شماره و ادرس وکیل در همدان

هدف گروه وکلای دادورزان صلح و سازش ارائه خدمات حقوقی به سبکی جدید و نوین اعم از:

مشاوره حقوقی

تنظیم دادخواست و شکواییه

تنظیم لوایح حقوقی

قبول وکالت در انواع موارد

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با رویکردی متفاوت پنج سال در شهر همدان فعالیت مستمر داشته است.

وکیل مواد مخدر در همدان

مواد مخدر بلای خانمان‌سوزی که بیشتر جوانان درگیر آن می شوند و آن هم بیشتر به دلیل عدم آگاهی می باشد. در بیشتر پرونده های مواد مخدر فردی که مجرم شناخته شده است. از قوانین و مجازات های مواد مخدر بی خبر است، در این صورت وکیل مواد مخدر می تواند به این فرد کمک کند تا مجازات دادگاه کاهش پیدا کند.

وکیل در همدان

ممکن است سوالات زیادی درمورد وکیل و کالت داشته باشید. ما در این ماله سعی می کنیم به صورت مختصر و مفید به برخی از سوالات شما جواب می دهیم با ما همراه باشید.

چگونه بهترین وکیل در همدان را پیدا کنیم؟

بهترین وکیل کسی است که بر تمامی قوانین و مقررات وتبصره های حوزه ی تخصصی خودش تسلط و اشراف کامل داشته باشد و بتواند به بهترین شکل از موکل خود دفاع کند و برای تحقق عدالت در جامعه تلاش کند. برای پیدا کردن بهترین وکیل در همدان باید ویژگی های یک وکیل خوب را بدانید و سپس می توانید به موسسات حقوقی معتبر مراجعه کنید و یا در وب سایت ها ی معتبر رزومه ی وکیل تخصصی را مطالعه کنید و بهترین وکیل را پیگیری پرونده ی حقوقی خود انتخاب کنید.

وکیل در همدانویژگی های بهترین وکیل در همدان

  • صداقت و امانت داری
  • دفاع از موکل خود در چار چوب قانون ومقررات
  • مهارت کلامی بالا
  • هوش تحلیلی عالی
  • تصمیم گیری فوری
  • یادگیری از تجارب

میزان حق الوکاله چگونه تعیین می شود؟

وکالت یک قرارداد است بین وکیل و موکل و میزان هزینه هم بر اساس توافق بین ایشان تعیین می گردد. اما این هزینه نباید هنگفت و خارج از عرف جامعه ی حقوقی باشد. عواملی همچون تعداد وکیل، نوع و ماهیت مسائل حقوقی، زمان مورد نیاز برای پیگیری پرونده و… ببر میزان حق الوکاله تاثیر میگذارد. مثلا اگر وکیل برای کشف تحقیقات و یا هر دلیل دیگری  نیاز به مسافرت داشته باشد، موکل باید هزینه ی سفر را بپردازد.

وکیل در همدانوکیل چه خدماتی را ارائه می دهد؟

مراحل پیگیری پرونده های حقوقی بسیار دشوار و پیچیده است و حتی شما اگر قانون هم بلد باشید باز هم نمی توانید این پروسه ی طولانی را طی کنید. وکیل با تخصص و تبحر خود پروسه ی پیگیری شکایات را دنبال می کند و از حق و حقوق موکل خود دفاع می کند. جمع آوری مدارک و شواهد، ارائه ی مدارک و شواهد به دادگاه، تنظیم شکوائیه و لایحه ی دفاعیه، تنظیم دادخواست تجدید نظر و..از خدماتی هستند که وکیل به موکل خود ارائه می دهد. علاوه براین انواع وکالت وجود دارد و وکلا با تخصص های متعددی در زمینه های مختلف حقوقی به ارائه ی خدمت به مردم عزیز مشغول هستند و هر کدام خدمات متعددی را ارائه می تدهند.

وکیل خانواده در همدان

متاسفانه امروزه درگیری و تنازعات بین خانواده ها افزایش یافته است و زوجین که از حق و حقوق و تکالیف خود نسبت به یکدیگر آگاهی ندارند اقدام به تنظیم شکایت  کرده و به دادگاه مراجعه می کنند. وکیل و مشاور حقوقی خانواده با اشرافی که بر قوانین و مقررات دارد  به خانواده ها کمک می کنند بهترین تصمیم را بگیرند. مهم ترین وظیفه ی وکیل خانواده این است که تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا پیوند صلح بین زوجین برقرار شود و چنانچه طلاق تنها راه حفظ سلامت زوجین باشد طلاق و جدایی با کمترین آسیب و ضرر به خانواده صورت بپذیرد.

وکیل در همدانوکیل ملکی در همدان

وکیل ملکی باید بر تمام قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی همچون خلع ید، تصرف عدوانی، تنظیم سند رسمی، انقاد قرارداد، سر قفلی، اجاره بها و.. اشراف کامل داشته باشد. ممکن است فردی ملک شما را تصرف کرده باشد و شما بخواهید  ملک خود را پس بگیرید، وکیل ملکی به شما کمک می کند که بتوانید دادخواست خود را تنظیم  کنید و مالکیت خود را اثبات کنید.

وکیل کیفری در همدان

مسائل کیفری از سنگین ترین و حساس ترین مسائل حقوقی هستند که مجازات های سنگینی همچون اعدام و حبس ابد دارند و بنابراین مسئولیت وکیل کیفری نیز حساس است و باید تمام تلاش خود را برای دفاع از موکل  و تخفیف مجازات ایشان به کار بگیرد. وکیل کیفری با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت و وقوع جرم و تبصره ها و جزئیاتی که در قانون وجود دارد لایه دفاعیه را برای دفاع از موکل خود تنطیم می کند. اما نکته ی مهم این است که برخی از پرونده های حقوقی در دیوان عالی کشور مورد بررسی قرار می گیرند که تنها وکیل پایه یک دادگستری می تواند در جلسات دادگاه حاضر شود.

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها