0919-2329787

تماس بگیرید

⚖️ بهترین وکیل هشتگرد ☎️ { شماره تلفن وکیل در هشتگرد }

وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
Lawyers of Peace and Compromise Lawyers Group

وکیل در هشتگرد 

دعاوی حقوقی به دعاوی و اموری می گویند که در صلاحیت رسیدگی دادگاه حقوقی است. در دادگاه حقوقی به ماهیت امر مورد ترافع صرف نظر از جرم بودن یا نبودن آن رسیدگی می شود و هدف قاضی فصل خصومت و رفع تنازع و صدورحکم به نفع خواهان یا رد دعوای وی است.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با پنج سال سابقه وکالت و دفاع از صدها پرونده کیفری ،حقوقی، تجاری، خانوادگی و ثبتی و…آماده خدمت رسانی به عموم هموطنان عزیر و صاحبان کسب و کار، در شهر هشتگرد می باشد. یکی از ویژگی های خاص گروه وکلای دادورزان صلح و سازش تجربه و سابقه وکلای آن می باشد.

وکیل در هشتگرد گروه دادورزان صلح و سازش

🥇 سطح وکیل ⚖️ تخصص ها 📋 خدمات حقوقی 💰 هزینه وکیل
وکیل پایه یک دادگستری حقوقی ، کیفری ، ملکی ، خانواده وکالت و مشاوره حقوقی طبق وسعت و سختی کار

 

شماره تماس وکیل در هشتگرد
contact number of a lawyer in Hashtgerd

آدرس وکیل هشتگرد : هشتگرد – مقابل پارک مادر

وکالت در محاکم شهر هشتگرد
Advocacy in Hashtgerd city courts

بهترین وکیل کیفری در هشتگرد

شکایت از فردی که مرتکب تخلفی شده است و عمل او بر اساس قانون جرم تلقی می شود و قاضی برای آن مجازات تعیین کرده است شکایت کیفری نامیده می‌شود. شکایت کیفری ابتدا در دادسرا مطرح می‌شود. پرونده های کیفری از پیچیدگی و شرایط سختی برخوردار می باشند.دعاوی کیفری به اندازه ای مهم و حساس هستند که بهتر است برای حل آن از یک وکیل کیفری کمک بگیرید.

وکیل مواد مخدر در هشتگرد

اعتیاد به مواد مخدر در واقع نوعی بیماری می باشد که بر مغز و رفتار شخص تأثیر می ‌گذارد. در این حالت فرد دچار ناتوانی در کنترل استفاده از یک داروی قانونی یا غیرقانونی می‌شود. در طی سال های اخیر میزان مصرف مواد مخدر افزایش داشته است و به طبع جرائم مربوط به حوزه مواد مخدر نیز افزایش داشته است. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در شهر هشتگرد و در پرونده های مواد مخدر پنج سال سابقه فعالیت دارد.ازم به ذکر است برای رسیدگی به پرونده های مربوط به مواد مخدر بهتر از از یک وکیل مواد مخدر کمک بگیرید.

وکیل در هشتگرد
Lawyer in Hashtgerd

وکیل ملکی خوب در هشتگرد

دعاوی و پرونده های املاک جزو حساس ترین و سنگین ترین دعاوی حقوقی هستند، چون که امروزه املاک از گران ترین دارایی های افراد به حساب می آید و شکست در یک دعوای ملکی می تواند صدمات و خسارات جبران ناپذیری را در پی داشته باشد. از طرفی حجم زیاد قوانین و مقرارتی که در حوزه املاک و مستغلات وجود دارد، این پرونده ها را به پیچیده ترین پرونده های حقوقی تبدیل کرده است، به صورتی که تاثیر دانش و تجربه وکیل ملکی در پرونده های ملکی بسیار زیاد است.

انواع دادگاه در ایران

دادگاه مکانی می باشد که در آن گروهی از افراد دارای صلاحیت به عنوان یک نهاد دولتی، اختلافات حقوقی شاکیان را رسیدگی کرده و عدالت را برقرار می کنند. دادگاه زیر نظر دادسرا فعالیت می کند و شاکی پس از ارائه شکایت نامه خود به دادگستری منتظر می ماند تا دادگستری مشخص کند چه دادگاهی صلاحیت پرداختن به شکایت او را دارد. چرا که جرایم گسترده اند و رسیدگی به ان ها نیازمند صلاحیت و تجربه است. بدین ترتیب برای رسیدگی به موارد گوناگون دادگاه هایی با موضوع مشخص وجود دارد؛ تا عدالت را در امور کیفری، مدنی و اداری برقرار کنند.

وکیل خانواده متخصص در هشتگرد
Specialist family lawyer in Hashtgerd

وکیل خانواده متخصص در هشتگرد

متاسفانه حجم زیادی از پرونده های موجود در دادگاه های هشتگرد را پرونده های مربوط به دعاوی خانوادگی تشکیل می دهند. دعاوی خانوادگی اکثر به دلیل اختلاف سلیقه و عدم تفاهم ایجاد می شوند که میتوانید در این دعاوی از وکیل خانواده کمک بگیرید. از دعاوی خانوادگی توان به طلاق، مهریه، نفقه، حضانت انحصار وراثت و غیره … اشاره کرد. صلاحیت رسیدگی به دعاوی خانواده در صلاحیت دادگاه خانواده می باشد.

درخواست مشاوره آنلاین
Online consultation request

ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری در هشتگرد

از مهم ترین ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری در هشتگرد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • صداقت و امانت داری
 • تسلط بر قوانین و مقررات
 • مهارت کلامی و قدرت تحلیلی بالا
 • استفاده از زبان صقیل و علمی و کلمات تخصصی
 • قدرت تصمیم گیری فوری
 • خلاقیت در ارائه ی راه حل
 • عمل در چارچوب قانون
 • رعایت شئونات انسانی و احترام به موکل خود و دیگری
 • احترام به قاضی و کمک به ایشان را روشن نموده ابهامات
 • جرئت و جسارت برای تحقیق پژوهش جهت کشف حقیقت

هنگام مراجعه به وکیل نکات زیر را مورد توجه قرار دهید

 • هنگام مراجعه به  وکیل حتما در مورد آنچه که می خواهید با ایشان مطرح کنید از قبل فکر کنید و نکات مهم و سوالات خود را یاد داشت نمایید و در جلسه  اول با خود ببرید.
 • حتما کاغذ و قلم با خود همراه داشته باشید و آنچه را که وکیل پایه یک دادگستری می گوید یاد داشت کنید. چرا که ممکن است شما مجدد به آنچه گفته شده نیاز پیدا کنید
 • به وکیل خود اعتماد کنید و تمام آنچه را که در مورد موضوع می دانید با ایشان مطرح کنید. نگذارید چیزی از ایشان مخفی بماند زیرا ممکن است به حل یک معمای حقوقی کمک کند.
تمام وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
All the lawyers of the Peace and Compromise Lawyers Group

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا