در هشتگرد

وکیل در هشتگرد

دعاوی حقوقی به دعاوی و اموری می گویند که در صلاحیت رسیدگی دادگاه حقوقی است. در دادگاه حقوقی به ماهیت امر مورد ترافع صرف نظر از جرم بودن یا نبودن آن رسیدگی می شود و هدف قاضی فصل خصومت و رفع تنازع و صدورحکم به نفع خواهان یا رد دعوای وی است.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با پنج سال سابقه وکالت و دفاع از صدها پرونده کیفری ،حقوقی، تجاری، خانوادگی و ثبتی و…آماده خدمت رسانی به عموم هموطنان عزیر و صاحبان کسب و کار، در شهر هشتگرد می باشد. یکی از ویژگی های خاص گروه وکلای دادورزان صلح و سازش تجربه و سابقه وکلای آن می باشد.

بهترین وکیل کیفری در هشتگرد

شکایت از فردی که مرتکب تخلفی شده است و عمل او بر اساس قانون جرم تلقی می شود و قاضی برای آن مجازات تعیین کرده است شکایت کیفری نامیده می‌شود. شکایت کیفری ابتدا در دادسرا مطرح می‌شود. پرونده های کیفری از پیچیدگی و شرایط سختی برخوردار می باشند.دعاوی کیفری به اندازه ای مهم و حساس هستند که بهتر است برای حل آن از یک وکیل متخصص کیفری کمک بگیرید.

شماره تلفن وکیل در هشتگرد

آدرس وکیل هشتگرد : هشتگرد – مقابل پارک مادر

بهترین وکیل هشتگرد

وکیل مواد مخدر در هشتگرد

اعتیاد به مواد مخدر در واقع نوعی بیماری می باشد که بر مغز و رفتار شخص تأثیر می ‌گذارد. در این حالت فرد دچار ناتوانی در کنترل استفاده از یک داروی قانونی یا غیرقانونی می‌شود. در طی سال های اخیر میزان مصرف مواد مخدر افزایش داشته است و به طبع جرائم مربوط به حوزه مواد مخدر نیز افزایش داشته است. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در شهر هشتگرد و در پرونده های مواد مخدر پنج سال سابقه فعالیت دارد.ازم به ذکر است برای رسیدگی به پرونده های مربوط به مواد مخدر بهتر از از یک وکیل عالی مواد مخدر کمک بگیرید.

وکیل ملکی خوب در هشتگرد

دعاوی و پرونده های املاک جزو حساس ترین و سنگین ترین دعاوی حقوقی هستند، چون که امروزه املاک از گران ترین دارایی های افراد به حساب می آید و شکست در یک دعوای ملکی می تواند صدمات و خسارات جبران ناپذیری را در پی داشته باشد. از طرفی حجم زیاد قوانین و مقرارتی که در حوزه املاک و مستغلات وجود دارد، این پرونده ها را به پیچیده ترین پرونده های حقوقی تبدیل کرده است، به صورتی که تاثیر دانش و تجربه بهترین وکیل ملکی در پرونده های ملکی بسیار زیاد است.

انواع دادگاه در ایران

دادگاه مکانی می باشد که در آن گروهی از افراد دارای صلاحیت به عنوان یک نهاد دولتی، اختلافات حقوقی شاکیان را رسیدگی کرده و عدالت را برقرار می کنند. دادگاه زیر نظر دادسرا فعالیت می کند و شاکی پس از ارائه شکایت نامه خود به دادگستری منتظر می ماند تا دادگستری مشخص کند چه دادگاهی صلاحیت پرداختن به شکایت او را دارد. چرا که جرایم گسترده اند و رسیدگی به ان ها نیازمند صلاحیت و تجربه است. بدین ترتیب برای رسیدگی به موارد گوناگون دادگاه هایی با موضوع مشخص وجود دارد؛ تا عدالت را در امور کیفری، مدنی و اداری برقرار کنند.

وکیل خانواده متخصص در هشتگرد

وکیل خانواده متخصص در هشتگرد

متاسفانه حجم زیادی از پرونده های موجود در دادگاه های هشتگرد را پرونده های مربوط به دعاوی خانوادگی تشکیل می دهند. دعاوی خانوادگی اکثر به دلیل اختلاف سلیقه و عدم تفاهم ایجاد می شوند که میتوانید در این دعاوی از وکیل پایه یک دادگستری خانواده کمک بگیرید. از دعاوی خانوادگی توان به طلاق، مهریه، نفقه، حضانت انحصار وراثت و غیره … اشاره کرد. صلاحیت رسیدگی به دعاوی خانواده در صلاحیت دادگاه خانواده می باشد.

مشاوره آنلاین با وکیل در هشتگرد

ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری در هشتگرد

از مهم ترین ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری در هشتگرد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • صداقت و امانت داری
 • تسلط بر قوانین و مقررات
 • مهارت کلامی و قدرت تحلیلی بالا
 • استفاده از زبان صقیل و علمی و کلمات تخصصی
 • قدرت تصمیم گیری فوری
 • خلاقیت در ارائه ی راه حل
 • عمل در چارچوب قانون
 • رعایت شئونات انسانی و احترام به موکل خود و دیگری
 • احترام به قاضی و کمک به ایشان را روشن نموده ابهامات
 • جرئت و جسارت برای تحقیق پژوهش جهت کشف حقیقت

هنگام مراجعه به وکیل هشتگرد نکات زیر را مورد توجه قرار دهید

 • هنگام مراجعه به  وکیل حتما در مورد آنچه که می خواهید با ایشان مطرح کنید از قبل فکر کنید و نکات مهم و سوالات خود را یاد داشت نمایید و در جلسه  اول با خود ببرید.
 • حتما کاغذ و قلم با خود همراه داشته باشید و آنچه را که وکیل پایه یک دادگستری می گوید یاد داشت کنید. چرا که ممکن است شما مجدد به آنچه گفته شده نیاز پیدا کنید
 • به وکیل خود اعتماد کنید و تمام آنچه را که در مورد موضوع می دانید با ایشان مطرح کنید. نگذارید چیزی از ایشان مخفی بماند زیرا ممکن است به حل یک معمای حقوقی کمک کند.

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :

جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده