وکیل در ورامین

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با ۵ سال سابقه  در امور حقوقی و وکالت، خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

  • مشاوره حقوقی در دعاوی مختلف خانواده، مالی، ملکی، کیفری و …
  • قبول وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری
  • نگارش  اظهارنامه، دادخواست، شکوائیه و لایحه
  • نگارش تخصصی انواع قراردادها از جمله قرارداد مشارکت، قرارداد اجاره، قرارداد پیمانکاری و …

دیگر زمان آن رسیده که برای حل پرونده های قانونی که در دادگاه به اجرا در آمده اند فکری کنید. منظور از فکر کردن در مورد این موضوع آن است که هر چه سریع تر راه حلی پیدا کنید تا این جلسات خسته کننده و پر از اضطراب و استرس به پایان برسد. زیرا همان طور که می دانید همه پرونده های قضایی برای به سرانجام رسیدن باید مراحلی را طی کنند اما قطعاً همه ما به این مراحل مانند وکیل حقوقی آگاهی نداریم بنابراین خسته کننده و پر از اضطراب به نظر می رسند. تنها راه چاره در این شرایط به دست آوردن اطلاعات کافی و مشورت با افراد آگاه مانند وکیل در ورامین می باشد.

وکیل در ورامین گروه دادورزان صلح و سازش

🥇 سطح وکیل ⚖️ تخصص ها 📋 خدمات حقوقی 💰 هزینه وکیل
وکیل پایه یک دادگستری حقوقی ، کیفری ، ملکی ، خانواده وکالت و مشاوره حقوقی طبق وسعت و سختی کار

 

شماره تماس وکیل در ورامین
contact number of a lawyer in Varamin

آدرس وکیل در ورامین : ورامین – مقابل دادگستری 

وکالت در محاکم شهرستان ورامین
Advocacy in the courts of Varamin city

وکیل حقوقی در ورامین

دعوایی که ناشی از اختلاف فرد بر سر حقوق و تعهداتش با فرد دیگری باشد را می توان دعوای حقوقی نام گذاری کرد. اقامه دعوای حقوقی با تقدیم دادخواست به دادگاه دارای صلاحیت است. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در پرونده های حقوقی و در شهر ورامین پنج سال سابقه فعالیت مستمر دارد.

بهترین وکیل کیفری در ورامین

حساسیت پرونده‌های کیفری از آن جهت است که مجازات این دعاوی بسیار سنگین است. طبق قانون مجازات اسلامی برای این دعوای براساس نوع آن مجازات‌هایی نظیر اعدام، قصاص، شلاق و حبس‌های طولانی می‌باشد. برای پیگیری دعاوی کیفری باید به دادگاه کیفری چ دادگاه انقلاب مراجعه کرد.دعاوی کیفری به اندازه ای مهم و حساس هستند که بهتر است برای حل آن از یک وکیل کیفری کمک بگیرید.

وکیل پایه یک دادگستری در ورامین
Basic lawyer of a justice in Varamin

وکیل پایه یک دادگستری در ورامین

اینکه شما بتوانید وکالت پرونده خود را به وکیل پایه یک دادگستری در ورامین بسپاری قطعاً به نفع تان خواهد شد زیرا چنین وکیلی با طی کردن مراحل مختلف در تحصیل و آموزش و کسب تجربه توانسته به این جایگاه برسد بنابراین می تواند از پس پرونده های مختلفی برآید. وکیل خانواده که تخصص آن تنها برای مسائل حقوقی خانوادگی است می تواند به طور مجزا پرونده های خانواده شما را به عهده بگیرد و در این صورت هرگونه مسئله قانونی که برای اعضای خانواده پیش آید به سادگی قابل حل خواهد بود زیرا وکیلی با مهارت و استعداد توانایی خاتمه دادن پرونده های قانونی به نفس شما را خواهد داشت. البته باید این موضوع را بدانید که وکیل پایه یک دادگستری آن در حوزه های مختلف ای تخصص دارند که ما سعی نمودیم در موارد زیر به آنها اشاره نماییم:

  1.   وکیل طلاق در شهرستان ورامین
  2.   وکیل کیفری متخصص 
  3.   وکیل مواد مخدر در ورامین
  4.   وکیل ملکی باتجربه در ورامین

با توجه به این موارد بهتر از شما عزیزان آن هر پرونده قانونی که در دادگاه دارید وکیل مطابق و متخصص با آن پیدا نمایید. در این صورت توانایی وکیل شما برای حل پرونده بیش تر خواهد بود.

دفتر وکالت در ورامین
Law office in Varamin

دفتر وکالت در شهرستان ورامین

قطعاً اگر شما وکالت پرونده تان را به یک وکیل خوب در ورامین بسپارید خواهید دید که چنین وکیلی دفتر وکالت دارد بنابراین تمام ملاقات و جلسات قبل از دادگاه را می توانید در دفتر وکیل خود برقرار نمایید. در این صورت در محیط امن و با خیال راحت با وکیل پایه یک دادگستری خود در مورد مسائل و موضوعات پرونده صحبت می کنید و وکیل شما تبصره ها و قوانین مقررات را به طور کامل با شما در میان می گذارد. حتی حکم های احتمالی که دادگاه ممکن است صادر نماید نیز مورد بررسی قرار می گیرد. بهترین وکیل دادگستری در ورامین هم اکنون مشغول فعالیت است بنابراین شما می توانید به سادگی آن ها را پیدا نموده و وکالت پرونده تان را به آن ها بسپارید یقین بدانید که تمام حق و حقوق شما مطالبه خواهد شد و نتیجه دادگاه به نفع شما پیش خواهد رفت پس زمان را از دست ندهید.

وکیل ملکی باتجربه در شهر ورامین

همانطور که از نام دعاوی ملکی مشخص است. در این نوع دعاوی، موضوع اصلی املاک است. امروزه افراد زیادی هستند که پا در عرصه ساختمان سازی یا خرید و فروش ملک گذاشته‌اند. به همین دلیل به نسبت گذشته دعاوی ملکی افزایش چشمگیری داشته است. متاسفانه انواع کلاهبرداری نظیر جعل سند، فروش غیر قانونی ملک، فروش ملک به چند نفر می‌شود. دعاوی ملکی خود به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید از وکیل ملکی مشاوره بگیرید.

تمام وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
All the lawyers of the Peace and Compromise Lawyers Group

۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *